سالن همایش رعد

همایش اینستامستری

سلام به شما دوست و همراه عزیز
من دکتر امیرحسین فرجی هستم و خیلی خوشحالم که در همایش بزرگ «اینستامستری» شما رو از نزدیک می‌بینم. 

توجه! لطفا حتما کارت شناسایی همراه خود داشته باشید.

پشتیبان های همایش

نکات مهم برای حضور در همایش

۱- حضور به موقع
ازت خواهش می‌کنم که حداقل ۳۰ دقیقه زودتر در محل برگزاری همایش حاضر باشی تا فرآیند پذیرش انجام بشه!
۲- خواب کافی
کسی که خواب‌آلود باشه، نه مغزش درست کار می‌کنه و نه جسمش انرژی داره. پس ازت خواهش می‌کنم شب قبل از همایش زود بخوابی!
۳- ذهن باز
مهم‌ترین چیزی که برای اثر بخشی این همایش لازمه، داشتن ذهن باز است. این همایش مانند خیلی از همایش‌هایی که تابحال رفتی نیست. قطعا مطالبی میشنوی که احتمالا خیلی از باورهای قبلیت رو به چالش می‌کشه تا زمانی که شما دنیا را با همان عینک قبلی ببینید، دقیقا همان نتایج قبلی را هم بدست خواهید آورد. این یک قانون ساده ولی مهم است. پس هدف اصلی من در این همایش به چالش کشیدن خیلی از باورهای شماست. من که عاشق چالش ذهنی ام، شما چطور؟! پس از شما می خواهم که حداقل برای این چهار ساعت که با هم هستیم سعی کنید الگوهای ذهنی خود را کنار بگذارید و به حرف های من عمیقا فکر کنید.
۴- نوشتن موثر
خیلی‌ها در همایش، فقط شنونده هستند و اصلا چیزی نمی‌نویسند. خیلی ها هم ملابنویس هستند و از اول سمینار تا آخر سمینار در حال نوشتن هستند و اصلا فرصتی برای تفکر عمیق ندارند. هر دوی این روش ها غلط است. روش درست این است که هر جا که احساس کردید کلیکی در ذهن شما اتفاق افتاده و حرف من جرقه ای در ذهنتان ایجاد کرده، همان مطلب و ایده‌ای که برای کارتان به ذهنتان خطور کرد را به صورت خلاصه بنویسید. این بهترین روش حضور فعال و موثر در سمینار است.
۵- مخصوص خانم‌های عزیز
باتوجه به اینکه این همایش در محیط یک مرکز خیریه برگزار می‌شود، برادرانه خواهش می‌کنم که حجابِ عرف را رعایت کنید تا خدایی نکرده شرمنده شما نشویم.
من و تیمم ماه‌ها برای برگزاری این همایش تلاش کردیم و صدها میلیون تومان هم هزینه شده است. حراست به صراحت به ما گفته که درصورت دیدن حتی یک مورد بدحجابی، همایش کنسل خواهد شد.
از صمیم قلب تشکر می‌کنم که ما را درک می‌کنید و در برگزاری آرام این همایش آموزشی همراه ما هستید.