ثبت نام دوره تولید محتوای پیشرفته

محتوا، محرک اصلی پیج اینستاگرام شماست. با این وجود تولید محتوا نباید یک کار سخت و وقت گیر برای شما باشد.

چرا تولید محتوای اینستاگرام مهم است؟

اینستاگرام یک اپلیکیشن بسیار بصری است و به طور کلی ، کمپین های بازاریابی موفق در رسانه های اجتماعی به شدت وابسته به تصاویر جذاب و حرفه ای است. بنابراین  محتوای اینستاگرام شما نه تنها باید برای مخاطبان مورد نظر شما مناسب و جالب باشد، بلکه باید ظاهر خوبی نیز داشته باشد که محتوای تولید شده شما بتواند مخاطب های بیشتری جذب کند و در ادامه باعث بالا رفتن فروش و درآمد شما بشود. پس نتیجه میگیریم باید تولید محتوای اینستاگرام را کاملا جدی بگیرید و حتما به صورت حرفه ای انجام بدهید.
برای تولید محتواهای حرفه ای، ابزار ها و اپلیکیشن  های خیلی زیادی وجود دارد که ما در این دوره به معرفی و آموزش هر یک از آنها به طور مفصل پرداختیم.

هدف اصلی این دوره:

آموزش تولید محتواهای حرفه ای با استفاده از ابزار ها و اپلیکشین های کاربردی

برای ثبت نام در دوره تولید محتوای پیشرفته، فرم زیر را پر کنید و سپس دکمه پرداخت را بزنید. همچنین اگر جزو دانشجویان دوره جامع نوابغ اینستاگرام،  عضو آکادمی ثروتمندان جدید و یا دوره بلاگری پیشرفته باشید، به صورت خودکار در درگاه پرداخت، تخفیف دیگری نیز به شما تعلق می گیرد.

*توجه: اگر از دانشجویان قبلی آکادمی فرجی هستید، حتما با شماره موبایلی که قبلا با آن در دوره های قبلی شرکت کردید را وارد کنید.

۷۶۰,۰۰۰ تومان

جلسه های دوره تولید محتوای پیشرفته

جلسه اول (اصول تولید محتوای جالب توجه)

در این جلسه با اصول تولید محتوای حرفه ای آشنا می شوید تا بتوانید فرق بین یک محتوای عادی و یک محتوای حرفه ای را متوجه می شوید. تا در ادامه بتوانید یک محتوای حرفه ای بسازید.

جلسه دوم (نسل سوم محتوا در اینستاگرام)

 توی این جلسه درمورد محتوا های اینستاگرام و ضرورت تولید محتواهای نسل سوم و حرفه ای برای اینستاگرام صحبت می کنیم. تا شما بتوانید استراتژی تولید محتوای پیج خودتان را در بیاورید و در ادامه آموزش ها براساس همین استراتژی ها محتواهای جالب توجه متناسب با کسب و کار خودتان تولید کنید.

جلسه سوم (ابزارهای تولید محتوای جالب توجه)

 در این جلسه یاد می گیرید چه ابزار ها و اپلیکشین هایی برای تولید محتوای حرفه ای نیاز دارید و با یادگیری هر یک از این اپلیکیشن ها شما توانایی ایجاد محتواهای حرفه ای و جذاب را بدست می آورید.

چه محتوایی جذاب و حرفه ای است؟

محتوایی جذاب و حرفه ای است که مخاطب را مجبور کند برای خواندن محتوا مکث کند، مطالعه کند، فکر کند و به گونه ای متفاوت عمل کند. البته در کنار این ها باید بتواند مخاطب را درگیر کند و احساساتش را برانگیزد و اگر محتوا جذاب باشد باید بتواند افراد برجسته در حوزه شما را نیز جذب کند

8 ویژگی محتوای جذاب:

  1. مرتبط: با زبان مخاطب هدف نوشته شده باشد.
  2. کمک کننده: یک مشکل را حل کند صرفا یک محتوای خام نباشد.
  3. ساختارمند: بهترین محتواها بدون ساختار اثرگذار نیست.
  4. انسانی: افراد اثرگذار عقاید خود را مخفی نمی کنند، خودِ خودشان هستند، شما انسان هستید نه یک خبرنگار.
  5. در گیر کننده: مثل یک مکالمه عالی و اثرگذار است و افراد را وادار به واکنش احساسی می کند.
  6. روشن گر: مخاطب را از سردرگمی نجات می دهد و کمک به تصمیم گیری می کند نه بیشتر گیج و سردرگمش می کند.
  7. ساده: دوری از اصطلاحات پیچیده و قلمبه سلمبه.
  8. متمایز: افراد اثرگذار می دانند چطور به ایده های قدیمی روحی تاره بدمند و یک چیز متمایز و تازه خلق کنند.

توی این دوره همه اپلیکشین های حرفه ای برای تولید محتوای جذاب و حرفه ای آموزش داده میشه و شما وقتی ویدیو های آمورشی  این دوره رو تماشا کنید، هر نوع محتوایی نیاز داشته باشید به راحتی میتوانید تولید کنید. این دوره یک دوره فوق حرفه ای برای تولید محتوا است که شما را قادر به تولید محتوا های سطح بالا می کند. اگر ویدیو هایی قبلا دیده اید و چشم شما را به خود جلب کرده و همیشه در آرزوی تولید ویدیو های آنچنانی بودید این دوره مطمعنا مناسب شماست پس از دست ندهید. 

این دوره برای چه کسانی مناسبه؟