[vc_row css=”.vc_custom_1562506404269{background-color: #fcfcfc !important;}”][vc_column][vc_column_text]

تا 4 دقیقه دیگر ویدئو جلسه اول این دوره رایگان به ایمیل شما ارسال می شود.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row css=”.vc_custom_1562507381317{margin: 5px !important;}”][vc_column][vc_message style=”square” message_box_color=”grey” icon_fontawesome=”fa fa-gift”]

یک پیشنهاد ویژه براتون دارم…

تا سریعتر به پول + آزادی برسید!

[/vc_message][vc_icon icon_fontawesome=”fa fa-arrow-down” color=”juicy_pink” background_style=”boxed” background_color=”white” size=”xl” align=”center”][vc_row_inner css=”.vc_custom_1562507911498{margin: 20px !important;}”][vc_column_inner][vc_column_text]

ثبت نام در سمینار ثروتمندان جدید در تهران (25 مرداد)

با 80% تخفیف (19 هزار تومان به جای 99 هزار تومان)

 

در این سمینار فرمول 7 مرحله ای سرِی خودم برای ساخت برند شخصی اثرگذار رو بهتون آموزش می دم تا در حوزه مورد علاقتون به یک مدرس اثرگذار تبدیل بشین و پول، آزادی و اثرگذاری را همزمان داشته باشید.

(این فرمول نتیجه 3 سال مطالعه و تجربه من در حوزه برندسازی شخصی هست. فرمولی که برای من تاحالا چند صد میلیون تومان درآمد ایجاد کرده)

 

(*توجه: تخفیف به صورت خودکار روی قیمت همایش اعمال شده است)

[/vc_column_text][vc_btn title=”ثبت نام در سمینار با 80% تخفیف ویژه” style=”flat” shape=”square” color=”green” size=”lg” align=”center” link=”url:https%3A%2F%2Ffarajiacademy.com%2F%3Fadd-to-cart%3D11099|||”][/vc_column_inner][/vc_row_inner][vc_column_text]

سفرهای اروپایی من

چرا باید در این سمینار شرکت کنیم؟

خیلی ها تو پیج اینستاگرام و وب سایتم به من پیام دادند که ما چجوری می تونیم این سبک از زندگی آزادانه را برای خودمون طراحی کنیم؟ از کجا شروع کنیم؟ چه گام هایی باید برداریم؟ چه کسب و کاری برای خودمون انتخاب کنیم تا ما رو به این هدف برسونه؟

خب، علت اصلی برگزاری این سمینار هم دقیقا پاسخ دادن به این سوالات هست. در این سمینار می خواهم شما را با اصول علم و هنر طراحی سبک زندگی آشنا کنم تا شما هم معمار زندگی خود شوید و هنرمندانه آن را طراحی کنید. چه چیزی با ارزش تر از طراحی زندگی. زندگی یک هدیه است که ما باید درست خرجش کنیم. پس ارزشش را دارد که هنرمندانه طراحی اش کنیم.

هدف این سمینار مطرح کردن مفاهیمی است که مطمئنم شما را غافلگیر می کند و احتمالا پیش خودتان می گویید “چرا تا حالا اینطوری فکر نکرده بودم؟” هدف این است که به شما اثبات کنم که شما چقدر قدرتمندید و چقدر پتانسیل دارید باید آزادش کنید. باید به جریان بیندازیدش. هدف دیگر این سمینار این است که نقشه راه و گام های مهم برای تبدیل علایق و تخصص تان به یک کسب و کار شخصی اینترنتی که هر سه عامل ثروت، آزادی و اثرگذاری را برای شما ایجاد کند، در اختیارتان بگذارم. پس اگر عاشق زندگی آزادانه و اثر گذار هستید این فرصت را از دست ندهید و حتما در این سمینار شرکت کنید. شاید همان موریانه ای که باعث تغییر من شد، شما را هم تغییر دهد.

ثبت نام در سمینار ثروتمندان جدید در تهران (25 مرداد)

با 80% تخفیف (19 هزار تومان به جای 99 هزار تومان)

(*توجه: تخفیف به صورت خودکار روی قیمت همایش اعمال شده است)

[/vc_column_text][vc_btn title=”ثبت نام در سمینار با 80% تخفیف ویژه” shape=”square” color=”green” size=”lg” align=”center” link=”url:https%3A%2F%2Ffarajiacademy.com%2F%3Fadd-to-cart%3D11099|||”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]
[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]
فقط یک کلیک تا دانلود 7 درس صوتی فاصله دارید.
اطلاعات شما نزد ما محفوظ است.
لطفا فرم زیر را تکمیل نمایید
ثبت نام در وبینار رایگان
ثبت نام دوره رایگان روش‌های درآمدزایی اینترنتی
ثبت نام در دوره رایگان رازهای شغل رویایی
ثبت نام دوره رایگان پازل موفقیت فردی
ثبت نام دوره رایگان ثروتمندان جدید
شرکت در دوره رایگان نوابغ اینستاگرام
ثبت نام دوره رایگان ثروتمندان جدید
لیست انتظار دوره یکساله ثروتمندان جدید
شرکت در دوره رایگان پولسازی در اینستاگرام
شرکت در دوره رایگان پولسازی در اینستاگرام
پیشنهاد ویژه برای شما
حدود 2 دقیقه است که شما این صفحه را می‌خوانید و احتمالا به دوره جامع نوابغ اینستاگرام علاقمند هستید. برای مصاحبه، نام و نام خانوادگی تان را به شماره 09101606262 پیامک کنید تا این تخفیف ویژه شامل حال شما شود!
فرصت را از دست ندهید!
شرکت در دوره رایگان نوابغ اینستاگرام
شرکت در دوره رایگان پولسازی در اینستاگرام
شرکت در دوره رایگان نوابغ اینستاگرام
ثبت نام شما تکمیل شد برای مشاهده این دوره لطفا ایمیل خود بررسی کنید
توجه توجه
برای تکمیل ثبت نام و دریافت هدیه ویژه اختصاصی، روی دکمه زیر کلیک کن.
«این هدیه فقط یکبار و همینجا به شما داده میشه»
پیشنهاد ویژه
فرمول راه اندازی کسب و کار اینترنتی سودآور با تخفیف 60% فقط با 107 هزار تومان
«این تخفیف زماندار هست و تا پایان امروز فعال است»