تبریک می گوییم که روی خودتان سرمایه گذاری کردید.

لطفا این صفحه را کامل و بادقت مطالعه کنید تا بتوانید وارد پنل کاربری خود شوید و آموزش را آغاز نمایید.

روش دسترسی به محصولات خریداری شده

 محصول های آموزشی خریداری شده شما داخل حساب کاربری شما فعال شده است. برای ورود به حساب کاربری خود،  کافیه روی دکمه سبز رنگ زیر کلیک کنید، سپس شماره موبایل خود را در فیلد مربوطه وارد نمایید و بعد روی دکمه ورود کلیک کنید تا وارد مرحله بعد شوید. در مرحله بعد شما می توانید در فیلد گذرواژه شماره موبایل خود را که کلمه عبور حساب کاربری شما در نظر گرفته شده وارد کنید و بعد روی دکمه ورود کلیک کنید تا وارد حساب کاربری خود بشوید. همچنین شما می توانید روی “ارسال کد یک بار مصرف از طریق پیامک” کلیک کنید تا کد تایید برای شما پیامک شود. حالا کد پیامک شده را در فیلد کد تایید وارد کنید و روی دکمه ورود کلیک کنید تا وارد حساب کاربری خود شوید. محصولات خرداری شده توسط شما بسته به نوع محصول، در بخش دانلودها یا دوره های آنلاین و یا عضویت قرار گرفته است.

آموزش تصویری مراحل ورود به حساب کاربری

مرحله اول: روی دکمه سبز رنگ بالا کلیک کنید و بعد طبق تصویر زیر اطلاعات خود را وارد کنید.

مرحله دوم: شماره موبایل خود را به عنوان کلمه عبور  در قسمت مربوطه وارد کنید و روی دکمه ورود کلیک کنید. اگر کلمه عبور شما درست نبود روی کد تایید از طریق پیامک کلیک کنید تا بتوانید با کد یک بار مصرف وارد حساب کاربری خودتان بشوید.

اگر روی دکمه ارسال کد یک بار مصرف کلیک کرده باشید باید در مرحله بعد کد پیامک شده روی موبایلتان را در قسمت مربوطه وارد کنید تا بتوانید وارد حساب کاربری خودتان بشوید.

مرحله سوم: طبق تصویر زیر، محصولات خریداری شده توسط شما در یکی از این سه بخش قرار گرفته است:

مرحله چهارم: روی عنوان هر محصول کلیک کنید تا فایل های آموزشی را مشاهده کنید و بعد با کلیک روی هر فایل آن ها را دانلود کنید.