فرمول فروش سریع با استراتژی پیشنهاد ردنشدنی

302 شرکت کننده
6 درس - 1 ساعت و 59 دقیقه

مدرس: آکادمی فرجی

تاریخ به روزرسانی ۱۴۰۱-۰۵-۱۹
0 نظرکاربران
602 شرکت کننده
1 درس
2 students

چگونه با استراتژی فروش سریع، در عرض یک ماه فروش تان را چند برابر کنید!

افزایش 250 درصدی فروش در یکماه

خیلی از صاحبان کسب و کار این روزها از فروش کمشون می نالن. چند دقیقه خودتون رو بگذارید جای مشتری که هر روز با ده ها پیشنهاد فروش جور واجور مواجه میشه و هر روز هم گیج تر میشه. در بین این همه پیشنهاد فروش فقط تعداد کمی از پیشنهادها پیروز می شن.

واقعا داستان چیه؟ چرا بعضی کسب و کارها با وجود اینکه دقیقا همون محصولات شما رو ارائه میدن ولی فروش شون چند برابر شماست؟ اون ها هم دقیقا از همون ابزارها استفاده می کنند، پس چرا فروش شون اینقدر زیاده؟

این دقیقا استراتژی فروش سریع (پیشنهاد رد نشدنی) هست که اگه درست برای کسب و کارتون طراحی کنید معجزه می کنه و می تونه فروش تون رو چند برابر کنه. من ماه هاست در مورد این استراتژی تحقیق کردم و حتی از اون برای فروش محصولات خودم هم استفاده کردم و نتیجه شگفت انگیز بود. افزایش 250 درصدی فروش در عرض یک ماه. 

پیشنهاد رد نشدنی به پیشنهادی گفته میشه که اکثر مخاطبین یک کسب و کار با شنیدن اون، نمیتونن ردش کنن و تصمیم میگیرن که از اون کسب و کار خرید انجام بدن. یعنی پیشنهاد اونقدر جذاب طراحی شده باشه که توجه مخاطب رو سریع جلب کنه و سریع هم اون رو متقاعد به خرید کنه. قسمت دوم این استراتژی، فروش بیشتر به مشتریان جذب شده است که در واقع سود اصلی شما اینجا نهفته است.

مثلا زمانی که در ایتالیا زندگی می کردم، اپلیکیشن مک دونالد در هفته یکسری پیشنهادهای خاص و جذاب میداد که بسیار ترغیب کننده بود و همین کار باعث جذب مشتری جدید می شد. بعد از اینکه به فروشگاه های مک دونالد میرفتیم و میخواستیم یک ساندویچ همبرگر خریداری کنیم، سریع یک پیشنهاد دیگه بهمون میدادن که هرطور حساب میکردیم برامون به صرفه تر بود و به همین خاطر پیشنهادشون رو قبول می کردیم و همین موضوع باعث میشد هم ما از خرید راضی تر باشیم و هم فروشگاه مک دونالد سود بیشتری از این خرید داشته باشه. این دقیقا استراتژی فروش سریع (پیشنهاد رد نشدنی) هست که مک دونالد داره ازش استفاده می کنه. شما هم در کسب و کار خودتون می تونید ازش استفاده کنید.


این استراتژی برای هر کسب و کاری قابل اجراست. تو این محصول ویدئویی می خوام بهت یاد بدم که چجوری برای کسب و کار خودت بتونی استراتژی پیشنهاد رد نشدنی رو پیاده سازی کنی و فروشت رو چند برابر کنی. مدل های مختلف استفاده از استراتژی پیشنهاد رد نشدنی رو برات مثال می زنم تا با الهام از اون ها بتونی فروش خودت رو چند برابر کنی.

استراتژی فروش شما از کدوم نوع است؟

در کسب و کار، سه نوع استراتژی فروش وجود دارد.

اکثر کسب و کارها در فرآیند فروش استراتژی توکل را پیش می‌گیرند که ضعیف‌ترین مدل فروش است. یعنی منتظر می‌شن تا مخاطب خودش تصمیم به خرید بگیره. درصورتی که در استراتژی پیشنهاد ردنشدنی شما ابتدا پیشنهادی به مخاطب می دهید که بسیار وسوسه انگیز باشد تا اون راحت تر تصمیم به خرید بگیره. در این ویدئوی آموزشی روش های مختلف طراحی پیشنهاد ردنشدنی رو آموزش می دم.

 

 

در این محصول دقیقا قراره چه چیزهایی گفته بشه؟

در تمامی بخش های کسب و کار، شما در حال دادن پیشنهادهای مختلف به مخاطب خودتون هستین. وقتی از مخاطب می خواین پست شما رو لایک کنه یک پیشنهاد بهش میدین، وقتی میخواین ایمیل خودش رو به شما بده در حال دادن پیشنهاد هستین، وقتی میخواین محصول شما رو خریداری کنه هم همینطوره. پس پیشنهاد رد نشدنی در تک تک بخش های کسب و کار به خصوص کمپین فروش کاربرد داره و به همین خاطر در این محصول آموزشی، قراره یک فرمول دقیق در مورد استراتژی پیشنهاد رد نشدنی به شما بگم که با استفاده از اون بتونین پیشنهادهای حرفه ای و جذابی رو به مخاطبین خودتون بدین که نتونن اون رو رد کنن.

افزایش فروش با استراتژی پیشنهاد رد نشدنی

مشکل اکثر کسب و کارهایی که مخاطب دارن اما فروش خوبی ندارن، اینه که نمیتونن پیشنهادات درستی رو به مخاطب خودشون بدن و به همین خاطر مخاطبین تمایلی برای خرید محصولات اونها پیدا نمیکنن.

در ارائه یک پیشنهاد خوب، سه چیز خیلی مهمه، پیشنهاد درست، به مخاطب درست، در زمان درست. اگر این سه موضوع رعایت بشن، پیشنهاد شما میتونه درآمدهای میلیونی براتون ایجاد کنه.

چند وقت قبل در تیم آکادمی فرجی تونستیم یکی از نیازهای مخاطبین خودمون رو شناسایی کنیم و برای این نیاز اونها، یک پیشنهاد رد نشدنی خوب و حرفه ای طراحی کنیم، و وقتی این پیشنهاد رو به مخاطبین خودمون ارائه دادیم، تونستیم در یک هفته چند میلیون درآمد از همون پیشنهاد ایجاد کنیم که این موضوع قدرت پیشنهاد رد نشدنی رو اثبات میکنه.

نظر دانشجویان دوره‌های آکادمی فرجی

قیمت
1,000,000تومان

اولین دیدگاه را شما بنویسید. “فرمول فروش سریع با استراتژی پیشنهاد ردنشدنی”

چهارده + 10 =

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پنج × 2 =

قیمت
1,000,000تومان
  • زمان دوره: 1ساعت و 59 دقیقه ویدئوی آموزشی
  • مدرس: دکتر امیر حسین فرجی
  • مخاطب: افرادی که دنبال یک روش برای افزایش سریع فروش با پیشنهاد رد نشدنی در کسب و کار خود هستند.
  • 1 ساعت و 59 دقیقه
  • 6 درس
  • 1000
  • فارسی