کلوپ برترین های نوابغ اینستاگرام

دانش آموخته عزیز دوره جامع نوابغ اینستاگرام، لطفا ابتدا این صفحه رو با دقت مطالعه کن و بعد فرم ارزیابی در پایین همین صفحه را تکمیل کن تا درصورت احراز شرایط، عضو کلوپ برترین های نوابغ اینستاگرام شوی. هدف ما این است که برترین دانش‌آموختگان نوابغ اینستاگرام که جدی بودند و آموزش‌های دوره جامع نوابغ اینستاگرام را اجرا کرده و نتایج آن را در کسب و کار اینستاگرامی خود دیده‌اند، شناسایی کنیم تا با عضویت در کلوپ برترین های نوابغ اینستاگرام، از یکسری مزایا و هدایا بهره مند شوند. در واقع می‌خواهیم افراد جدی، عملگرا و جنگنده را گلچین کنیم و شرایطی برایشان مهیا کنیم تا سریع‌تر رشد کنند.

مزایای عضویت در کلوپ برترین های نوابغ اینستاگرام

روش تعیین اعضای برتر

بعد از تکمیل فرم توسط شما، فرم شما توسط دکتر فرجی بررسی می‌شود و سپس بر اساس ملاک‌های درنظر گرفته شده، اعضای برتر نوابغ اینستاگرام تعیین می‌شوند. هر شخصی که مطالب دوره جامع نوابغ اینستاگرام را اجرا کرده باشد به گونه‌ای که تغییری مثبت در شغل و کسب و کارش (علی الخصوص میزان درآمد و فروش) ایجاد شده باشد، می‌تواند جزو اعضای برتر باشد.
بعد از بررسی و ارزیابی فرم ها توسط دکتر فرجی در صورت داشتن شرایط با شما تماس گرفته خواهد شد.

فرم ارزیابی برترین‌های نوابغ اینستاگرام

لطفا با دقت فرم زیر را پرکنید و بعد دکمه قرمز رنگ “تایید نهایی” پایین صفحه را بزنید. بعد از بررسی و ارزیابی فرم‌ها توسط دکتر فرجی و تعیین اعضای برتر، با شما تماس گرفته خواهد شد