اگر ثروت + آزادی + اثرگذاری رو همزمان می‌خوای، حتما ویدئوی زیر رو ببین…

داستان زندگی من

همه ما دوست داریم اونطور که خودمون می‌خوایم زندگی و کار کنیم، نه اونطوری که شرایط و جامعه به ما دیکته کرده. اگه از شما بپرسم، از صفر تا صد به زندگی و شغل خودت چه نمره‌ای می‌دی چی میگی؟ اکثر افراد نمره خیلی پایینی به خودشون می‌دن. درواقع، همه ما مسافر سفر از زندگی اجباری به زندگی آزادانه و دلخواهیم! زندگی و شغلی که هم ازش لذت ببریم، هم درآمد خوبی برای ما ایجاد کنه و هم برای جامعه اثرگذار باشه. همه ما دوست داریم خودمون سبک زندگی و کار کردنمون رو انتخاب کنیم، نه اینکه جامعه و شرایط بیرونی به ما دیکته کنه که کی، کجا و تو چه محیطی کار کنیم. مثلا برای من داشتن آزادی زمانی و مکانی خیلی مهم بود و همین موضوع باعث ایجاد نقطه عطف زندگی من شد. در این ویدئو، داستان زندگی خودم و اینکه چجوری تونستم از قفس کارمندی رها بشم و زندگی آزادانه و دلخواهم رو بسازم، توضیح دادم. اینکه چجوری شد که الان می تونم آزادنه به جاهای مختلف دنیا سفر کنم و همزمان درآمد خوبی از کسب و کار خودم داشته باشم. سفر زندگی من احتمالا سفر زندگی شماست که دنبال پول + آزادی + اثرگذاری هستید. پس توصیه می کنم، حتما این ویدئو را ببینید.

من امیرحسین فرجی هستم و ورود شما به سایت آکادمی فرجی را خوش آمد می گویم. طی سال ها تدریس در دانشگاه ها و فعالیت در موسسه های مختلف ایران و ایتالیا و ارتباط تنگاتنگ و دوستانه با دانشجویان، همواره یک سوال بزرگ ذهن من را به خود مشغول نموده بود که چرا بسیاری از مردم انگیزه لازم برای پیشرفت و موفقیت را ندارند. بدین جهت، همواره با آنها بحث و تبادل نظر نموده و نظرات آنها را در این زمینه جویا می شوم. یکی از دلایل مشترک بین همه آنها این است که علت عدم انگیزه خود را تنها در شرایط بیرونی می بینند و شرایط نامناسب کشور را عنوان می کنند. مثلا می گویند سرمایه نداریم، وقت نداریم، ایده نداریم و یا می گویند مگر موفق شدن به این سادگی هاست، ما نمی توانیم!!!

نکته جالب تر اینکه حتی پس از معرفی پتانسیل های فراوان درآمدزایی در کشور عزیزمان ایران مخصوصا از طریق کسب و کار اینترنتی، باز هم تحرک چندانی در آنها مشاهده نمی شود. و از آن جالب تر اینکه، حتی بسیاری افراد اصلا هدف مشخصی برای زندگی و آینده خود ندارند و فقط رویای موفقیت در سر دارند. جواب تمام این مسائل، در سبک فکری و نوع نگرش ما به زندگی و موفقیت نهفته است. برای موفق شدن ابتدا باید ذهن موفق داشت. باید مثل افراد موفق فکر و زندگی کرد. باید قواعد موفقیت را آموخت تا در مسیر حرکت شکست نخوریم و به هدف نهایی خود برسیم. به عبارت بهتر، تا سبک فکری خود را کنترل نکنیم و باورهایمان را اصلاح نکنیم، حتی بهترین استراتژی ها هم برای ما کارساز نخواهند بود.

سفرهای اروپایی من

هدف از تاسیس آکادمی فرجی

هدف من در این وب سایت انگیزه دادن به شما برای رسیدن به رویاهایتان، بهبود طرز فکری و نگاه شما به زندگی، حذف باورهای محدود کننده، افزایش بهره وری و تشویق شما به بهبود دایمی برای اینکه بهترین و موثرترین حالت ممکن خودتان باشید، است. رسالت من این است که شما را از خواب بیدار کنم تا پتانسیل های نامحدود خود را شناسایی کنید و به آنچه که واقعا لیاقت آن را دارید، برسید. هدف آکادمی فرجی این است که الگو و منبعی الهام بخش برای کسانی باشد که خواهان تغییر هستند و تا به زندگی فوق العاده مد نظر خود نرسند آرام و قرار نخواهند گرفت. در این وب سایت من با اشتیاق فراوان دانش، ابزارها، منابع و استراتژی های مورد نیاز برای ایجاد تغییر شگرف در کیفیت زندگی را با شما به اشتراک خواهم گذاشت. من اعتقاد دارم که “اگر ما در حال پیشرفت نباشیم، یعنی در حال مرگ هستیم”.

من شما را به عضویت در این وب سایت دعوت می کنم تا به شما در پیدا کردن هدف زندگیتان، کشف اشتیاق واقعی خودتان، رسیدن به استقلال مالی و در نهایت زندگی کردن به گونه ای که همواره آرزوی آن را دارید، کمک کنم. هیچ چیزی بیش از این مرا خوشحال نمی کند که به هر صورت ممکن، مشوق و کمک شما در مسیر موفقیت و اهدافتان باشم. آرزوی من این است که روزی به این تصمیم بزرگ در زندگی خود برسید که “من هرگز به چیزی کمتر از رسیدن به یک زندگی عالی و فوق العاده رضایت نخواهم داد”. و به این نتیجه برسید که ارزش شما بسیار بالاتر از چیزی است که الان تصور می کنید تا بتوانید پتانسیل هایی که درون شما نهفته است را کشف کرده و آن ها را در مسیر موفقیت به جریان بیندازید. من در کنار شما هستم تا زندگی جدید و موفق خود را طراحی کنید و روی بهبود فردی خود تمرکز کنید. من اعتقاد دارم که بهترین و ضروری ترین سرمایه گذاری که ما می توانیم بکنیم، سرمایه گذاری روی خودمان است.

هدف دیگر آکادمی فرجی، معرفی پتانسیل های عالی و استثنایی در ایران برای کسب درآمد مخصوصا از طریق کسب و کار اینترنتی است. من اعتقاد دارم که با پیشرفت سریع تکنولورژی و نفوذ شدید اینترنت، شرایط کسب و کار در ایران به شدت در حال تغییر است و فرصت های جدید و فوق العاده ای در حال ایجاد است. برای رویارویی با این تغییرات، باید پیوسته اطلاعات، دانسته ها و مهارت های خود را به روز کنید تا از قافله عقب نمانید. وظیفه شما به عنوان یک انسان قرن 21 این است که این تغییرات را ببینید و آینده خود را براساس آن برنامه ریزی کنید تا بتوانید از آنها به نفع خود سود ببرید. در عصر کنونی تنها افرادی موفق خواهند بودکه به جای تماشای تغییرات، خود را برای سود بردن از آن آماده کنند. در این وب سایت روش های متنوع درآمدزایی آنلاین به شما معرفی خواهد شد تا با توجه به توانایی ها، علایق و مهارت‌های خود بتواند حوزه مورد علاقه خود را شناسایی و انتخاب کرده و سپس در آن مسیر گام بردارید تا درنهایت به استقلال مالی و سبک زندگی ثروتمندان جدید برسید. زندگی به سبک ثروتمندان جدید به شما این را آزادی می بخشد که کارهایی که دوست دارید، هر زمان که می خواهید و در هر مکان که دوست دارید، انجام دهید و این یعنی آزادی زمانی و مکانی. آرزوی یک ثروتمند جدید تعادل لذت بخش کار و زندگی است چون هر دو برایش مهم است.

روش من با بقیه متفاوت است

من اعتقاد دارم موفقیت در کسب و کار و شغل فقط با یادگیری تاکتیک ها و استراتژی ها حاصل نمی‌شود. این اشتباه بسیار رایجی است که خیلی از مدرسین کسب و کار خواسته یا ناخواسته دانش‌آموختگان خود را در تاکتیک‌ها غرق می‌کنند و با این کار فقط سردرگمی بیشتری برای شخص ایجاد می‌کنند. من اعتقاد دارم قبل از یادگیری استرانژی و تاکتیک مرحله بسیار مهم‌تری هست که اکثرا فراموش می کنند. این مرحله خود شناسی است. یعنی شناخت اشتیاق سوزان، توانمندی‌ها و نقاط قوت و سپس انتخاب شغل مناسب یا کسب و کار مناسب بر اساس آن. 

از نظر من موفقیت در شغل و کسب و کار را می‌توان به قایقی تشبیه کرد که دو پارو دارد.یک پاروی این قایق استراتژی و تاکتیک ها بوده و پاروی دیگر خودشناسی و اصول موفقیت فردی. اگر شما فقط یک پارو را به حرکت درآورید اتفاقی که می‌افتد این است که قایق دور خود می‌چرخد. پس برای حرکت رو به جلوی این قایق هر دو پارو باید هماهنگ با هم و در تعادل با هم کار کنند.

حالا شما باید از خود بپرسید که شما بیشتر روی کدام پارو تمرکز داشتید؟ آیا دو پاروی شما با هم هماهنگ کار می‌کنند؟ 

برای اینکه به موفقیت شغلی برسید و یا بتوانید کسب و کار اینترنتی شخصی و مناسب خود را بسازید، برای شما سه پیشنهاد ویژه دارم. من سه تا دوره رایگان عالی دارم که به شما کمک می کند تا هم خودتان رابهتر بشناسید و هم یاد بگیرید که چگونه شغل پردرآمدی پیدا کنید و یا کسب و کار اینترنتی شخصی و سودآور خود را بسازید.

پیشنهاد ویژه من: نقطه عطفِ خودَت را انتخاب کن!

مدیر و موسس بنیاد فرهنگی ثروتمندان نوین
 دکتر امیر حسین فرجی


دارای مدرک دکترای Ph.D از دانشگاه علم و صنعت ایران
۱۰ سال سابقه تدریس در دانشگاه ها و مراکز معتبر علمی سراسر کشور
۲ سال سابقه تدریس و تحقیق در موسسه کالِف و دانشگاه کلابریای ایتالیا
نویسنده‌ی ده ها مقاله‌ی بین‌المللی انگلیسی در مجلات معتبر آمریکا و اروپا
محقق، سخنران و مشاور کارآفرینی اینترنتی و موفقیت شغلی
مدرس دوره ساخت کسب و کار اینترنتی سودآور
مدرس دوره رسیدن به شغل رویایی و پردرآمد
مدرس دوره یک سـاله ثروتمنـدان جدیـد
مدرس دوره جامع نوابغ اینستاگرام

عضو باشگاه پژوهشگران و نخبگان جوان
مدیر و موسس آکادمی فرجی
مدیر و موسس بنیاد فرهنگی ثروتمندان نوین

مدیر ارتباطات و فناوری: دکتر محسن قدس

گالری تصاویرِ رویدادهای آکادمی فرجی