فیلم وبینار بلاگری پیشرفته

آیا میدونستی بزرگترین مانع برای بلاگری، خجالتی بودن یا نداشتن اعتماد به نفس است؟

2 ساعت از وقتت رو به من بده تا بهت بگم چطور میتونی به این خجالت غلبه کنی و تبدیل به یک بلاگر حرفه ای بشی.

تعداد کل شرکت کنندگان وبینار

زمان ثبت نام به پایان رسیده است.

بعد از تکمیل فرم و پرداخت موفق، لینک فیلم وبینار بلاگری پیشرفته بلافاصله برای شما ارسال خواهد شد.

۹۹,۰۰۰ تومان

بلاگری چیه؟ و اصلا چ فایده ای داره؟

بلاگری یعنی به اشتراک گذاشتن افکار، احساسات، اعمال و تجربیات شما به مخاطب به گونه ای که مخاطب به شما احساس نزدیکی کنه و به اصطلاح با همذات‌پنداری کنه.
حتما شما هم افراد زیادی را در اینستاگرام دنبال می کنید که از زندگی روزانه خودشون رو با شما به اشتراک می گذارند. چه اونا اینفلوئنسرهای اینستاگرامی با میلیون‌ها فالوور باشند یا حتی تا دانشجویی که چند صد فالوور دارد و از زندگی روزمره‌اش می‌نویسد، عکس منتشر می‌کند یا ویدیوهایی را برای یوتیوب می‌سازد همه بلاگر حساب می‌شوند.پس هر کسی می تواند یک بلاگر باشد.

 اگر به این فکر کنی چرا اصلا بلاگر بشی؟ در جواب بهت میگم که اگر به دنبال کسب درآمد از اینستاگرام هستی توهم باید مثل  آن دسته از افراد در اینستاگرام، تولید محتوای جذاب و مستمر داشته باشی و با گذشت زمان، روز به روز با  همان محتوایی است که تولید میکنی بر میزان محبوبیت اضافه کنی تا کاربران را ترغیب به فالو کردن کنی. در نهایت این دسته از افراد به عنوان فالوور، پست آن‌ها را لایک و از استوری بازدید می‌کنند. همین موارد هستند که باعث می‌شوند تا تعامل آن صفحه بالا رفته و بتوانند با فروش محصولات یا حتی تبلیغات به درآمد های خیلی بالا برسی.

ارتباط اصلی در مورد بلاگری و فروش چیه؟

برای اینکه شخصی از شما چیزی بخره نیاز است که در اون شخص برای خرید از شما چندین المان شکل بگیره که بعد اون شخص خودش رو راضی کنه از شما خرید کنه.

این سه تا المان چیه؟

  1. توجه: یعنی شما باید بتونید توجه اون شخص رو بخودتون و محصولتون جلب کنید.
  2. علاقه: شما باید دقیقا متناسب با علایق هر فرد، محصولتون رو به یک شکل متفاوت به اون فرد معرفی کنید تا نسبت به محصول شما علاقه مند بشه.
  3. اعتماد: افراد وقتی از شما خرید می کنند که این اطمینان رو بهشون بدید که شما محصولتون بهترینه و قیمت مناسبی هم داره. 

فک کنم کاملا با توجه به تعریف بلاگری  و این سه تا المان خودتان متوجه شدید چرا باید برای فروش بلاگری کرد. بله کاملا درست است، بلاگری باعث می شود شما نظر مخاطب هارو به خوبی جلب کنید و برای اینکه وقت زیادی برای مخاطب هاتون می گذارید کم کم متوجه می شوید به چه چیزی علاقه دارند و چطور یک محصول را به آنها معرفی کنید که باعث شود خیلی سریع از شما خرید کنند پس شما در فروش محصولتان به مخاطب خیلی کار راحت تری نسبت به زمانی دارید که هیچ شناختی از آنها ندارید. 

چطور یک بلاگر حرفه ای شوم؟

اگر بلاگری را یک درخت در نظر بگیریم تمام فعالیت ها از تولید محتوا، استوری و پست و … فقط شاخه و برگ های درخت بلاگری هستند. آیا فقط با توجه به شاخه ها و برگ های یک درخت کافیه تا یک میوه خیلی خوب برداشت کنیم؟ مطمعنن خیر، چون تا وقتی از ریشه و رسیدگی به ریشه درخت غافل باشیم هرچند به شاخ و برگه ها هم خوب رسیده باشیم باز هم اون برداشت خوب هیچ وقت اتفاق نمی افته. وقتی میتونیم برداشت خیلی عالی داشته بباشیم که از ریشه های درخت غافل نشیم.
حالا ریشه درخت بلاگری چیه؟
خودشناسی و مشتری شناسی دوتا از مهمترین موضوعات در بلاگری است که خیلی از بلاگر ها اصلا به آن ها توجه نمی کنند برای همین خیلی ها همیشه فقط یک بلاگر معمولی باقی میمونن و نمیتونن تبدیل به یک بلاگر حرفه ای بشن.
من در وبینار آنلاین بلاگر پیشرفته میخواهم در مورد خودشناسی و مشتری شناسی و چرا شناخت این دو اینقدر در بلاگری  مهم هستند، صحبت کنم.

پس با بلاگری میتونی محصولت رو خیلی راحت تر به مخاطب بفروشی و درآمدت را چندین برابر کنی.

این وبینار برای چه کسانی مناسبه؟

با شرکت در این وبینار، شما را با ترفند ها و استراتژهای جدید بلاگری حرفه ای آشنا میشید. (تخفیف 90% به مدت محدود)