ثبت نام دوره بلاگری پیشرفته

با بلاگری میتونید محصولتون رو خیلی راحت تر به مخاطب بفروشید و درآمدتون را چندین برابر کنید.

زمان شروع دوره: 10 مرداد 1400

وقتشه دیگه کسب و کارتون رو یه تکون حسابی بدید! این روز ها با وجود کرونا و شرایط بد اقتصادی، در کل فروختن یک محصول به مشتری خیلی کار سختی شده، و سخت ترهم فروختن به مشتریه که رهاش می کنید  تا وقتی که بخواهید یک محصول رو بهش معرفی کنید و بعدهم انتظار داشته باشید، همون موقع  مخاطب خیلی سریع قبول کنه و از شما خرید کنه ولی مطمعنن تو اون حالت  مشتری هم  نمیخره، پس چاره چیه؟
چاره اینه که مشتری هاتون رو در امان خدا رها  نکنید و اونقدر باهاشون وقت بگذرونید که بشید جزیی از روزمرگی اونها، که وقتی یک محصول رو بهشون معرفی می کنید خیلی راحت تر اون محصول رو از شما بخرند. 
من در دوره بلاگری پیشرفته، تمامی ترفند ها و استراتژی هایی که شما نیاز دارید، تا با بلاگری فروش پیجتون رو چند برابر کنید رو آموزش میدم.

هدف اصلی این دوره:

آموزش استفاده از ترفند ها و استراتژی های بلاگری در پست ها و استوری پیج، که در نهایت باعث افزایش فروش پیج میشه.

برای ثبت نام در دوره بلاگری پیشرفته، فرم زیر را پر کنید و سپس دکمه پرداخت را بزنید. همچنین اگر جزو دانشجویان دوره جامع نوابغ اینستاگرام یا عضو آکادمی ثروتمندان جدید باشید، به صورت خودکار در درگاه پرداخت، تخفیف دیگری نیز به شما تعلق می گیرد.

*توجه: اگر از دانشجویان قبلی آکادمی فرجی هستید، حتما با شماره موبایلی که قبلا با آن در دوره های قبلی شرکت کردید را وارد کنید.

۷۶۰,۰۰۰ تومان

این دوره در 4 جلسه 3 ساعته آنلاین برگزار میشه.

جلسه اول(فونداسیون بلاگری):

یاد میگیرید هم اعتماد به نفس خودتون رو بالا ببرید و هم مخاطب هدفت رو بهتر بشناسید 😉⁣

جلسه دوم(ترفند‌های بلاگری): 

در این جلسه یاد می‌گیرید ایده‌های جذاب برای بلاگری پیدا کنید و اون رو تبدیل به داستان کنید و توی استوری پیجتون بصورت سریالی بگید تا مخاطب رو جذب کنه و باهاش تعامل برقرار کنید😉⁣

جلسه سوم(مهارت‌های بلاگری):

 در این جلسه یاد می گیرید مهارت‌هایی مثل فن‌بیان، جلوی دوربین راحت صحبت کردن، سوال پرسیدن و کلی مهارت دیگه که نیازه رو یاد میگیرید😉⁣

⁣جلسه چهارم(ابزارهای بلاگری): 

 توی این جلسه چند اپلیکیشن‌ حرفه‌ای که برای تولید محتوا و ادیت فیلم و عکس نیاز دارید رو یادمیگیرید😉⁣

ارتباط اصلی در مورد بلاگری و فروش چیه؟

برای اینکه شخصی از شما چیزی بخره نیاز است که در اون شخص برای خرید از شما چندین المان شکل بگیره که بعد اون شخص خودش رو راضی کنه از شما خرید کنه.

این سه تا المان چیه؟

  1. توجه: یعنی شما باید بتونید توجه اون شخص رو بخودتون و محصولتون جلب کنید.
  2. علاقه: شما باید دقیقا متناسب با علایق هر فرد، محصولتون رو به یک شکل متفاوت به اون فرد معرفی کنید تا نسبت به محصول شما علاقه مند بشه.
  3. اعتماد: افراد وقتی از شما خرید می کنند که این اطمینان رو بهشون بدید که شما محصولتون بهترینه و قیمت مناسبی هم داره. 

فک کنم کاملا با توجه به تعریف بلاگری  و این سه تا المان خودتان متوجه شدید چرا باید برای فروش بلاگری کرد. بله کاملا درست است، بلاگری باعث می شود شما نظر مخاطب هارو به خوبی جلب کنید و برای اینکه وقت زیادی برای مخاطب هاتون می گذارید کم کم متوجه می شوید به چه چیزی علاقه دارند و چطور یک محصول را به آنها معرفی کنید که باعث شود خیلی سریع از شما خرید کنند پس شما در فروش محصولتان به مخاطب خیلی کار راحت تری نسبت به زمانی دارید که هیچ شناختی از آنها ندارید. 

چطور یک بلاگر حرفه ای شوم؟

گر بلاگری را یک درخت در نظر بگیریم تمام فعالیت ها از تولید محتوا، استوری و پست و … فقط شاخه و برگ های درخت بلاگری هستند. آیا فقط با توجه به شاخه ها و برگ های یک درخت کافیه تا یک میوه خیلی خوب برداشت کنیم؟ مطمعنن خیر، چون تا وقتی از ریشه و رسیدگی به ریشه درخت غافل باشیم هرچند به شاخ و برگه ها هم خوب رسیده باشیم باز هم اون برداشت خوب هیچ وقت اتفاق نمی افته. وقتی میتونیم برداشت خیلی عالی داشته بباشیم که از ریشه های درخت غافل نشیم.
حالا ریشه درخت بلاگری چیه؟
خودشناسی و مشتری شناسی دوتا از مهمترین موضوعات در بلاگری است که خیلی از بلاگر ها اصلا به آن ها توجه نمی کنند برای همین خیلی ها همیشه فقط یک بلاگر معمولی باقی میمونن و نمیتونن تبدیل به یک بلاگر حرفه ای بشن.
من در دوره بلاگر پیشرفته میخواهم در مورد خودشناسی و مشتری شناسی و چرا شناخت این دو اینقدر در بلاگری  مهم هستند، به طور کامل آموزش می دهم.

این دوره برای چه کسانی مناسبه؟