خیلی خوشحالم که در دوره تولید محتوای پیشرفته شرکت کردید.

لطفا این صفحه را کامل و بادقت مطالعه کنید تا بتوانید وارد پنل کاربری خود شوید و آموزش را آغاز نمایید.

روش دسترسی به آموزش های دوره تولید محتوای پیشرفته

دوره ی تولید محتوای پیشرفته در داخل حساب کاربیتان فعال شده است. برای مشاهده و دانلود ویدیوهای دوره کافیه روی دکمه سبز رنگ زیر کلیک کنید. سپس شماره موبایل خود را در فیلد مربوطه وارد نمایید و بعد روی دکمه ورود کلیک کنید تا وارد مرحله بعد بشوید در مرحله بعد شما می توانید در فیلد گذرواژه شماره موبایل خود را که کلمه عبور حساب کاربری شما در نظر گرفته شده وارد کنید و بعد روی دکمه ورود کلیک کنید تا وارد حساب کاربری خود بشوید و یا شما می توانید روی ارسال کد یک بار مصرف از طریق پیامک کلیک کنید و کد تایید برای شما پیامک خواهد شد که در مرحله بعد شما باید کد پیامک شده را در فیلد کد تایید وارد کنید و روی دکمه ورود کلیک کنید تا وارد حساب کاربری خودتان بشوید. حالا روی گزینه دوره های آنلاین کلیک نمایید. سپس با کلیک روی نام دوره درس های دوره را مشاهده خواهید کرد.

آموزش تصویری مراحل ورود به دوره تولید محتوای پیشرفته

مرحله اول: روی دکمه سبز رنگ بالا کلیک کنید و بعد طبق تصویر زیر اطلاعات خود را وارد کنید.

مرحله دوم: شماره موبایل خود را به عنوان کلمه عبور  در قسمت مربوطه وارد کنید و روی دکمه ورود کلیک کنید. اگر کلمه عبور شما درست نبود روی کد تایید از طریق پیامک کلیک کنید تا بتوانید با کد یک بار مصرف وارد حساب کاربری خودتان بشوید.

اگر روی دکمه ارسال کد یک بار مصرف کلیک کرده باشید باید در مرحله بعد کد پیامک شده روی موبایلتان را در قسمت مربوطه وارد کنید تا بتوانید وارد حساب کاربری خودتان بشوید.

مرحله سوم: طبق تصویر زیر روی دکمه دوره های آنلاین کلیک کنید.

dashboard

مرحله چهارم: طبق تصویر زیر، روی عنوان دوره کلیک کنید تا درس های دوره مشاهده کنید.