خیلی‌ها پیج اینستاگرام یا وب‌سایت دارند، ولی تعداد کمی از اون‌ها واقعا درآمد بالایی دارند!

خیلی‌ها سایت یا پیج اینستاگرام می‌سازند و کسب و کار اینترنتی‌شون رو شروع می‌کنن، ولی درصد بسیار کمی از اون‌ها به درآمد‌های خوبی می‌رسند. فکر می کنید چرا؟! داستان چیه؟!

فقط ساختن یک پیج اینستاگرام یا ساختن یک سایت کافی نیست. استراتژی‌ها و تاکتیک‌های زیادی وجود داره که برای موفقیت در کسب و کار اینترنتی باید یاد بگیری و اجرا کنی. و مهم‌تر از اون‌ها، خود تو هستی که تعیین کننده نتیجه نهایی کسب و کارت هستی. بخاطر همین ۲ بال عقاب ثروتمندان جدید، یکی تاکتیک‌های بازاریابی مدرن و دیگری رشد شخصی و اثرگذاری هست. تو برای موفقیت در کسب و کار اینترنتی (چه سایت باشه چه اینستاگرام و چه هر دو) به هردوی این‌ها بصورت همزمان نیاز داری تا بتونی مثل عقاب پرواز کنی و جلو بری.

می‌دونی داستان چیه، خیلی از ما بصورت رندوم تلاش می‌کنیم. یک کتاب می‌گیریم، یا تو یک دوره شرکت می‌کنیم و یه مدت میریم جلو ولی بعدش رها می‌کنیم. یا اینکه دقیقا نمی دونیم باید از کجا شروع کنیم! تو چه حوزه‌ای وارد بشیم! چه روش بازاریابی و فروشی رو انتخاب کنیم! و کلی ابهام دیگه… همین ابهامات باعث میشه که ما خوب پیشرفت نکنیم و نتونیم سایت یا پیج اینستاگرام‌مون رو به سودآوری برسونیم.

به همین علت است که آکادمی ثروتمندان جدید رو ساختم و شرایطش رو هم جوری در نظر گرفتم که هر کسی بتونه توی اون شرکت کنه. برای عضویت در آکادمی ثروتمندان جدید، شما هم می‌تونید بصورت ماهانه شهریه دوره را پرداخت کنید و هم می‌توانید بصورت یکجا و سالانه عضو آکادمی ثروتمندان جدید بشید تا هم از تخفیف بیشتر استفاده کنید و هم در وبینارهای پرسش و پاسخ اختصاصی شرکت کنی. اگه کسب و کار داری و می‌خوای اون رو با بازاریابی مدرن رشد بدی و یا اگه تازه می‌خوای کسب و کار اینترتی خودت رو بسازی، این دوره بهترین انتخاب برای توست. بازاریابی مدرن چیزیه که می تونه کسب و کار و شغل تو رو متحول کنه و تو رو به آزادی زمانی و مکانی برسونه، یعنی از هرجا و در هرزمان بتونی مشتری جذب کنی و فروش داشته باشی. آکادمی ثروتمندان جدید قبیله افرادیه که پول + آزادی + اثرگذاری رو همزمان می خواهند.

شما با عضویت در این آکادمی به جندین دوره اموزشی شامل صدها ویدئوی آموزش در حوزه بازاریابی مدرن (در هر دو حوزه بازاریابی با سایت و اینستاگرام) و همچنین چندین دوره در حوزه رشد فردی و افزایش اثرگذاری دسترسی پیدا می‌کنید. خبر خوب دیگه اینکه، هر ماه یک دوره/ویدئوی آموزشی تکمیلی به محتوای آکادمی ثروتمندان جدید اضافه خواهد شد تا سرعت شما را در مسیر ساختن کسب و کار اینترنتی بالاتر ببرد.

مزایای عضویت در آکادمی ثروتمندان جدید

دسترسی به ۸ دوره آموزشی (صدها ویدئوی آموزشی)
با عضویت در آکادمی ثروتمندان جدید، شما به ۸ دوره آموزشی آنلاین شامل صدها ساعت ویدئوی آموزشی در حوزه بازاریابی و فروش با اینستاگرام، بازاریابی از طریق وب‌سات و همچنین رشد شخصی، دسترسی خواهید داشت.

وبینارهای پرسش و پاسخ اختصاصی
هر ۲ ماه یکبار، یک وبینار پرسش و پاسخ توسط دکتر فرجی برای اعضاء آکادمی ثروتمندان جدید برگزار خواهد شد که شما می‌توانید سوالات خودتان را در این وبینار از دکتر فرجی بپرسید.

دوره/ویدئوی اختصاصی ماهانه (فقط مختص خریداران مدل سالانه)
هر ماه حداقل یک دوره/ویدئو آموزشی در حوزه کسب و کار اینترنتی، بازاریابی با اینستاگرام، برندسازی شخصی مدرن و رشد شخصی به محتوای آکادمی ثروتمندان جدید اضافه می‌شود.

خلاصه بهترین کتاب های دنیا (فقط مختص خریداران مدل سالانه)
با عضویت در آکادمی ثروتمندان جدید، هر ماه یک خلاصه کتاب پرفروش در حوزه بازاریابی و فروش و رشد شخصی در حساب کاربری شما قرار خواهد گرفت.

تخفیف ویژه برای کارگاه های حضوری و دوره‌های کوچینگ
به اعضای آکادمی ثروتمندان جدید، تخفیف ویژه‌ای برای شرکت در دوره‌ها و کارگاه‌های دکتر فرجی داده خواهد شد و آنها می توانند با قیمتی کمتر از بقیه، در کارگاه‌ها و دوره‌های حرفه‌ای دکتر فرجی شرکت کنند.

۲ روش عضویت در آکادمی ثروتمندان جدید

۲ روش عضویت در آکادمی ثروتمندان جدید

۸ دوره اصلی آکادمی ثروتمندان جدید

نقشه کلی ساخت کسب و کار اینترنتی آزادانه

در این دوره آموزشی شما با گام‌های اساسی ساخت یک کسب و کار اینترنتی سودآور آشنا می‌شوید و نقشه کلی در ذهن شما نقش می‌بندد تا با شفافیت بیشتر برای شروع آماده شوید.

شناخت انواع مدل‌های کسب و کار اینترنتی

در این دوره آموزشی شما با سبک‌های مختلف کسب و کار اینترنتی، مثال‌های گوناگون آن‌ها و مزایای هر کدام آشنا می‌شوید تا بتوانید بهترین مدل را برای خودتان انتخاب کنید.

انتخاب ایده سودآور و مخاطب هدف مناسب

در این دوره آموزشی شما یک ایده سودآور برای خودتان انتخاب می‌کنید، ایده‌ای که هم خودتان عاشق آن باشید و هم مخاطب هدف حاضر باشد بابت آن پول بپردازد.

ساخت پیج اینستاگرام حرفه‌ای

در این فاز شما با الگوریتم اینستاگرام آشنا می‌شوید وسپس بر اساس ایده انتخابی خود، یک پیج حرفه‌ای در اینستاگرام می‌سازید.

راه‌اندازی و ساخت وب‌سایت

در این فاز شما یاد می‌گیرید که بر اساس ایده انتخابی خود، می توانید یک سایت بسازید و با بخش‌ها و نکات مهم طراحی سایت آشنا می‌شوید.

دوره فشرده نوابغ اینستاگرام

در این فاز شما با روش‌های مختلف تولید محتوا و ایجاد تعامل در اینستاگرام آشنا می شوید تا بتوانید مشتریان بیشتری از طریق اینستاگرام جذب کنید.

بازاریابی و فروش از طریق سایت

در این فاز شما با روش های مختلف بازاریابی و فروش از طریق وب‌سایت آشنا می‌شوید تا بتوانید برند کسب و کارتان را رشد داده و مشتریان بیشتری از طریق سایت جذب کنید.

الگوریتم موفقیت فردی (افزایش تاثیرگذاری)

در این دوره آموزشی چهار گام اصلی برای رشد فردی و داشتن ذهن موفق و ثروتمند را یاد می‌گیرید تا با انجام تمرینات گفته شده به یک انسان تاثیرگذار در حوزه کاری خود تبدیل شوید.

۲ روش عضویت در آکادمی ثروتمندان جدید