تبریک میگم که در سمینار نوابغ اینستاگرام شرکت کردی.

زمان برگزاری سمینار: 20 آبان ساعت 13

روز
ساعت
دقیقه
ثانیه
سمینار در حال برگزاری است.

آدرس دقیق مکان سمینار: 

بزرگراه شهید چمران- خیابان جلال آل احمد- روبروی کوی نصر (گیشا)- خیابان دکتر کاردان- دانشکده روانشناسی و علوم تربیتی دانشگاه تهران تالار کوثر نزدیک ترین ایتسگاه مترو: ایتسگاه مترو دانشگاه تربیت مدرس

برای آمادگی بیشتر برای شرکت در سمینار نوابغ اینستاگرام

👇👇👇👇👇👇👇👇👇

* توجه توجه: برای آمادگی حضور در سمینار و استفاده حداکثری از مطالب سمینار باید سه تا کار انجام بده: (1) ابتدا روی دکمه آبی رنگ زیر کلیک کن و در آزمون تعیین سطح شرکت کن و سپس (2) براساس حوزه کاری خود، ویدیوهای پایین را با دقت ببین و کارهای گفته شده رو انجام بده. (3) دفترچه راهنمای سمینار نوابغ اینستاگرام را دانلود کن و با دقت مطالعه کن. ما اینجاییم که کمکت کنیم سریع تر بتونی به درآمدهای بالا از اینستاگرام برسی و وقتت رو کمتر با سعی و خطا کردن هدر بدی. رفیق ازت می خوام جدی و جنگنده باشی!

1- آزمون تعیین سطح نوابغ اینستاگرام

همین الان روی دکمه زیر کلیک کن و توی آزمون تعیین سطع نوابغ اینستاگرام شرکت کن. این آزمون 10 تا سوال داره و فقط 2 دقیقه زمان میبره. هدف این آزمون اینه که ما بفهمیم که تو از نظر میزان درآمدزایی آنلاین، الان توی چه سطحی هستی، چون اینطوری بهتر می تونیم کمکت کنیم که سریع تر به درآمدهای بالا از اینستاگرام برسی. افرادی که این آزمون رو شرکت کنند، بعد از سمینار بهشون مشاوره رایگان تلفنی هم داده خواهد شد.

2- ویدئوهای آمادگی برای شرکت در سمینار

واقعا دوست دارم از این سمینار بهترین نتیجه ممکن رو بگیرید و نگرشتون به فعالیت در اینستاگرام تغییر کنه. برای اینکه بهترین نتیجه ممکن رو از این سمینار بگیرید، توصیه می‌کنم حتما قبل از سمینار وقت بگذارید و ویدیوهای آموزشی که توی این صفحه براتون گذاشتم رو ببینید. با دیدن این ویدئوها، ذهن شما برای سمینار  اماده تر میشه و حرف‌های من در سمینار رو خیلی بهتر درک می‌کنی. ازت می‌خوام جدی باشی و بادقت این ویدئوها رو ببینی. راستی! برات یک هدیه ویژه هم گذاشتم. این هدیه؛ دوره آموزشی کشف ایده های پولساز در اینستاگرام هست که پایین همین صفحه قرار گرفته و بهت کمک میکنه روی ایده ای تمرکز کنی که سودآورتره و تو رو سریع تر به درامد بالا می رسونه.

ویدئو اول: اینستاگرام مارکتینگ برای مغازه‌داران (20 دقیقه)

ویدئوی دوم: اینستاگرام مارکتینگ برای متخصصین و فروش خدمات (24 دقیقه)

ویدئوی سوم: اینستاگرام مارکتینگ برای مدرسین و مشاورین (22 دقیقه)

ویدئوی چهارم: اینستاگرام مارکتینگ برای مشاغل خانگی و هنرمندان (14 دقیقه)

ویدئوی پنجم: درآمدزایی با اینستاگرام از طریق روش همکاری در فروش (18 دقیقه)

ویدئوی ششم: درآمدزایی با اینستاگرام از طریق شغل ادمین اینستاگرام (23 دقیقه)


🎁 هدیه ویژه: دوره آموزشی کشف ایده‌های پولساز در اینستاگرام

در این آموزش ویدئویی ۱/۵ ساعته، شما با روش ۳ مرحله‌ای من برای شناسایی ایده‌های پولساز در اینستاگرام آشنا می‌شوید. هدف این اموزش این است که شما از همان اول شروع فعالیت در اینستاگرام مطمئن شوید که ایده درستی انتخاب کرده اید و ایده شما برای فعالیت در اینستاگرام مناسب است و می‌تواند شما را به درامدهای بالا از اینستاگرام برساند. در گام اول شما با حوزه های تاپ در اینستاگرام آشنا می‌شوید و سپس یاد می‌گیرید که چگونه با سرچ هشتگ‌ها و روش‌های دیگه که معرفی کردم، سرنخ ها را شناسایی کنید و یک لیست ایده برای خود بسازید. در گام دوم براساس ۱۰ پارامتر گفته شده، ایده‌های لیست شده خود را تحلیل و امتیازبندی می‌کنید. در گام سوم براساس امتیاز ایده‌ها و همچنین علایق، توانمندی‌ها و تخصص خود یکی از ایده‌ها را برای شروع فعالیت انتخاب می‌کنید. توصیه می‌کنم حتما حتما، این دوره را بادقت ببینید و تمرین‌های گفته شده (مخصوصا سرچ هشتگ‌ها و پیدا کردن پیج‌های پولساز) را انجام دهید. چون نوابغ اینستاگرام قبل از شروع فعالیت باید مطمئن شوند که در زمینی بازی می‌کنند که پول هست و در جایی چاه می‌کنند که نفت هست. این باعث میشه موقع شروع کار با اطمینان خاطر بیشتر و انگیزه بیشتر کار کنید. 

3- دفترچه راهنمای سمینار نوابغ اینستاگرام

حتما قبل از سمینار این دفترچه پی دی اف رو دانلود کن و مطالعه کن تا برای حضور در سمینار خیالت راحت باشه. آدرس و لوکیشن محل برگزاری سمینار هم داخل دفترچه هست.