فیلم وبینار ثروتمندان جدید

فرمول اثبات شده ساختن پیج اینستاگرام و وب‌سایت پولساز در سریع‌ترین زمان ممکن

تبریک می‌گم که در وبینار ثروتمندان جدید شرکت کردبد. در این صفحه فیلم این وبینار را برایتان قرار دادم تا بتوانید مجددا آن را ببینید. همچنین در پایین همین صفحه لینک دفترچه تمرین عملی ثروتمندان جدید رو براتون قرار دادم. در نهایت بعد از دیدن این ویدئوی وبینار می‌تونید با تخفیف 60% (به مدت محدود) در دوره یکساله ثروتمندان جدید ثبت نام کنید تا سریعتر پیج اینستاگرام و وب سایت پولسازتان را بسازید.

در این وبینار دقیقا چه خبره؟!

در این وبینار می‌خوام 4 المان اصلی ساخت یک پیج اینستاگرام و وب‌سایت سودآور را که در شکل زیر می‌بینید برای شما تشریح کنم. در واقع می‌خوام استراتژی اثبات‌شده خودم برای رسیدن به یک پیج و وب‌سایت سودآور را با شما به اشتراک بگذارم. با این استراتژی شما می‌توانید در هر حوزه‌ای که دوست دارید، یک کسب و کار اینترنتی سوداور بسازید و زندگی آزادانه را تجربه کنید. این وبینار نتیجه 4 سال تجربه، مطالعه، تدریس و مشاوره من به هزاران نفر هست، پس لطفا با دقت و تمرکز به مطالب گوش دهید و توصیه می کنم حتما قلم و کاغذ داشته باشید تا مطالب مهم را نت برداری کنید. همچنین توصیه می کنم فایل پی دی اف دفترچه عملی وبینار را از پایین همین صفحه دانلود کنید و پرینت بگیرید و موقع دیدن وبینار همراه خودتون داشته باشید. این وبینار می‌تونه جهت زندگی و کسب و کار شما رو تغییر بده، به شرطی که خودتون جدی باشید.

4 المان اصلی ساخت کسب و کار اینترنتی سودآور

دفترچه عملی وبینار ثروتمندان جدید

برای اینکه وبینار برای شما تاثیرگذارتر باشد براتون یک دفترچه تمرین عملی به صورت پی دی اف در زیر قرار  دادم. لطفا آن را دانلود کنید و  پرینت بگیرید و موقع دیدن فیلم وبینار در کنار خود داشته باشید تا حین توضیحات من آن را پر کنید.

زمان باقیمانده تا پایان تخفیف 60%

 
 

هدیه ویژه من به شما

بعد از شرکت در وبینار و شنیدن توضیحات من، اگه دوست داری تجربیات 4 ساله من از تدریس و مشاوره به هزاران کسب و کار اینترنتی و پیج اینستاگرام رو یکجا داشته باشی، تا سریعتر و پرقدرت‌تر به هدفت بررسی، روی دکمه سبز رنگ زیر کلیک کن و با تخفیف ویژه 60% (به مدت محدود) در دوره یکساله ثروتمندان جدید ثبت‌نام کن. بهت قول میدم این بهترین سرمایه گذاری زندگیت باشه:

تور مجازی آکادمی ثروتمندان جدید

اگه دوست داری به چرخی توی محتواها و دوره های آموزشی آکادمی ثروتمندان جدید بزنی تا بهتر متوجه بشی که این دوره چقدر جامع و ساختارمند هست، روی دکمه زیر کلیک کن و بررسی کن و بعد با خیال راحت ثبت نام کن.