به مسابقه برترین‌های نوابغ اینستاگرام خوش آمدید.

خوشحالم که تصمیم گرفتید تا در این مسابقه شرکت کنید. لطفا ابتدا شرایط مسابقه رو با دقت مطالعه کنید و بعد برای شرکت در مسابقه، فرم پایین همین صفحه را تکمیل نمایید. هدف این مسابقه این است که برترین دانش‌آموختگان نوابغ اینستاگرام که جدی بودند و آموزش‌های دوره جامع نوابغ اینستاگرام را اجرا کرده و نتایج آن را در کسب و کار اینستاگرامی خود دیده‌اند، شناسایی شوند تا هم توسط آکادمی فرجی معرفی شوند و هم مزایا و هدایایی برای آنها در نظر گزفاه شود. در واقع می‌خواهم افراد جدی، عملگرا و جنگنده را گلچین کنم و شرایطی برایشان مهیا کنم تا سریع‌تر رشد کنند.

جوایز اعضای برتر

🎁 مشاوره تلفنی خصوصی با دکتر فرجی برای بهبود عملکرد و افزایش فروش
🎁 معرفی در سایت vip.farajiacademy.com همراه با اطلاعات تماس کسب و کار شما
🎁 مغرفی در پیج اینستاگرام آکادمی فرجی همراه با تگ کردن پیج‌تان
🎁 عضویت در گروه تلگرام اختصاصی برترین‌های نوابغ اینستاگرام
🎁 شرکت در دورهمی‌های اختصاصی برترین‌های نوابغ اینستاگرام

روش تعیین اعضای برتر

بعد از تکمیل فرم توسط شما، فرم شما توسط دکتر فرجی بررسی می‌شود و سپس بر اساس ملاک‌های درنظر گرفته شده، اعضای برتر نوابغ اینستاگرام تعیین می‌شوند. هر شخصی که مطالب دوره جامع نوابغ اینستاگرام را اجرا کرده باشد به گونه‌ای که تغییری مثبت در شغل و کسب و کارش (علی الخصوص میزان درآمد و فروش) ایجاد شده باشد، می‌تواند جزو اعضای برتر باشد. اگر شما و پیج‌تان با توجه به ملاک‌های ذیل، نمره قبولی از دکتر فرجی بگیرید، جزو اعضای برتر خواهید بود و از مزایای عضویت در گروه برترین های نوابغ اینستاگرام بهره مند خواهید شد. ملاک‌های تعیین کننده اعضای برتر عبارتند از:

1- درآمد شما از پیج‌تان (این مهم‌ترین ملاک هست)

2- فونداسیون پیج شما (عنوان پیج، بایوی پیج، هارمونی پیج و …)

3- محتوای پیج شما (پست، استوری، نظم محتوایی و …)

فرم شرکت در مسابقه برترین‌های نوابغ اینستاگرام

لطفا با دقت فرم زیر را پرکنید و بعد دکمه قرمز رنگ "تایید نهایی" پایین صفحه را بزنید. بعد از بررسی و ارزیابی فرم‌ها توسط دکتر فرجی و تعیین اعضای برتر، با شما تماس گرفته خواهد شد.