دوره سیستم فروش مستقیم

352 شرکت کننده
10 درس - 2 ساعت و 55 دقیقه

مدرس: امیر حسین فرجی

تاریخ به روزرسانی ۱۴۰۱-۰۵-۱۹
0 نظرکاربران
652 شرکت کننده
1 درس
52 students

افزایش فروش 2 الی 3 برابری با تلفن و پیامک مارکتینگ

هدف اصلی این دوره

آموزش روش های مختلف برای جمع آوری شماره موبایل مخاطب ها و بعد با ارسال پیامک هدفمند و هوشمند و یا تماس های حرفه ای با شماره موبایل های جمع آوری شده باعث جذب مشتری و افزایش فروش بشویم.

آموزش هایی که در این دوره داده می شود تماما بر ر وی کسب کار خودمان تست شده و در مشاوره هایی که برای کسب و کار های دیگر نیز بسیار مفید بوده تا جایی که فروش آنها تا 2 برابر افزایش داشته است.

تلفن مارکتینگ

یک استراتژی مارکتینگ است که که از طریق تلفن با مشتری های خودمان در تماس هستیم. بازاریابی تلفنی همان تبلیغات تلفنی یا فروش تلفنی است که در این روش به طور مستقیم بازاریاب با مخاطب تماس می گیرد و پیشنهاد فروش محصول را با یک قیمت استثنایی به او می دهئد که البته نحوه برقراری تماس و نحوه صحبت با مخاطب بسیار مهم است که باعث آزار مخاطب نشود که در این دوره نحوه بازاریابی تلفنی آموزش داده می شود.

پیامک مارکتینگ

پیامک مارکتینگ به معنای استفاده از ارسال پیامک برای کمپین‌های تبلیغاتی به کاربران است. این ابزار می‌تواند برای ارسال پیشنهادهای ویژه فروش، تخفیف‌ها، اطلاع‌رسانی‌ها و … مورد استفاده قرار گیرد. بازاریابی پیامکی تاثیر زیادی در افزایش فروش، آگاهی‌بخشی و وفادارسازی مشتریان کسب‌وکارها دارد.

توجه داشته باشید که اگر به صورت درست از تلفن مارکتینگ و پیامک مارکتینگ استفاده نکنید علاوه بر اینکه هیچ تاثیری بر فروش شما نخواهد داشت باعث می شود مخاطب های خودتان را نیز از دست بدهید.پس باید کاملا روش های استفاده از این دو رو یاد بگیرید برای همین ما دوره فروش مستقیم را آماده کردیم که  روش های اصولی تلفن مارکتینگ و پیامک مارکتینگ را به خوبی آموزش دهیم که مطمعنن با استفاده درست از این آموزش ها شما به فروش دو برابری و بیشتر دست پیدا خواهید کرد. 

سر فصل های دوره

قیمت
1,000,000تومان

اولین دیدگاه را شما بنویسید. “دوره سیستم فروش مستقیم”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قیمت
1,000,000تومان
  • نوع دوره: دانلودی (آنلاین)
  • مدرس: دکتر امیر حسین فرجی
  • مخاطب: علاقه مندان به افزایش فروش مستقیم  از طریق پیامک مارکتینگ و تلفن مارکتینگ
  • 2 ساعت و 55 دقیقه
  • 10 درس
  • 1000
  • فارسی