روش های ایجاد تمایز

302 شرکت کننده
6 درس - 1 ساعت و 21 دقیقه

مدرس: آکادمی فرجی

تاریخ به روزرسانی ۱۴۰۱-۰۵-۱۹
0 نظرکاربران
602 شرکت کننده
1 درس
2 students

قبل از اینکه در مورد روش های ایجاد تمایز صحبت کنیم ابتدا نیاز است، بدانید که برای شروع هر کسب و کاری چند اصل اساسی وجود دارد که باید رعایت کنید تا توی اون حوزه به موفقیت برسید.

اصل اول – انتخاب حوزه کاری مناسب

یعنی حوزه ای را انتخاب کنید که هم عاشقش باشید و هم توانمندی و تخصص در آن داشته باشید (و یا آنقدر عاشق و کنجکاو باشید که بروید و تخصص اش را کسب کنید) و هم اینکه آن جوزه پولساز باشد. اگر هریک از این سه جزء نباشد، شما به هدف ثروتمند ان جدید یعنی داشتن همزمان پول، آزادی و حس اثرگذاری نمی رسید و احتمالا مانند اکثر افراد، کسب و کاری را شروع می کنید و بعد از مدتی رهایش می کنید.که رعایت این اصل در دوره انتخاب حوزه کاری کامل و شفاف توضیح داده شده است.

اصل دوم - انتخاب مخاطب هدف

با دسته‌بندی بازار و دسته‌بندی مخاطبین هدف، شما باید بتوانید نیچ مناسب و سودآور برای خودتان انتخاب کنید. انتخاب نیچ (گوشه بازار یا زیر حوزه) خیلی راحت‌تر و سریعتر می‌توانید در حوزه خودتان برند شوید و مخاطب جذب کنید. در واقع انتخاب نیچ یکی از بهترین استراتژی‌های ایجاد تمایز است. که این در دوره انتخاب نیچ و مخاطب هدف به طور مفصل آموزش داده شده است.

اصل سوم - نوشتن ایده به صورت خدمت محور

یعنی اینکه کاملا روشن کنید که ایده شما قرار چه کمکی به مخاطب بکنه و این باعث میشه خیلی خوب بتونید خدمت و کسب و کارتان را به مخاطب ارائه بدید.

اصل چهارم - تست ایده

همیشه میگین پیشگیری بهتر از درمان است. پس بهتر قبل از اینکه منتظر نتیجه عملی ایده باشید بهتر که قبل از شروع به کار خود ایده رو تست کنید، نه اینکه بعد از چند ماه وقت گذاشتن، بخواهید تازه متوجه بشوید که آیا ایده مناسب است یا نه. که روش های تست ایده در همین دوره روش های ایجاد تمایز خیلی کامل توضیح داده می شود.

بعد از اینکه ابن اصول را در کسب و کارتان به کار  ببرید دو مسیر پیش روی شما و کسب و کارتان است:

1-تکراری بودن و دست و پا زدن در تکنیک ها

2-متمایز بودن و رهبری کردن

اگر باهوش باشید و کسب و کارتون براتون مهم باشه مطمئن مسیر دوم انتخاب شما خواهد بود. که شما در بین اقیانوس رقبا باید با روش های زیر که به طور مفصل در این دوره آموزش داده می شود خودتان را جدا کنید و به اصطلاح در حوزه کاری خودتان یک ایجاد تمایز داشته باشید که همین برگ برنده شما باشد.

12 روش خلق تمایز:

قیمت
1,000,000تومان

اولین دیدگاه را شما بنویسید. “روش های ایجاد تمایز”

7 + شش =

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

2 × 3 =

قیمت
1,000,000تومان
  • زمان دوره:1ساعت و 21 دقیقه ویدئوی آموزشی
  • مدرس: دکتر امیر حسین فرجی
  • مخاطب: افرادی که دنبال یک روش برای ایجاد تمایز و خارج شدن از بازی رقابت برای رونق کسب و کارشان هستند.
  • 1 ساعت و 21 دقیقه
  • 6 درس
  • 1000