هدیه ویژه من به شما:

فاز اول آکادمی ثروتمندان جدید را رایگان دریافت کنید

قیمت اصلی ۰ تومان بود.قیمت فعلی است.

خیلی‌ها پیج اینستاگرام یا وب‌سایت دارند، ولی تعداد کمی از اون‌ها واقعا درآمد بالایی دارند!

خیلی‌ها وب سایت یا پیج اینستاگرام یا هردو دارن، ولی درصد بسیار کمی از اون‌ها به درآمد‌های بالا می‌رسند. فکر می کنید چرا؟! داستان چیه؟!

فقط ساختن یک پیج اینستاگرام یا ساختن یک وب سایت کافی نیست. استراتژی‌ها و تاکتیک‌های زیادی وجود داره که برای موفقیت در کسب و کار اینترنتی باید یاد بگیری و اجرا کنی. و مهم‌تر از اون‌ها، خود تو هستی که تعیین کننده‌ی نتیجه نهایی کسب و کارت هستی. بخاطر همین 2 بال عقاب ثروتمندان جدید، یکی استراتژی‌ها و تاکتیک‌های بازاریابی مدرن و دیگری رشد فردی هست. تو برای موفقیت در کسب و کار اینترنتی (چه سایت باشه چه اینستاگرام و چه هر دو) به هردوی این‌ها بصورت همزمان نیاز داری تا بتونی مثل عقاب پرواز کنی و جلو بری. پس باید هم بازاریابی مدرن رو یاد بگیری و هم روی خودت کار کنی.

می‌دونی داستان چیه، خیلی از ما بصورت رندوم تلاش می‌کنیم. یک کتاب می‌گیریم، یا تو یک دوره شرکت می‌کنیم و یه مدت میریم جلو ولی بعدش رها می‌کنیم. یا اینکه دقیقا نمی دونیم باید از کجا شروع کنیم! تو چه حوزه‌ای وارد بشیم! چه روش بازاریابی و فروشی رو انتخاب کنیم! و کلی ابهام دیگه… همین ابهامات باعث میشه که خوب پیشرفت نکنیم و نتونیم سایت یا پیج اینستاگرام‌مون رو به سودآوری برسونیم.

به همین علت، آکادمی ثروتمندان جدید رو ساختم. با عضویت در آکادمی ثروتمندان جدید، شما هم به ده‌ها دوره‌ی اموزشی حرفه‌ای دسترسی خواهید داشت و هم به آپدیت‌ها و مطالب اضافه شده به دوره در طول سال دسترسی داشته باشید. اگه کسب و کار داری و می‌خوای اون رو با بازاریابی مدرن (اینستاگرام و وب‌سایت) رشد بدی و یا اگه تازه می‌خوای کسب و کار اینترتی (پیج و وب‌سایت) خودت رو بسازی، این دوره بهترین انتخاب برای توست. بازاریابی مدرن چیزیه که می تونه کسب و کار و شغل تو رو متحول کنه و تو رو به آزادی زمانی و مکانی برسونه، یعنی از هرجا و در هرزمان بتونی مشتری جذب کنی و فروش داشته باشی. آکادمی ثروتمندان جدید قبیله افرادیه که پول + آزادی + اثرگذاری رو همزمان می خواهند.

شما با عضویت در این آکادمی به چندین دوره اموزشی شامل صدها ویدئوی آموزش در حوزه بازاریابی مدرن (در هر دو حوزه بازاریابی فروش ازطریق اینستاگرام و وب سایت) و همچنین چندین دوره در حوزه رشد فردی و افزایش تاثیرگذاری دسترسی پیدا می‌کنید. خبر خوب دیگه اینکه، در طول یکسال عضویت‌تون، به آپدیت‌ها و مطالب اضافه شده به دوره دسترسی خواهید داشت.

هدیه ویژه من به شما:

فاز اول آکادمی ثروتمندان جدید را رایگان دریافت کنید

قیمت اصلی ۰ تومان بود.قیمت فعلی است.

10 دوره اصلی آکادمی ثروتمندان جدید

نقشه کلی ساخت کسب و کار اینترنتی آزادانه

در این دوره آموزشی شما با گام‌های اساسی ساخت یک کسب و کار اینترنتی سودآور آشنا می‌شوید و نقشه کلی در ذهن شما نقش می‌بندد تا با شفافیت بیشتر برای شروع آماده شوید.

شناخت انواع مدل‌های کسب و کار اینترنتی

در این دوره آموزشی شما با سبک‌های مختلف کسب و کار اینترنتی، مثال‌های گوناگون آن‌ها و مزایای هر کدام آشنا می‌شوید تا بتوانید بهترین مدل را برای خودتان انتخاب کنید.

انتخاب ایده سودآور و مخاطب هدف مناسب

در این دوره آموزشی شما یک ایده سودآور برای خودتان انتخاب می‌کنید، ایده‌ای که هم خودتان عاشق آن باشید و هم مخاطب هدف حاضر باشد بابت آن پول بپردازد.

ساخت پیج اینستاگرام حرفه‌ای

در این فاز شما با الگوریتم اینستاگرام آشنا می‌شوید وسپس بر اساس ایده انتخابی خود، یک پیج حرفه‌ای در اینستاگرام می‌سازید.

راه‌اندازی و ساخت وب‌سایت

در این فاز شما یاد می‌گیرید که بر اساس ایده انتخابی خود، می توانید یک سایت بسازید و با بخش‌ها و نکات مهم طراحی سایت آشنا می‌شوید.

دوره فشرده نوابغ اینستاگرام

در این فاز شما با روش‌های مختلف تولید محتوا و ایجاد تعامل در اینستاگرام آشنا می شوید تا بتوانید مشتریان بیشتری از طریق اینستاگرام جذب کنید.

بازاریابی و فروش از طریق سایت

در این فاز شما با روش های مختلف بازاریابی و فروش از طریق وب‌سایت آشنا می‌شوید تا بتوانید برند کسب و کارتان را رشد داده و مشتریان بیشتری از طریق سایت جذب کنید.

الگوریتم موفقیت فردی (افزایش تاثیرگذاری)

در این دوره، چهار گام اصلی برای رشد فردی و ساختن ذهنیت ثروتساز را یاد می‌گیرید تا با تمرینات گفته شده به یک انسان حرفه‌ای و تاثیرگذار تبدیل شوید.

کشف ایده های پولساز در اینستاگرام

در این دوره آموزشی با 10 فاکتور اصلی انتخاب ایده‌ی مناسب و سودآور در اینستاگرام آشنا می‌شوید تا بتوانید با تلاش کمتر و در سریع‌ترین زمان ممکن به درآمدهای بالا در اینستاگرام برسید.

رسیدن به شغل رویایی

رسیدن به شغل رویایی

در این دوره ابتدا شما با تکنیک‌های خودشناسی، شناخت دقیق‌تری از علایق، توانمندی‌ها، نظام ارش‌ها، تیپ شخصیتی و الگوهای ذهنی خود پیدا می‌کنید و متوجه می‌شوید که چه شغلی براتون مناسب‌تره.

هدیه ویژه من به شما:

فاز اول آکادمی ثروتمندان جدید را رایگان دریافت کنید

قیمت اصلی ۰ تومان بود.قیمت فعلی است.