خدمات تخصصی آکادمی دکتر فرجی

خدمات تخصصی سایت ما را می توان در چند بخش کلی به صورت زیر دسته بندی کرد. با توجه به نیاز خود خدمات ما را بررسی کنید و بعد درخواست خود را ثبت کنید تا کارشناسان ما برای راهنمایی بیشتر و تکمیل درخواست با شما در روزهای آینده تماس بگیرند.

طراحی سایت حرفه‌ای و سریع

داشتن یک وب‌سایت اصولی و سریع، باعث ایجاد اعتبار و افزایش فروش شما می‌شود. ما با طراحی سایت وردپرسی با طراحی زیبا، سرعت بسیار بالا، امکانات بازاریابی حرفه‌ای و پشتیبانی قوی کمک می‌کنیم که شما با یک قیمت مناسب و سریعا صاحب یک وب‌سایت حرفه‌ای (شبیه وب‌اپلیکیشن‌ها) شوید و کسب و کارتان را رشد دهید. ما با سال‌ها دانش و تجربه دیجیتال مارکتینگ، وب‌سایتی برای شما طراحی می‌کنیم که درکنار زیبایی و سرعت، اصول دیجیتال مارکتینگ هم درآن لحاظ شده باشد.

تبلیغات تحت وب برای جذب مشتری

ما با تسلط به انواع روش‌های تبلیغات اینترنتی، با توجه به نوع کسب و کار و بودجه شما، بهترین مدل کمپین‌های تبلیغاتی را برای شما طراحی و اجرا می‌کنیم تا با جذب مخاطب و مشتری هدفمند برای وب‌سابت یا پیج یا کانال تلگرام خود، درآمدتان افزایش یابد. این روش‌ها شامل تبلیغات اینستاگرامی، تبلیغات تلگرامی، سئو ، تبلیغات در گوگل و تبلیغات تحت وب (بنری و کلیکی) می‌شوند. البته ما بهترین مدل را برایتان انتخاب می‌کنیم.

یزینس کوچینگ اختصاصی با دکتر فرجی

اگر تمایل به رشد سریع‌تر کسب و کارتان دارید و می‌خواهید دکتر فرجی به عنوان کوچ، در تمام مراحل و ساختار کسب و کارتان نظارت مستقیم و مداوم داشته و همراهتان باشد، خدمات بیزینس کوچینگ مناسب شماست. این مدل مخصوص مدیرانی هست که حاضرند برای رشد سریع‌تر خودشان و کسب‌و‌کارشان سرمایه‌گذاری بیشتری انجام دهند. البته برای دریافت این خدمت، مشاوره اختصاصی و تایید شخص دکتر فرجی الزامیست.

مشاوره خصوصی با دکتر فرجی

اگر سوالاتی در ذهن دارید که شما را سردرگم کرده و یا در تعیین استراتژی بازاریابی و رشد کسب و کارتان دچار ابهام هستید، توصیه می‌کنیم حتما از مشاوره خصوصی یک‌ساعته با دکتر فرجی (تلفنی یا حضوری) استفاده کنید تا با تدوین استراتژی و برنامه بازاریابی، در زمان و هزینه‌های خود صرفه‌جویی کنید و بهترین تصمیم را برای شروع یا رشد کارتان بگیرید. دنیای تبلیغات آنلاین آنقدر گسترده و پیچیده هست که اگر به آن مسلط نباشید، پول زیادی هدر خواهید داد.