دوره الگوریتم موفقیت فردی

308 شرکت کننده
57 درس - 9 ساعت و 12 دقیقه

مدرس: امیر حسین فرجی

تاریخ به روزرسانی ۱۴۰۱-۰۵-۱۹
0 نظرکاربران
608 شرکت کننده
0 درس
8 students

بزرگترین راز موفقیت این است که هیچ رازی وجود ندارد،

موفقیت یک الگوریتم دارد که بارها و بارها اثبات شده است.

آیا این سوالات برای شما هم پیش آمده اند؟

چرا برخی از افراد این قدر موفق و ثروتمند هستند و برخی افراد دیگر خیر؟ چرا برخی افراد با وجود تلاش های فراوان باز هم نتایج فوق العاده ای نمی گیرند. واقعا داستان چیست؟
 آیا واقعا موفقیت فرمول مشخصی دارد که بتوان از آن پیروی کرد و به نتیجه رسید؟
آیا مسیری که من در حال طی کردن هستم، مسیر درست و مناسبی برای من هست؟ آیا می تواند من را به رویا ها و آرزو هایم برساند؟ من به کدام سمت در حال حرکت هستم؟ 
نسخه ی موفقیت من واقعا چیست؟ من کجای مسیر موفقیت هستم؟

داستان تولد این دوره آموزشی

این ها همه سوالاتی هستند که من چند سال پیش از خودم پرسیدم. سوالاتی که به شدت ذهن من را به خود مشغول کرده بودند. راستش را بخواهید، انسان پرتلاشی بودم ولی همیشه یک حس درونی به من می گفت با روش فعلی به زندگی دلخواه و رویایی خود نمی رسم. در ابتدای کار تلاش می کردم این تفکرات که مثل خوره مغزم را می خوردند، با زور از مغز خود دور کنم. اما نشد که نشد. آن ها مثل فنر بودند، هرچه بیشتر فشارشان می دادم با سرعت بیشتری ذهنم را مورد اصابت قرار می دادند و فکرم را مشغول تر می کردند.
دائما از خودم می پرسیدم، واقعا رمز موفقیت چیست؟ دلیل اصلی موفقیت چیست؟ ابتدا به این فکر کردم که حتما تلاش زیاد رمز اصلی موفقیت است. ولی از آن جایی که همیشه کنجکاو بودم و به اطراف و مردم به شدت توجه می کردم، بارها و بارها افرادی را می دیدم که ساعات زیادی کار و تلاش می کنند ولی خیلی از زندگی خود راضی نیستند و احساس شادی واقعی نداشتند. بر عکس افرادی را می دیدم که کمتر کار می کردند اما هم موفق تر بودند و هم شادتر و حتی ثروتمند تر. واقعا گیج شده بودم. هرروز این سوالات در ذهنم بزرگ و بزرگتر می شدند.
تا این که تصمیم گرفتم در این زمینه تحقیق کنم تا جواب این سوالات خورنده را بیابم. ابتدا شروع به جستجو در اینترنت کردم، یادم است که بار اول در اینترنت جستجو کردم “رمز اصلی موفقیت چیست”. نتایج بسیار زیادی آمد. متوجه شدم که این سوال و دغدغه خیلی از افراد دیگر هم هست. عزم خود را جزم تر کردم و شروع به مطالعه کتاب ها و سایت های مشهور دنیا در این زمینه نمودم. هرروز که بیشتر مطالعه می کردم به حقیقت نزدیکتر می شدم ولی باز هم قانع نمی شدم و به مطالعه و تحقیق ادامه می دادم.
حتی احساس می کردم سوالات ذهنی ام بیشتر می شوند، ولی این سوالات با سوالات خورنده قبلی بسیار متفاوت بود. این سوالات از روی آگاهی بیشتر بودند و برایم بسیار جذاب بودند. این ها سوالاتی بودند که من را به سمت آگاهی بیشتر سوق می داد. واقعا آن دوران یکی از جذاب ترین دوران زندگی من بود (سفر از ناآگاهی به آگاهی).
وقتی زندگی نامه ی افراد موفق ایران و جهان را مطالعه کردم باز هم به نتایجی مشابه رسیدم. بعد از مطالعه کتاب های بسیار، دیدن فیلم های آموزشی و دوره های آموزشی ایرانی و خارجی در این زمینه به یک نتیجه ی ساده ولی مهم رسیدم. ” موفقیت راز ندارد بلکه تنها مجموعه ای از اصول و قواعد است که سالیان سال توسط دیگران اثبات شده است. متوجه شدم که موفقیت مثل یک پازل از قطعاتی مجزا تشکیل شده است که باید به درستی و با نظم خاص کنار هم قرار بگیرند تا نتیجه نهایی حاصل گردد. نکته مهم تر این که قطعات این پازل به شدت به هم وابسته هستند.

موفقیت یک عامل ندارد، بلکه یک الگوریتم دارد.

شما برای رسیدن به موفقیت باید گام به گام از این الگوریتم تبعیت کنید تا در نهایت به نتیجه دلخواه و رویاهای خود برسید. بعد ازآشنا شدن با این قواعد و اصول، طرز فکرم و درنتیجه زندگی ام بسیار تغییرکرد. انگار دیگر آن آدم سابق نبودم. حس هیجان و رضایت در من هر روز بیشتر و بیشتر می شد. ترس ها و باور ها ی محدود کننده ای که مثل قل و زنجیر دست و پایم را بسته بودند، باز شدند. پیشرفت در کارهایم بسیار بیشتر شد و در کل همه ی جوانب زندگی ام بهتر شد. بی اغراق حسی شبیه حس پرواز داشتم.
همیشه به خودم می گفتم ای کاش این قواعد و اصول را در مدرسه یا حتی در دانشگاه به ما آموزش می دادند. مسخره است که ما قواعد ریاضی، فیزیک و شیمی را از حفظ باشیم ولی قاعده موفقیت و زندگی کردن که بسیار مهم تر هستند را ندانیم.
به همین خاطر تصمیم گرفتم به جوانان کشورم کمک کنم و این قواعد را با آن ها در میان بگذارم تا آن ها هم بتوانند طعم شیرین موفقیت را بچشند. تا بتوانند گام های محکم تر و درست تری در مسیر موفقیت خودشان بردارند و در نهایت با کمک همدیگر ایران عزیز را به جایی بهتر برای زندگی کردن تبدیل کنیم.

این دوره برای چه کسانی مناسب است؟

این دوره برای چه کسانی مناسب نیست؟

البته من مطمئنم شما که تا اینجای صفحه را مطالعه کرده اید، قطعا جزو دسته ی اول هستید. به شما تبریک می گویم. به جمع موفق های آینده خوش آمدید.

سرفصل های اصلی دوره الگوریتم موفقیت فردی

این دوره آموزشی 4 هفته‌ای، از پنج بخش اصلی تشکیل شده است:

♦ نکته بسیار مهم: لطفا دقیقا طبق الگوی توضیح داده شده در بخش “نقشه‌ی راه” عمل کنید و هر هفته فقط به فایل های صوتی مختص همان هفته گوش دهید و تمرینات آن را نیز انجام دهید. تبعیت از دستورالعمل‌های الگوریتم موفقیت بسیار بسیار مهم است.

الگوریتم موفقیت دقیقا چگونه کار می کند؟

با شرکت در این دوره چه چیزهایی دریافت می کنید؟

تفاوت این دوره آموزشی با بقیه دوره های موفقیت فردی چیست؟

مهم ترین تفاوت در اسم دوره نهفته است.

این دوره صرفا جمع آوری مطلب نیست بلکه یک الگوریتم و یک دستور العمل گام به گام است. متاسفانه اکثر دوره های موفقیت، صرفا جمع آوری مطالب در حوزه ی موفقیت هستند و هدف اصلی آن ها خوب کردن لحظه ای حال شماست. اما همراه این دوره یک دفترچه تمرین عملی است که گام به گام شما را به هدفتان نزدیک تر می کند.

نتیجه محور بودن

این دوره دستور العملی است که گام به گام که شما را به هدف نهایی نزدیک تر می کند. این دوره نتیجه محور است نه محتوا محور. یعنی هدف اصلی این دوره رساندن شما به نتیجه است نه این که صرفا مطالبی را یاد بگیرید. همه ی ما از مطالب صرفا تئوری خسته شده ایم و به دنبال نتیجه هستیم. البته شما هم باید به موارد گفته شده در دوره عمل کنید.

کاملا تست شده

همان طور که قبلا هم گفتم مطالب و دستور العمل های این دوره توسط خود من و همچنین افراد دیگر امتحان شده و من به نتیجه بخش بودن آن ایمان دارم. البته اصل راه با شماست که به این مطالب فکر کنید و سپس عمل می کنید.

توجه به همه ی جوانب موفقیت

یکی دیگر از خصوصیات ویژه ی این دوره توجه به همه ی جوانب موفقیت است. انسان موفق انسانی است که تعادل را در تمام جنبه های زندگی حفظ کند. من اعتقاد دارم هر شخصی نسخه ی موفقیت منحصر به فرد خود را دارد و تعریف موفقیت هر شخص تنها مخصوص خود اوست. پس دقت به همه ی جوانب موفقیت یکی از ویژگی های اصلی این دوره است.

رفتن سر اصل مطلب

دقت کردید که خیلی از دوره های آموشی در زمینه ی موفقیت شاید حدود 50 ساعت باشند. همیشه برای من سوال بوده که چرا این قدر طولانی؟ آیا این طولانی بودن حوصله سر بر نیست؟ آیا باعث نمی شود به جای این که سریع تر وارد مرحله اقدام و عمل شویم، صرفا به شنیدن مطالب دل خوش کنیم؟ آیا خدایی نکرده هدف گرفتن پول بیشتر در ازای تعداد ساعت بیشتر نیست؟ احتمالا با من موافقید که دوره ی کمیت گرایی تمام شده و جای خود را به کیفیت داده است. تعداد ساعت بیشتر دلیل بر بهتر بودن نیست بلکه حوصله سربر تر است. اگر به تعداد ساعت بود که خروجی دانشگاه های ما این نبود!به همین علت، من سعی کرده ام که مطالب را خلاصه تر ولی جامع تر بیان کنم تا به جای سوق دادن شما به سمت موفقیت، خدایی نکرده شما را از آن دل زده نکنم.

مبلغ سرمایه گذاری شما

اگر شما خواهان زندگی فوق العاده ای هستید، حتما موافقید که بزرگترین و بهترین سرمایه گذاری، 
سرمایه گذاری برای ساختن آینده ای موفق است. البته متاسفانه خیلی از افراد جامعه حاضر نیستند بهای موفقیت را بپردازند و با این حال توقع موفقیت را هم دارند …!!!
نکته ی عجیب این است که خیلی از ما برای خرید یک عطر که بوی خوش آن حداکثر 1 روز ماندگار است، حاضریم چند صد هزار تومان بپردازیم ولی برای موفقیت و آینده ی خود حاضر نیستیم حتی نیمی از این مبلغ را هم سرمایه گذاری کنیم. به نظر شما کدام ضروری تر و ماندگار تر است: غطر یا آینده مان؟؟؟ انتخاب با شماست …!!!

جای هیچ نگرانی‌ نیست …

برای اینکه شما دیگه هیچ بهانه ای برای شروع مسیر موفقیت و یادگیری الگوریتم موفقیت نداشته باشید، یک امکان ویژه ی دیگر برایتان فراهم کرده ام. شما از زمان ثبت نام، 30 روز فرصت دارید مطالب را بیاموزید و اجرا کنید. اگر به هر دلیلی احساس کردید مطالب مفید و کاربردی نیست یا خوشتان نیامد، می توانید درخواست بازگشت وجه دهید و ما کل مبلغ پرداختی شما را تمام و کمال باز می گردانیم.پس هیچ چیزی برای از دست دادن وجود ندارد. شما یا از دوره لذت می برید و استفاده می کنید و یا از آن انصراف می دهید و کل مبلغ پرداختی خود را باز پس می گیرید. البته من به مفید و کاربردی بودن مطالب این دوره ایمان دارم. امیدوارم شما هم کاملا راضی و خشنود باشید و مسیر موفقیت خود را رها نکنید …

اگر الگوریتم موفقیت را یاد بگیرم چه می شود؟

سوال بسیار خوبی است. تصور کنید شما می خواهید در مسابقات شطرنج شرکت کنید و اصلا به دنبال یادگیری ترفندها و اصول شطرنج نباشید و فقط با روش سعی و خطا بخواهید پیروز میدان باشید. آیا به نظر شما امکان پیروزی وجود دارد؟ مسلما جواب شما هم منفی خواهد بود.
پس آیا امکان دارد بدون دانستن قواعد و اصول حاکم بر موفقیت به موفقیت های فوق العاده رسید. قطعا موفقیت در زندگی از بازی شطرنج مهم تر است. اجازه دهید رک با شما صحبت کنم. شما دو گزینه بیشتر ندارید. یادگیری اصول موفقیت یا حسرت کشیدن در زندگی. انتخاب با خود شماست.

بدون تبعیت از الگوریتم موفقیت، تنها شانس شما در زندگی، رسیدن به نتایج معمولی است.

الگوریتم موفقیت چه فایده ای برای من دارد؟

در یکی از سخنرانی هایم از مخاطبین پرسیدم، به نظر شما بزرگترین ترس در زندگی چیست؟ یکی از آن ها جواب بسیار زیبایی داد: ” بزرگترین و ترسناک ترین ترس، ترس از نداشتن جایگاه مناسب در آینده است . ترس از این که آینده ای ناموفق داشته باشم. ترس از این که رویاهای خودم را به گور ببرم.”
واقعا جواب زیبا و پرمغزی است. بزرگترین ترس، ترس از بیهودگی و حسرت کشیدن است. الگوریتم موفقیت به شما می آموزد که از شر این ترس خلاص شوید و زندگی رویایی خود را با دست خود بسازید.
الگوریتم موفقیت به شما می آموزد که چگونه جزو افراد موفق و تاثیر گذار در جامعه باشید. با پیروی از الگوریتم موفقیت شما از اطرافیان خود جلو می زنید و آینده ی خود را می سازید. کاری می کنید که به جای این که خودتان حسرت بخورید، دیگران حسرت شما را بخورند و دیگران از شما بپرسند که “چه کاری کنم تا مثل شما پر انگیزه باشم”.
خبر خوب این که: بررسی انسان های موفق ثابت کرده است که حتی افرادی که ضریب هوشی بالایی نداشته اند، با پیروی از فرمول موفقیت به نتایج عالی رسیده اند. اجرای الگوریتم موفقیت به شما کمک می کند تا رویا هایی که در ذهنتان به تصویر کشیده اید را به واقعیت تبدیل کنید. الگوریتم موفقیت، نقشه ی راه شما برای حرکت از یک زندگی معمولی و بی هدف به یک زندگی پربار، شاد و با معنا است. به شما کمک می کند تا مفهوم واقعی زندگی کردن را یاد بگیرید.

چرا امیر حسین فرجی؟

قطعا شما هم قبول دارید که بهترین معلم کسی است که چیزی را تدریس کند که خود انجام داده. دنیای ما پر از معلم هایی است که چیزهایی تدریس می کنند که نه تنها خودشان انجام داده اند، بلکه حتی خودشان باور هم ندارند.
من به دو دلیل خود را مناسب برای ساختن الگوریتم موفقیت دانستم.
اول اینکه من هم روزی مثل خیلی از شما در مسیر از پیش تعیین شده و بدون فکر درحرکت بودم و ناگهان به خودم آمدم و تصمیم به تغییر گرفتم و شروع به یادگیری اصول موفقیت کردم. و از آن مهم تر تصمیم  به اجرای این اصول گرفتم و اثرات آن را هم در زندگی خود به چشم دیده ام. در واقع تقریبا همه این اصول را با پوست و استخوان خود درک کرده و اجرا نموده ام. در تمام دوران تدریس اعتقاد داشتم و دارم که تا چیزی را خودم اجرا نکرده ام، تدریس نکنم.
دلیل دوم اینکه من شرایط شما جوانان را کاملا درک می کنم چون بیش از ده سال در دانشگاه ها و موسسات آموزشی تدریس کرده ام و ارتباط تنگاتنگ و دوستانه ای با جوانان داشته ام و از نزدیک دغدغه ها و رویاهای شما را حس کرده ام. همیشه با کنجکاوی فراوان سعی کرده ام آن ها را تحلیل کنم و تا حد امکان به آن ها کمک کنم. خوشبختانه روی بسیاری از آن ها تاثیرات خوبی گذاشتم تا بتوانند در مسیر تحقق رویاهای خود گام بردارند.

به شما تبریک می گویم …

فکر می کنید چند درصد از مردم جامعه برای تحقق رویا ها و رسیدن به موفقیت اقدام می کنند؟ چند درصد از آن ها دنبال یادگیری اصول موفقیت و اجرای آن ها هستند؟
شاید کمتر از 5% باشند. پس به شما تبریک می گویم و از شما می خواهم که قدر این طرز فکر خود را بدانید و آن را رها نکنید. شما یک انسان خاص و متفاوت در جامعه خواهید شد به شرطی که اصول موفقیت را یاد بگیرید و اجرا کنید.

فقط از شما یک خواهش دارم: پس از تهیه ی این دوره ی آموزشی، مرحله به مرحله پیش بروید و به آن ها با دل و جان گوش بدهید و سپس تمرینات عملی گفته شده را دقیقا انجام دهید.

من از چه نوع موفقیتی حرف می زنم؟

وقتی در مورد موفقیت صحبت می شود، اکثر افراد آن را سریعا معادل ثروت می دانند و در ذهن آن افراد موفقیت صرفا ثروت است. اما موفقیتی که هدف ما در این دوره آموزشی است، چیزی فراتر از ثروت است. در واقع ثروت تنها جزئی از موفقیت است. چیزی که ما به دنبال آن هستیم و چیزی که الگوریتم موفقیت ارائه می دهد، موفقیت به معنای احساس رضایت از زندگی و شادی واقعی و درونی است. موفقیت به معنای رشد و پیشرفت است. موفقیت به این معنی است که از پتانسیل های درونی خود استفاده کنیم و کارهایی را انجام دهیم که واقعا از آن ها لذت می بریم و در عین حال به ثروت هم برسیم.
هدف الگوریتم موفقیت این است که شما نسخه ی موفقیت خودتان را کشف کنید و از تمام پتانسیل های خود استفاده کنید تا به اهداف و رویاهای خود برسید. هدف این است که به جای جستجو کردن در محیط بیرون، به درون خود رجوع کنید و نسخه ی موفقیتی که متعلق به خود تان است را کشف کنید. هدف الگوریتم موفقیت این است که شما در مسیری که به خودتان تعلق دارد، حرکت کنید نه مسیری که جامعه و اطرافیانتان به شما دیکته کرده اند.

بازی عوض شده …

شاید پیش خودتان بگویید که الان دارید زندگی می کنید و یا از زندگیتان راضی هستید و نیازی به یادگیری اصول موفقیت ندارید. یا شاید فکر کنید بدون دانستن این اصول هم می توانید به رویاهایتان برسید. یا شاید فکر کنید که موفقیت فقط یادگیری مهارت های بیشتر و تلاش بیشتر است. اما اگر این گونه فکر می کنید باید بگویم سخت در اشتباه هستید.
باید بدانید که قوانین به شدت تغییر کرده است. حتما شاهد پیشرفت تکنولوژی و تغییرشدید سبک زندگی هستید. حتما شاهد این هستید که دیگر با روش های قدیمی نمی توان زندگی فوق العادای داشت. در ضمن خیلی از افراد را دیدم که با وجود داشتن مهارت های بسیار و تجربیات فراوان به واسطه ی عدم آشنایی با قواعد موفقیت، نتوانسته اند به رویا های خود برسند. آن ها فقط عمری در تلاش و سختی بودند ولی نتیجه ی چندانی نصیب آن ها نشد. این جمله ی من را به خاطر بسپارید:

بدون دانستن اصول و قواعد موفقیت، بهترین استراتژی ها و مهارت ها هم نتیجه ی فوق العاده ای نخواهد داشت.

فرصت ها ی بی نظیر در قرن 21، منتظر شماست …

حتما شما هم سرعت تغییرات در جهان را می بینید. احتمالا به این نتیجه رسیده اید که دیگر آن چه قبلا مفید و کارگشا بوده، امروز جوابگو است. دیگر با روش های قدیمی نمی توان زندگی فوق العاده ای داشت. همه ی قوانین به شدت در حال تغییر هستند.
دیگر صرفا داشتن یک مدرک دانشگاهی، دلیل پیدا کردن شغل مناسب نیست. پیشرفت های تکنولوژی، تغییرات عظیمی در بخش های مختلف ایجاد کرده است و میلیون ها شغل در حال از بین رفتن هستند و البته میلیون ها شغل جدید هم در حال ایجاد شدن. تفکر قدیمی و عادتی دیگر پاسخ گو نیست.
این تغییرات مانند یک شمشیر دو لبه است. اگر شما خود را برای آن ها آماده نکنید، نابودتان می کند و اگر آماده کنید فرصت های بی نظیری برای موفقیت در اختیارتان می گذارد. فرصت هایی که حتی با سرمایه کم هم می توانید ثروتمند شد. آینده بالاخره خواهد رسید و ما هنوز فرصت داریم، خودمان را برای آن آماده کنیم. همیشه گفته ام و باز هم می گویم: 

بهترین زمان طراحی آینده، امروز است.

بسیاری از مردم دقت و انرژِی خود را در کار های بی مورد تلف می کنند و اصلا هدفی در زندگی خود ندارند. در حقیقت آن ها از الگوی شکست تبعیت می کنند. اگر واقعا می خواهید درقرن 21 جایگاهی داشته باشید، باید بیدار شوید و الگوریتم موفقیت را یاد بگیرید، حرکت کنید تا بتوانید از فرصت های بی نظیر ایجاد شده استفاده کنید.

انتخاب با خود شماست…

قیمت
1,000,000تومان

اولین دیدگاه را شما بنویسید. “دوره الگوریتم موفقیت فردی”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قیمت
1,000,000تومان
  • مدرس: دکتر امیرحسین فرجی، مدیر و موسس آکادمی فرجی
  • مخاطب: کسانی که می خواهند هدف زندگی خود را کشف کنند و با برنامه ریزی عملی و دقیق، رویاهای خود را به واقعیت تبدیل کنند.
  • 9 ساعت و 12 دقیقه
  • 57 درس
  • 1000
  • فارسی