فیلم سیزدهمین وبینار نوابغ اینستاگرام

فرمول اثبات شده‌ی من برای رسیدن به درآمدهای بالا در اینستاگرام

تبریک می‌گم که در وبینار نوابغ اینستاگرام شرکت کردید. در این صفحه فیلم این وبینار را برایتان قرار دادم تا بتوانید مجددا آن را ببینید. در نهایت بعد از دیدن ویدئوهای وبینار، می‌تونی از طریق دکمه سبز رنگ پایین همین صفحه، پیش‌ثبت‌نامت رو در سیزدهمین دوره جامع نوابغ اینستاگرام انجام بدی. بعد از پیش ثبت‌نام، با تو تماس گرفته میشه و 10 دقیقه مصاحبه تلفنی با شما صورت میگیره تا مدل مناسب‌تون (مدل پایه یا مدل VIP) تعیین بشه و سپس ثبت نامت رو تکمیل کنی و الباقی شهریه دوره رو پرداخت کنید.

👇👇پیشنهاد ویژه من به شما👇👇

ثبت‌نام در سیزدهمین دوره جامع نوابغ اینستاگرام با 50% تخفیف 

بعد از دیدن فیلم وبینار نوابغ اینستاگرام و شنیدن توضیحات من، اگه دوست داری تجربیات 4 ساله من از تدریس و مشاوره به هزاران پیج اینستاگرام رو یکجا داشته باشی، تا سریعتر و پرقدرت‌تر به هدفت بررسی، حتما در دوره جامع نوابغ اینستاگرام ثبت نام کن. این دوره بیش از 60 ساعت ویدئوی آموزشی هست و تمام جزئیات و ترفندهای لازم برای رسیدن به درآمدهای بالا از اینستاگرام رو بهت یاد میده. شما به دو صورت می‌تونید در دوره جامع نوابغ اینستاگرام شرکت کنید: مدل پایه (فقط دسترسی به تمام آموزش‌ها) و مدل VIP (دسترسی به آمورش ها+ کوچینگ از طریق وبینارهای پرسش و پاسخ و تحلیل پیج هفتگی به مدت 10 هقته)

با اطمینان میگم، این جامع‌ترین و کاربردی‌ترین دوره بازاریابی و فروش در اینستاگرام در ایران هست. بهت قول میدم اگه جدی باشی، این می‌تونه بهترین سرمایه گذاری در زندگیت باشه. پس اگه جدی هستی برای رسیدن به درآمدهای بالا از اینستاگرام، حتما روی دکمه زیر کلیک کن و در دوره پیش‌ثبت‌نام کن. 

ظرفیت دوره محدوده، پس سریع‌تر پیش‌ثبت‌نامت رو انجام بده.