دوره بلند مدت آکادمی ثروتمندان جدید برای کسانی است

که «ثروت+آزادی+اثرگذاری» را با هم می خواهند.

 

داستان تولد جنبش ثروتمندان جدید

چهار سال پیش به عنوان یک محقق تمام وقت مجبور بودم از 8 صبح تا 5 بعد از ظهر کار کنم و تقریبا هیچ کنترلی روی زمان و مکان کاریم نداشتم. هم درآمدم محدود بود و هم آزادی ای که دوست داشتم را نداشتم. واقعیت این بود که با اینکه از نظر خیلی ها اوضاع زندگیم خیلی خوب بود ولی از نظر خودم زیادم جالب نبود. حداقل اون چیزی نبود که من رویای اون رو داشتم و خودم رو لایقش می دونستم. من سبک زندگی ای رو دوست داشتم که خودم روی زمان و مکان کاریم کنترل داشته باشم. یعنی دوست داشتم هم درامد بالایی داشته باشم و هم آزادی زمانی و مکانی.

یادمه اوایل که این طرز فکر مثل موریانه به ذهنم افتاده بود، سعی می کردم خودم رو مجاب کنم که “خوبه دیگه، همینه که هست، ناشکری نکن”. حتی با خیلی از دوستانم که درد و دل می کردم، اون ها هم به من می گفتند: “بابا بی خیال، تو هم خر رو می خوای هم خرما، مگه میشه هم درآمد بالا و هم آزادی…”. راستش رو بخواین، خیلی وقت ها هم خودم همینو به خودم می گفتم و سعی می کردم خودم رو قانع کنم که زندگی همینه. اما اون تفکر موریانه ای ول کن نبود.

یه روز به خودم گفتم: “تو که محقق خوبی هستی و این همه کارهای تحقیقاتی انجام دادی، چرا یکم بیشتر در مورد این موضوعی که ذهنت رو ماه هاست مشغول کرده تحقیق نکنی! شاید راه حلی پیدا شد …”. این شد که شروع به جستجو کردن تو اینترنت کردم. گفتم در مورد کارآفرینی کمی تحقیق کنم. با مطالعه ی مقالات زیاد در این زمینه متوجه شدم که چیزی که اکثر کارآفرینان می گویند این است که “باید بهترین سال های زندگیتو بذاری تا یه روز میلیاردر بشی و تازه بتونی آزادی پیدا کنی و ازش لذت ببری”. اما پیش خودم گفتم: “اینطوری که آزادی من از الانم هم کمتر میشه!”.

تصمیم گرفتم بیشتر تحقیق کنم. بعد از چند ماه با گروه جدیدی از کارآفرینان آشنا شدم که زندگیشون و طرز فکرشون دقیقا با خواسته اصلی من یعنی داشتن همزمان درآمد بالا و آزادی مطابقت داشت. این افراد عاشق کارشون بودند و درآمد بالایی داشتند. از اون مهم تر آزادی خیلی بالایی داشتند بطوریکه می تونستند کسب و کارشون رو از هر جای دنیا مدیریت کنند. واقعا اون ها نوع جدیدی از ثروتمندان بودند. به همین خاطر من اون ها رو “ثروتمندان جدید” نام گذاری کردم. خیلی خوشحال شده بودم که فهمیدم چیزی که در رویای من بوده واقع بینانه بوده و شدنیه. اون روز یکی از بهترین روزهای زندگیم بود. 

از اون روز هدف بزرگ و جدیدی پیدا کرده بودم. شروع کردم به کتاب خوندن. سمینار رفتن و کلا هر کاری که باعث بشه دانشم تو این زمینه بیشتر بشه. خب روند رشد و پیشرفتم کند بود اما به هر حال جلو می رفتم. مهم ترین واقعیتی که متوجه شدم این بود که “من چقدر پتانسیل داشتم و خودم رو دست کم گرفته بودم. چقدر یکسری باورهای قدیمی و محدود کننده، مانع پیشرفت من شده بود.” از خدا بابت اون موریانه ای که وارد مغزم کرده بود تشکر کردم و البته باید بگم که هنوزم هر روز خدا رو شکر می کنم که اون موریانه رو برام فرستاد.

الان چند سال از اون روز گذشته و من کسب و کار اینترنتی شخصی خودم رو دارم. کسب و کاری که هم عاشقش هستم و ازش لذت می برم و هم برام آزادی کامل ایجاد کرده بطوریکه می تونم هر زمان که خواستم برای حتی چند ماه به جاهای مختلف دنیا سفر کنم و همچنان درآمد خوبی داشته باشم. من عاشق سفر کردن هستم و خدا رو شکر الان می تونم آزادانه این کار رو انجام بدم. عامل مهم دیگری که این کسب و کار برای من ایجاد کرد و به نظرم حتی از پول و آزادی هم مهم تره، عامل اثرگذاری هست. الان حداقل روزی ده ها  پیام دارم که بابت مطالب سایت و پیج اینستاگرامم از من تشکر می کنند و می گن روی طرز فکرشون خیلی تاثیر گذاشته. خیلی از افرادی که دوره های آموزشی من رو تهیه کردند، پیام می دن که دارن راه خودشون رو در زندگی و شغل پیدا می کنند. یکی از دانش آموختگانم چند ماه پیش یک فایل صوتی ضبط شده برام ارسال کرد که گفته بود الان سومین روز کاریش در شغل رویایی اش هست و کلی بابت مطالب دوره آموزشی شغل رویایی از من تشکر کرد. این یعنی اثرگذاری، یعنی بالاترین هدیه خداوند به انسان. واقعا هیچ لذتی بالاتر از این نیست که مفید بودن و موثر بودن رو حس کنی. از شما یه سوال ساده می پرسم: “مگه ما تو زندگی دنبال چیزی به غیر از سه جزء ثروت، آزادی و حس اثرگذاری هستیم؟! آیا واقعا با داشتن این سه جزء به چیز دیگری هم نیاز داریم؟!” هدف ثروتمندان جدید واضح، شفاف و مشخص است: “داشتن همزمان سه جزء ثروت، آزادی و حس اثرگذاری”. تمام…

هدف ثروتمندان جدید=ثروت+آزادی+اثرگذاری

سفرهای اروپایی من

 

 این دوره برای چه کسانی مناسب است؟

[icon type=”vector” icon=”momizat-icon-checkmark-circle” align=”right” size=”24″ icon_color=”#e8603c” hover_animation=”border_increase” ] افرادی که عاشق سبک زندگی آزادانه هستند و می خواهند خودشان زمان و مکان شان را کنترل کنند.

[icon type=”vector” icon=”momizat-icon-checkmark-circle” align=”right” size=”24″ icon_color=”#e8603c” hover_animation=”border_increase” ] افرادی که عاشق اثرگذاری و پیشرو بودن هستند و دوست دارند در صنعت و حرفه‌ی خودشان یک اثرگذار و پیشرو باشند.

[icon type=”vector” icon=”momizat-icon-checkmark-circle” align=”right” size=”24″ icon_color=”#e8603c” hover_animation=”border_increase” ] افرادی که از سبک زندگی کارمندی خسته شده اند و می خواهند سبک زندگی آزادانه را تجربه کنند.

[icon type=”vector” icon=”momizat-icon-checkmark-circle” align=”right” size=”24″ icon_color=”#e8603c” hover_animation=”border_increase” ] افرادی که می‌خواهند علایق و تخصص خودشان را به یک برند شخصی آنلاین تبدیل کنند و درآمدزایی کنند.

[icon type=”vector” icon=”momizat-icon-checkmark-circle” align=”right” size=”24″ icon_color=”#e8603c” hover_animation=”border_increase” ] افرادی که می‌خواهند پول، آزادی و اثرگذاری را همزمان داشته باشند و از زمان حال زندگی شان نهایت لذت را ببرند.

این دوره برای چه کسانی مناسب نیست؟

[icon type=”vector” icon=”momizat-icon-blocked” align=”right” size=”24″ icon_color=”#e8603c” hover_animation=”border_increase” ] افرادی که تنها ملاک زندگی شان جمع کردن و انباشت پول است و اثرگذاری و آزادی برایشان مهم نیست.

[icon type=”vector” icon=”momizat-icon-blocked” align=”right” size=”24″ icon_color=”#e8603c” hover_animation=”border_increase” ] افرادی که به معمولی بودن رضایت داده اند و نمی خواهند پیشرو و موثر باشند.

[icon type=”vector” icon=”momizat-icon-blocked” align=”right” size=”24″ icon_color=”#e8603c” hover_animation=”border_increase” ] افرادی که به یادگیری و آموزش اعتقادی ندارند.

[icon type=”vector” icon=”momizat-icon-blocked” align=”right” size=”24″ icon_color=”#e8603c” hover_animation=”border_increase” ] افرادی که غرغر کردن بزرگترین مهارت زندگی شان است.

هدف اصلی دوره آکادمی ثروتمندان جدید چیست؟

هدف اصلی این دوره این است شما به یک انسان مرجع و اثرگذار در حوزه تخصصی و مورد علاقه خود تبدیل شده و از آن درآمدزایی کنید. در واقع، شما با کمک بسترهای مختلف اینترنتی مانند وب سایت، اینستاگرام، نلگرام و غیره، قبیله هواداران و دنبال کنندگان خود را می سازید و برند شخصی خودتان را توسعه می دهید و شروع به اثر گذاری بر مخاطبین هدف خود می کنید. اینجاست که معجزه اتفاق می افتد و شما می توانید با روش های بسیار متنوع درآمدزایی داشته باشید.

انسان های اثر گذار همیشه ثروتمندان واقغی و شاد هستند که  پول و آزادی را همزمان دارند. بعد از شروع فرآیند درآمدزایی، شما با روش هایی مانند سیستم سازی و مدیریت استراتژیک زمان خود را آزادتر می‌کنید و می‌توانید کسب و کار شخصی (برند شخصی) خود را از هر جای دنیا و با صرف زمان بسیار کم مدیریت کنید و درآمدهای میلیونی ماهانه داشته باشید. مسیر اثرگذاری و آزادی، هدف اصلی یک ثروتمند جدید است.

ساختار دوره و سرفصل مطالب

ساختار دوره بلند مدت ثروتمندان جدید

مراحل ثبت نام در دوره آکادمی ثروتمندان جدید

مراحل ثبت نام دوره آکادمی ثروتمندان جدید

 

این دوره برای 3 گروه مناسب است

 • گروه اول: اگر کارمند هستید و به هر دلیل احساس می کنید، سبک زندگی کارمندی را دوست ندارید و دوست دارید آزادی بیشتری داشته باشید، حتما در این دوره شرکت کنید تا بتوانید تا در کنار شغل کارمندی فعلی خود، کسب و کار شخصی رویایی (برند شخصی آنلاین) خود را بسازید و درآمدزایی کنید. بعد از رسیدن به درآمدهای خوب می توانید کلا شغل کارمندی خود را رها کنید یا نگه دارید.
 • گروه دوم: اگر در یک حوزه‌ای متخصص هستید ولی احساس می کنید درآمد خوبی ندارید و لیاقت خودتان را بیشتر از این می دانید، حتما در این دوره شرکت کنید تا به شما نشان دهم که چگونه می توانید با بکارگیری قدرت اینترنت و ساخت برند شخصی خود، تخصص خود را به یک سیستم درآمدزا تبدیل کنید.
 • گروه سوم: اگر در حال حاضر کسب و کار اینترنتی شخصی دارید ولی احساس می کنید با وجود تلاش زیاد، نتیجه‌ی خوبی نمی گیرید، حتما در این دوره شرکت کنید تا استراتژی های جدید متخصصین مرجع را بیاموزید و خودتان را در حوزه خود جایگاه سازی کنید. همچنین با روش های جدید سیستم سازی برای آزاد کردن زمان آشنا می‌شوید و می توانید با کمترین زمان، بیشترین نتایج ممکن را بگیرید.

برنامه برگزاری دوره بلند مدت در سال 1397

برنامه دوره ثروتمندان جدید در سال 1397

واقعا شدنیه…؟!

احتمالا اولین سوالی که بعد از خواندن داستان من و مطالب بالا به ذهنتان خطور کرد این بود که “آیا واقعا شدنیه؟!” قبول دارم همانطور که در ابتدا برای من باورش سخت بود، احتمالا برای شما هم رویای داشتن همزمان پول و آزادی کمی غیر قابل باور به نظر برسد. اما الان که خودم این مسیر را طی کردم، می توانم با ایمان به شما بگویم: ” بله شدنیه. اگر من توانستم، قطعا شما هم می توانید…”.

البته هر موفقیتی بها دارد که تا پرداخت نشود، نتیجه ای حاصل نمی شود. سوال خوب این است: “مهم ترین بهای موفقیت چیست” اولین گام برای موفقیت چیست؟ آن هایی که با من آشنا هستند می دانند که من عاشق کلمه “خودشناسی” هستم. بله، اولین گام خودشناسی است. تا توانمندی ها و علایق خودتان را خوب نشناسید و ندانید دقیقا دنبال چه هستید، تلاش هایتان بی ثمر می ماند. خیلی ها خودشان را کمتر از موبایلشان می شناسند. فقط هی می گن ما می خوایم پولدار بشیم. کل شناختشون از خودشون در همین حد هست. دومین گام شناخت فرصت های موجود برای ساختن سبک زندگی مورد علاقه خودتان است. سومین گام اقدامات هوشمندانه و هدفمند است. چهارمین گام چیست؟ گام چهارم، گام طلایی است که خیلی ها بر نمی دارند. چهارمین گام صبر است. صبر. پنجمین گام چیست؟ گام پنجمی وجود ندارد. شما به هدف رسیدید. به شما تبریک می گویم. پس با اشتیاق سوزان در مسیر زندگی رویایی خود حرکت کنید و شادی درونی را تجربه کنید.

بله داستان از این قرار است. من در این سمینار نقشه راهی که خودم رفته ام تا این سبک زندگی آزادانه را برای خودم طراحی کنم، با شما به اشتراک می گذارم. این شمایید که تصمیم می گیرید آن را بکار بگیرید یا مثل اکثریت جامعه آن را در گوشه ای از طاقچه ذهنتان بایگانی کنید تا خاک بخورد. نقشه با من، رفتن راه با شما…

ثروتمندان جدید چگونه زندگی می کنند؟

فرض کنید شما درآمد میلیونی ماهانه دارید و مالک یک کسب و کار شخصی ای هستید که عاشقش هستید. درآمد شما آنقدری هست که بتواند سبک زندگی دلخواه شما را حمایت کند و شما را به رویاهای فکرشده تان برساند. کسب و کار شما به گونه ای هست که حتی در سفر هم می توانید با روزی 2 ساعت کار هدفمند مدیریتش کنید. شما کاملا از زمان و مکان آزاد هستید و کنترل زندگی خودتان را در دست دارید. شما هستید که زمان و مکان کاریتان را تعیین می کنید. شما هستید که تصمیم می گیرید با چه افرادی کار کنید و با چه افرادی کار نکنید. حتی می توانید چند ماه به سفر بروید و همچنان درآمد خوبی داشته باشید. کسب و کار شما یک سیستم درآمدزاست که مستقل از شما هم کار می کند. اگر شما عاشق این سبک از زندگی هستید به جنبش ثروتمندان جدید خوش آمدید…

 فلسفه زندگی ثروتمندان جدید با بقیه ثروتمندان کاملا متفاوت است. ثروتمندان جدید پول، آزادی و اثرگذاری را همزمان می خواهند و تنها در صورتی احساس رضایت می کنند که هر سه این اجزاء در زندگی شان جاری باشد. ثروتمندان جدید درآمد نسبی را از درآمد مطلق مهم تر می دانند یعنی اگر به آن ها کاری معرفی کنید که مثلا ماهی 30 میلیون درامد داشته باشد ولی مجبور باشند روزی 12 ساعت کار کنند خیلی استقبال نمی کنند. اما در عوض اگر کاری پیشنهاد دهید که ماهی 20 میلیون درآمد در ازای روزی 6 ساعت کار دریافت کنند و در نتیجه آزادی بیشتری داشته باشند، استقبال بیشتری می کنند. ثروتمند جدید عاشق سیستم سازی است، چون می داند تنها در صورتی به آزادی می رسد که کسب و کار شخصی اش را سیستم سازی کند. برای یک ثروتمند جدید سبک زندگی و میزان آزادی و اشتیاقش به آن کار بسیار مهم است.

ثروتمندان جدید عاشق حرفه ای بودن و متمایز بودن هستند. آن ها تنها در صورتی احساس رضایت می کنند که پیشرو و عالی باشند. ثروتمندان جدید از معمولی بودن متنفرند. به همین خاطر کاری را انتخاب می کنند که منطبق بر توانمندی ها و نقاط قوت آن ها باشد تا بتوانند در آن کار عالی شوند. ثروتمند جدید در هر حوزه ای یک متخصص و متفکر تمام عیار می شود. ثروتمند جدید فردی پیشرو و اثر گذار است.

2 روش برای شرکت در دوره

دوره بلند مدت آکادمی ثروتمندان جدید به دو صورت حضوری و غیر حضوری تشکیل می شود. اگر شما در دوره حض.ری ثبت نام کنید می توانید در کلاس ها و جلسات حضوری ترم اول شرکت کنید. اما اگر در دوره غیر حضوری ثبت نام کنید، ویدئو های جلسات دوره حضوری ضبط می شود و هر هفته برای شما در سایت و در پنل شخصی شما قرار می گیرد تا دانلود کنید. همچنین چه در دوره حضوری و چه در دوره غیر حضوری ثبت نام کنید می توانید در وبینار های آنلاین ترم دوم دوره شرکت کنید و ویدئوها و فایل های تکمیلی دوره را هم در پنل تان در سایت آکادمی فرجی دریافت خواهید کرد.

توصیه من این است که در صورت امکان در دوره حضوری ثبت نام کنید، چون اثرگذاری آن به مراتب بیشتر بوده و حس بودن در گروه و حفظ انگیزه برای شما بیشتر خواهد بود. اما اگر امکان حضور در جلسات هفتگی حضوری ترم اول را ندارید، می توانید در دوره غیرحضوری ثبت نام نمایید تا در کنار شرکت کنندگان حضوری برند شخصی تان را بسازید و آن را رشد دهید.

جدول خدمات و نحوه پرداخت شهریه دوره

درخواست مصاحبه رایگان شرکت در دوره

شما به 2 روش می توانید برای شرکت در دوره بلند مدت ثروتمندان جدید درخواست مصاحبه رایگان بدهید. روش اول تماس با شماره موبایل 09101606262 و روش دوم پر کردن فرم زیر است. بعد از ثبت درخواست، همکاران ما با شما تماس می گیرند و زمان مصاحبه حضوری یا تلفنی تان را با شما هماهنگ می کنند.

[box][contact-form-7 id=”4989″ title=”فرم درخواست مصاحبه”][/box]

نظر شرکت کنندگان دوره های قبلی آکادمی فرجی

افتخار من همیشه این بوده که تقریبا تمام افراد شرکت کننده در دوره ها و سمینار های آموزشی من، بعد از اتمام دوره رضایت کامل داشته اند. توصیه می کنم به نظرات آن ها گوش دهید تا متوجه اثر دوره های آموزشی بر طرز فکر آن ها بشوید.

 

کسب و کار اینترنتی زندگی محور چیست؟

چون هدف یک ثروتمند جدید با بقیه متفاوت است پس دیدگاهش در مورد کسب و کار هم متفاوت است. این روزها خیلی ها در مورد کسب و کار اینترنتی صحبت می کنند. تب استارت آپ ها هم داغ داغ شده است. ولی واقعا داستان چیست که اکثر آن ها یا شکست می خورند یا همان اول راه رها می کنند. 

من در مورد این موضوع سال ها تحقیق کردم و به افراد زیادی هم مشاوره دادم تا اینکه علت اصلی این شکست ها را یافتم. ریشه این شکست ها ضعف در خودشناسی است. خیلی ها با هدف رسیدن به آزادی وارد مسیر استارت آپ ها می شوند حال آنکه نمی دانند مسیر راه اندازی استارت آپ اولین چیزی را که قربانی می کند، آزادی است. خیلی ها کسب و کار اینترنتی راه اندازی می کنند و هدفشان آزادی هست ولی چون استراتژی نمی دانند و خودشان را هم خوب نمی شناسند، درگیر ابزارها و تاکتیک ها شده و فقط ساعت های زیادی کار می کنند و درآخر هم خروجی چندانی ندارند. 

شاید بپرسید: “پس چه کسب و کاری برای من مناسب است؟” جواب من این است: “اگر می خواهید به هدف ثروتمندان جدید برسید، جواب شما 5 کلمه هست “کسب و کار اینترنتی شخصیه زندگی محور”. تک تک این واژه ها با دلیل کنار هم قرار گرفته اند. واژه شخصی یعنی هدف ما راه اندازی استارت آپ هایی مانند دی جی کالا نیست، هدف ما کسب و کارهای کوچک ولی سودآور (درآمد ماهانه میلیونی) است. در واقع ما می خواهیم یک برند شخصی آنلاین برای خودمان بسازیم. واژه زندگی محور یعنی اینکه هدف ما درگیر شدن در کسب و کار و فدا کردن زندگی نیست (مثل اکثر پولدارها)، بلکه هدف ما از کسب و کار، حمایت از سبک زندگی آزادانه مورد علاقه ماست.

کار کمتر، نتایج بیشتر …

شاید این تیتر از نظر شما شعار باشد. اما اینطور نیست چون خودم تجربه اش کرده ام. قبل از اینکه به ایتالیا بروم، روزی 8 ساعت روی کسب و کار اینترنتی شخصی ام وقت می گذاشتم. وقتی به عنوان مشاور یک گروه تحقیقاتی به ایتالیا رفتم، تنها روزی یک الی دو ساعت برای کسب و کارم وقت می گذاشتم. شاید بگویید خود حتما درامدم هم یک سوم شده است. اما نتیجه کاملا برعکس بود. عجیب است. بله برای خودم هم عجیب بود. شاید بپرسید چطور همچین چیزی ممکنه؟ جواب در دو کلمه نهفته است: “استراتژی و سیستم سازی”. 

وقتی مجبور شدم زمان کمتری کار کنم، مجبور شدم کارهای موثر را انتخاب کنم و فقط روی آن ها تمرکز کنم. بهره وری ام به شدت بالاتر رفت و با وجود اینکه زمان کمتری صرف می کردم، درامدم چند برابر شد. این تجربه به من اثبات کرد که کار بیشتر اصلا معادل نتایج بهتر نیست بلکه کار موثرتر معادل نتایج بهتر است. هدف یک ثروتمند جدید تمرکز روی موثرترین فعالیت هاست. در واقع شعار ما این است “باید در کمترین زمان و با کمترین تلاش، بیشترین نتایج ممکن را بگیریم”. اینجاست که آزادی متولد می شود. آزادی تولدت مبارک…

درخواست مصاحبه رایگان شرکت در دوره

شما به 2 روش می توانید برای شرکت در دوره بلند مدت ثروتمندان جدید درخواست مصاحبه رایگان بدهید. روش اول تماس با شماره موبایل 09101606262 و روش دوم پر کردن فرم زیر است. بعد از ثبت درخواست، همکاران ما با شما تماس می گیرند و زمان مصاحبه حضوری یا تلفنی تان را با شما هماهنگ می کنند.

[box][contact-form-7 id=”4989″ title=”فرم درخواست مصاحبه”][/box]


 

امیر حسین فرجی کیست؟

محقق، سخنران و مشاور موفقیت شغلی و کارآفرینی اینترنتی
اجرای بیش از 5000 نفر ساعت سخنرانی و کارگاه آموزشی
نگارش بیش از 200 مقاله در زمینه موفقیت شغلی و روش های نوین درآمدزایی
مدیر و موسس وب سایت آکادمی فرجی
خالق برند “زندگی آزادانه به سبک ثروتمندان جدید”
دارنده مدرک Ph.D از دانشگاه علم و صنعت ایران
10 سال سابقه تدریس در دانشگاه ها و موسسه های ایران
نویسنده ده ها مقاله بین المللی در مجلات معتبر آمریکا و اروپا

 

بهانه هایی که شما را فریب می دهند

مطمئنم شما که این صفحه را می خوانید به ایده ی ثروتمندان جدید و سبک زندگی آزادانه علاقه مند هستید و دوست دارید در این سمینار شرکت کنید. ولی ممکنه موجودی ناشناس در ذهنتان در حال بهانه تراشی باشد که در این سمینار شرکت نکنید. این بهانه ها براتون آشنا نیست؟

 • دوست دارم شرکت کنم ولی وقت ندارم
 • دوست دارم ولی ایشالله بعدا
 • دوست دارم شرکت کنم ولی کارای مهم تری دارم
 • دوست دارم شرکت کنم ولی من اینکاره نیستم
 • دوست دارم شرکت کنم ولی من تهران نیستم
 • دوست دارم شرکت کنم ولی بعید می دونم اثری داشته باشه
 • دوست دارم شرکت کنم ولی موفقیت ذاتی هست، آموزش بی فایده است
 • دوست دارم شرکت کنم ولی، می ترسم برام مفید نباشه
 • دوست دارم شرکت کنم ولی، ولی، ولی …

اگه یکم فکر کنید می تونید هزار تا دلیل به ظاهر منطقی دیگه برای نیومدنتون پیدا کنید. این ها دلایلی هستند که مغز ما تولید می کنه تا ما رو در وضعیت کنونی مون نگه داره. چون مغز یه جورایی دشمن تغییره. من از شما می خوام به این جمله زیبای جیم ران خوب فکر کنید و بعد تصمیم قطعی رو بگیرید.

شاید اون لحظه ای که جیم ران گفته و قراره جهت حرکت شما در زندگی و شغل را تغییر بده، همین دوره باشه. شاید این دوره شما رو به فکر فرو ببره تا قدرت درونتون رو آزاد کنید و زندگی رویایی ای که لیاقتش رو دارید، بسازید. من به شما این قول را می دهم که با شرکت در این دوره دنیای جدیدی پیش روتون ترسیم بشه.

گارانتی بازگشت وجه 110%

گارانتی 110 درصد بازگشت وجهاز آنجایی که من خودم این مسیر را رفته ام و به مطالب این دوره و کاربردی بودن آن ها ایمان دارم، می خواهم برای اولین بار در ایران گارانتی 110% به شرکت کنندگان دوره بلند مدت آموزشی خود ارائه دهم. یعنی اگر شما در دوره شرکت کردید و به هر دلیلی از محتوای دوره رضایت نداشتید می توانید درخواست بازگشت وجه دهید و نه تنها کل پولتان را بطور کامل بر می گردانیم بلکه 10% هم بیشتر از وجه پرداختی‌تان به شما بازگشت داده می شود. تنها شرط ما این است که تا جلسه آخر دوره صبر کنید، یعنی جلسه آخر دوره می‌توانند این درخواست را داشته باشید.

البته من تردید نداریم که شما در انتهای این دوره اینقدر از مطالب آن استفاده کرده‌اید و تغییرات خوبی در زندگی خود ایجاد نموده‌اید که اصلاً به مقوله گارانتی فکر نمی‌کنید و فقط در فکر توسعه بیشتر برند شخصیتان خواهید بود. این گارنتی را به شما دادم تا دیگر هیچ بهانه ای برایتان باقی نماند و خیالتان از بابت کاربردی بودن دوره راحت باشد.

درخواست مصاحبه رایگان شرکت در دوره

شما به 2 روش می توانید برای شرکت در دوره بلند مدت ثروتمندان جدید درخواست مصاحبه رایگان بدهید. روش اول تماس با شماره موبایل 09101606262 و روش دوم پر کردن فرم زیر است. بعد از ثبت درخواست، همکاران ما با شما تماس می گیرند و زمان مصاحبه حضوری یا تلفنی تان را با شما هماهنگ می کنند.

[box][contact-form-7 id=”4989″ title=”فرم درخواست مصاحبه”][/box]

برای آشنایی بیشتر با زندگی آزادانه به سبک ثروتمندان جدید روی لینک زیر کلیک نمایید:
ویدیوهای بیشتر”

 

اگر هم سوالی دارید می توانید از طریق روش های زیر با ما در تماس باشید:

 

ارسال ایمیل به farajiacademy@gmail.com
تماس یا پیامک به شماره موبایل 09101606262
کانال تلگرام ما: farajiacademy@

تصاویری از سمینارها و دوره های قبلی دکتر فرجی

[images cols=”three”] [image link=”3913″ image=”4860″] [image link=”3914″ image=”3914″] [image link=”3915″ image=”3915″] [image link=”3917″ image=”3917″] [image link=”3918″ image=”3918″] [image link=”3916″ image=”3916″] [image link=”3919″ image=”3919″] [image link=”3920″ image=”3920″] [image link=”3921″ image=”3913″] [/images]