اگر دوست داری با روش های جدید درآمدزایی اینترنتی، زندگی دلخواهِت رو در کنار شغل فعلیت طراحی کنی، حتما این صفحه را با دقت بخون تا با “استراتژی درآمد جانبی” آشنا بشی!

اجازه بدید همین اول، به شما یک قول عجیب بدهم!

من امیر حسین فرجی هستم و در طی 4 سال اخیر، تونستم از یک زندگی اجباری و معمولی به زندگی دلخواه خودم برسم، یعنی جوری زندگی و کار کنم که واقعا دوست دارم. بعضی شب ها بوده که تا صبح نتونستم بخوابم، چون چنان ذوق زده بودم که دوست داشتم زودتر ایده های جدیدم رو عملی کنم تا سریعتر به سبک زندگی دلخواهم برسم! نمی دونم شما هم تا حالا چنین احساسی رو داشتید؟! من اصلا آدمی نیستم که فقط حرف های انگیزشی بزنه، چون خودم تحصیلات مهندسی دارم و عاشق نقشه های عملی هستم. هیچ وقت هم حرفهای سخنرانان انگیزشی رو باور نکردم، چون اونا فقط می گن بلند شو و حرکت کن، ولی چجوریش رو نمی تونن بگن! از نظر من، انگیزه واقعی و بادوام در 2 چیزه، اول شناختن فرصت های جدید و دوم داشتن نقشه راه عملی و بدون ریسک برای رسیدن به اون فرصتها. تمـااااااام…

 قول من به شما اینه که شب 23 اسفند یعنی شب بعد از همایش، از فرط خوشحالی نتونید راحت بخوابید، چون ذهنتون چنان درگیر این فرصت های عالی و جدید درآمدزایی هست که احساس می کنید حیفه که بخوابید چون دوست دارید سریعتر پیاده سازیشون کنید.قول می دم بعد از همایش چنان شفافیتی پیدا کنید که دقیقا بدونید چه ایده ای برای شما مناسبه و از همه مهمتر اینکه چجوری با گام های منطقی، بدون ریسک و بدون نیاز به سرمایه اولیه بالا ایده متناسب با خودتون رو اجرا کنید و سبک زندکی دلخواهتون رو در کنار شغلی فعلی تون طراحی کنید. البته با کمک “استراتژی درآمد جانبی” که بهت آموزش میدم! قول می دم بعد از همایش بگی که این بهترین تصمیم زندگیت در سال 97 بود که تو این همایش شرکت کردی، چون برای سال 98 دقیقا می دونی چجوری به زندگی دلخواهت برسی!

من 3 سال پیش تصمیم گرفتم یک زندگی کاملا آزادانه برای خودم بسازم. زندگی ای که زمان و مکان کاریم کاملا در اختیار خودم باشم و حتی بتونم ماه ها سفر برم و همچنان درآمد داشته باشم. از نظر خیلی ها این شدنی نبود و حتی مسخره می کردند. اما من بالاخره تونستم این سبک زندگی دلخواه خودم رو طراحی کنم. این یعنی هنر طراحی زندگی دلخواه با کمک استراتژی درآمد جانبی! چیزی که می تونه اون تغییری که همیشه تو زندگی و کارت دنبالش بودی رو برات ایجاد کنه!

سفرهای اروپایی من

من مربی فرصت ها هستم، یعنی در گام اول بهتون فرصت های جدید درآمدزایی رو نشون می دم که از طریق اون ها بتونید در کنار شغلی اصلیتون، درآمدزایی کنید و زندگی دلخواهتون رو بسازید! فرصت هایی که به سرمایه اولیه بالا هم نیاز نداره. وظیفه دوم مربی فرصت‌ها اینه که بر اساس اصول خودشناسی کمک کنه تا شما کسب و کار جانبی ای رو انتخاب کنید که متناسب با علایق و توانمندی های شما باشه تا مسیر رسیدن به زندگی دلخواهتون رو رها نکنید. وظیفه سوم مربی فرصت ها اینه که بهتون یاد بده که چجوری می تونید در کنار شغل فعلی تون کسب و کار شخصی رو بسازید و کم کم به زندگی دلخواهتون برسید. می خوام به شما تکنیکی رو معرفی کنم که باعث شد من بتونم در کنار شغل اصلیم، کسب و کار میلیونی بسازم و زندگی دلخواهم رو طراحی کنم! یعنی فقط با روزی 2 ساعت کار هدفمند، بدون اینکه لازم باشه شغلم رو رها کنم! خوب بریم سراغ قدم اول، یعنی تحلیل سبک زندگی فعلیتون. فقط ازت خواهش می کنم صبور باشی و با دقت این صفحه رو بخونی و بهش فکر کنی.

2 روش شرکت در همایش (حضوری یا پخش زنده)

[box]این همایش 23 اسفند ساعت 13 الی 16:30 در تهران (خیابان ولیعصر، جنب پارک ساعی، سالن همایش سرای محله ساعی) برگزار می شود. شما به 2 صورت می توانید در این همایش شرکت کنید. هم به صورت حضوری و هم به صورت غیر حضوری (پخش زنده). در مدل غیرحضوری شما می توانید همایش را به صورت زنده از طریق لپ تاپ یا موبایل اندروید نگاه کنید (لینک پخش زنده روز قبل همایش براتون ایمیل خواهد شد).
[/box]

چرا این همایش با بقیه همایش‌ها متفاوته؟

برای اینکه تغییری در زندگی و شغلت اتفاق بیفته، گام اول اینه که بفهمیم چقدر از شغل و زندگیت راصی هستی! برای همین از شما می‌خوام به سوالات زیر از یک تا ده به خودت نمره بدی:

 • چقدر از درآمد شغل یا کسب و کارت راضی هستید؟
 • چقدر از رفتن به سر کار و انجام شغلت لذت می‌بری؟
 • چقدر به آینده‌ی شغلی خودت خوش‌بین هستی؟! 
 • چقدر از سبک کاریت و میزان آزادیت راضی هستی؟!
 • چقدر از محیط کاری و افرادی که با اون ها کار می کنی، راضی هستی؟!

واقعیت اینه که اکثر افراد نمره بالایی از این سوالات نمی گیرن! اکثر افراد یا شغلشون رو دوست ندارن، یا از درآمدشون راضی نیستن و یا سبک زندگی شون رو دوست ندارند! مسئله اینجاست که خیلی ها این سوالات تو ذهنشونه، ولی از کنارش می گذرن و کلا از تغییر زندگی شون نا امید شدن! خیلی ها هم فکر می کنن انگیزه همه چیزه و هی میرن سمینارهای انگیزشی، ولی باز هم تغییری در شغل و زندگی شون رخ نمی ده! خیلی ها هم فکر می کنن برای ساختن کسب و کار با درآمد بالا، حتما باید سرمایه اولیه زیادی داشت یا کار خیلی عجیب غریبی انجام داد! یا فکر می کنن که حتما باید شغل فعلی شون رو رها کنند تا بتونند وارد شغل یا کسب و کار جدیدی بشن! بذار همین اول خیالت رو راحت کنم:

برای رسیدن به زندگی دلخواهِت،
نَه لازمه شغل فعلیت رو رها کنی،
نَه سرمایه بالایی نیاز داری،
و نَه قراره کار عجیب غریبی انجام بدی،
فقط به “استراتژی درآمد جانبی” نیاز داری!

پس داستان چیه؟ واقعا چجوری میشه از شغل و زندگی اجباری به شغل و زندگی دلخواه رسید؟ جواب این سوال اینه “علم و هنر طراحی زندگی دلخواه” که البته نیاز به توضیح بیشتر داره. اما یکی از اسرار این کار ایجاد “درآمد جانبی” هست. شما اگه بتونید هم شغل فعلی تون رو داشته باشین و هم با روش های جدید درآمدزایی اینترنتی، درآمدتون رو افزایش بدید، کم کم می تونید به زندگی دلخواهتون برسید. حتی اون موقع می تونید صاحب یک کسب و کار میلیونی بشین. همه این ها روش داره و من اینجام که این روش ها رو به شما آموزش بدم، چون این دقیقا مسیریه که خودم رفتم و الان تونستم یه کسب و کار میلیونی برای خودم طراحی کنم که سبک زندگی دلخواهم رو برام ایجاد کرده. ولی من ابتدا در کنار شغل اصلیم این کار رو شروع کردم و اصلا کارم رو رها نکردم (البته الان دیگه به شغل اولم نیاز ندارم!). 

می خوام بهت یه قول دیگه هم بدم، اینکه اگه همایش من رو تجربه کنی خودت اعتراف می کنی که سبک آموزشیم با اکثر مدرسین متفاوته. آموزش فقط اطلاعات نیست، بلکه فرموله کردن اطلاعات، مدل انتقال اطلاعات و شفافیت اطلاعات مهم تره. واسه همینه که خیلی از دانشجوهام از دوره های من خیلی سریعتر به نتیجه می رسن. برای اینکه این قول خودم رو اثبات کنم، ویدئو زیر رو حتما ببین تا نظر شرکت کنندگان رو ببینی:

تو زندگی ما لحظاتی وجود داره که یکدفعه یه تصمیمی می گیریم و همون تصمیم باعث میشه مسیر زندگی و شغلمون کلا تغییر کنه! شرکت تو این همایش می تونه یکی از اون تصمیمات برای تو باشه! من می خوام نقشه راه عملی و تست شده رسیدن به شغل و زندگی دلخواه رو با تو به اشتراک بگذارم. نقشه ای که به خودِ من کمک کرد تا از یک زندگی کارمندی به یک کسب و کار چند صد میلیونی برسم و آزادانه برای خودم زندگی کنم و این یعنی “هنر طراحی زندگی دلخواه”. جیم ران جمله قشنگی داره که من خیلی دوستش دارم: “زندگی شما یک شبه تغییر نخواهد کرد، اما مسیر زندگی تون می تونه حتی در یک لحظه تغییر کنه“. شرکت تو این همایش می تونه همون لحظه جادویی و نقطه عطف زندگی تو باشه!

2 روش شرکت در همایش (حضوری یا پخش زنده)

[box]این همایش 23 اسفند ساعت 13 الی 16:30 در تهران (خیابان ولیعصر، جنب پارک ساعی، سالن همایش سرای محله ساعی) برگزار می شود. شما به 2 صورت می توانید در این همایش شرکت کنید. هم به صورت حضوری و هم به صورت غیر حضوری (پخش زنده). در مدل غیرحضوری شما می توانید همایش را به صورت زنده از طریق لپ تاپ یا موبایل اندروید نگاه کنید (لینک پخش زنده روز قبل همایش براتون ایمیل خواهد شد).

[/box]

سیستم جادویی “طراحی زندگی دلخواه” چگونه کار می کند؟

حالا وقتشه که با سیستم جادویی من برای رسیدن به زندگی دلخواه و ساخت کسب و کار شخصی جانبی آشنا بشید. همه ما دوست داریم که سریعتر و کم ریسک تر به زندگی دلخواهمون برسیم. خیلی ها می گن امکان پذیر نیست، ولی من می گم اگه از یک سیستم درست و عملی تبعیت کنید و مدام از این شاخه به اون شاخه نرید و استراتژی درستی هم داشته باشید، می تونید این زمان رو به حداقل برسونید! حتما دیدید که یکسری افراد در زمان خیلی کمتری نسبت به دیگران به نتایج مشابه رسیدن! این داستان دقیقا به داشتن سیستم و استراتژی درست مربوط میشه که من می خوام تو همایش بهتون بگم. اینکه می گم این فرمول جادوییه، شعار نیست. واقعا جادو می کنه چون در سریع ترین زمان ممکن و بدون ریسک بالا، شما رو به زندگی دلخواهتون می رسونه!

خوب این چهار گام، گام های بسیار مهمی هستند که تضمین می کنند ما مسیر رو غلط نریم تا سریعتر به نتیجه دلخواهمون برسیم. من تو همایش قصد دارم این چهار گام رو براتون شفاف توضیح بدم! اگه شما هم مثل من عاشق نتایج سریع هستید، پس فرمول طراحی زندگی دلخواه برای شما ساخته شده!

چرا خیلی ها با وجود تلاش زیاد، به زندگی دلخواه نمی رسن؟!

نکته مهم دیگه که دوست دارم بدونی اینه که وقتی صحبت از تغییر میشه، خیلی ها می گن باید بیشتر تلاش کنی! اما من ازت می خوام فقط 30 ثانیه به این جمله‌ی من فکر کنی:

اگـه در مسـیر اشتباهی در حـرکت باشـی،
حتی با تلاش زیاد، به زندگی دلخواهت نمی رسی!

این جمله ی به ظاهر ساده، جمله ای بود که چند سال پیش بهش رسیدم و فهم همین جمله، شغل و زندگی من رو کلا تغییر داد. برای اینکه بهتر متوجه منظورم بشی، توصیه می کنم ویدئو زیر رو ببینی تا با راز مهم موفقیت شغلی که من در طی این 4 سال مطالعه و تحقیق به آن پی بردم، آشنا بشی. باور کردن علت اصلی شکست اکثر افراد و نرسیدنشون به زندگی دلخواهشون اینه. شاید تو هم به همین خاطره که با وجود تلاش زیاد هنوز از شغل و کسب و کارت احساس رضایت نداری!

2 روش شرکت در همایش (حضوری یا پخش زنده)

[box]این همایش 23 اسفند ساعت 13 الی 16:30 در تهران (خیابان ولیعصر، جنب پارک ساعی، سالن همایش سرای محله ساعی) برگزار می شود. شما به 2 صورت می توانید در این همایش شرکت کنید. هم به صورت حضوری و هم به صورت غیر حضوری (پخش زنده). در مدل غیرحضوری شما می توانید همایش را به صورت زنده از طریق لپ تاپ یا موبایل اندروید نگاه کنید (لینک پخش زنده روز قبل همایش براتون ایمیل خواهد شد).

[/box]

این همایش برای چه کسانی مناسبه؟

 • افرادی که می‌خواهند از علایق و مهارت های خود درآمد جانبی کسب کنند و زندگی دلخواهشان را طراحی کنند.
 • افرادی که می‌خواهند از زندگی و شغل خود بیشترین لذت ممکن را ببرند و به رویاها و آرزوهای خود برسند.
 • افرادی که می‌خواهند اصول بنیادین رسیدن به زندگی دلخواه و پردرآمد را یاد بگیرند.
 • افرادی که می خواهند با یادگیری روش های نوین درآمدزایی اینترنتی، کسب و کار جانبی مناسب خودشان را بسازند.
 • افرادی که می‌خواهند جزو پنج درصد بالای حوزه کاری خود باشند و حس عالی بودن را تجربه کنند.

این همایش برای چه کسانی مناسب نیست؟

 • افرادی که به زندگی معمولی رضایت داده و نمی خواهند به زندگی دلخواه خود برسند.
 • افرادی که غر زدن و حسرت خوردن را به تلاش برای رسیدن به زندگی دلخواهشان را ترجیح می دهند.
 • افرادی که به شغل فقط به عنوان منبع درآمد نگاه می‌کنند و برایشان مهم نیست که از شغل‌شان لذت ببرند.
 • افرادی که برای یادگیری ارزش قائل نیستد و فکر می کنند که صرفا کار بیشتر می‌تواند آن‌ها را به رویاهاشان برساند

زمان و محل برگزاری همایش

آدرس: تهران، خیابان ولیعصر، جنب پارک ساعی، سالن همایش سرای محله ساعی

زمان: از ساعت 13 الی 16:30 (لطفا 15 دقیقه زودتر در محل همایش حاضر باشید)

روش شرکت در پخش زنده 

دوستانی که برای پخش زنده ثبت نام می کنند، روز قبل از همایش لینک پخش زنده (وبینار) براشون ایمیل میشه (همون ایمیلی که موقع ثبت نام وارد می کنند). این عزیزان چند دقیقه قبل از شروع همایش می تونن از طریق همون لینک، وارد محیط وبینار بشن و بصورت زنده همایش رو ببینند!

*توجه مهم: ورود به محیط وبینار فقط با کامپیوتر یا گوشی های اندروید امکان پذیر است. با آیفون نمی توانید وارد شوید.

*توجه مهم: بعد از کلیک روی لینک وبینار، در صفحه باز شده، گزینه مهمان را انتخاب کنید و بعد نام خود را در کادر مربوطه بنویسید تا وارد محیط وبینار شوید. اگر احیانا برای ورود با مشکل مواجه شدید یا صدا را نداشتید، یکبار صفحه را ببندید و مجددا مراحل را تکرار کنید. البته مطمئن شوید که صدای هدست کامپیوترتان فعال باشد.

2 روش شرکت در همایش (حضوری یا پخش زنده)

[box]این همایش 23 اسفند ساعت 13 الی 16:30 در تهران (خیابان ولیعصر، جنب پارک ساعی، سالن همایش سرای محله ساعی) برگزار می شود. شما به 2 صورت می توانید در این همایش شرکت کنید. هم به صورت حضوری و هم به صورت غیر حضوری (پخش زنده). در مدل غیرحضوری شما می توانید همایش را به صورت زنده از طریق لپ تاپ یا موبایل اندروید نگاه کنید (لینک پخش زنده روز قبل همایش براتون ایمیل خواهد شد).
[/box]

دعوت شبکه یک سیما از من برای معرفی این سیستم

در تاریخ ۱۴ مرداد ۱۳۹۷ مهمان برنامه صبح بخیر ایران در شبکه یک سیما بودم و در مورد مدل شغل یابی قدیم و جدید صحبت کردم. مدل شغل یابی قدیم مدلی بود که در قرن ۲۰ ام کارساز بود، اما الان دیگر کارایی ندارد. در صورتیکه، مدل شغل یابی جدید، مدلی است که می تواند شما را به شغل رویایی تان می رساند. شغل رویایی به نظر من شغلی است که هم عاشق آن باشید و هم درآمد خوبی برایتان ایجاد کند و از همه مهم تر شما را به انسانی اثرگذار در جامعه تبدیل کند.

داستان من در کشف فرمول شغل رویایی

سال‌ها پیش وقتی به شدت مشغول کار و تلاش بودم، ناگهان احساس کردم که خیلی از شغلم و سبک شغلی خود راضی نیستم. با اینکه درآمد نسبتا خوبی داشتم ولی احساس رضایت از شغل خود نداشتم و احساس کردم با این شغل نمی‌توانم به رویاها و آرزوهای خود برسم. این ابهام کل ذهن من را به خود مشغول کرده بود. ابتدا سعی کردم این افکار را فراموش کنم. ولی هر چقدر سعی کردم، نشد. آن‌ها مثل خوره ذهن من را مشغول کرده بودند.

بالاخره تصمیم گرفتم در این زمینه تحقیق کنم. بعد از ماه ها تحقیق و مطالعه‌ی چند ده کتاب در زمینه‌ی موفقیت شغلی، متوجه شدم مشکل اصلی من عدم خودشناسی بود. واقعا خودم را خوب نمی‌شناختم. علایق، توانمندی‌ها، تیپ شخصیتی، نظام ارزش‌ها و خواسته‌ی اصلی‌ام از زندگی را خوب نمی‌شناختم.

سرانجام تصمیم گرفتم در مسیر زیبای خودشناسی قدم بگذارم و خودم را بهتر بشناسم. هر روز که بیشتر مطالعه می‌کردم، بیشتر خودم را می‌شناختم و بیشتر متوجه می‌شدم که من برای چه شغلی ساخته شده‌ام. تنها افسوس من این بود که چرا زودتر این مطالب را مطالعه نکرده بودم. اما خدا را شکر می‌کردم که بالاخره مسیر شغل رویایی خودم را یافتم. شغلی که از هم از آن لذت ببرم و هم آن شغل بتواند من را به خواسته‌ها و رویاهایم برساند.

خیلی ها به من مراجعه می‌کردند و از شغل خود ناله می‌کردند. متوجه شدم که مشکل اصلی آن‌ها هم همین خودشناسی است. به خیلی از آن‌ها کمک کردم تا آن‌ها هم با طی کردن خودشناسی، خودشان را بهتر بشناسند و شغلی انتخاب کنند که با آن‌ها هماهنگ‌تر است. هیچ چیز برایم لذت بخش تر از این نبود که به افراد کمک کنم تا اشتیاق سوزان و نقاط قوت خود را شناسایی کنند و مسیر شغلی‌ای را پیش بگیرند که متناسب با خود آن‌هاست.

در نتیجه، شروع به برگزاری کلاس‌های آموزشی در زمینه‌ی پیدا کردن شغل رویایی کردم و خدا را شکر همه‌ی افراد شرکت کننده در کلاس‌ها راضی بودند و خیلی از آن‌ها می‌گفتند انگار در ذهن آن‌ها معجزه‌ای رخ داده است. اما معجزه‌ای در کار نبود بلکه آن‌ها تنها خودشان را بیشتر شناخته بودند. واقعا چیزی جذاب تر از خودشناسی وجود ندارد. از روزی که در مسیر خودشناسی گام برمی‌دارید انگار دوباره متولد شده‌اید و دیدتان به زندگی تغییر خواهد کرد.

وقتشه که مسیر شغلیت رو تغییر بدی!

حتما شما هم به این نتیجه رسیدید که دیگر صرف داشتن مدرک دانشگاهی و ارسال رزومه روشی مناسب برای پیدا کردن شغل نیست. من حدود ۴ سال در این زمینه مطالعه و تحقیق کرده و به سیستمی رسیدم که هم خودم از آن نتیجه گرفتم و هم به افراد زیادی کمک کردم تا به کمک آن به شغل رویایی خود برسند.

در این همایش می خواهم به شما قواعد و اصول مهم برای رسیدن به شغل رویایی و پردرآمد و همچنین ساخت یک کسب و کار شخصی (که با علایق و توانمندی های شما هماهنگ باشد) را با شما به اشتراک می گذارم.

در این همایش نقشه راه را در اختیار شما می گذارم تا با اجرای آن، گام به گام به شغل یا کسب و کار رویایی خودتان برسید. شغل یا کسب و کاری که هم از آن لذت ببرید و هم درآمد خوبی برای شما ایجاد کند.

2 روش شرکت در همایش (حضوری یا پخش زنده)

[box]این همایش 23 اسفند ساعت 13 الی 16:30 در تهران (خیابان ولیعصر، جنب پارک ساعی، سالن همایش سرای محله ساعی) برگزار می شود. شما به 2 صورت می توانید در این همایش شرکت کنید. هم به صورت حضوری و هم به صورت غیر حضوری (پخش زنده). در مدل غیرحضوری شما می توانید همایش را به صورت زنده از طریق لپ تاپ یا موبایل اندروید نگاه کنید (لینک پخش زنده روز قبل همایش براتون ایمیل خواهد شد).
[/box]

3 سوال مهم که احتمالا الان تو ذهنته!
برای رسیدن به شغل رویایی سه سوال مهم مطرح است. هدف اصلی از این همایش، ارائه راه حل برای این سه سوال مهم و کلیدی است. سوالاتی که اگر به دنبال پاسخ آن‌ها برویم شغلی می‌یابیم که هم از آن لذت ببریم و هم درآمد بالایی داشته باشیم.

 

 

شغل یا کسب و کار رویایی شما چیست؟ 

شغل یا کسب و کار رویایی شما، شغلی است که هم شما عاشقش باشید و هم توانمندی ها و نقاط قوت شما منطبق با آن باشد و هم برای شما درآمد خوب و سبک زندگی دلخواه تان را ایجاد کند. تنها در این صورت است که شما به احساس رضایت شغلی می رسید و از زندگی لذت واقعی می برید.

 

تفاوت مدل شغل یابی قدیم و جدید؟

خوب، حالا که مسیر شغل یا کسب و کار رویایی مون رو کشف کردیم، چجوری باید بهش برسیم. این سوال بسیار مهمی هست. خیلی از افراد هنوز تغییرات مدل شغلی در قرن 21 را نفهمیده اند و توقع دارند مثل سالها پیش دنبال شغل بگردند. البته قطعا این افراد به نتیجه و شغل دلخواه نمی رسند. واقعیت اینه که دیگه رزومه فرستادن به تنهایی کافی نیست! دیگه کسب و کارهای قدیمی رو شروع کردن فایده ای نداره! دنیا عوض شده و مدل شغل یابی شما هم باید تغییر کنه. تو شکل زیر من تفاوت مدل شغل یابی جدید و قدیم رو براتون نشون دادم. البته تو همایش مفصل در موردش صحبت می کنم، چون فهم این مدل خیلی خیلی مهمه!

اگر خواهان داشتن شغل رویایی مناسب خودتان هستید، تنها راه شما تبعیت از مدل شغل یابی جدید است که در ویدئو بالا مختصرا توضیح دادم، حتما در همایش نقشه تحول شغلی شرکت کنید و مسیر زندگی کاری و شخصی خودتان را عوض کنید.

در این همایش به شما کمک میکنم تا با خودشناسی و شناخت علایق خودتان، بتوانید بهترین و مناسب ترین شغل یا کسب و کار را برای خود مشخص کنید و سپس یک نقشه راه در اختیار شما قرار می دهم تا بتوانید گام های رسیدن یه شغل دلخواه خودتان را طی کنید. من دقیقا به شما خواهم گفت که در هر مرحله چه گام هایی را باید بردارید تا بتوانید زندگی و شغل دلخواه تان را بسازید.

کارگاه شغل رویایی در دانشگاه کالابریای ایتالیا

اگه به آینده شغل یا کسب و کارت خوش بین نیستی، حتما در این همایش شرکت کن…

2 روش شرکت در همایش (حضوری یا پخش زنده)

[box]این همایش 23 اسفند ساعت 13 الی 16:30 در تهران (خیابان ولیعصر، جنب پارک ساعی، سالن همایش سرای محله ساعی) برگزار می شود. شما به 2 صورت می توانید در این همایش شرکت کنید. هم به صورت حضوری و هم به صورت غیر حضوری (پخش زنده). در مدل غیرحضوری شما می توانید همایش را به صورت زنده از طریق لپ تاپ یا موبایل اندروید نگاه کنید (لینک پخش زنده روز قبل همایش براتون ایمیل خواهد شد).
[/box]