به مسابقه برترین‌های نوابغ اینستاگرام خوش آمدید.

خوشحالم که تصمیم گرفتید تا در این مسابقه شرکت کنید. لطفا ابتدا شرایط مسابقه رو با دقت مطالعه کنید و بعد برای شرکت در مسابقه، فرم پایین همین صفحه را تکمیل نمایید. هدف این مسابقه این است که برترین دانش‌آموختگان نوابغ اینستاگرام که جدی بودند و آموزش‌های دوره جامع نوابغ اینستاگرام را اجرا کرده و نتایج آن را در کسب و کار اینستاگرامی خود دیده‌اند، شناسایی شوند تا هم توسط آکادمی فرجی معرفی شوند و هم هدایایی به آن‌ها داده شود. در واقع می‌خواهم افراد جدی، عملگرا و جنگنده را گلچین کنم و شرایطی برایشان مهیا کنم تا سریع‌تر رشد کنند.

جوایز اعضای برتر

🎁 جوایز کلیه‌ی اعضای برتر:

✔ مشاوره تلفنی خصوصی با دکتر فرجی برای بهبود عملکرد و افزایش فروش
✔ معرفی در سایت و پیج اینستاگرام آکادمی فرجی همراه با تگ کردن پیج‌تان
✔ عضویت در گروه اختصاصی برترین‌های نوابغ اینستاگرام
✔ شرکت در دورهمی‌های اختصاصی برترین‌های نوابغ اینستاگرام
✔ محصول استراتژی فروش سریع به ارزش 400 هزار تومان

🎁 جوایز نفر اول: همه موارد بالا + 3 میلیون تومان وجه نقد

🎁 جوایز نفر دوم: همه موارد بالا + 2 میلیون تومان وجه نقد

🎁 جوایز نفر سوم: همه موارد بالا + 1 میلیون تومان وجه نقد

روش تعیین اعضای برتر

بعد از تکمیل فرم توسط شما، فرم شما توسط دکتر فرجی بررسی می‌شود و سپس بر اساس ملاک‌های درنظر گرفته شده، اعضای برتر نوابغ اینستاگرام تعیین می‌شوند. هر شخصی که مطالب دوره جامع نوابغ اینستاگرام را اجرا کرده باشد به گونه‌ای که تغییری مثبت در شغل و کسب و کارش (علی الخصوص میزان درآمد و فروش) ایجاد شده باشد، می‌تواند جزو اعضای برتر باشد. اگر شما و پیج‌تان با توجه به ملاک‌های ذیل، نمره قبولی از دکتر فرجی بگیرید، جزو اعضای برتر خواهید بود. درنهایت از بین اعضای برتر، سه نفر اول مشخص خواهد شد. کلیه اعضای برتر از آکادمی فرجی هدیه خواهند گرفت و البته سه نفر اول هدیه‌های ویژه‌تری دریافت خواهند کرد. ملاک‌های تعیین کننده اعضای برتر عبارتند از:

1- درآمد شما از پیج‌تان (این مهم‌ترین ملاک هست)

2- فونداسیون پیج شما (عنوان پیج، بایوی پیج، هارمونی پیج و …)

3- محتوای پیج شما (پست، استوری، نظم محتوایی و …)

فرم شرکت در مسابقه برترین‌های نوابغ اینستاگرام

لطفا با دقت فرم زیر را پرکنید و بعد دکمه قرمز رنگ "تایید نهایی" پایین صفحه را بزنید. بعد از بررسی و ارزیابی فرم‌ها توسط دکتر فرجی و تعیین اعضای برتر، با شما تماس گرفته خواهد شد.