تبریک می‌گم که عضو آکادمی ثروتمندان جدید شدی.

«حتما این صفحه رو تا آخر بخون»

سلام دوست عزیزم،
از صمیم قلب خوشحالم که به جمع ثروتمندان جدید پیوستی. ثروتمندان جدید افرادی هستند که پول + آزادی + اثرگذاری را همزمان می خواهند و کسب و کار آنلاین دلخواه خود را دارند. افرادی هستند که دوست دارند جزو 5 درصد بالای حوزه کاری خود باشند. افرادی هستند که به روز و پیشرو هستند و هر روز برای یادگیری و رشد خودشون و کسب و کارشون وقت می گذارن. آکادمی ثروتمندان جدید یک قبیله است که توی اون، یاد می گیری که چجوری کسب و کار اینترنتی خودت رو از طریق اینستاگرام و وب‌سایت بسازی و هر روز اون رو رشد بدی. در آکادمی ثروتمندان جدید استراتژی ها، تکنیک ها و ابزارهای لازم برای این کار رو یاد می گیری و اجراشون می کنی. البته همه چیز به جدیت و عملگرایی خودت بستگی داره. باید واقعا مثل عقاب باشی: تیزبین، چابک و جنگنده.

هدف آکادمی ثروتمندان جدید اینه که تو کسب و کار اینترنتی (پیج اینستاگرام و وب‌سایت) مورد علاقه خودت رو بسازی و اون رو به سودآوری برسونی و هر روز آن را توسعه بدی. یا اگه الان کسب و کار سنتی داری،پیج و وب‌سایتت رو بسازی و با روش‌های نوین بازاریابی مدرن که اینجا یاد می‌گیری، فروشت رو بالا ببری.

نکته مهم: شما به مدت یکسال به همه‌ی آموزش‌های آکادمی و همه فازها و دوره‌های آموزشی بصورت یکجا دسترسی دارید. همچنین هم به آموزش‌های تکمیلی که در طول سال اضافه می‌شود نیز دسترسی خواهید داشت.

روش رفتن به پنل آموزش‌های آکادمی ثروتمندان جدید

برای دسترسی به آموزش‌های آکادمی ثروتمندان جدید، باید ابتدا به پنل کاربری خودت در سایت آکادمی فر جی بری. برای این کار، کافیه روی دکمه قرمز رنگ پایین همین صفحه کلیک کنی و یا در منوی بالای سایت اکادمی فرجی روی گزینه ورود کلیک کنی و سپس باید ایمیل یا شماره موبایلت رو در کادر مربوطه وارد کنی و درمرحله بعد هم پسوردی که موقع خرید وارد کرده بودی رو وارد کنی تا وارد حساب کاربری خودت در سایت آکادمی فرجی بشی. بعد از ورود به حساب کاربریت، روی دکمه عضویت کلیک کن و بعد روی دکمه شروع یادگیری کلیک کن تا وارد پنل آکادمی ثروتمندان جدید بشی و فازهای آموزشی رو مشاهده کنی.

>آموزش تصویری ورود به پنل آموزش‌های آکادمی ثروتمندان جدید

توجه: اگر برای رفتن به حساب کاربری و دیدن آموزش ها مشکلی داشتی، می تونی از طریق واتس آپ شماره 09101606262 پیام بدی و یا عصرها با همین شماره تماس بگیری تا همکاران راهنماییت کنن.