وبینار آنلاین نوابغ اینستاگرام، 19 بهمن ساعت 19 برگزار خواهد شد.

*توجه توجه: حتما متن زیر را بخوانید

بعد از تکمیل ثبت نام وبینار، لینک صفحه “آماده‌سازی برای وبینار” برای شما پیامک خواهد شد. در این صفحه دوره آموزشی “کشف ایده‌های پولساز در اینستاگرام” به ارزش 200 هزار تومان که شامل چندین ساعت ویدئوی آموزشی هست، بصورت هدیه در اختیارتان قرار خواهد گرفت تا خودتان را برای وبینار آماده‌تر کنید. پس بعد از تکمیل ثبت نام و دریافت لینک صفحه آماده‌سازی، حتما ویدئوهای موجود در صفحه را با دقت ببینید و کارهای عملی گفته شده را انجام دهید. لینک ورود به وبینار و روش شرکت در وبینار، چند ساعت قبل از شروع وبینار برای شما پیامک خواهد شد و همچنین در صفحه آمادسازی برای وبینار قرار خواهد گرفت.

2 ساعت از وقتت رو به من بده تا فرمول اثبات شده رسیدن به درآمدهای بالا از اینستاگرام و روش 10 برابر کردن فروش پیج رو بهت معرفی کنم.

تعداد افرادی که تا الان در وبینار ثبت نام کردند

هدف وبینار نوابغ اینستاگرام چیست؟

این روزها خیلی ها از کسب درآمد از طریق اینستاگرام حرف می زنند. خیلی ها حتی پیج می‌زنند و عکس محصولات و خدماتشون رو هم توش قرار می دن و بعد امیدوارند که خریدی انجام بشه. ولی قسمت بد ماجرا اینه که معمولا خریدی در کار نیست یا سودآوری چندانی وجود نداره. فرمول اثبات شده من برای فروش هرچیزی در اینستاگرام که توی وبینار می‌خوام بهت معرفی کنم، تضمین می کنه که شما به جای امیدوار بودن الکی، بتونید یک پیج سودآور بسازید و اون رو با استراتژی های حرفه‌ای رشد بدین. فرمولی که فروش خیلی از پیج‌ها رو 10 برابر کرده و بارها و بارها توسط من و دانشجویانم اثبات شده. این دقیقا فرمولی که من از طریقش یک کسب و کار میلیاردی ساختم و به خیلی های دیگه هم کمک کرده که اون ها هم نتایج عالی بگیرن. توی این وبینار شما با این فرمول من آشنا می‌شید تا بتونید با اجرای اون فروش پیج اینستاگرام‌تون رو 10 برابر کنید.

با شرکت در این وبینار، شما خلاصه 4 سال تجربه، تدریس و مشاوره من به هزاران پیج اینستاگرام را دریافت می‌کنید (تخفیف 90% به مدت محدود).

فرمول نوابغ اینستاگرام چیست؟

توی این وبینار می‌خوام فرمول چهار جزئی نوابغ اینستاگرام رو برات تشریح کنم و بهت نشون بدم چجوری با اجرای این فرمول می‌تونی در کمترین زمان ممکن درآمد پیجت رو 10 برابر کنی. 

این وبینار برای چه کسانی مناسبه؟

✅ مغازه،فروشگاه و یا شرکت دارید و دوست دارید با اینستاگرام، فروش محصولات یا خدمات خودتان را افزایش دهید؟ دوست دارید به روز بشین و از هم صنفی های خودتون پبشی بگیرید؟

 مدرس، سخنران و یا مشاور هستید و می خواهید برند شخصی خودتان را در اینستاگرام رشد دهید و از طریق فروش اطلاعات، سخنرانی و یا مشاوره درآمدزایی کنید؟

✅ متخصص (پزشک، وکیل، آرایشگر، منخصص زیبایی پوست و …) هستید و می‌خواهید خدمات تون رو با اینستاگرام در معرض دید دیگران قرار بدین و مشتریان جدید جذب کنین؟

  هنرمند هستید و می خواهید با فروش محصولات هنری یا دست ساز خودتان، حتی در منزل خودتون کسب درآمد کنید و یک زندگی آزادانه را تجربه کنید؟

  جویای کار هستید و دوست دارید ادمین پیج دیگران شوید و درآمدزایی کنید. ادمین اینستاگرام یکی از شغل های رو به رشد است.

  شاید هم، ماه هاست که در اینستاگرام فعالیت می کنید، محتوا منتشر می کنید، عکس محصولات و خدمات تان را می گذاریذ و حتی تبلیغ می کنید ولی هنوز نتیجه چشم گیری که دوست دارید را نگرفته اید؟

با شرکت در این وبینار، شما با فرمول اثبات شده من برای ساخت کسب و کار اینترنتی سودآور آشنا می‌شوید (تخفیف 90% به مدت محدود).

چرا اینستاگرام معدن طلاست…؟

اینستاگرام با بیش از ۳۰ میلیون کاربر، یک معدن طلاست و شما در این معدن برای کسب و کارتان می توانید مشتریان بی شماری را پیدا کنید.

تصور کنید از ۳۰ میلیون کاربر اینستاگرام، شما بتوانید تنها ۱۰۰۰ نفر آنها را جذب کسب و کار و محصول خودتان کنید. آن زمان فروش محصولات شما چقدر خواهد شد؟چه مقدار سود می کنید؟

بیایید یک حساب سرانگشتی کنیم تا این موضوع را بهتر درک کنیم.

فرض کنیم میانگین قیمت محصولات شما ۵۰ هزار تومان است و شما بتوانید از ۳۰ میلیون کاربر اینستاگرام، تنها ۱۰۰۰ نفر آنها را جذب کنید.

اگر هرکدام از این کاربران در سال به طور میانگین ۲۰۰ هزار تومان از شما خرید کنند، در این صورت درآمد سالانه کسب و کار شما ۲۰۰٫۰۰۰٫۰۰۰ تومان خواهد بود یعنی تقریبا ماهانه ۱۷٫۰۰۰٫۰۰۰ تومان!

رسیدن به این عدد غیر ممکن نیست و برای رسیدن به آن کافیست رازهای فعالیت حرفه ای در اینستاگرام را یاد بگیرید. در وبینار نوابغ اینستاگرام، شما با اصول اصلی رسیدن به درآمدهای بالا در اینستاگرام آشنا می‌کنم.

اجازه بدید به شما یک قول بدم!

من امیر حسین فرجی هستم و در طی 4 سال، تونستم درآمد میلیاردی از اینستاگرام داشته باشم و به خیلی ها هم کمک کردم تا اون‌ها هم از اینستاگرام به درآمدهای بالا برسن. من اصلا آدمی نیستم که فقط حرف های انگیزشی بزنم، چون خودم تحصیلات مهندسی دارم و عاشق نقشه های عملی هستم. هیچ وقت هم حرفهای سخنرانان انگیزشی رو باور نکردم، چون اونا فقط می گن بلند شو و حرکت کن، ولی چجوریش رو نمی تونن بگن! از نظر من، انگیزه واقعی و بادوام در 2 چیزه، اول شناختن فرصت های جدید و دوم داشتن نقشه راه عملی و اثبات شده برای رسیدن به اون فرصتها. تمـااااااام… کاری که من دقیقا تو این وبینار می‌خوام براتون انجام بدم….

قول می دم بعد از شرکت در این وبینار، چنان شفافیتی پیدا کنید که دقیقا بدونید چه ایده ای برای شما مناسبه و از همه مهمتر اینکه چجوری با گام های منطقی، بدون ریسک و بدون نیاز به سرمایه اولیه بالا ایده متناسب با خودتون رو اجرا کنید. قول می دم بعد از شرکت در این وبینار بگی که این بهترین تصمیم زندگیت بوده، چون بعد از شرکت در این وبینار، دقیقا می دونی چجوری پیج اینستاگرام پئلسازت رو بسازی!

با شرکت در این وبینار، شما خلاصه 4 سال تجربه، تدریس و مشاوره من به هزاران پیج اینستاگرام را دریافت می‌کنید (تخفیف 90% به مدت محدود).

اینستاگرام بهترین ابزار برای رسیدن به زندگی آزادانه

اگه عاشق زندگی آزادانه هستی، حتما توی این وبینار شرکت کن چون اینستاگرام بهترین ابزار برای این کاره. تو دو تا انتخاب داری: مسیر معمولی بودن یا مسیر متمایز بودن و اثرگذار بودن. مسیر معمولی بودن یعنی حسرت کشیدن و مسیر اثرگذار بودن یعنی آزادی داشتن. تو هر حوزه و صنعتی که باشی اگه جزو 5% افراد اثرگذار اون صنعت باشی خیالت از همه چیز راحته و آزادی کامل داری تا هر طور که می خوای زندگی کنی. چیزی که می خوام بدونی اینه که اثرگذار شدن اصلا کار غیرممکنی نیست. اگه استراتژیک حرکت کنی و اصولش رو یاد بگیری می تونی برند شخصیت رو بسازی و تبدیل به یک فرد اثرگذار تو صنعت خودت بشی. ببین می خوام یه راز مهم رو بهت بگم. میزان درآمدت و آزادیت به سطح اثرگذاریت بستگی داره. اگه تو هم مثل بقیه باشی یعنی معمولی هستی، یعنی به شدت در معرض خطری، یعنی کنترل زندگیت دست خودت نیست، یعنی آزادیت تو زندگی خیلی کمه. اما اگه اثرگذار باشی، متمایز باشی، اون موقع است که همه چیز عوض میشه و تو می تونی خودت تعیین کنی که چه کاری رو با چه کسانی، کجا و در چه زمانی انجام بدی. این میشه زندگی آزادانه که من ازش حرف می زنم. امیدوارم منظورم رو خوب رسونده باشم چون این یه واقعیت ساده ولی بسیار مهمه. این واقعیتی که زندگی منو عوض کرد و سطح رضایت درونی منو متحول کرد. اینم بگم که اگه من تونستم این کار رو بکنم پس تو هم می تونی. من توی این وبینار بهت یاد می دم که چجوری می تونی علایق و تخصص خودت رو به یک برند شخصی سودآور تبدیل کنی و زندگی آزادانه و دلخواهت رو بسازی. هنر من آموزش فرصت‌ها و استراتژی‌های لازم برای رسیدن به زندگی آزادانه هست نه فقط دادن انگیزه های توخالی و کوتاه مدت.

 

سفرهای اروپایی من

با شرکت در این وبینار، شما با فرمول اثبات شده من برای ساخت کسب و کار اینترنتی سودآور آشنا می‌شوید (تخفیف 90% به مدت محدود).

نظر دانشجویان در مورد روش تدریس دکتر فرجی

با شرکت در این وبینار، شما خلاصه 4 سال تجربه، تدریس و مشاوره من به هزاران پیج اینستاگرام و وب‌سایت سودآور را دریافت می‌کنید (تخفیف 90% به مدت محدود).