ثبت نام دوره رایگان نوابغ اینستاگرام

کلیک کنید

مشاوره خصوصی با دکتر فرجی

با سلام به شما دوست عزیز. همانطور که حتما از مطالب سایت آکادمی فرجی متوجه شده اید، ما در حوزه های زیر می توانیم به شما کمک کنیم:

1- بازاریابی و فروش در اینستاگرام (نوابغ اینستاگرام)

2- برندسازی شخصی آنلاین برای داشتن زندگی آزادانه  (ثروتمندان جدید)

3- ساخت کسب و کار اینترنتی سودآور

بر این اساس می توانید از محصولات آموزشی و دوره های آنلاینی که در سایت من برای یادگیری عمیق اصول جدید شغل یابی و یا ساخت کسب و کار اینترنتی شخصی وجود دارد، استفاده کنید. اما به هر حال در خیلی از مواقع، افراد درخواست مشاوره خصوصی با من را دارند. واقعیت این است که من در قبول مشاوره کمی سخت گیر هستم و هر مشاوره ای را نمی پذیرم. چون از نظر من مشاوره خصوصی تنها درصورتی مفید و کارساز خواهد بود که شما دانش و فهم اولیه از آن موضوع را قبلا کسب کرده باشید و یا خودتان کمی تجربیات شخصی در آن زمینه داشته باشید. بنابراین اگر از در حوزه شغل یابی و یا ساخت کسب و کار اینترنتی شخصی، هیچ شناخت و مطالعه ای نداشتید، توصیه من به شما این است که در گام اول از محصولات آموزشی من شروع کنید تا اصول ضروری را بیاموزید و پس از آن درخواست مشاوره خصوصی بدهید. در این حالت مشاوره خصوصی شما قطعا مفیدتر خواهد بود.

اما اگر به هر دلیل احساس می کنید که نیاز به مشاوره خصوصی با من دارید، می توانید فرم زیر را پر کنید تا درخواست شما برای من ارسال گردد تا درخواست شما بررسی شده و پاسخ به شما اطلاع داده شود و سپس زمان مناسب با شما هماهنگ شود.

مشاوره خصوصی با دکتر فرجی

اگر در مورد طراحی استراتژی کسب و کارتان و یا سیستم فروش کسب و کارتان نیاز به مشاوره دارید، و می خواهید نقشه راه شفافی برای رشد کسب و کارتان تدوین کنید، مشاوره با دکتر فرجی برای شما مناسب است. همچنین اگر می خواهید برند شخصی آنلاین خودتان را بسازید و در انتخاب حوزه کاری تردید دارید، مشاوره با دکتر فرجی برای شما توصیه می شود.

هزینه مشاوره با دکتر فرجی

1- مشاوره تلفنی: یک جلسه یک ساعته، 400 هزار تومان

2- مشاوره حضوری: یک جلسه یک ساعته، 600 هزار تومان

مشاوره با مهندس اسکندری (مدیر بازاریابی آکادمی فرجی)

اگر می خواهید برای افزایش فالوور پیج اینستاگرام یا افزایش ترافیک وبسایت تان تبلیغات کنید و یا می خواهید برای افزایش فروش خدمات و محصولات خودتان در اینستاگرام یا وبسایت خودتان، کمپین های فروش حرفه ای طراحی کنید، مشاوره با مهندس اسکندری برای شما مناسب است.

هزینه مشاوره با مهندس اسکندری

1- مشاوره تلفنی: یک جلسه یک ساعته، 200 هزار تومان

2- مشاوره حضوری: یک جلسه یک ساعته، 300 هزار تومان

 

نحوه درخواست مشاوره خصوصی

برای درخواست مشاوره خصوصی، لطفا با شماره 09101604242 تماس بگیرید تا درخواست شما بررسی شود تا در صورت تایید درخواست شما و سپس واریز مبلغ مشاوره، زمان مشاوره برای شما مشخص گردد.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به آکادمی فرجی است.

فقط یک کلیک تا دانلود 7 درس صوتی فاصله دارید.
اطلاعات شما نزد ما محفوظ است.
لطفا فرم زیر را تکمیل نمایید
ثبت نام در وبینار رایگان
ثبت نام دوره رایگان روش‌های درآمدزایی اینترنتی
ثبت نام در دوره رایگان رازهای شغل رویایی
ثبت نام دوره رایگان پازل موفقیت فردی
ثبت نام دوره رایگان ثروتمندان جدید
شرکت در دوره رایگان نوابغ اینستاگرام
ثبت نام دوره رایگان ثروتمندان جدید
لیست انتظار دوره بلند مدت ثروتمندان جدید
شرکت در دوره رایگان پولسازی در اینستاگرام
شرکت در دوره رایگان پولسازی در اینستاگرام
پیشنهاد ویژه برای شما
حدود 2 دقیقه است که شما این صفحه را می‌خوانید و احتمالا به دوره جامع نوابغ اینستاگرام علاقمند هستید. برای مصاحبه، نام و نام خانوادگی تان را به شماره 09101606262 پیامک کنید تا این تخفیف ویژه شامل حال شما شود!
فرصت را از دست ندهید!
شرکت در دوره رایگان نوابغ اینستاگرام
شرکت در دوره رایگان پولسازی در اینستاگرام