صوت همایش دوره نوابغ اینستاگرام 97

سلام به شما دوست خوبم

امیر حسین فرجی هستم و خیلی خوشحالم که در همایش دوره نوابغ اینستاگرام ثبت نام کردید. در اینجا صوت و پی دی اف این همایش را می توانید دانلود کنید. توصیه می کنم به مطالب این فایل با دقت گوش دهید. مطمئنم دید شما به فعالیت در اینستاگرام را تغییر خواهد داد.

من در این ارائه، فرمول 7 مرحله ای خودم برای فروش هر چیزی در اینستاگرام را به شما توضیح داده ام. با این فرمول شما می توانید کسب و کار شخصی خود را در اینستاگرام بسازید و یا کسب و کار فعلی خود را در اینستاگرام توسعه دهید و مشتریان جدید برای محصولات و خدمات خود پیدا کنید. این یک فرمول اثبات شده و تست شده است که هم من و هم خیلی از دانشجویان من نتایج بسیار خوبی از آن گرفتیم که در این ارائه بخشی از آن ها را با شما به اشتراک گذاشته ام.

برای دانلود صوت همایش نوابغ اینستاگرام روی دکمه زیر کلیک کنید

برای دانلود پی دی اف پاورپوینت همایش نوابغ اینستاگرام روی دکمه زیر کلیک کنید

پیشنهاد ویژه من برای شما

در انتهای این همایش، دوره جامع نوابغ اینستاگرام رو به شما معرفی کردم تا از طریق اون درآمدزایی خودتون از اینستاگرام رو شروع کنید یا بیشتر کنید. برای اطلاعات بیشتر در مورد دوره جامع نوابغ اینستاگرام روی تصویر زیر کلیک کنید.

بعد از اینکه از شرایط شرکت در دوره جامع نوابغ اینستاگرام مطلع شدید، اگر دوست دارید در این دوره شرکت کنید، می توانید نام و نام خانوادگی تان را به شماره 09101606262 پیامک کنید تا 10 دقیقه وقت مصاحبه تلفنی با دکتر فرجی داشته باشید و در صورت پذیرفته شدن در مصاحبه می توانید ثبت نام خود را انجام دهید و با تخفیف 500 هزار تومانی در این دوره شرکت کنید. این کد تخفیف بعد از انجام مصاحبه به شما داده خواهد شد.