تبریک میگم که در وبینار دوپینگ اینستاگرام شرکت کردی.

زمان برگزاری وبینار:

یکشنبه 28 آذر ساعت 18

روز
ساعت
دقیقه
ثانیه
سمینار در حال برگزاری است. روی دکمه آبی زیر کلیک کنید.

برای حضور در وبینار در زمان پخش زنده وبینار "یکشنبه 28 آذر ساعت 18" روی لینک زیر کلیک کن.

برای آمادگی بیشتر برای شرکت در وبینار

👇👇👇👇👇👇👇👇👇

* توجه توجه: برای آمادگی حضور در وبینار و استفاده حداکثری از مطالب وبینار  باید دو تا کار انجام بده: (1) ابتدا روی دکمه آبی رنگ زیر کلیک کن و در آزمون تعیین سطح شرکت کن و سپس (2) براساس حوزه کاری خود، ویدیوهای پایین را با دقت ببین و کارهای گفته شده رو انجام بده. ما اینجاییم که کمکت کنیم سریع تر بتونی به درآمدهای بالا از اینستاگرام برسی و وقتت رو کمتر با سعی و خطا کردن هدر بدی. رفیق ازت می خوام جدی و جنگنده باشی!

1- آزمون تعیین سطح نوابغ اینستاگرام

همین الان روی دکمه زیر کلیک کن و توی آزمون تعیین سطع نوابغ اینستاگرام شرکت کن. این آزمون 10 تا سوال داره و فقط 2 دقیقه زمان میبره. هدف این آزمون اینه که ما بفهمیم که تو از نظر میزان درآمدزایی آنلاین، الان توی چه سطحی هستی، چون اینطوری بهتر می تونیم کمکت کنیم که سریع تر به درآمدهای بالا از اینستاگرام برسی. افرادی که این آزمون رو شرکت کنند، بعد از وبینار بهشون مشاوره رایگان تلفنی هم داده خواهد شد.

2- ویدئوهای آمادگی برای شرکت در وبینار

واقعا دوست دارم از این وبینار بهترین نتیجه ممکن رو بگیرید و نگرشتون به فعالیت در اینستاگرام تغییر کنه. برای اینکه بهترین نتیجه ممکن رو از این وبینار  بگیرید، توصیه می‌کنم حتما قبل از وبینار  وقت بگذارید و ویدیوهای آموزشی که توی این صفحه براتون گذاشتم رو ببینید. با دیدن این ویدئوها، ذهن شما برای وبینار  اماده تر میشه و حرف‌های من در وبینار  رو خیلی بهتر درک می‌کنی. ازت می‌خوام جدی باشی و بادقت این ویدئوها رو ببینی. راستی! برات یک هدیه ویژه هم گذاشتم. این هدیه؛ دوره آموزشی کشف ایده های پولساز در اینستاگرام هست که پایین همین صفحه قرار گرفته و بهت کمک میکنه روی ایده ای تمرکز کنی که سودآورتره و تو رو سریع تر به درامد بالا می رسونه.

ویدئو اول: اینستاگرام مارکتینگ برای مغازه‌داران (20 دقیقه)

ویدئوی دوم: اینستاگرام مارکتینگ برای متخصصین و فروش خدمات (24 دقیقه)

ویدئوی سوم: اینستاگرام مارکتینگ برای مدرسین و مشاورین (22 دقیقه)

ویدئوی چهارم: اینستاگرام مارکتینگ برای مشاغل خانگی و هنرمندان (14 دقیقه)

ویدئوی پنجم: درآمدزایی با اینستاگرام از طریق روش همکاری در فروش (18 دقیقه)

ویدئوی ششم: درآمدزایی با اینستاگرام از طریق شغل ادمین اینستاگرام (23 دقیقه)


🎁 هدیه ویژه: دوره آموزشی کشف ایده‌های پولساز در اینستاگرام

در این آموزش ویدئویی ۱/۵ ساعته، شما با روش ۳ مرحله‌ای من برای شناسایی ایده‌های پولساز در اینستاگرام آشنا می‌شوید. هدف این اموزش این است که شما از همان اول شروع فعالیت در اینستاگرام مطمئن شوید که ایده درستی انتخاب کرده اید و ایده شما برای فعالیت در اینستاگرام مناسب است و می‌تواند شما را به درامدهای بالا از اینستاگرام برساند. در گام اول شما با حوزه های تاپ در اینستاگرام آشنا می‌شوید و سپس یاد می‌گیرید که چگونه با سرچ هشتگ‌ها و روش‌های دیگه که معرفی کردم، سرنخ ها را شناسایی کنید و یک لیست ایده برای خود بسازید. در گام دوم براساس ۱۰ پارامتر گفته شده، ایده‌های لیست شده خود را تحلیل و امتیازبندی می‌کنید. در گام سوم براساس امتیاز ایده‌ها و همچنین علایق، توانمندی‌ها و تخصص خود یکی از ایده‌ها را برای شروع فعالیت انتخاب می‌کنید. توصیه می‌کنم حتما حتما، این دوره را بادقت ببینید و تمرین‌های گفته شده (مخصوصا سرچ هشتگ‌ها و پیدا کردن پیج‌های پولساز) را انجام دهید. چون نوابغ اینستاگرام قبل از شروع فعالیت باید مطمئن شوند که در زمینی بازی می‌کنند که پول هست و در جایی چاه می‌کنند که نفت هست. این باعث میشه موقع شروع کار با اطمینان خاطر بیشتر و انگیزه بیشتر کار کنید.