دوره جامع قهرمان هروزه
نمایش ویدیو درباره دوره جامع قهرمان هروزه

دوره آنلاین قهرمان هرروزه

فرمول دستیابی به دستاورد های بزرگ و ماندگار

فاز اول: ایجاد شفافیت
در این فاز، شما می یاد می گیرید که واقعاً چه چیزی رفتار شما را هدایت می کند، افکار شما را شکل می دهد و هویت و شادی شما را تعریف می کند. چارچوب های ذهنی جدیدی را برای موفقیت ایجاد خواهید کرد. با غلبه بر ترس و شک، اعتماد به نفس شما افزایش می یابد و ظرفیت بیشتری برای شادی، موفقیت، انعطاف پذیری و عشق را در درون خودتان بوجود می آورید.
فاز دوم: افزایش بهره وری و عملکرد
این فاز برای دستیابی به رویاهای خودتان است که با سرعت 10 برابر بیشتر از قبل حرکت کنید. موفق‌ترین افراد جهان به این صورت، روز و وقت خود را مدیریت می‌کنند، کارهای بیشتری انجام می‌دهند، پروژه‌ها را سازماندهی می‌کنند، فرصت‌ها را ارزیابی می‌کنند، وظیفه یا مسئولیتی را به کسی واگذار می کنند، با شکست‌ها کنار می‌آیند، به موفقیت دست پیدا می کنند و بر روی چیزهای مهم متمرکز باقی می‌مانند. اینها همان رازهایی هستند که برای پیشرفت و ایجاد تغییرات به آنها نیاز دارید.
فاز سوم: افزایش انرژی
این فاز در مورد استراتژی های شگفت انگیز مدیتیشن ها، روتین های ورزشی، برنامه های تغذیه و ابزارهای بهبودی مدرن است. شما بر توانایی تولید انرژی، مبارزه با خستگی، کاهش استرس، افزایش استقامت ذهنی و افزایش طول عمر هم به خوبی مسلط خواهید شد. مهارت های سرزندگی را یاد خواهید گرفت که به شما نیروی درونی مورد نیاز برای یک زندگی طولانی، سالم و با انگیزه را می بخشند.

ثبت نام در دوره قهرمان هرروزه

برای ثبت نام در دوره دو روش وجود داره اگر با توجه به توضیحات بالا از شرکت در دوره مطمعنی روی دکمه ثبت نام در دوره کلیک کن و بعد آنلاین پرداخت کن بلافاصله دسترسی دوره برای شما فعال میشه.
اگه هنوز سوال هایی داری که میخوای قبل از شرکت در دوره بپرسی فرم درخواست مشاوره ثبت نام در دوره رو با دقت تکمیل کن تا کارشناسان  ما با شما تماس بگیرند.

روش اول پرداخت آنلاین

روش دوم: درخواست مشاوره قبل از ثبت نام