با سلام به شما دوست عزیز. همانطور که حتما از مطالب سایت آکادمی فرجی متوجه شده اید، ما در حوزه های زیر می توانیم به شما کمک کنیم:

1- بازاریابی و فروش در اینستاگرام (نوابغ اینستاگرام)

2- برندسازی شخصی آنلاین برای داشتن زندگی آزادانه  (ثروتمندان جدید)

3- ساخت کسب و کار اینترنتی سودآور (تعیین استراتژی کسب و کار)

بر این اساس می توانید از محصولات آموزشی و دوره های آنلاینی که در سایت من برای یادگیری عمیق اصول جدید شغل یابی و یا ساخت کسب و کار اینترنتی شخصی وجود دارد، استفاده کنید. اما به هر حال در خیلی از مواقع، افراد درخواست مشاوره خصوصی با من را دارند. واقعیت این است که من در قبول مشاوره کمی سخت گیر هستم و هر مشاوره ای را نمی پذیرم. چون از نظر من مشاوره خصوصی تنها درصورتی مفید و کارساز خواهد بود که شما دانش و فهم اولیه از آن موضوع را قبلا کسب کرده باشید و یا خودتان کمی تجربیات شخصی در آن زمینه داشته باشید. بنابراین اگر از در حوزه شغل یابی و یا ساخت کسب و کار اینترنتی شخصی، هیچ شناخت و مطالعه ای نداشتید، توصیه من به شما این است که در گام اول از محصولات آموزشی من شروع کنید تا اصول ضروری را بیاموزید و پس از آن درخواست مشاوره خصوصی بدهید. در این حالت مشاوره خصوصی شما قطعا مفیدتر خواهد بود.

اما اگر به هر دلیل احساس می کنید که نیاز به مشاوره خصوصی با من دارید، می توانید فرم زیر را پر کنید تا درخواست شما برای من ارسال گردد تا درخواست شما بررسی شده و پاسخ به شما اطلاع داده شود و سپس زمان مناسب با شما هماهنگ شود.

مشاوره خصوصی با دکتر فرجی

اگر در مورد طراحی استراتژی کسب و کارتان و یا سیستم فروش کسب و کارتان نیاز به مشاوره دارید، و می خواهید نقشه راه (استراتژی) شفافی برای راه اندازی یا رشد کسب و کارتان تدوین کنید، مشاوره با دکتر فرجی برای شما مناسب است. همچنین اگر می خواهید برند شخصی آنلاین خودتان را بسازید و در انتخاب حوزه کاری تردید دارید، مشاوره با دکتر فرجی برای شما توصیه می شود.

هزینه مشاوره با دکتر فرجی

1- مشاوره تلفنی: یک جلسه یک ساعته، 400 هزار تومان

2- مشاوره حضوری: یک جلسه یک ساعته، 600 هزار تومان

 

نحوه درخواست مشاوره خصوصی

برای درخواست مشاوره خصوصی، لطفا با شماره 09101606262 تماس بگیرید یا به همین شماره از طریق واتس آپ پیام دهید تا درخواست شما بررسی شود.

بهترین کار این است که شما یک فایل صوتی در مورد کسب و کارتان و هدف تان از مشاوره ضبط کنید و به همین شماره واتس آپ کنید. حتما آدرس سایت یا پیج اینستاگرام خود (در صورت وجود) را هم ذکر نمایید.

در نهایت درخواست شما توسط دکتر فرجی بررسی می شود و اگر از نظر ایشان مشاوره برای شما مفید باشد، می بایست وجه مشاوره توسط شما پرداخت گردد تا زمان مشاوره برای شما مشخص گردد.