مشاوره خصوصی با دکتر فرجی

با سلام به شما دوست عزیز. همانطور که حتما از مطالب سایت من متوجه شده اید، من در دو حوزه بصورت جدی فعالیت می کنم:

۱- خودشناسی و کشف مسیر شغلی مناسب شما

۲- ساخت برند شخصی آنلاین و درامدزایی از آن (ثروتمندان جدید)

بر این اساس می توانید از محصولات آموزشی و دوره های آنلاینی که در سایت من برای یادگیری عمیق اصول جدید شغل یابی و یا ساخت کسب و کار اینترنتی شخصی وجود دارد، استفاده کنید. اما به هر حال در خیلی از مواقع، افراد درخواست مشاوره خصوصی با من را دارند. واقعیت این است که من در قبول مشاوره کمی سخت گیر هستم و هر مشاوره ای را نمی پذیرم. چون از نظر من مشاوره خصوصی تنها درصورتی مفید و کارساز خواهد بود که شما دانش و فهم اولیه از آن موضوع را قبلا کسب کرده باشید و یا خودتان کمی تجربیات شخصی در آن زمینه داشته باشید. بنابراین اگر از در حوزه شغل یابی و یا ساخت کسب و کار اینترنتی شخصی، هیچ شناخت و مطالعه ای نداشتید، توصیه من به شما این است که در گام اول از محصولات آموزشی من شروع کنید تا اصول ضروری را بیاموزید و پس از آن درخواست مشاوره خصوصی بدهید. در این حالت مشاوره خصوصی شما قطعا مفیدتر خواهد بود.

اما اگر به هر دلیل احساس می کنید که نیاز به مشاوره خصوصی با من دارید، می توانید فرم زیر را پر کنید تا درخواست شما برای من ارسال گردد تا درخواست شما بررسی شده و پاسخ به شما اطلاع داده شود و سپس زمان مناسب با شما هماهنگ شود.

هزینه مشاوره خصوصی

۱- مشاوره تلفنی یا اسکایپ: یک جلسه یک ساعته، ۳۰۰ هزار تومان

۲- مشاوره حضوری: یک جلسه یک ساعته، ۵۰۰ هزار تومان

*توجه: از آنجاییکه من در بسیاری از ماه های سال در سفر هستم و احتمالا در ایران حضور ندارم، در چنین ماه هایی مشاوره حضوری امکان پذیر نخواهد بود و تنها مشاوره از طریق اسکایپ یا واتس آپ ممکن است.

فرم درخواست مشاوره خصوصی

برای درخواست مشاوره خصوصی، لطفا فرم زیر را پر کنید تا درخواست شما بررسی و به ایمیلتان پاسخ داده شود تا در صورت تایید درخواست شما و سپس واریز مبلغ مشاوره، زمان مشاوره برای شما مشخص گردد.

 

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به آکادمی فرجی است.

فقط یک کلیک تا دانلود 7 درس صوتی فاصله دارید.
اطلاعات شما نزد ما محفوظ است.
لطفا فرم زیر را تکمیل نمایید
ثبت نام در وبینار رایگان
ثبت نام دوره رایگان روش‌های درآمدزایی اینترنتی
ثبت نام در دوره رایگان رازهای شغل رویایی
ثبت نام دوره رایگان پازل موفقیت فردی
ثبت نام دوره رایگان ثروتمندان جدید
ثبت نام دوره رایگان ثروتمندان جدید
لیست انتظار دوره بلند مدت ثروتمندان جدید