ثبت نام وبینار تمام شد!!!!

وبینار آنلاین «اسرار درآمد سریع از اینستاگرام»، یکشنبه 7 شهریور ساعت 19 برگزار خواهد شد.

تعداد شرکت کنندگان وبینار تا الان

*توجه: حتما متن زیر رو بخون و بعد در وبینار ثبت نام کن!

بعد از تکمیل ثبت نام وبینار، لینک صفحه “آمادگی برای وبینار” برای شما پیامک خواهد شد. در این صفحه، چند ویدئوی آموزشی به عنوان هدیه در اختیارتان قرار خواهد گرفت تا خودتان را برای وبینار آماده‌تر کنید. همچنین یک آزمون تعیین سطح هم برای شما درنظر گرفتیم تا بهتر بتونیم کمک‌تون کنیم تا سریع‌تر درآمدهای بالا از اینستاگرام را تجربه کنید. لینک شرکت در این آزمون هم در همان صفحه «آمادگی برای وبینار» قرار گرفته است.
پس بعد از تکمیل ثبت نام و دریافت لینک صفحه «آمادگی برای وبینار»، باید ۲ تا کار انجام دهید: (۱) حتما ویدئوهای موجود در صفحه را با دقت ببینید و (۲) در آزمون تعیین سطح شرکت کنید. در ضمن، لینک ورود به وبینار و روش شرکت در وبینار، چند ساعت قبل از شروع وبینار برای شما پیامک خواهد شد و همچنین در همان صفحه «آمادگی برای وبینار» قرار خواهد گرفت.

۹,۰۰۰ تومان

2 ساعت از وقتت رو به من بده تا «اسرار درآمد سریع از اینستاگرام» رو بهت بگم.

هدف از این وبینار دقیقا چیه؟

این روزها خیلی ها بر اساس علایق و تخصص‌شون یه پیج می‌زنند و حتی تولید محتوا هم می‌کنن ولی در اکثر موارد، یا درآمد ندارن یا درآمد کمی دارن!
خیلی‌ها هم می‌خوان کارشون رو شروع کنن ولی نمی‌دونن چه ایده‌ای انتخاب کنن بهتره! چه ایده سریعتر اون‌ها رو به درآمد می‌رسونه!
من توی این چهار سال به هزاران نفر آموزش دادم و کوچ اختصاصی صدها نفر بودم. چیزی که برام جالب بود اینه که بعضی‌ها خیلی سریع به درآمدهای بالا از اینستاگرام رسیدن ولی بعضی‌ها با وجود تلاش زیاد به نتیجه خاصی نرسیدن! واقعا داستان چیه؟!
به خاطر همین، من کلی وقت گذاشتم و موفقیت دانشجویان برترم رو تحلیل کردم و فهمیدم که همگی اون‌ها یکسری ویژگی‌های مشترک داشتن و یک‌سری کارهای مشترک انجام دادن.
توی این وبینار می‌خوام این اسرار کشف شده رو با تو به اشتراک بگذارم تا در سریع‌ترین زمان ممکن، بتونی درآمد بالا از اینستاگرام رو تجربه کنی.
من توی این وبینار نمی‌خوام بهت اپلیکیشن یاد بدم، چون اون رو می‌تونی به راحتی توی پیج‌های دیگه پیدا کنی!چیزی که نتیجه بازی رو تعیین می‌کنه: انتخاب ایده درست و پولساز + جذب فالوور هدفمند + داشتن استراتژی فروش درست و هدفمند، هست.
چیزهایی که توی این وبینار بهت میگم تونسته درآمد خیلی از پیج‌ها رو 10 برابر و حتی صد برابر کنه. برای اینکه این ادعام اثبات بشه، نتایج برخی از دانشجویان موفقم رو هم توی وبینار بهت نشون میدم.
هدف این وبینار اینه که تو بتونی با کمترین تلاش و در سریعترین زمان ممکن، به درآمد بالا از اینستاگرام برسی!
واقعا این وبینار بهترین پیشنهادی هست که من می‌تونم برای شروع تجربه درآمدزایی سریع از اینستاگرام به شما بدم. پس تا ظرفیت وبینار تکمیل نشده، از طریق دکمه سبز رنگ داخل همین صفحه، ثبت‌نامت رو تکمیل کن.

با شرکت در این وبینار، شما خلاصه 4 سال تجربه، تدریس و مشاوره من به هزاران پیج اینستاگرام را دریافت می‌کنید!
(ظرفیت وبینار محدود است، پس سریع تر اقدام کن)

3 جزء برای سریع رسیدن به درآمد بالا

برای رسیدن سریع به درآمدهای بالا از اینستاگرام باید در 3 چیز خیلی قوی باشی: ایده، استراتژی و اجزا…

1- ایده: یعنی ایده هایی رو انتخاب کنی که الان ترند هست و سودآوری بالایی هم داره
2- استراتژی: یعنی باید نقشه راه شفاف و مشخصی داشته باشب تا بدونی در هر مرحله اولویت با چیه و باید روی چه کاری تمرکز کنی
3- اجرا: یعنی باید به ترفندها و ابزارهای ضروری برای فعالیت در اینستاگرام مسلط باشی و خودت هم عملگرا باشی.

توی این وبینار مفصل در مورد این سه جزء برات توضیح میدم و مثال های واقعی از دانشجویان موفق خودم برات میزنم تا ازشون الگ.برداری کنی. می خوام بهت نشون بدم چجوری  می‌تونی در کمترین زمان ممکن به درآمدهای بالا از اینستاگرام برسی. موفقیت در هر چیزی یک فرمول مشخص داره که اگه یاد بگیری و اجراش کنی، قطعا تو رو به هدفت می رسونه.

این وبینار برای چه کسانی مناسبه؟

با شرکت در این وبینار، شما با فرمول اثبات شده من برای ساخت کسب و کار اینترنتی سودآور آشنا می‌شوید!
 (ظرفیت وبینار محدود است، پس سریع تر اقدام کن)

اجازه بدید به شما یک قول بدم!

من امیر حسین فرجی هستم و در طی 4 سال، تونستم درآمد میلیاردی از اینستاگرام داشته باشم و به خیلی ها هم کمک کردم تا اون‌ها هم از اینستاگرام به درآمدهای بالا برسن. من اصلا آدمی نیستم که فقط حرف های انگیزشی بزنم، چون خودم تحصیلات مهندسی دارم و عاشق نقشه های عملی هستم. هیچ وقت هم حرفهای سخنرانان انگیزشی رو باور نکردم، چون اونا فقط می گن بلند شو و حرکت کن، ولی چجوریش رو نمی تونن بگن! از نظر من، انگیزه واقعی و بادوام در 2 چیزه، اول شناختن فرصت های جدید و دوم داشتن نقشه راه عملی و اثبات شده برای رسیدن به اون فرصتها. تمـااااااام… کاری که من دقیقا تو این وبینار می‌خوام براتون انجام بدم….

قول می دم بعد از شرکت در این وبینار، چنان شفافیتی پیدا کنید که دقیقا بدونید چه ایده ای برای شما مناسبه و از همه مهمتر اینکه چجوری با گام های منطقی، بدون ریسک و حتی بدون نیاز به سرمایه اولیه بالا کارتون رو شروع کنید و رشد بدین. قول می دم بعد از شرکت در این وبینار بگی که این بهترین تصمیم زندگیت بوده، چون بعد از شرکت در این وبینار، دقیقا می دونی چجوری پیج اینستاگرام رو می تونی به درآمدهای بالا برسونی!

با شرکت در این وبینار، شما خلاصه 4 سال تجربه، تدریس و مشاوره من به هزاران پیج اینستاگرام را دریافت می‌کنید
(تخفیف 90% به مدت محدود).

ویدئوی معرفی دکتر فرجی و نظر دانشجویان

با شرکت در این وبینار، شما خلاصه 4 سال تجربه، تدریس و مشاوره من به هزاران پیج اینستاگرام و وب‌سایت سودآور را دریافت می‌کنید (تخفیف 90% به مدت محدود).