دوره رایگـان نوابـغ اینستاگـرام(آموزش اینستاگرام)

فرمـول اثبات شده مـن برای فـروش هـرچیزی در اینستاگـرام

آموزش رایگان اینستاگرام با 3 ساعـت ویدئوی آموزشـی برای ساخت کسب و کار اینستاگرامی سـودآور و کسب درآمد از آموزش اینستاگرام

در آموزش اینستاگرام می خوام یه واقعیت مهم رو بهتون بگم، خیلی‌ها تو اینستاگرام فعالیت می‌کنند و حتی بعضی هاشون لایک و بازدید بالایی هم دارند، ولی درصد کمی هستند که واقعا از اینستاگرام درآمد بالایی دارند چرا؟چون برای کسب درآمد از اینستاگرام نیاز است که آموزش اینستاگرام ببینیم و همه در دوره های آموزش اینستاگرام شرکت نکرده اند.

راز ناگفته فروش بالا در اینستاگرام

واقعیت اینه که خیلی ها تو اینستاگرام فعالیت می کنند به امید اینکه فروششون بیشتر بشه؛ اما قوانین کار با این شبکه اجتماعی قدرتمند را بلد نیستند. حتی من خیلی ها رو دیدم که تعداد لایک ها و فالوورهای زیادی دارند، اما درآمد زیادی به دست نمی آورند. اما یکی از دانشجوهای من با کمک فرمول 4 مرحله ای من تونست در عرض 2 هفته 3 میلیون درآمدزایی از پیجش داشته باشه با اینکه کمتر از دو هزار فالوئر داشت و تازه کارشو تو اینستا آغاز کرده بود.

خوب این نتیجه استفاده‌ی درست از فرمول 4 مرحله ای فروش در اینستاگرام هست. تا وقتی که یاد نگیرید قوانین کار در اینستاگرام چه چیزهایی هستند و چه کارهایی باید انجام بدهید (چه محتوایی رو چه زمانی و با چه هدفی بگذارید!)، نباید انتظار معجزه و نتایج خارق العاده را داشته باشید.

اگر همینطور بدون نتیجه و فروش در اینستاگرام ادامه دهید، به احتمال خیلی زیاد دلسرد می شوید و پیج اینستاگرام خودتان را رها خواهید کرد.پس به نفعته که همین الان توی این دوره رایگان آموزش اینستاگرام شرکت کنی.

یک شبکه تلویزیونی شخصی رایگان می‌خواهید؟

اگه به شما یک شبکه تلویزیونی شخصی بدهند که 24 ساعته در اختیارت باشه تا بتونی محصولات و خدمات کسب و کارت رو توش تبلیغ کنی، چی می گی؟ یا اگر بهت یه مغازه بدهند که تو خیابونی باشه که 30 میلیون آدم ازش هر روز رد می‌شه، چی می گی؟ حاضری چقدر پول بدی تا صاحب این شبکه تلویزیونی یا چنین مغازه‌ای باشی؟ خبر خوب اینه که اینستاگرام دقیقا این فرصت رو برات ایجاد می کنه. اینستاگرام 30 میلیون کاربر ایرانی فعال داره که خیلی هاشون ده‌ها بار در رور بهش سر میزن و توش می‌چرخن. هر روز، میلیون ها نفر به اینستاگرام مراجعه می کنند و از این شبکه اجتماعی برای برقراری ارتباط و خرید محصولات یا خدمات استفاده می کنند.

اگر شما قواعد فعالیت در اینستاگرام را یاد بگیری و بتونی مخاطب هدفت رو جذب کنی و بعد با دادن پیشنهاد درست اون رو تبدیل به خریدار کنی، فکر می کنی درآمدت چند برابر میشه؟ تنها نکته ای که باید بدونی اینه که برای داشتن فروش حرفه ای تو اینستاگرام باید اصول فروش در اینستاگرام رو یاد بگیری. فقط این رو هم بدون که فروش در اینستاگرام با فروش توی مغازه یا وب سایت متفاوته.

 من تا الان چـند صـد میلـیون تومان از اینستاگرام درآمدزایی کردم و خیلی از دانشجویان که در دوره رایگان آموزش حرفه ای اینستاگرام شرکت کردند تو حوزه های مختلف با فرمول من تونستن درآمدهای میلیونی از پیج اینستاگرامشون داشته باشن!برای دیدن نظرات دانشجوهای قبلی اینجا کلیک کنید.

برای ثبت نام در دوره، فرم زیر را پرکنید.

(ایمـیل و شماره موبایل صحـیح خود را وارد کـنید تا لینک جلسات یک روز در میان برایتان ارسال شود)

در دوره رایگان کسب درآمد از اینستاگرام، چی آموزش داده می‌شود؟

جلسه اول دوره آموزش اینستاگرام (دقایقی بعد از ثبت نام):

ساخت فونداسیون کسب و کار اینستاگرامی
قبل از شروع کسب درآمد از اینستاگرام و آموزش اینستاگرام، باید ایده شفاف و مشخصی داشته باشین. اینکه فقط حوزه کاری تون رو تعیین کنید کافی نیست. در این جلسه در مورد استراتژی پیج حرفه‌ای و همچنین نوشتن بایو حرفه ای و تولید محتوای اثرگذار صحبت می کنیم!

جلسه دوم دوره آموزش اینستاگرام (2 روز بعد):

طراحی و اجرای کمپین فروش حرفه‌ای در اینستاگرام
شاید به جرات بتونم بگم، مهمترین مشکل اکثر کسب و کارهای اینستاگرامی که باعث میشه فروش کمی داشته باشن، نداشتن سیستم فروشه. اینکه فقط عکس محصولات و خدماتت رو تو پیجت بذاری اصلا کافی نیست. در این جلسه بهت آموزش میدم چطور کمپین های فروش حرفه ای برگزار کنی و فروشت رو چند برابر کنی!

جلسه سوم دوره آموزش اینستاگرام (4 روز بعد):

استراتژی قبیله سازی در اینستاگرام
در این جلسه یاد می گیرید که چگونه فالوورهای پیجتون رو فعال‌تر کنین و کاری کنید که اون ها هوادار شما و محصولات و خدماتتون بشن و درنتیجه همیشه پیج شما رو پیگیری کنن. قبیله سازی پل بین فالوئر و ثروت است که اکثر پیج ها اجراش نمی کنن!

جلسه چهارم دوره آموزش اینستاگرام (6 روز بعد):

راز اصلی تبدیل شدن به یک نابغه اینستاگرام
در این جلسه، راز اصلی تبدیل شدن به یک نابغه اینستاگرام و کسب درآمد بالا از اینستاگرام رو به شما می گم و یک هدیه ویژه هم براتون دارم که مخصوص شماست.

قیمت دوره: 119 هزار تومان

رایگان به مدت محدود

بعد از ثبت نام در دوره، جلسه اول بلافاصله و بقیه جلسات یک روز در میان برای شما ایمیل خواهد شد.

برای ثبت نام در دوره فرم زیر را پرکنید.

(*توجه: شماره موبایل و ایمیل صحیح خود را وارد کنید)

اگه به دنبال این مطالب هستید، حتما در دوره آموزش اینستاگرام شرکت کنید:

  • ایده های کسب درآمد از اینستاگرام
  • اموزش رایگان کسب درآمد از اینستاگرام
  • آموزش صفر تا صد کسب درآمد از اینستاگرام
  • کسب درآمد از اینستاگرام بدون سرمایه
  • درامد پیج‌های اینستاگرامی چیست؟
  • میزان درامد از اینستاگرام چقدر است؟
  • روش‌های افزایش فالوور و افزایش تعامل چیست؟
  • ترفندهای افزایش فروش در اینستاگرام
  • ترفند فروش در اینستاگرام چیست؟

 

دوره آموزش اینستاگرام

برای ثبت نام در دوره فرم زیر را پرکنید.

(*توجه: شماره موبایل و ایمیل صحیح خود را وارد کنید)