بنر سمینار ثروتمندان جدید

موضوع سمینار: طراحی زندگی آزادانه به سبک ثروتمندان جدید

تاریخ و زمان سمینار: جمعه 22 تیر 1397 (از ساعت 10:00 الی 14:00)

محل برگزاری: تهران (آدرس دقیق محل برگزاری بعدا برای شما ایمیل خواهد شد)

مدرس: دکتر امیرحسین فرجی، مدیر و موسس آکادمی فرجی

مخاطب: کسانی که می خواهند ثروت، آزادی و اثرگذاری را همزمان داشته باشند.

 

 

[divide]

اگر عاشق سبک زندگی آزادانه هستید، این سمینار برای شماست …

 

ثروتمندان جدید در ایتالیا

داستان تولد جنبش ثروتمندان جدید

چهار سال پیش به عنوان یک محقق تمام وقت مجبور بودم از 8 صبح تا 5 بعد از ظهر کار کنم و تقریبا هیچ کنترلی روی زمان و مکان کاریم نداشتم. هم درآمدم محدود بود و هم آزادی ای که دوست داشتم را نداشتم. واقعیت این بود که با اینکه از نظر خیلی ها اوضاع زندگیم خیلی خوب بود ولی از نظر خودم زیادم جالب نبود. حداقل اون چیزی نبود که من رویای اون رو داشتم و خودم رو لایقش می دونستم. من سبک زندگی ای دوست داشتم که خودم روی زمان و مکان کاریم کنترل داشته باشم. یعنی دوست داشتم هم درامد بالایی داشته باشم و هم آزادی زمانی و مکانی.

یادمه اوایل که این طرز فکر مثل موریانه به ذهنم افتاده بود، سعی می کردم خودم رو مجاب کنم که “خوبه دیگه، همینه که هست، نا شکری نکن”. حتی با خیلی از دوستانم که درد و دل می کردم، اون ها هم به من می گفتند: “بابا بی خیال، تو هم خر رو می خوای هم خرما، مگه میشه هم درآمد بالا و هم آزادی…”. راستش رو بخواین، خیلی وقت ها هم خودم همینو به خودم می گفتم و سعی می کردم خودم رو قانع کنم که زندگی همینه. اما اون تفکر کوریانه ای ول کن نبود.

یه روز به خودم گفتم: “تو که محقق خوبی هستی و این همه کارهای تحقیقاتی انجام دادی، چرا یکم بیشتر در مورد این موضوعی که ذهنت رو ماه هاست مشغول کرده تخقیق نکنی! شاید راه حلی پیدا شد …”. این شد که شروع به جستجو کردن تو اینترنت کردم. گفتم در مورد کارآفرینی کمی تحقیق کنم. با مطالعه مقالات زیاد در این زمینه متوجه شدم که چیزی که اکثر کارآفرینان می گویند این است که “باید بهترین سال های زندگیتو بذاری تا یه روز میلیاردر بشی و تازه بتونی آزادی پیدا کنی و ازش لذت ببری”. اما پیش خودم گفتم: “اینطوری که آزادی من از الانم هم کمتر میشه!”.

تصمیم گرفتم بیشتر تحقیق کنم. بعد از چند ماه با گروه جدیدی از کارآفرینان آشنا شدم که زندگیشون و طرز فکرشون دقیقا با خواسته اصلی من یعنی داشتن همزمان درآمد بالا و آزادی مطابقت داشت. این افراد عاشق کارشون بودند. درآمد بالایی داشتند. از اون مهم تر آزادی خیلی بالایی داشتند بطوریکه می تونستند کسب و کارشون رو از هر جای دنیا مدیریت کنند. واقعا اون ها نوع جدیدی از ثروتمندان بودند. به همین خاطر من اون ها رو “ثروتمندان جدید” نام گذاری کردم. خیلی خوشحال شده بودم که فهمیدم چیزی که در رویای من بوده واقع بینانه بوده و شدنیه. اون روز یکی از بهترین روزهای زندگیم بود. 

از اون روز هدف بزرگ و جدیدی پیدا کرده بودم. شروع کردم به کتاب خوندن. سمینار رفتن و کلا هر کاری که باعث بشه دانشم تو این زمینه بیشتر بشه. خوب روند رشد و پیشرفتم کند بود اما به هر حال جلو می رفتم. مهم ترین واقعیتی که متوجه شدم این بود که “من چقدر پتانسیل داشتم و خودم رو دست کم گرفته بودم. چقدر یکسری باورهای قدیمی و محدود کننده، مانع پیشرفت من شده بود.” از خدا بابت اون موریانه ای که وارد مغزم کرده بود تشکر کردم و البته باید بگم که هنوزم هر روز خدا رو شکر می کنم که اون موریانه رو برام فرستاد.

الان چند سال از اون روز گذشته و من کسب و کار اینترنتی شخصی خودم رو دارم. کسب و کاری که هم عاشقش هستم و ازش لذت می برم و هم برام آزادی کامل ایجاد کرده بطوریکه می تونم هر زمان که خواستم برای حتی چند ماه به جاهای مختلف دنیا سفر کنم و همچنان درآمد خوبی داشته باشم. من عاشق سفر کردن هستم و خدا رو شکر الان می تونم آزادانه این کار رو انجام بدم. عامل مهم دیگری که این کسب و کار برای من ایجاد کرد و به نظرم حتی از پول و آزادی هم مهم تره، عامل اثرگذاری هست. الان حداقل روزی ده تا پیام دارم که بابت مطالب سایت و پیج اینستاگرامم از من تشکر می کنند و می گن روشوی طرز فکرشون خیلی تاثیر گذاشته. خیلی از افرادی که دوره های آموزشی من رو تهیه کردند، پیام می دن که دارن راه خودشون رو در زندگی و شغل پیدا می کنند. یکی از دانش آموختگانم چند ماه پیش یک فایل صوتی ضبط شده برام ارسال کرد که گفته بود الان سومین روز کاریش در شغل رویایی اش هست و کلی بابت مطالب دوره آموزشی شغل رویایی از من تشکر کرد. این یعنی اثرگذاری، یعنی بالاترین هدیه خداوند به انسان. واقعا هیچ لذتی بالاتر از این نیست که مفید بودن و موثر بودن رو حس کنی. از شما یه سوال ساده می پرسم: “مگه ما تو زندگی دنبال چیزی به غیر از سه جزء ثروت، آزادی و حس اثرگذاری هستیم؟! آیا واقعا با داشتن این سه جزء به چیز دیگری هم نیاز داریم؟!” هدف ثروتمندان جدید واضح، شفاف و مشخص است: “داشتن همزمان سه جزء ثروت، آزادی و حس اثرگذاری”. تمام…

هدف ثروتمندان جدید=ثروت+آزادی+اثرگذاری

سفرهای اروپایی من

چرا باید در این سمینار شرکت کنیم؟

خیلی ها تو پیج اینستاگرام و وب سایتم به من پیام دادند که ما چجوری می تونیم این سبک از زندگی آزادانه را برای خودمون طراحی کنیم؟ از کجا شروع کنیم؟ چه گام هایی باید برداریم؟ چه کسب و کاری برای خودمون انتخاب کنیم تا ما رو به این هدف برسونه؟

خب، علت اصلی برگزاری این سمینار هم دقیقا پاسخ دادن به این سوالات هست. در این سمینار می خواهم شما را با اصول علم و هنر طراحی سبک زندگی آشنا کنم تا شما هم معمار زندگی خود شوید و هنرمندانه آن را طراحی کنید. چه چیزی با ارزش تر از طراحی زندگی. زندگی یک هدیه است که ما باید درست خرجش کنیم. پس ارزشش را دارد که هنرمندانه طراحی اش کنیم.

هدف این سمینار مطرح کردن مفاهیمی است که مطمئنم شما را غافلگیر می کند و احتمالا پیش خودتان می گویید “چرا تا حالا اینطوری فکر نکرده بودم؟” هدف این است که به شما اثبات کنم که شما چقدر قدرتمندید و چقدر پتانسیل دارید باید آزادش کنید. باید به جزیان بیندازیدش. هدف دیگر این سمینار این است که نقشه راه و گام های مهم برای تبدیل علایق و تخصص تان به یک کسب و کار شخصی اینترنتی که هر سه عامل ثروت، آزادی و اثرگذاری را برای شما ایجاد کند، در اختیارتان بگذارم. پس اگر عاشق زندگی آزادانه و اثر گذار هستید این فرصت را از دست ندهید و حتما در این سمینار شرکت کنید. شاید همان موریانه ای که باعث تغییر من شد، شما را هم تغییر دهد.

  فقط عاشقان آزادی و اثرگذاری، شرکت کنند …

 

سرفصل های اصلی سمینار

آموزش فروش   ارائه تعریف جدیدی از ثروت که شما را از تلاش کُشنده برای میلیاردر شدن نجات می‌دهد،

آموزش فروش   علم و هنر “طراحی سبک زندگی”،

آموزش فروش   چگونه پول، آزادی و اثرگذاری را همزمان داشته باشید و به جنبش ثروتمندان جدید بپیوندید،

آموزش فروش   معرفی فرصت های بیشماری که اینترنت برای ثروتمندان جدید ایجاد کرده است،

آموزش فروش   چگونه با کار کمتر، نتایج بسیار بیشتری بگیریم و زمانمان را آزاد کنیم،

آموزش فروش   کشف علایق و تخصص منحصر به فرد شما برای ایجاد تمایز،

آموزش فروش   7 گام برای ساخت کسب و کار اینترنتی شخصی زندگی محور،

آموزش فروش   چگونه از طریق وب سایت یا اینستاگرام، قبیله ای برای خود بسازیم و درآمدزایی کنیم.

3 گروهی که حتما باید در سمینار شرکت کنند

 • گروه اول: اگر کارمند هستید و به هر دلیل احساس می کنید، این سبک از زندگی را دوست ندارید و دوست دارید آزادی بیشتری داشته باشید. حتما در این سمینار شرکت کنید تا روش های جدیدی را به شما معرفی کنم تا در کنار کارمندی تان کسب و کار شخصی رویایی خود را آغاز کنید و درآمدزایی کنید.
 • گروه دوم: اگر در یک حوزه متخصص هستید ولی احساس می کنید درآمد خوبی ندارید و لیاقت خودتان را بیشار از این می دانید، حتما در این سمینار شرکت کنید تا به شما نشان دهم که چگونه می توانید با بکارگیری قدرت اینترنت، تخصص خود را به یک سیستم درآمدزا تبدیل کنید.
 • گروه سوم: اگر کسب و کار اینترنتی شخصی دارید و احساس می کنید بیش از حد تلاش می کنید ولی نتیجه خیلی خوبی نمی گیرید، حتما در این سمینار شرکت کنید تا مشکل کارتان را پیدا کنید. این مشکل دقیقا مشکلی بود که خودم مدت ها با آن درگیر بودم و زمانی که آن را حل کردم توانستم زمانم را آزاد کنم.

واقعا شدنیه…؟!

احتمالا اولین سوالی که بعد از خواندن داستان من و مطالب بالا به ذهنتان خطور کرد این بود که “آیا واقعا شدنیه؟!” قبول دارم همانطور که در ابتدا برای من باورش سخت بود، احتمالا برای شما هم رویایی داشتن همزمان پول و آزادی کمی غیر باور به نظر برسد. اما الان که خودم این مسیر را طی کردم، می توانم با ایمان به شما بگویم: ” بله شدنیه. اگر من توانستم، قطعا شما هم می توانید…”.

البته هر موفقیتی بها دارد که تا پرداخت نشود، نتیجه ای حاصل نمی شود. سوال خوب این است: “مهم ترین بها موفقیت چیست” اولین گام برای موفقیت چیست؟ آن هایی که با من آشنا هستند می دانند که من عاشق کلمه “خودشناسی” هستم. بله، اولین گام خودشناسی است. تا توانمندی ها و علایق خودتان را خوب نشناسید و ندانید دقیقا دنبال چه هستید، تلاش هایتان بی ثمر می ماند. خیلی ها خودشان را کمتر از موبایلشان می شناسند. فقط هی می گن ما می خوایم پولدار بشیم. کل شناختشون از خودشون در همین حد هست. ذومین گام شناخت فرصت های موجود برای ساختن سبک زندگی مورد علاقه خودتان است. سومین گام اقدامات هوشمندانه و هدفمند است. چهارمین گام چیست؟ گام چهارم، گام طلایی است که خیلی ها بر نمی دارند. چهارمین گام صبر است. صبر. پنجمین گام چیست؟ گام پنجمی وجود ندارد. شما به هدف رسیدید. به شما تبریک می گویم. پس با اشتیاق سوزان در مسیر زندگی رویایی خود حرکت کنید و شادی درونی را تجربه کنید.

بله داستان از این قرار است. من در این سمینار نقشه راهی که خودم رفته ام تا این سبک زندگی آزادانه را برای خودم طراحی کنم، با شما به اشتراک می گذارم. این شمایید که تصمیم بگیرید آن را بکار بگیرید یا مثل اکثریت جامعه آن را در گوشه ای از طاقچه ذهنتان بایگانی کنید تا خاک بخورد. نقشه با من، رفتن راه با شما…

ثروتمندان جدید چگونه زندگی می کنند؟

فرض کنید شما درآمد میلیونی ماهانه دارید و مالک یک کسب و کار شخصی ای هستید که عاشقش هستید. درآمد شما آنقدری هست که بتواند سبک زندگی دلخواه شما را حمایت کند و شما را به رویاهای فکرشده تان برساند. کسب و کار شما به گونه ای هست که حتی در سفر هم می توانید با روزی 2 ساعت کار هدفمند مدیریتش کنید. شما کاملا از زمان و مکان آزاد هستید و کنترل زندگی خودتان را در دست دارید. شما هستید که زمان و مکان کاریتان را تعیین می کنید. شما هستید که تصمیم می گیرید با چه افرادی کار کنید و با چه افرادی کار نکنید. حتی می توانید جند ماه به سفر بروید و همچنان درآمد خوبی داشته باشید. کسب و کار شما یک سیستم درآمدزاست که مستقل از شما هم کار می کند. اگر شما عاشق این سبک از زندگی هستید به جنبش ثروتمندان جدید خوش آمدید…

 فلسفه زندگی ثروتمندان جدید با بقیه ثروتمندان کاملا متفاوت است. ثروتمندان جدید پول، آزادی و اثرگذاری را همزمان می خواهند و تنها در صورتی احساس رضایت می کنند که هر سه این اجزاء در زندگی شان جاری باشد. ثروتمندان جدید درآمد نسبی را از درآمد مطلق مهم تر می دانند یعنی اگر به آن ها کاری معرفی کنید که مثلا ماهی 30 میلیون درامد داشته باشد ولی مجبور باشند روزی 12 ساعت کار کنند خیلی استقبال نمی کنند. اما در عوض اگر کاری پیشنهاد دهید که ماهی 20 میلیون درآمد در ازای روزی 6 ساعت کار دریافت کنند و در نتیجه آزادی بیشتری داشته باشند، استقبال بیشتری می کنند. ثروتمند جدید عاشق سیستم سازی است، چون می داند تنها در صورتی به آزادی می رسد که کسب و کار شخصی اش را سیستم سازی کند. برای یک ثروتمند جدید سبک زندگی و میزان آزادی و اشتیاقشان به آن کار بسیار مهم است.

ثروتمندان جدید عاشق حرفه ای بودن و متمایز بودن هستند. آن ها تنها در صورتی احساس رضایت می کنند که پیشرو و عالی باشند. ثروتمندان جدید از معمولی بودن متنفرند. به همین خاطر کاری را انتخاب می کنند که منطبق بر توانمندی ها و نقاط قوت آن ها باشد تا بتوانند در آن کار عالی شوند. ثروتمند جدید در هر حوزه ای یک متخصص و متفکر تمام عیار می شود. ثروتمند جدید فردی پیشرو و اثر گذار است.

 ثروتمندان جدید چگونه زندگی می کنند

اگر دوست دارید بیشتر با “سبک زندگی ثروتمندان جدید” آشنا شوید، “اینجا” کلیک کنید.

با شرکت در سمینار چه چیزی بدست می آورید؟

   4 ساعت محتوای آموزشی منحصر به فرد

   فایل صوتی سمینار که در هفته بعد از سمینار برای تان ایمیل می شود

   نقشه راه عملی برای طراحی زندگی آزادانه به سبک ثروتمندان جدید

   سورپرایز ویژه من برای ثروتمندان جدید

نظرات شرکت کنندگان دوره های قبلی آکادمی فرجی

افتخار من همیشه این بوده که تقریبا تمام افراد شرکت کننده در دوره ها و سمینار های آموزشی من، بعد از اتمام دوره رضایت کامل داشته اند. توصیه می کنم به نظرات آن ها گوش دهید تا متوجه اثر دوره های آموزشی بر طرز فکر آن ها بشوید.

قول من به شما

به عنوان یک سخنران و مدرس و به عنوان یک ثروتمند جدید، می دانم که با ارزش ترین دارائی ما در زندگی زمان ماست. به همین خاطر، به شما قول می دهم که بعد از شرکت در سمینار از شرکت در این سمینار کاملا از زمانی که صزف کرده اید راضی و خوشحال باشید و از همه مهم تر احساس کنید که چه فرصت هایی برای شما وجود دارد تا بتوانید پتانسیل های درونی تان را آزاد کنید و به جایگاه بالاتری بروید. جایگاهی که ثروت، آزادی و اثرگذاری را همزمان داشته باشید.

در این سمینار می خواهم مطالبی را با شما به اشتراک بگذارم که دیدتان را به زندگی و کسب و کار تغییر دهد. هدف اصلی ما در این سمینار آزادسازی قدرت درون و شناخت فرصت های جدید و آماده شدن برای حرکت در مسیر آزادی و اثرگذاری است. من عاشق این هدف هستم و می خواهم این اشتیاق سوزانم را به شما هم منتقل کنم تا ما با هم ایران را به جایی بهتر و قشنگ تر برای زندگی تبدیل کنیم.

کسب و کار اینترنتی زندگی محور چیست؟

چون هدف یک ثروتمند جدید با بقیه متفاوت است پس دیدگاهش در مورد کسب و کار هم متفاوت است. این روزها خیلی ها در مورد کسب و کار اینترنتی صحبت می کنند. تب استارت آپ ها هم داغ داغ شده است. ولی واقعا داستان چیست که اکثر آن ها یا شکست می خورند یا همان اول راه رها می کنند. 

من در مورد این موضوع سال ها تحقیق کردم و به افراد زیادی هم مشاوره دادم تا اینکه علت اصلی این شکست ها را یافتم. ریشه این شکست ها ضعف در خودشناسی است. خیلی ها به هدف رسیدن به آزادی وارد مسیر استارت آپ ها می شوند حال آنکه نمی دانند مسیر راه اندازی استارت آپ اولین چیزی را که قربانی می کند، آزادی است. خیلی ها کسب و کار اینترنتی راه اندازی می کنند و هدفشان آزادی هست ولی چون استراتژی نمی دانند و خودشان را هم خوب نمی شناسند، درگیر ابزارها و تاکتیک ها شده و فقط ساعت های زیادی کار می کنند و درآخر هم خروجی چندانی ندارند. 

شاید بپرسید: “پس چه کسب و کاری برای من مناسب است؟” جواب من این است: “اگر می خواهید به هدف ثروتمندان جدید برسید، جواب شما 5 کلمه هست “کسب و کار اینترنتی شخصی زندگی محور”. تک تک این واژه ها با دلیل کنار هم قرار گرفته اند. واژه شخصی یعنی هدف ما راه اندازی استارت آپ هایی مانند دی جی کالا نیست، هدف ما کسب و کارهای کوچک ولی سودآور (درآمد ماهانه میلیونی) است. در واقع ما می خواهیم یک برند شخصی آنلاین برای خودمان بسازیم. واژه زندگی محور یعنی اینکه هدف ما درگیر شدن در کسب و کار و فدا کردن زندگی نیست (مثل اکثر پولدارها)، بلکه هدف ما از کسب و کار، حمایت از سبک زندگی آزادانه مورد علاقه ماست.

کار کمتر، نتایج بیشتر …

شاید این تیتر از نظر شما شعار باشد. اما اینطور نیست چون خودم تجربه اش کرده ام. قبل از اینکه به ایتالیا بروم، روزی 8 ساعت روی کسب و کار اینترنتی شخصی ام وقت می گذاشتم. وقتی به عنوان مشاور یک گروه تحقیقاتی به ایتالیا رفتم، تنها روزی یک الی دو ساعت برای کسب و کارم وقت می گذاشتم. شاید بگویید خود حتما درامدم هم یک سوم شده است. اما نتیجه کاملا برعکس بود. عجیب است. بله برای خودم هم عجیب بود. شاید بپرسید چطور همچین چیزی ممکنه؟ جواب در دو کلمه نهفته است: “استراتژی و سیستم سازی”. 

وقتی مجبور شدم زمان کمتری کار کنم، مجبور شدم کارهای موثر را انتخاب کنم و فقط روی آن ها تمرکز کنم. بهره وری ام به شدت بالاتر رفت و با وجود اینکه زمان کمتری صرف می کردم، درامدم چند برابر شد. این تجربه به من اثبات کرد که کار بیشتر اصلا معادل نتایج بهتر نیست بلکه کار موثرتر معادل نتایج بهتر است. هدف یک ثروتمند جدید تمرکز روی موثرترین فعالیت هاست. در واقع شعار ما این است “باید در کمترین زمان و با کمترین تلاش، بیشترین نتایج ممکنه را بگیریم”. اینحاست که آزادی متولد می شود. آزادی تولدن مبارک…

امیر حسین فرجی کیست؟

محقق، سخنران و مشاور موفقیت شغلی و کارآفرینی اینترنتی
اجرای بیش از 5000 نفر ساعت سخنرانی و کارگاه آموزشی
نکارش بیش از 200 مقاله در زمینه موفقیت شغلی و روش های نوین درآمدزایی
مدیر و موسس وب سایت آکادمی فرجی
خالق برند “زندگی آزادانه به سبک ثروتمندان جدید”
دارنده مدرک Ph.D از دانشگاه علم و صنعت ایران
10 سال سابقه تدریس در دانشگاه ها و موسسه های ایران
نویسنده ده ها مقاله بین المللی در مجلات معتبر آمریکا و اروپا

بهانه هایی که شما را فریب می دهند

مطمئنم شما که این صفحه را می خوانید به ایده ی ثروتمندان جدید و سبک زندگی آزادانه علاقه مند هستید و دوست دارید در این سمینار شرکت کنید. ولی ممکنه موجودی ناشناس در ذهنتان در حال بهانه تراشی باشد که در این سمینار شرکت نکنید. این بهانه ها براتون آشنا نیست:

 • دوست دارم شرکت کنم ولی وقت ندارم
 • دوست دارم ولی جمعه تعطیلم
 • دوست دارم بیام ولی کارای مهم تری دارم
 • دوست دارم بیام ولی من اینکاره نیستم
 • دوست دارم بیام ولی من تهران نیستم
 • دوست دارم بیام ولی بعید می دونم اثری داشته باشه
 • دوست دارم بیام ولی موفقیت ذاتی هست، آموزش بی فایده است
 • دوست دارم بیام ولی، ایشالله سمینارهای بعدی
 • دوست دارم بیام ولی …

اگه یکم فکر کنید می تونید هزار تا دلیل به ظاهر منطقی دیگه برای نیومدنتون پیدا کنید. این ها دلایلی هستند که مغز ما تولید می کنه تا ما رو در وضعیت کنونی مون نگه داره. چون مغز یه جورایی دشمن تغییره. من از شما می خوام به این جمله زیبای جیم ران خوب فکر کنید و بعد تصمیم قطعی رو بگیرید.

شاید اون یک لحظه ای که جیم ران گفته و قراره جهت حرکت شما در زندگی و شغل را تغییر بده، همین سمینار باشه. شابد حتی یک جمله من در این سمینار شما رو به فکر فرو ببره تا قدرت درونتون رو آزاد کنید و زندگی رویایی ای که لیاقتش رو دارید، بسازید. من به شما این قول را می دهم که با شرکت در این سمینار دنیای جدیدی پیش روتون ترسیم بشه. امیدوارم شما رو در این سمینار منحصر به فرد ببینم.

برای آشنایی بیشتر با زندگی آزادانه به سبک ثروتمندان جدید روی لینک زیر کلیک نمایید:
ویدیوهای بیشتر”

 

اگر هم سوالی دارید می توانید از طریق روش های زیر با ما در تماس باشید:

 

ارسال ایمیل به farajiacademy@gmail.com
تماس یا پیامک به شماره موبایل 09101606262
کانال تلگرام ما: farajiacademy@

تصاویری از سمینارها و دوره های قبلی دکتر فرجی

[images cols=”three”] [image link=”3913″ image=”4860″] [image link=”3914″ image=”3914″] [image link=”3915″ image=”3915″] [image link=”3917″ image=”3917″] [image link=”3918″ image=”3918″] [image link=”3916″ image=”3916″] [image link=”3919″ image=”3919″] [image link=”3920″ image=”3920″] [image link=”3921″ image=”3913″] [/images]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *