به وبینار ثروتمندان جدید خوش آمدید…

فرمول اثبات شده من برای ساخت کسب و کار اینترنتی سودآور در اینستاگرام و وب‌سایت

برای ورود به محیط وبینار، ۵ دقیقه قبل از شروع وبینار در فیلد پایین، بدون وارد کردن نام کاربری و گذرواژه، گزینه مهمان را بزنید و سپس در باکس بازشده، نام و نام‌خانوادگی خود را وارد نمایید. هم با موبایل و هم با کامپیوتر می‌توانید از طریق همین صفحه در وبینار حاضر شوید.

در این وبینار دقیقا چه خبره؟!

در این وبینار می‌خوام 4 المان اصلی ساخت یک پیج اینستاگرام و وب‌سایت سودآور را که در شکل زیر می‌بینید برای شما تشریح کنم. در واقع می‌خوام استراتژی اثبات‌شده خودم برای رسیدن به یک پیج و وب‌سایت سودآور را با شما به اشتراک بگذارم. با این استراتژی شما می‌توانید در هر حوزه‌ای که دوست دارید، یک کسب و کار اینترنتی سوداور بسازید و زندگی آزادانه را تجربه کنید. این وبینار نتیجه 4 سال تجربه، مطالعه، تدریس و مشاوره من به هزاران نفر هست، پس لطفا با دقت و تمرکز به مطالب گوش دهید و توصیه می کنم حتما قلم و کاغذ داشته باشید تا مطالب مهم را نت برداری کنید. همچنین توصیه می کنم فایل پی دی اف دفترچه عملی وبینار را از پایین همین صفحه دانلود کنید و پرینت بگیرید و موقع وبینار همراه خودتون داشته باشید. این وبینار می‌تونه جهت زندگی و کسب و کار شما رو تغییر بده، به شرطی که خودتون جدی باشید.

4 المان اصلی ساخت کسب و کار اینترنتی سودآور

دفترچه عملی وبینار ثروتمندان جدید

برای اینکه وبینار برای شما تاثیرگذارتر باشد براتون یک دفترچه تمرین عملی به صورت پی دی اف در زیر قرار  دادم. لطفا قبل از شروع وبینار آن را دانلود کنید و ترجیحا پرینت بگیرید و موقع وبینار در کنار خود داشته باشید تا حین توضیحات من آن را پر کنید. یا بعد از اتمام وبینار حتما این دفترچه را بخوانید و تکمیل کنید.

ثبت‌نام دوره یک‌ساله آکادمی ثروتمندان جدید

بعد از شرکت در وبینار و شنیدن توضیحات من، اگه دوست داری تجربیات 4 ساله من از تدریس و مشاوره به هزاران کسب و کار اینترنتی و پیج اینستاگرام رو یکجا داشته باشی، تا سریعتر و پرقدرت‌تر به هدفت بررسی، روی دکمه سبز رنگ زیر کلیک کن و با تخفیف ویژه 60%، دوره یکساله ثروتمندان جدید رو ثبت‌نام کن. بهت قول میدم این بهترین سرمایه گذاری زندگیت باشه:

تور مجازی آکادمی ثروتمندان جدید

اگه دوست داری به چرخی توی محتواها و دوره های آموزشی آکادمی ثروتمندان جدید بزنی تا بهتر متوجه بشی که این دوره چقدر جامع و ساختارمند هست، روی دکمه زیر کلیک کن و بررسی کن و بعد با خیال راحت ثبت نام کن.