به وبینار اختصاصی اعضای آکادمی ثروتمندان جدید خوش آمدید…

این وبینار 2 ساعت خواهد بود که در بخش اول یک آموزش تکمیلی داریم و در بخش دوم به سوالات شما پاسخ داده خواهد شد.

« تاریخ و زمان وبینار: پنج شنبه 30 مرداد، ساعت 19 »

برای ورود به محیط وبینار، ۵ دقیقه قبل از شروع وبینار، در فیلد پایین همین صفحه، بدون وارد کردن نام کاربری و گذرواژه، گزینه مهمان را بزنید و سپس در باکس بازشده، نام و نام‌خانوادگی خود را وارد نمایید. هم با موبایل و هم با کامپیوتر می‌توانید از طریق همین صفحه در وبینار حاضر شوید. اگه برای ورود به وبینار خطایی نشان داده شد، لطفا با یک دستگاه دیگر و یا یک مرورگر دیگر تست کنید. اگر وسط وبینار هم خطایی دریافت کردید، یکبار خارج شوید و مجددا وارد شوید.

در این وبینار دقیقا چه خبره؟!

وبینارهای اختصاصی اعضای آکادمی ثروتمندان جدید، هر دو ماه یکبار برگزار می‌شوید. این وبینارها 2 ساعت خواهند بود. در بخش اول وبینار، یک آموزش تکمیلی و مرتبط با حوزه کسب و کار اینترنتی یا رشد شخصی ارائه خواهد شد و در بخش دوم وبینار، سوالات شما توسط دکتر فرجی پاسخ داده خواهد شد. چند روز بعد از اتمام وبینار، ویدئوی وبینار در بخش دوره های تکمیلی پنل ثروتمندان جدید قرار خواهد گرفت.

موضوع آموزش این وبینار: سیستم بازاریابی مدرن (برنامه تک‌صفحه‌ای)

در این وبینار می‌خوام سیتم بازاریابی مدرن حرفه‌ای رو بهتون معرفی کنم و سپس یک برنامه بازاریابی تک‌صفحه‌ای بدم که بتونید این سیتم رو برای کسب و کار خودتون پیاده‌سازی کنید. بهتون قول میدم با اجرای این سیستم درآمد کسب و کار تون حداقل 3 برابر خواهد شد. حتما فایل پی دی اف برنامه بازاریابی تک‌صفحه‌ای رو از طریق دکمه زیر دانلود کنید و پرینت بگیرید.