خیلی‌ها پیج اینستاگرام یا وب‌سایت دارند، ولی تعداد کمی از اون‌ها واقعا درآمد بالایی دارند!

خیلی‌ها سایت یا پیج اینستاگرام می‌سازند و کسب و کار اینترنتی‌شون رو شروع می‌کنن، ولی درصد بسیار کمی از اون‌ها به درآمد‌های خوبی می‌رسند. فکر می کنید چرا؟! داستان چیه؟!

فقط ساختن یک پیج اینستاگرام یا ساختن یک سایت کافی نیست. استراتژی‌ها و تاکتیک‌های زیادی وجود داره که برای موفقیت در کسب و کار اینترنتی باید یاد بگیری و اجرا کنی. و مهم‌تر از اون‌ها، خود تو هستی که تعیین کننده نتیجه نهایی کسب و کارت هستی. بخاطر همین 2 بال عقاب ثروتمندان جدید، یکی تاکتیک‌های بازاریابی مدرن و دیگری رشد شخصی و اثرگذاری هست. تو برای موفقیت در کسب و کار اینترنتی (چه سایت باشه چه اینستاگرام و چه هر دو) به هردوی این‌ها بصورت همزمان نیاز داری تا بتونی مثل عقاب پرواز کنی و جلو بری.

می‌دونی داستان چیه، خیلی از ما بصورت رندوم تلاش می‌کنیم. یک کتاب می‌گیریم، یا تو یک دوره شرکت می‌کنیم و یه مدت میریم جلو ولی بعدش رها می‌کنیم. یا اینکه دقیقا نمی دونیم باید از کجا شروع کنیم! تو چه حوزه‌ای وارد بشیم! چه روش بازاریابی و فروشی رو انتخاب کنیم! و کلی ابهام دیگه… همین ابهامات باعث میشه که ما خوب پیشرفت نکنیم و نتونیم سایت یا پیج اینستاگرام‌مون رو به سودآوری برسونیم.

به همین علت است که آکادمی ثروتمندان جدید رو ساختم و شرایطش رو هم جوری در نظر گرفتم که هر کسی بتونه توی اون شرکت کنه. برای عضویت در آکادمی ثروتمندان جدید، شما هم می‌تونید بصورت ماهانه شهریه دوره را پرداخت کنید و هم می‌توانید بصورت یکجا و سالانه عضو آکادمی ثروتمندان جدید بشید تا هم از تخفیف بیشتر استفاده کنید و هم به آپدیت‌های دوره دسترسی داشته باشید. اگه کسب و کار داری و می‌خوای اون رو با بازاریابی مدرن رشد بدی و یا اگه تازه می‌خوای کسب و کار اینترتی خودت رو بسازی، این دوره بهترین انتخاب برای توست. بازاریابی مدرن چیزیه که می تونه کسب و کار و شغل تو رو متحول کنه و تو رو به آزادی زمانی و مکانی برسونه، یعنی از هرجا و در هرزمان بتونی مشتری جذب کنی و فروش داشته باشی. آکادمی ثروتمندان جدید قبیله افرادیه که پول + آزادی + اثرگذاری رو همزمان می خواهند.

شما با عضویت در این آکادمی به جندین دوره اموزشی شامل صدها ویدئوی آموزش در حوزه بازاریابی مدرن (در هر دو حوزه بازاریابی با سایت و اینستاگرام) و همچنین چندین دوره در حوزه رشد فردی و افزایش اثرگذاری دسترسی پیدا می‌کنید. خبر خوب دیگه اینکه، با خرید مدل سالانه شما به آپدیت‌ها و مطالب اضافه شده به دوره در طول مدت یکساله عضویت خود دسترسی خواهید داشت.

مزایای عضویت در آکادمی ثروتمندان جدید

دسترسی به 8 دوره آموزشی (صدها ویدئوی آموزشی)
با عضویت در آکادمی ثروتمندان جدید، شما به 8 دوره آموزشی آنلاین شامل صدها ساعت ویدئوی آموزشی در حوزه بازاریابی و فروش با اینستاگرام، بازاریابی از طریق وب‌سات و همچنین رشد شخصی، دسترسی خواهید داشت.

دسترسی به دوره/ویدئوهای تکمیلی (مختص خریداران مدل سالانه)
با عضویت یکساله در آکادمی ثروتمندان جدید، به مطالب اضافه شده به دوره درحوزه بازاریابی با اینستاگرام، برندسازی شخصی مدرن و رشد شخصی دسترسی خواهید داشت.

خلاصه بهترین کتاب های دنیا (مختص خریداران مدل سالانه)
با عضویت در آکادمی ثروتمندان جدید، به چندین خلاصه کتاب پرفروش در حوزه بازاریابی و فروش و رشد شخصی دسترسی خواهید داشت.

تخفیف ویژه برای دوره‌های جامع (مختص خریداران مدل سالانه)
به اعضای آکادمی ثروتمندان جدید، تخفیف ویژه‌ای برای شرکت در دوره‌های جامع و کوچینگ داده خواهد شد و آنها می توانند با قیمتی کمتر از بقیه، در این دوره‌ها ثبت نام کنند.

2 روش عضویت در آکادمی ثروتمندان جدید

8 دوره اصلی آکادمی ثروتمندان جدید

نقشه کلی ساخت کسب و کار اینترنتی آزادانه

در این دوره آموزشی شما با گام‌های اساسی ساخت یک کسب و کار اینترنتی سودآور آشنا می‌شوید و نقشه کلی در ذهن شما نقش می‌بندد تا با شفافیت بیشتر برای شروع آماده شوید.

شناخت انواع مدل‌های کسب و کار اینترنتی

در این دوره آموزشی شما با سبک‌های مختلف کسب و کار اینترنتی، مثال‌های گوناگون آن‌ها و مزایای هر کدام آشنا می‌شوید تا بتوانید بهترین مدل را برای خودتان انتخاب کنید.

انتخاب ایده سودآور و مخاطب هدف مناسب

در این دوره آموزشی شما یک ایده سودآور برای خودتان انتخاب می‌کنید، ایده‌ای که هم خودتان عاشق آن باشید و هم مخاطب هدف حاضر باشد بابت آن پول بپردازد.

ساخت پیج اینستاگرام حرفه‌ای

در این فاز شما با الگوریتم اینستاگرام آشنا می‌شوید وسپس بر اساس ایده انتخابی خود، یک پیج حرفه‌ای در اینستاگرام می‌سازید.

راه‌اندازی و ساخت وب‌سایت

در این فاز شما یاد می‌گیرید که بر اساس ایده انتخابی خود، می توانید یک سایت بسازید و با بخش‌ها و نکات مهم طراحی سایت آشنا می‌شوید.

دوره فشرده نوابغ اینستاگرام

در این فاز شما با روش‌های مختلف تولید محتوا و ایجاد تعامل در اینستاگرام آشنا می شوید تا بتوانید مشتریان بیشتری از طریق اینستاگرام جذب کنید.

بازاریابی و فروش از طریق سایت

در این فاز شما با روش های مختلف بازاریابی و فروش از طریق وب‌سایت آشنا می‌شوید تا بتوانید برند کسب و کارتان را رشد داده و مشتریان بیشتری از طریق سایت جذب کنید.

الگوریتم موفقیت فردی (افزایش تاثیرگذاری)

در این دوره آموزشی چهار گام اصلی برای رشد فردی و داشتن ذهن موفق و ثروتمند را یاد می‌گیرید تا با انجام تمرینات گفته شده به یک انسان تاثیرگذار در حوزه کاری خود تبدیل شوید.

2 روش عضویت در آکادمی ثروتمندان جدید

فقط یک کلیک تا دانلود 7 درس صوتی فاصله دارید.
اطلاعات شما نزد ما محفوظ است.
لطفا فرم زیر را تکمیل نمایید
ثبت نام در وبینار رایگان
ثبت نام دوره رایگان روش‌های درآمدزایی اینترنتی
ثبت نام در دوره رایگان رازهای شغل رویایی
ثبت نام دوره رایگان پازل موفقیت فردی
ثبت نام دوره رایگان ثروتمندان جدید
شرکت در دوره رایگان نوابغ اینستاگرام
ثبت نام دوره رایگان ثروتمندان جدید
لیست انتظار دوره یکساله ثروتمندان جدید
شرکت در دوره رایگان پولسازی در اینستاگرام
شرکت در دوره رایگان پولسازی در اینستاگرام
پیشنهاد ویژه برای شما
حدود 2 دقیقه است که شما این صفحه را می‌خوانید و احتمالا به دوره جامع نوابغ اینستاگرام علاقمند هستید. برای مصاحبه، نام و نام خانوادگی تان را به شماره 09101606262 پیامک کنید تا این تخفیف ویژه شامل حال شما شود!
فرصت را از دست ندهید!
شرکت در دوره رایگان نوابغ اینستاگرام
شرکت در دوره رایگان پولسازی در اینستاگرام
شرکت در دوره رایگان نوابغ اینستاگرام
ثبت نام شما تکمیل شد برای مشاهده این دوره لطفا ایمیل خود بررسی کنید
توجه توجه
برای تکمیل ثبت نام و دریافت هدیه ویژه اختصاصی، روی دکمه زیر کلیک کن.
«این هدیه فقط یکبار و همینجا به شما داده میشه»
پیشنهاد ویژه
فرمول راه اندازی کسب و کار اینترنتی سودآور با تخفیف 60% فقط با 107 هزار تومان
«این تخفیف زماندار هست و تا پایان امروز فعال است»