2 ساعت از وقت‌تان را به من دهید تا شما را با فرمول اثبات شده ساخت کسب و کار اینترنتی سودآور آشنا کنم تا با داشتن یک استراتژی اثبات‌شده بدون اتلاف وقت پیج اینستاگرام و وب‌سایت سودآور خود را بسازید و پول و آزادی را همزمان داشته باشید.

هدف وبینار ثروتمندان جدید چیست؟

این روزها خیلی ها از کسب درآمد از طریق اینستاگرام و وب‌سایت حرف می زنند. خیل‌ها حتی پیج یا سایت هم می‌زنند و بعد محصولات و خدماتشون رو هم توش قرار می دن و بعد امیدوارند که خریدی انجام بشه. ولی قسمت بد ماجرا اینه که معمولا خریدی در کار نیست یا سودآوری چندانی وجود نداره. فرمول اثبات شده من که توی وبینار می‌خوام بهت معرفی کنم، تضمین می کنه که شما به جای امیدوار بودن الکی، بتونید یه کسب و کار اینترنتی شخصی سودآور بسازید و اون رو با استراتژی های حرفه‌ای رشد بدین. این دقیقا فرمولی که من از طریقش یک کسب و کار چند صد میلیونی ساختم و به خیلی های دیگه هم کمک کرده که اون ها هم نتایج عالی بگیرن. توی این وبینار هم با این فرمول من آشنا می‌شید تا گام به گام کسب و کارتون رو طراحی کنید. این فرمول راز موفقیت کسب و کار های اینترنتی موفقه که من می خوام با شما به اشتراک بگذارم.

با شرکت در این وبینار، شما خلاصه 4 سال تجربه، تدریس و مشاوره من به هزاران پیج اینستاگرام و وب‌سایت سودآور را دریافت می‌کنید (تخفیف 90% به مدت محدود).

چرا باید مثل عقاب بود؟

برای تبدیل شدن به یک ثروتمند جدید باید در دو حوزه آموزش ببینید. به همین خاطر دو بال عقاب ثروتمندان جدید، بازاریابی مدرن و رشد شخصی هستند. اگر شما فقط تخصص بازاریابی و فروش رو یاد بگیرید ولی روی رشد شخصی تون کار نکنید باز هم به موفقیت و ثروت نمی‌رسید. خیلی ها رو دیدم که تخصص بالایی دارن ولی درآمد چندانی ندارند. حتما شما هم از این افراد زیاد دیدید. ولی ثروتمندان جدید اینطوری نیستند، چون روی هر دو بال عقاب کار می کنند.

واقعا بهترین راه رسیدن به زندگی آزادانه چیه؟

اگه اینجایی یعنی عاشق آزادی هستی. آزادی چیزیه که انسان همیشه دنبالش بوده و هست. زندگی آزادانه یعنی جوری زندگی کنی که واقعا دوست داری نَه اونطور که جامعه بهت دیکته کرده. خیلی از مردم یا شغل‌شون را دوست ندارن، یا از درآمدشون راضی نیستن، یا از سبک زندگی و آزادی‌شون راضی نیستن! شعار ثروتمندان جدید یک چیزه: «خودت را آزادانه زندگی کن». خوب این آزادی دقیقا چیه؟ ثروتمندان جدید 5 نوع آزادی رو می‌خوان:

■ آزادی کاری: یعنی کاری رو انجام بدی که واقعا عاشقش هستی.
■ آزادی اجتماعی: یعنی با افرادی کار کنی و ارتباط داشته باشی که دوست داری.
■ آزادی مالی: یعنی به اندازه کافی برای ایجاد سبک زندگی دلخواهت پول داشته باشی.
■ آزادی مکانی: یعنی محیط کاریت رو خودت انتخاب کنی و جایی کار کنی که دوست داری.
■ آزادی زمانی: یعنی ساعت کار کردنت دست خودت باشه.

شاید بگی که اینا همش رویاپردازیه. البته بهت حق می‌دم چون این سبک زندگی رو خیلی کم اطرافت دیدی. چیزی که ما زیاد دور و برمون می بینیم سبک زندگی کارمندی یا کارآفرین پرمشغله هست. یعنی ما فکر می کنیم دو راه بیشتر وجود نداره. یا باید کارمند بشیم و رویاهامون رو قربانی کنیم و به یه زندگی معمولی رضایت بدیم و یا باید یه کارآفرین سرشلوغ باشیم و مثلا 20 سال سخت کار کنیم و زمان‌مون رو قربانی کنیم تا بالاخره بازنشسته بشیم و وقت لذت بردن از زندگی رو پیدا کنیم. این باوریه که جامعه تو مغز ما کرده و ما هم بدون فکر اونو پذیرفتیم. من می‌خوام همین اول بهت بگم که این یه باور مزخرفه. ما می تونیم زندگیمون رو خودمون طراحی کنیم. شاید الان پیش خودت بگی اینم از این سخنران‌های انگیزشیه. تو رو خدا اینو به من نگو، چون من اصلا سخنران انگیزشی نیستم، من مربی فرصت‌ها هستم. من کلی تحقیق کردم و تونستم فرصت‌هایی رو شناسایی کنم که از طریق اون‌ها می تونی زندگی آزادانه و دلخواهت رو شناسایی کنی. اینترنت همه چیز رو تغییر داده. الان دیگه برای شروع کسب و کار شخصیت و برند شخصیت به سرمایه بالایی نیاز نداری. فقط باید استراتژی این کار رو یاد بگیری که من توی این وبینار هدفم دقیقا همینه.

در طی این چهار سال که تصمیم گرفتم یه زندگی آزادانه با سطح بالای آزادی برای خودم طراحی کنم، کارهای مختلفی رو تجربه کردم و در آخر به این نتیجه رسیدم که کسب و کار اینترنتی شخصی و برندسازی شخصی یکی از بهترین گزینه‌ها برای خلق زندگی آزادانه و دلخواه هست. اینترنت همه چیز رو تغییر داده است. الان با وجود اینترنت به سادگی می‌تونی برند شخصیت رو در حوزه مورد علاقت بسازی و با مشتریان بالقوه خودت ارتباط برقرار کنی و درآمدهای خیلی خوبی هم داشته باشی و زندگی دلخواهت رو بسازی. ثروتمندان جدید افرادی هستند که پول، آزادی و اثرگذاری را همزمان می‌خواهند. شاید سال‌ها پیش داشتن همزمان این سه جزء، چیزی در حد یک رویا بود. اما الان با وجود اینترنت و شبکه‌های اجتماعی دیگه رویا نیست، واقعیته.

اجازه بدید همین اول، به شما یک قول عجیب بدهم!

من امیر حسین فرجی هستم و در طی 4 سال اخیر، تونستم از یک زندگی کارمندی و معمولی، به زندگی آزادانه و  دلخواه خودم برسم، یعنی جوری زندگی و کار کنم که واقعا دوست دارم. بعضی شب ها بوده که تا صبح نتونستم بخوابم، چون چنان ذوق زده بودم که دوست داشتم زودتر ایده های جدیدم رو عملی کنم تا سریعتر به سبک زندگی دلخواهم برسم! نمی دونم شما هم تا حالا چنین احساسی رو داشتید یا نه؟! من اصلا آدمی نیستم که فقط حرف های انگیزشی بزنم، چون خودم تحصیلات مهندسی دارم و عاشق نقشه های عملی هستم. هیچ وقت هم حرفهای سخنرانان انگیزشی رو باور نکردم، چون اونا فقط می گن بلند شو و حرکت کن، ولی چجوریش رو نمی تونن بگن! از نظر من، انگیزه واقعی و بادوام در 2 چیزه، اول شناختن فرصت های جدید و دوم داشتن نقشه راه عملی و اثبات شده برای رسیدن به اون فرصتها. تمـااااااام… کاری که من دقیقا تو این وبینار می‌خوام براتون انجام بدم….

 قول من به شما اینه که بعد از شرکت در این وبینار، از شدت خوشحالی نتونید راحت بخوابید، چون ذهنتون چنان درگیر مسیری که میخواین برای رسیدن به زندگی دلخواه خودتون طی کنین هست که احساس می کنید حیفه که بخوابید چون دوست دارید سریعتر کارهایی که نیاز هستن رو انجام بدین.

قول می دم بعد از شرکت در این وبینار، چنان شفافیتی پیدا کنید که دقیقا بدونید چه ایده ای برای شما مناسبه و از همه مهمتر اینکه چجوری با گام های منطقی، بدون ریسک و بدون نیاز به سرمایه اولیه بالا ایده متناسب با خودتون رو اجرا کنید و سبک زندکی دلخواهتون رو در کنار شغل فعلی تون طراحی کنید، البته با کمک “فرمول اثبات شده من برای ساخت کسب و کار اینترنتی سودآور”. قول می دم بعد از شرکت در این وبینار بگی که این بهترین تصمیم زندگیت بوده، چون بعد از شرکت در این وبینار، دقیقا می دونی چجوری کسب و کار اینترنتی دلخواهت رو بسازی و به سودآوری برسونی!

با شرکت در این وبینار، شما خلاصه 4 سال تجربه، تدریس و مشاوره من به هزاران پیج اینستاگرام و وب‌سایت سودآور را دریافت می‌کنید (تخفیف 90% به مدت محدود).

جمله‌ی زیبای جیم ران به شما

یکی از قشنگ‌ترین جملات جیم ران این جمله هست: “زندگی شما یک شبه تغییر نمی‌کنه، ولی جهت حرکت شما می‌تونه در یک لحظه تغییر کنه”. این جمله رو خیلی دوس دارم.هدف من از این وبینار دقیقا همینه. توی این وبینار می‌خوام مسیر درست ساختن یک پیج اینستاگرام و وب‌سایت سودآور رو بهتون بگم تا مطمئن باشید که در مسیر و جهت درستی در حرکت هستید. تا زمانی که شما در مسیر اشتباهی حرکت کنید تغییری در زندگی و کسب و کار شما و میزان درآمد شما رخ نمی‌ده. هر تغییری ابتدا از تغییر جهت شروع میشه و این وبینار بهترین نقطه شروع برای اصلاح جهت حرکت شماست.

رک بهت بگم، شما فقط یک انتخاب دارید!

اون انتخاب اینه: مسیر معمولی بودن یا مسیر متمایز بودن و اثرگذار بودن. مسیر معمولی بودن یعنی حسرت کشیدن و مسیر اثرگذار بودن یعنی آزادی داشتن. تو هر حوزه و صنعتی که باشی اگه جزو 5% افراد اثرگذار اون صنعت باشی خیالت از همه چیز راحته و آزادی کامل داری تا هر طور که می خوای زندگی کنی. چیزی که می خوام بدونی اینه که اثرگذار شدن اصلا کار غیرممکنی نیست. اگه استراتژیک حرکت کنی و اصولش رو یاد بگیری می تونی برند شخصیت رو بسازی و تبدیل به یک فرد اثرگذار تو صنعت خودت بشی. ببین می خوام یه راز مهم رو بهت بگم. میزان درآمدت و آزادیت به سطح اثرگذاریت بستگی داره. اگه تو هم مثل بقیه باشی یعنی معمولی هستی، یعنی به شدت در معرض خطری، یعنی کنترل زندگیت دست خودت نیست، یعنی آزادیت تو زندگی خیلی کمه. اما اگه اثرگذار باشی، متمایز باشی، اون موقع است که همه چیز عوض میشه و تو می تونی خودت تعیین کنی که چه کاری رو با چه کسانی، کجا و در چه زمانی انجام بدی. این میشه زندگی آزادانه که من ازش حرف می زنم. امیدوارم منظورم رو خوب رسونده باشم چون این یه واقعیت ساده ولی بسیار مهمه. این واقعیتی که زندگی منو عوض کرد و سطح رضایت درونی منو متحول کرد. اینم بگم که اگه من تونستم این کار رو بکنم پس تو هم می تونی. فقط باید اصول اثرگذاری رو یاد بگیری و اجرا کنی که من توی این وبینار بهت یاد می دم که چجوری می تونی علایق و تخصص خودت رو به یک کسب و کار اینترنتی شخصی یا برند شخصی سودآور تبدیل کنی و زندگی آزادانه و دلخواهت رو بسازی. هنر من آموزش فرصت‌ها و استراتژی‌های لازم برای رسیدن به زندگی آزادانه هست نه فقط دادن انگیزه های توخالی و کوتاه مدت.

من 3 سال پیش تصمیم گرفتم یک زندگی کاملا آزادانه برای خودم بسازم. زندگی ای که زمان و مکان کاریم کاملا در اختیار خودم باشه و حتی بتونم ماه ها سفر برم و همچنان درآمد داشته باشم. از نظر خیلی ها این شدنی نبود و حتی مسخرم می کردند (البته الان اکثرشون ازم می‌پرسن چجوری!!!). من بالاخره تونستم این سبک زندگی دلخواه خودم رو طراحی کنم. این یعنی هنر طراحی زندگی دلخواه و آزادانه! چیزی که می تونه اون تغییری که همیشه تو زندگی و کارت دنبالش بودی رو برات ایجاد کنه!

سفرهای اروپایی من

من مربی فرصت ها هستم، یعنی در گام اول بهتون فرصت های جدید درآمدزایی رو نشون می دم که از طریق اون ها بتونید در کنار شغلی اصلیتون، درآمدزایی کنید و زندگی دلخواهتون رو بسازید! فرصت هایی که به سرمایه اولیه بالا هم نیاز نداره. وظیفه دوم مربی فرصت‌ها اینه که بر اساس اصول خودشناسی کمک کنه تا شما کسب و کار جانبی ای رو انتخاب کنید که متناسب با علایق و توانمندی های شما باشه تا مسیر رسیدن به زندگی دلخواهتون رو رها نکنید. وظیفه سوم مربی فرصت ها اینه که بهتون یاد بده که چجوری می تونید در کنار شغل فعلی تون کسب و کار شخصی رو بسازید و کم کم به زندگی دلخواهتون برسید. می خوام به شما تکنیکی رو معرفی کنم که باعث شد من بتونم در کنار شغل اصلیم، کسب و کار میلیونی بسازم و زندگی دلخواهم رو طراحی کنم! یعنی فقط با روزی 2 ساعت کار هدفمند، بدون اینکه لازم باشه شغلم رو رها کنم! خوب بریم سراغ قدم اول، یعنی تحلیل سبک زندگی فعلیتون. فقط ازت خواهش می کنم صبور باشی و با دقت این صفحه رو بخونی و بهش فکر کنی.

با شرکت در این وبینار، شما با فرمول اثبات شده من برای ساخت کسب و کار اینترنتی سودآور آشنا می‌شوید (تخفیف 90% به مدت محدود).

راز مهمی که بعد از 4 سال کشف کردم؟

در سال هایی که در حوزه موفقیت شغلی، کارآفرینی و برندسازی شخصی مطالعه و تحقیق کردم، برای من این سوال پیش اومد که دلیل اصلی موفقیت افراد در حوزه کارآفرینی و برندسازی شخصی چیه و چرا بعضی افراد با کارهای کمتر، نتایجی 100 برابر بهتر می گیرن.

خیلی از اوقات دیدم اکثر افراد در حال کار کردن با ابزارها و تاکتیک ها هستن و نتایج خوبی نمی گیرن و افراد دیگری خیلی کمتر از ابزارها و تاکتیک ها استفاده می کنن ولی نتایجی باور نکردنی می گیرند؛ این سوال اصلی من بود و میخواستم بدونم چه فرقی بین گروه اول و گروه دوم وجود دارد.

جواب کلیشه ای که به این سوال داده میشه اینه که گروه دوم اراده بهتری داشتن، تلاش بیشتری کردن و…؛ ولی این جواب ها خیلی کلی هستن و این من رو قانع نمی کرد.

 مهمترین عامل رسیدن به زندگی آزادانه چیست؟

تحقیق و مطالعه زیادی انجام دادم و دنبال پیدا کردن جواب این سوال بودم تا اینکه در نهایت به این نتیجه رسیدم که تفاوت افراد موفق با سایر افراد هم حوزه خودشون، سطح اثرگذاری اونهاست؛ یعنی افرادی که در حوزه کاری خودشون موفق تر هستن، افراد اثرگذارتری هستن.

اعتقاد من اینه که تاکتیک ها و ابزارها و… وسیله ای برای افزایش اثرگذاری هستن و مهم تر از این موارد، سطح اثرگذاری خود شما است.

هدف این وبینار اینه که ببینیم برای اثرگذار شدن و داشتن پول، آزادی و سبک زندگی دلخواه خودمون، چه کارهایی رو باید انجام بدیم و چه مسیری رو باید طی کنیم و اصلا از کجا قراره شروع کنیم.

با شرکت در این وبینار، شما خلاصه 4 سال تجربه، تدریس و مشاوره من به هزاران پیج اینستاگرام و وب‌سایت سودآور را دریافت می‌کنید (تخفیف 90% به مدت محدود).

نظر دانشجویان در مورد تدریس دکتر فرجی

دعوت شبکه یک سیما از من 

در تاریخ ۱۴ مرداد ۱۳۹۷ مهمان برنامه صبح بخیر ایران در شبکه یک سیما بودم و در مورد مدل شغل یابی قدیم و جدید صحبت کردم. مدل شغل یابی قدیم مدلی بود که در قرن ۲۰ ام کارساز بود، اما الان دیگر کارایی ندارد. در صورتیکه، مدل شغل یابی جدید، مدلی است که می تواند شما را به شغل رویایی تان می رساند. شغل رویایی به نظر من شغلی است که هم عاشق آن باشید و هم درآمد خوبی برایتان ایجاد کند و از همه مهم تر شما را به انسانی اثرگذار در جامعه تبدیل کند.

با شرکت در این وبینار، شما خلاصه 4 سال تجربه، تدریس و مشاوره من به هزاران پیج اینستاگرام و وب‌سایت سودآور را دریافت می‌کنید (تخفیف 90% به مدت محدود).