با سلام به شما دوست عزیز، خدمات مشاوره آکادمی فرجی در حوزه های زیر صورت می‌گیرید:

  1.  بازاریابی و فروش در اینستاگرام
  2.  برندسازی شخصی مدرن
  3.  تعیین استراتژی کسب و کار اینترنتی
  4.  رشد کسب و کار در فضای مجازی

واقعیت این است که من در قبول مشاوره کمی سخت گیر هستم و هر مشاوره ای را نمی پذیرم. چون از نظر من مشاوره خصوصی تنها درصورتی مفید و کارساز خواهد بود که شما دانش و فهم اولیه از آن موضوع را قبلا کسب کرده باشید و یا خودتان کمی تجربیات شخصی در آن زمینه داشته باشید. بنابراین اگر از در حوزه بازاریابی و فروش مدرن و یا ساخت کسب و کار اینترنتی شخصی، هیچ شناخت و مطالعه ای نداشتید، توصیه من به شما این است که در گام اول از محصولات آموزشی من شروع کنید تا اصول ضروری را بیاموزید و پس از آن درخواست مشاوره خصوصی بدهید. در این حالت مشاوره خصوصی شما قطعا مفیدتر خواهد بود.

اما اگر به هر دلیل احساس می کنید که نیاز به مشاوره خصوصی با من دارید تا مسیرتان سریعتر شفاف شود، می توانید با روشی که در زیر توضیح داده شده است، درخواست مشاوره با من بدهید تا درخواست شما بررسی شده و پاسخ به شما اطلاع داده شود و سپس زمان مناسب با شما هماهنگ شود.

مشاوره خصوصی با دکتر فرجی

اگر در مورد طراحی استراتژی کسب و کارتان و یا سیستم فروش کسب و کارتان نیاز به مشاوره دارید، و می خواهید نقشه راه (استراتژی) شفافی برای راه اندازی یا رشد کسب و کارتان تدوین کنید، مشاوره با دکتر فرجی برای شما مناسب است. همچنین اگر می خواهید برند شخصی آنلاین خودتان را بسازید و در انتخاب حوزه کاری تردید دارید، مشاوره با دکتر فرجی برای شما توصیه می شود.

هزینه خدمات مشاوره خصوصی آکادمی فرجی در سال ۱۴۰۱:

🔰 مشاوره خصوصی با دکتر فرجی:
✔️ حضوری: ساعتی ۵ میلیون تومان
✔️ تلفنی: ساعتی ۴ میلیون تومان

🔰 مشاوره خصوصی با مهندس حسن‌زاده (کوچ ارشد دوره نوابغ اینستاگرام)
✔️ حضوری: ساعتی ۲ میلیون تومان
✔️ تلفنی: ساعتی ۱.۵ میلیون تومان

🎁 ۲۰٪ تخفیف برای دانش‌آموختگان دوره جامع نوابغ اینستاگرام اعمال می‌شود

نحوه درخواست مشاوره خصوصی

برای درخواست مشاوره خصوصی، لطفا با شماره 09101606262 تماس بگیرید یا به همین شماره از طریق واتس آپ پیام دهید تا درخواست شما بررسی شود.

بهترین کار این است که شما یک فایل صوتی در مورد کسب و کارتان و هدف تان از مشاوره ضبط کنید و به همین شماره واتس آپ کنید. حتما آدرس سایت یا پیج اینستاگرام خود (در صورت وجود) را هم ذکر نمایید.

در نهایت درخواست شما توسط دکتر فرجی بررسی می شود و اگر از نظر ایشان مشاوره برای شما مفید باشد، می بایست وجه مشاوره توسط شما پرداخت گردد تا زمان مشاوره برای شما مشخص گردد.