تبریک می‌گم که در وبینار نوابغ اینستاگرام ثبت نام کردید

برای حضور در وبینار، ساعت 19 روی لینک زیر کلیک کنید

ورود به وبینار نوابغ اینستاگرام

لطفا این صفحه را کامل مطالعه کنید تا برای وبینار آماده‌تر باشید.

زمان برگزاری وبینار: 19 بهمن ساعت 19 

موضوع وبینار: فرمول رسیدن به درآمدهای بالا در اینستاگرام و 10 برابر کردن درآمد پیج اینستاگرام

👇👇👇👇👇👇👇👇👇

در این وبینار دقیقا چه خبره؟!

این روزها خیلی ها از کسب درآمد از طریق اینستاگرام حرف می زنند. خیلی ها حتی پیج می‌زنند و عکس محصولات و خدماتشون رو هم توش قرار می دن و بعد امیدوارند که خریدی انجام بشه. ولی قسمت بد ماجرا اینه که معمولا خریدی در کار نیست یا سودآوری چندانی وجود نداره. خیلی‌ها هم با هدف بلاگری کارشون رو در اینستاگرام شروع می‌کنن اما بعد از مدتی نتیجه نمی‌گیرن و دلسرد میشن و رها می‌کنن. دوست دارم بدونی که من از سال 96 در اینستاگرام فعال هستم و اولین مدرس بازاریابی با اینستاگرام در ایران هستم. خود من میلیاردها تومان از اینستاگرام درآمدزایی کردم و به هزاران نفر هم آموزش دادم. خیلی از دانشجویان من الان از اینستاگرام بین 10 تا 100 میلیون در ماه درآمد دارن. فرمول اثبات شده من برای فروش هرچیزی در اینستاگرام که توی این وبینار بهت معرفی کردم، تضمین می کنه که به جای امیدوار بودن الکی و تولید محتوای بی‌هدف، بتونی یک پیج سودآور بسازی و اون رو با استراتژی های حرفه‌ای رشد بدی. هدف من در این وبینار اینه که تو راه درست رو بری تا سریع‌تر به درآمدهای بالا از اینستاگرام برسی. فرمولی که توی این وبینار بهت معرفی می‌کنم، فروش خیلی از پیج‌ها رو 10 برابر و حتی 20 برابر کرده. این دقیقا فرمولی هست که من از طریقش یک کسب و کار میلیاردی در اینستاگرام ساختم و به خیلی های دیگه هم کمک کرده که اون ها هم نتایج عالی از اینستاگرام بگیرن.

4 المان اصلی یک پیج پولساز که در این وبینار توضیح میدم…

🎁🎁🎁

3 هدیه ویژه من به شما (به ارزش 300 هزار تومان)

برای آمادگی بیشتر برای شرکت در وبینار نوابغ اینستاگرام

👇👇👇👇👇👇👇👇👇

واقعا دوست دارم از این وبینار بهترین نتیجه ممکن رو بگیرید و نگرشتون به فعالیت در اینستاگرام تغییر کنه. برای اینکه بهترین نتیجه ممکن رو از این وبینار بگیرید، توصیه می‌کنم حتما قبل از وبینار وقت بگذارید و دوره‌های آموزشی که توی این صفحه براتون گذاشتم رو ببینید. با دیدن این ویدئوها، ذهن شما برای وبینار اماده تر میشه و حرف‌های من در وبینار رو خیلی بهتر درک می‌کنی. ازت می‌خوام جدی باشی و بادقت این ویدئوها رو ببینی.

🎁 هدیه اول: دوره آموزشی اُردوی نوابغ اینستاگرام
«مدت زمان آموزش: 120 دقیقه»

ویدئوی اول: اینستاگرام مارکتینگ برای مغازه‌داران (20 دقیقه)

ویدئوی دوم: اینستاگرام مارکتینگ برای متخصصین و فروش خدمات (24 دقیقه)

ویدئوی سوم: اینستاگرام مارکتینگ برای مدرسین و مشاورین (22 دقیقه)

ویدئوی چهارم: اینستاگرام مارکتینگ برای مشاغل خانگی و هنرمندان (14 دقیقه)

ویدئوی پنجم: درآمدزایی با اینستاگرام از طریق روش همکاری در فروش (18 دقیقه)

ویدئوی ششم: درآمدزایی با اینستاگرام از طریق شغل ادمین اینستاگرام (23 دقیقه)

🎁 هدیه دوم: دوره آموزشی کشف ایده‌های پولساز در اینستاگرام
«مدت زمان آموزش: 90 دقیقه»

در این آموزش ویدئویی ۱/۵ ساعته، شما با روش ۳ مرحله‌ای من برای شناسایی ایده‌های پولساز در اینستاگرام آشنا می‌شوید. هدف این اموزش این است که شما از همان اول شروع فعالیت در اینستاگرام مطمئن شوید که ایده درستی انتخاب کرده اید و ایده شما برای فعالیت در اینستاگرام مناسب است و می‌تواند شما را به درامدهای بالا از اینستاگرام برساند. در گام اول شما با حوزه های تاپ در اینستاگرام آشنا می‌شوید و سپس یاد می‌گیرید که چگونه با سرچ هشتگ‌ها و روش‌های دیگه که معرفی کردم، سرنخ ها را شناسایی کنید و یک لیست ایده برای خود بسازید. در گام دوم براساس ۱۰ پارامتر گفته شده، ایده‌های لیست شده خود را تحلیل و امتیازبندی می‌کنید. در گام سوم براساس امتیاز ایده‌ها و همچنین علایق، توانمندی‌ها و تخصص خود یکی از ایده‌ها را برای شروع فعالیت انتخاب می‌کنید. توصیه می‌کنم حتما حتما، این دوره را بادقت ببینید و تمرین‌های گفته شده (مخصوصا سرچ هشتگ‌ها و پیدا کردن پیج‌های پولساز) را انجام دهید. چون نوابغ اینستاگرام قبل از شروع فعالیت باید مطمئن شوند که در زمینی بازی می‌کنند که پول هست و در جایی چاه می‌کنند که نفت هست. این باعث میشه موقع شروع کار با اطمینان خاطر بیشتر و انگیزه بیشتر کار کنید.

3 گام تا کشف و انتخاب ایده‌‌ی پولساز در اینستاگرام (90 دقیقه)

دانلود ویدئوی این دوره آموزشی

دانلود فایل پی دی اف اسلایدهای این دوره آموزشی

🎁 هدیه سوم: دوره آموزشی معرفی فرمول نوابغ اینستاگرام
«مدت زمان آموزش: 90 دقیقه»

ویدئوی اول: اصول ساخت پیج حرفه‌ای و تولید محتوا در اینستاگرام (36 دقیقه)

ویدئوی دوم: افزایش فروش با اجرای کمپین فروش در اینستاگرام (38 دقیقه)

ویدئوی سوم: معرفی روش‌های مختلف افزایش تعامل پیج (15 دقیقه)

کتابچه‌ی آموزش کار با اینستاگرام و شناخت اصطلاحات اینستاگرام

دفترچه عملی وبینار نوابغ اینستاگرام (قبل از وبینار پرینت بگیرید)

برای اینکه این وبینار برایت تاثیرگذارتر باشه؛ یک دفترچه تمرین عملی به صورت پی دی اف در زیر قرار دادم. لطفا این فایل پی دی اف رو دانلود کن و ترجیحا پرینت بگیر و موقع دیدن فیلم وبینار در کنار خودت داشته باش تا حین توضیحات من اون رو تکمیل کنی.

ویدئوی معرفی دکتر فرجی و نظر دانشجویان آکادمی فرجی

❤️ بی‌صبرانه منتظر حضور شما در وبینار آنلاین نوابغ اینستاگرام هستم ❤️