فیلم اسرار درآمـد بالا و سـریع از اینستاگـرام

چگونه ایده ای سودآور انتخاب کرده و با استراتژی درست، سریعتر به درآمد بالا از پیج تان برسید!

تبریک می‌گم که در این وبینار شرکت کردید. در این صفحه فیلم این وبینار را برایتان قرار دادم تا بتوانید مجددا آن را ببینید. در نهایت بعد از دیدن ویدئوهای وبینار، می‌تونی از طریق دکمه سبز رنگ پایین همین صفحه، پیش‌ثبت‌نامت رو در چهاردهمین دوره جامع نوابغ اینستاگرام انجام بدی. بعد از پیش ثبت‌نام، با تو تماس گرفته میشه و 10 دقیقه مصاحبه تلفنی با شما صورت میگیره تا مدل مناسب‌تون (مدل پایه یا مدل VIP) تعیین بشه و سپس ثبت نامت رو تکمیل کنی و الباقی شهریه دوره رو پرداخت کنید.

👇👇پیشنهاد ویژه من به شما👇👇

ثبت‌نام در چهاردهمین دوره جامع نوابغ اینستاگرام با 50% تخفیف 

بعد از دیدن فیلم وبینار نوابغ اینستاگرام و شنیدن توضیحات من، اگه دوست داری تجربیات 4 ساله من از تدریس و مشاوره به هزاران پیج اینستاگرام رو یکجا داشته باشی، تا سریعتر و پرقدرت‌تر به هدفت بررسی، حتما در دوره جامع نوابغ اینستاگرام ثبت نام کن. این دوره بیش از 60 ساعت ویدئوی آموزشی هست و تمام جزئیات و ترفندهای لازم برای رسیدن به درآمدهای بالا از اینستاگرام رو بهت یاد میده. شما به دو صورت می‌تونید در دوره جامع نوابغ اینستاگرام شرکت کنید: مدل پایه (فقط دسترسی به تمام آموزش‌ها) و مدل VIP (دسترسی به آمورش ها + 3 ماه پشتیبانی و کوچینگ از طریق وبینارهای پرسش و پاسخ و تحلیل پیج بصورت هفتگی)

با اطمینان میگم، این جامع‌ترین و کاربردی‌ترین دوره بازاریابی و فروش در اینستاگرام در ایران هست. بهت قول میدم اگه جدی باشی، این می‌تونه بهترین سرمایه گذاری در زندگیت باشه. پس اگه جدی هستی برای رسیدن به درآمدهای بالا از اینستاگرام، حتما روی دکمه زیر کلیک کن و در دوره پیش‌ثبت‌نام کن. 

ظرفیت دوره محدوده، پس سریع‌تر پیش‌ثبت‌نامت رو انجام بده.