فیلم وبینار نوابغ اینستاگرام + یک هدیه ویژه

مباحث مطرح شده در این ویدئو چیست؟

1- مزیت‌های فعالیت در اینستاگرام
2- نگرش حرفه‌ای به اینستاگرام
3- مقایسه کسب و کار سنتی و کسب و کار اینستاگرامی
4- معرفی فرمول چهار مرحله‌ای فروش در اینستاگرام
5- فرمول محاسبه درآمد پیج اینستاگرام
6- معرفی دوره جامع نوابغ اینستاگرام

[arve url=”https://dn.farajiacademy.com/webinar/webinar-instapro8.mp4″ thumbnail=”21421″ maxwidth=”700″ /]

تخفیف ویژه‌ی اعضای آکادمی ثروتمندان جدید
برای ثبت‌نام در
هشتمین دوره جامع نوابغ اینستاگرام

«2 ماه با من همراه شو تا هم فرمول اثبات‌شده فروش هر‌چیزی در اینستاگرام را یاد بگیری و هم در کنار من اون رو اجرا کنی»

یک‌ماه آموزش + یک‌ماه کوچینگ

تخفیف ویژه برای اعضای سالانه: 500 هزار تومان

تخفیف ویژه برای اعضای ماهانه: 200 هزار تومان

تفاوت دوره جامع نوابغ اینستاگرام با آکادمی ثروتمندان جدید چیست؟

آموزش فروش دوره آکادمی ثروتمندان جدید یک مدل عضویت است، ولی دوره جامع نوابغ اینستاگرام یک دوره کوچینگ 2 ماهه هست.

آموزش فروش دوره جامع نوابغ اینستاگرام مطالب بسیار حرفه‌ای و پیشرفته در حوزه بازاریابی و فروش در اینستاگرام را شامل میشه که حدود 60 ساعت هست و تنها حدود 15 ساعت آن با مطالب دوره آکادمی ثروتمندان جدید هم‌پوشانی دارد. در واقع دوره جامع نوابغ اینستاگرام تمام جزئیات ضروری و حرفه‌ای برای فروش در اینستاگرام مثل تبلیغات موثر و پربازده در اینستاگرام، امنیت پیج اینستاگرام، گرافیک در اینستاگرام، ضبط ویدئوهای شخصی تاثیرگذار و حرفه‌ای، تعیین استراتژی فروش حرفه‌ای، تکنیک‌های حرفه‌ای ایجاد تعامل و برگزاری کمپین‌های فروش حرفه‌ای و غیره را در خود دارد.

آموزش فروش دوره جامع نوابغ اینستاگرام صرفا یک دوره آموزشی نیست، بلکه یک دوره کوچینگ 2 ماهه هست. یعنی با شرکت در این دوره، من 2 ماه در کنار شما هستم تا هم این مطالب حرفه‌ای را یاد بگیرید و هم ان‌ها را اجرا کنید و همچنین سوالات‌تان را از من بپرسید. برای دانشجویان حضوری 6 کارگاه عملی 6 ساعته در روزهای جمعه برگزار خواهد شد و برای دانشجویان غیرحضوری 5 وبینار پرسش و پاسخ 2 ساعته خواهیم داشت.

آموزش فروش با شرکت در دوره جامع نوابغ اینستاگرام شما به تمام مطالبی که بعدا به این دوره اضافه خواهد شد دسترسی خواهید داشت. اینستاگرام دائما در حال تغییر است و ما هم دائما در حال بروزرسانی مطالب دوره جامع نوایغ اینستاگرام هستیم. در واقع شما یک‌بار هزینه شرکت در دوره را می‌پردازید ولی برای همیشه به مطالب و آپدیت‌های دوره جامع نوابغ اینستاگرام به صورت رایگان دسترسی خواهید داشت. این یک سرمایه گذاری بلند مدت برای شماست.

دوره جامع نوابغ اینستاگرام برای چه کسانی مناسبه؟

آموزش فروش مغازه،فروشگاه و یا شرکت دارید و دوست دارید با اینستاگرام، فروش محصولات یا خدمات خودتان را افزایش دهید؟ دوست دارید به روز بشین و از هم صنفی های خودتون پبشی بگیرید؟

آموزش فروش مدرس، سخنران و یا مشاور هستید و می خواهید برند شخصی خودتان را در اینستاگرام رشد دهید و از طریق فروش اطلاعات، سخنرانی و یا مشاوره درآمدزایی کنید؟

آموزش فروش متخصص (پزشک، وکیل، آرایشگر، متخصص زیبایی پوست و …) هستید و می‌خواهید خدمات تون رو با اینستاگرام در معرض دید دیگران قرار بدین و مشتریان جدید جذب کنین؟

آموزش فروش  هنرمند هستید و می خواهید با فروش محصولات هنری یا دست ساز خودتان، حتی در منزل خودتون کسب درآمد کنید و یک زندگی آزادانه را تجربه کنید؟

آموزش فروش  جویای کار هستید و دوست دارید ادمین پیج دیگران شوید و درآمدزایی کنید. ادمین اینستاگرام یکی از شغل های رو به رشد است.

آموزش فروش  شاید هم، ماه هاست که در اینستاگرام فعالیت می کنید، محتوا منتشر می کنید، عکس محصولات و خدمات تان را می گذارید و حتی تبلیغ می کنید ولی هنوز نتیجه چشم گیری که دوست دارید را نگرفته اید؟

داستان تولد دوره جامع نوابغ اینستاگرام

بذارید همین اول داستان خودم رو بگم و توضیح بدم چرا و چجوری می‌تونم کمکتون کنم تا از طریق اینستاگرام، کسب و کارتون رو رشد بدید و  سهم جدیدی از مشتریان رو جذب کنید. 2 سال پیش من تصمیم گرفتم برای رشد کسب و کارم، فعالیتم رو در اینستاگرام را آغاز کنم. به همین خاطر شروع به مطالعه کتابها و دوره های آموزشی مختلف کردم. راستش رو بخواید، کارهای مختلفی رو تست کردم و کلی زمان گذشتم و سعی و خطا کردم، ولی چند ماه اول نتیجه خاصی نگرفتم تا اینکه مطالعاتم رو بیشتر کردم و دوره‌های انگلیسی بیشتری رو تهیه کردم. واقعیتش اینه که مطالب رایگان تو اینترنت، نه تنها به من کمک نکردن بلکه هم گمراهم کردن و هم وقتم رو هدر دادن. بعد از اینکه دانشم در زمینه بازاریابی در رسانه‌های اجتماعی مثل اینستاگرام بیشتر شد، تونستم با اجرای روش‌های جدید، در طی یکسال چند صد میلیون از پیج اینستاگرام خودم درآمدزایی کنم.

بعد از این تجربه عالی، دانش و تجربه خودم رو به یک فرمول 4 مرحله‌ای برای فروش در اینستاگرام تبدیل کردم و اون رو به دیگران آموزش دادم. جالب اینه که دانشجویان من تو حوزه های کاملا متنوعی مثل متخصص زیبایی پوست، فروش لوازم آرایشی، حوزه پزشکی، فروش خدمات، حوزه تدریس و برندسازی شخصی فعال بودند. خیلی از دانشجوهای من در حوزه‌های مختلف با اجرای این فرمول تونستن درآمدهای میلیونی داشته باشن. نکته جالب اینه که من دانشجویانی داشتم که حتی با 2 هزار فالور تونستن درآمد چند ده میلیونی ایجاد کنند، اونم در طی یک الی دو ماه. حتی بعضی هاشون تصمیم گرفتن مغازه فیزیکی شون رو کلا جمع کنند، چون به قدرت فوق العاده فرمول من برای فروش در ایننستاگرام پی بردند. حدود 400 نفر تا الان در این دوره شرکت کردند و از محتوای دوره بسیار راضی بودند. این دوره بدون شک جامع ترین دوره بازاریابی و فروش اینستاگرامی در ایران است چون دائما در حال به روز رسانی هست و شما با شرکت در این دوره به هیچ آموزش دیگری نیاز نخواهید داشت. توصیه می‌کنم این صفحه رو تا آخر بخونید تا به حرف من پی ببرید.

«شرکت در این دوره یک سرمایه‌گذاری عالی برای شماست، زیرا شما تجربه 3 ساله من را در عرض 2 ماه دریافت می‌کنید»

ویدئوی نظرات تعدادی از شرکت کنندگان قبلی دوره جامع نوابغ اینستاگرام

[arve url=”https://hw7.cdn.asset.aparat.com/aparat-video/debb5a79fc4a2624e696b90d02928ddb13228365-720p__75113.mp4″ thumbnail=”6570″ maxwidth=”700″ /]

ساختار دوره جامع نوابغ اینستاگرام

هدایای ویژه و مکمل دوره جامع نوابغ اینستاگرام

ایکون هدیههدیه اول: آموزش قبیله‌سازی با اینستاگرام ( به ارزش 189 هزار تومان)

در این دوره من یک فرمول 4 مرحله ای به شما میدهم که با استفاده از اون بتونید ویدئوهای اثرگذار و حرفه ای برای پیج اینستاگرامتون تولید و منتشر کنید و مخاطب رو جذب ویدئوتون کنید. یعنی مخاطب ویدئو شما رو تا آخر ببینه و کاری که می خواین رو انجام بده! خبر خوب اینکه پوریا مظفریان عزیز (صاحب پیجی با یک میلیون فالوور رواقعی و فعال) هم در این آموزش همراه ماست تا از تجربیات ارزشمندش استفاده کنید.

ایکون هدیههدیه دوم: آموزش کمپین فروش خودکار بدون وب سایت (به ارزش 289 هزار تومان)

کمپین خودکار یکی از حرفه ای ترین کارهای بازاریابی دیجیتال است. خیلی ها چون وب سایت ندارند فکر می کنن نمی تونن کمپین خودکار برگزار کنند. ما در این دوره آموزشی، بهتون آموزش می دیم که حتی بدون داشتن وب سایت شخصی بتونین دریافت وجه از مشتری و کل مراحل بازاریابی رو بصورت خودکار انجام بدین. کمپین خودکار مثل استخدام یه مسئول فروش تمام وقت رایگان می مونه!

ایکون هدیههدیه سوم: آموزش انتخاب حوزه کاری مناسب (به ارزش 179 هزار تومان)

خیلی از افراد به من پیام میدهند که ما می خوایم فعالیتمون رو در اینستاگرام شروع کنیم ولی نمی دونیم تو چه حوزه ای فعالیت کنیم. چجوری حوزه مناسب رو انتخاب کنیم. من تو این ویدئوی یک ساعته بهتون یاد می دم که چجوری حوزه مناسب خودتون رو انتخاب کنید. حوزه ای که هم عاشقش باشید و هم سودآور باشد و بتوانید از آن درآمدزایی کنید. انتخاب حوزه کاری اولین و مهم‌ترین قدم برای ساخت پیج اینستاگرام سوداور است.

ایکون هدیههدیه چهارم: فرمول تبلیغات موثر در اینستاگرام (به ارزش 379 هزار تومان)

یکی از مهمترین مشکلاتی که خیلی از صاحبان کسب و کارهای اینستاگرامی دارن اینه که نمیدونن چطور تبلیغات خوب و اصولی انجام بدن تا بتونن بیشترین تعداد فالوئر با کیفیت رو با کمترین هزینه به دست بیارن. بارها شده کسانی رو دیدم که میلیون ها تومن از پول خودشون رو برای تبلیغ پیجشون هزینه کردن اما دریغ از نتیجه ی مناسب. ما ده‌ها میلیون تومان تبلیغات در اینستاگرام انجام دادیم و تو این مدت تحلیل ها و تست های زیادی انجام دادیم و نتایج خیلی خوبی رو به دست آوردیم. به همین خاطر این آموزش رو ب دوره جامع نوابغ ابنیتاگرام اضافه کردیم تا شما بتوانید با کمترین هزینه تبلیغات بیشترین تعداد فالوور هدفمند را جذب پیج تان کنید.

ایکون هدیههدیه پنجم: آموزش امنیت پیج اینستاگرام (به ارزش 189 هزار تومان)

در این آموزش یاد می‌گیرید که چگونه مسئول امنیت پیج خودتان در اینستاگرام باشید تا پیج شما هک یا غیرفعال نشود! سرفصل های این آموزش به شرح زیر است: آموزش تمام روش های افزایش امنیت پیج اینستاگرام، آموزش انتخاب پسورد مناسب برای پیج اینستاگرامی، روش های هک شدن پیج و جلوگیری از آنها، نحوه ریپورت و بسته شدن پیج و روش بازگردانی آن، نحوه بستن دسترسی دیگران به اکانت اینستاگرام شما، نکات مهم برای جلوگیری از بسته شدن، شادوبن شدن و اکشن بلاک شدن پیج

ایکون هدیههدیه ششم: آموزش گرافیک در اینستاگرام (به ارزش 199 هزار تومان)

ظاهر پیج شما نشان دهنده هویت و اصالت پیج شماست. پیج های شلوغ و هزار رنگ در ذهن مخاطب نمی‌مانند. داشتن هارمونی در پیج امروزه بسیار مهم شده است. در این آموزش، روش ساخت یک بنر جذاب و حرفه‌ای برای اینستاگرام و اصول گرافیکی ضروری برای ساخت بنرهای جذاب آموزش داده شده است. در این آموزش یاد می‌گیرید که چکونه هارمونی پیج خود را با شناخت رنگ ها رعایت کنید. با دایره رنگ و روش استفاده از آن آشنا می‌شوید و رنگ های مکمل و متضاد را می‌شناسید. همچنین نمونه های بسیار زیاد از رنگ بندی پیج های برتر دنیا می‌بینید تا برای پیج خود الگوبرداری کنید.

ایکون هدیههدیه هفتم: فیلم وبینار کپشن نویسی حرفه‌ای (به ارزش 89 هزار تومان)

بعضی ها تو اینستاگرام یه جوری کپشن نویسی می کنن که دوست داریم تا انتهای مطلبشون رو بخونید و بعضی ها هم یه جوری کپشن می نویسن که چند بار می خونیم؛ اما باز هم هیچی ازش نمی فهمیم!! با دیدن این فیلم 2 ساعته یاد می گیرید که چگونه برای پست های اینستاگرام خود، کپشن‌های حرفه‌ای بنویسید تا مخاطبین خود را علاقه‌مند کرده و به تعامل وادار کنید! توی این آموزش، کلی مثال از پیج های معروف دنیا و نحوه کپشن نویسی اونها زده شده که بتونید از اون‌ها الگوبرداری کنید.

ایکون هدیههدیه هشتم: فرمول راه‌اندازی کسب و کار اینترنتی سودآور (به ارزش 269 هزار تومان)

در این دوره آموزشی به شما آموزش می دهم که ابتدا چگونه ایده سودآور انتخاب کنید و بعد چگونه استراتژی درستی برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی خود داشته باشید و چگونه گام‌های هوشمندانه بردارید تا موفقیت شما قطعی باشد. آموزش فاز بندی کسب و کار یکی از نکات بسیار مهم این دوره هست. این دوره نتیجه چهار سال مشاوره به صاحبان کسب و کارهای اینترنتی هست که مطمئنم دید شما به کسب و کار اینترنتی را تغییر خواهد داد. خیلی از شرکت کنندگان این دوره گفته اند که این دوره آنها را یک و حتی دو سال در مسیر راه اندازی کسب و کار اینترنتی جلو انداخته.

ایکون هدیههدیه نهم: فیلم سمینار طراحی زندگی دلخواه (به ارزش 99 هزار تومان)

همه ما مسافر سفر از زندگی اجباری به سمت زندگی دلخواه هستیم. خیلی از شما الان شغل یا کسب و کاری دارید که یا دوسش ندارید یا از درآمدش راضی نیستین و درنتیجه خیلی از زندگی‌تون لذت نمی‌برید. اینکه چجوری بتونید در کنار شغل فعلی‌تون کسب و کار دلخواه‌تون رو شروع کنید و رشد بدید، هنری هست که خیلی ها ندارند. تو این آموزش بهتون یاد می‌دم که چجوری بتونید زندگی دلخواه‌تون رو طراحی کنید و با گام‌های استراتژیک به اون برسید.

روش برگزاری این دوره به چه صورت است؟

دوره جامع نوابغ اینستاگرام به 2 صورت حضوری و غیر حضوری برگزار خواهد شد و از 9 خرداد 1399 آغاز خواهد شد. هر هفته فایل‌های ویدئویی مربوطه در حساب کاربری دانشجویان دوره قرار خواهد گرفت. همه دانشجویان در یک گروه تلگرام عضو خواهند شد تا بتوانند با یکدیگر تعامل کنند.

دانشجویان دوره حضوری، در 6 کارگاه 6 ساعته که جمعه‌ها برگزار خواهد شد، شرکت می‌کنند. در این کارگاه‌ها، دانشجویان زیر نظر دکتر فرجی تمرین‌های عملی مربوطه را انجام می‌دهند و همچنین می‌توانند سوالات خود را بپرسند. به دلیل شرایط کرونا ظرفیت دوره حضوری محدود است و کلاس‌ها با رعایت نکات بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی برگزار خواهد شد. دانشجویان دوره غیرحضوری، می‌توانند در 5 وبینار 2 ساعته پرسش و پاسخ با دکتر فرجی شرکت کنند و سوالات خود را بپرسند.

برنامه زمانی دوره چگونه است؟

در طول هفته دانشجویان باید ویدئوهای مربوطه را ببینید و تمرین های گفته شده را انجام دهید. ماه اول دوره، ماه آموزش است، یعنی تمرکز روی یادگیری و تمرین است تا شما به مطالب دوره مسلط شوید. ماه دوم دوره، ماه کوچینگ است، یعنی تمرکز روی اجرای آموزش‌ها در پیج تان هست. برنامه زمانی دوره به شرح زیر است:

«یک‌ماه آموزش + یک‌ماه کوچینگ»

هفتههدفموضوع
هفته اولآموزشفاز اول: فونداسیون کسب و کار اینستاگرامی    
هفته دومآموزشفاز دوم: سیستم جذب فالوور هدفمند
هفته سومآموزشفاز سوم: سیستم قبیله‌سازی در اینستاگرام
هفته چهارمآموزشفاز چهارم: سیستم فروش حرفه‌ای
هفته پنجمکوچینگساخت تقویم محتوایی + تبلیغات
هفته ششمکوچینگتولید محتوا و قبیله‌سازی + تبلیغات
هفته هفتمکوچینگاجرای کمپین فروش
هفته هشتمکوچینگتحلیل و بهبود کمپین فروش

*توجه: شروع دوره: جمعه 9 خرداد 1399

شرایط دوره و روش ثبت نام در دوره جامع نوابغ اینستاگرام 

*توجه: از قیمت‌های جدول زیر، مبلغ تخفیف اختصاصی اعضای آکادمی ثروتمندان جدید که در بالای همین صفحه ذکر شده، کم خواهد شد.

*توجه: موقع تماس حتما بفرمایید که عضو آکادمی ثروتمندان جدید هستید تا تخفیف ویژه به شما  داده شود.

راز ناگفته فروش بالا در اینستاگرام

واقعیت اینه که خیلی ها تو اینستاگرام فعالیت می کنند به امید اینکه فروششون بیشتر بشه؛ اما قوانین کار با این شبکه اجتماعی قدرتمند را بلد نیستند. حتی من خیلی ها رو دیدم که تعداد لایک ها و فالوورهای زیادی دارند، اما درآمد زیادی به دست نمی آورند. اما یکی از دانشجوهای من با کمک فرمول 4 مرحله ای من تونست در عرض 2 هفته 3 میلیون درآمدزایی از پیجش داشته باشه با اینکه کمتر از دو هزار فالوئر داشت و تازه کارشو تو اینستا آغاز کرده بود.

خوب این نتیجه استفاده‌ی درست از فرمول 4 مرحله ای فروش در اینستاگرام هست. تا وقتی که یاد نگیرید قوانین کار در اینستاگرام چه چیزهایی هستند و چه کارهایی باید انجام بدهید (چه محتوایی رو چه زمانی و با چه هدفی بگذارید!)، نباید انتظار معجزه و نتایج خارق العاده را داشته باشید.

اگر همینطور بدون نتیجه و فروش در اینستاگرام ادامه دهید، به احتمال خیلی زیاد دلسرد می شوید و پیج اینستاگرام خودتان را رها خواهید کرد.

یک شبکه تلویزیونی شخصی رایگان می‌خواهید؟

اگه به شما یک شبکه تلویزیونی شخصی بدهند که 24 ساعته در اختیارت باشه تا بتونی محصولات و خدمات کسب و کارت رو توش تبلیغ کنی، چی می گی؟ یا اگر بهت یه مغازه بدهند که تو خیابونی باشه که 30 میلیون آدم ازش هر روز رد می‌شه، چی می گی؟ حاضری چقدر پول بدی تا صاحب این شبکه تلویزیونی یا چنین مغازه‌ای باشی؟ خبر خوب اینه که اینستاگرام دقیقا این فرصت رو برات ایجاد می کنه. اینستاگرام 30 میلیون کاربر ایرانی فعال داره که خیلی هاشون ده‌ها بار در رور بهش سر میزن و توش می‌چرخن. هر روز، میلیون ها نفر به اینستاگرام مراجعه می کنند و از این شبکه اجتماعی برای برقراری ارتباط و خرید محصولات یا خدمات استفاده می کنند.

اگر شما قواعد فعالیت در اینستاگرام را یاد بگیری و بتونی مخاطب هدفت رو جذب کنی و بعد با دادن پیشنهاد درست اون رو تبدیل به خریدار کنی، فکر می کنی درآمدت چند برابر میشه؟ تنها نکته ای که باید بدونی اینه که برای داشتن فروش حرفه ای تو اینستاگرام باید اصول فروش در اینستاگرام رو یاد بگیری. فقط این رو هم بدون که فروش در اینستاگرام با فروش توی مغازه یا وب سایت متفاوته.

 

وقتشه که استراتژی فروش در اینستاگرام رو یاد بگیری!

اگر بخواهید خودتان روش کار با اینستاگرام را یاد بگیرید، باید زمان و انرژی زیادی برای تحقیق کردن اختصاص بدید که این موضوع باعث اتلاف وقت و تلاش شما می شه.

اگر جزو افرادی هستید که مدت زیادی در اینستاگرام فعالیت می کنید اما تابحال به نتیجه خاصی نرسیده اید یا نتایج برایتان راضی کننده نبوده، وقتش رسیده که روش کاری خودتان را تغییر دهید و با اصول و استراتژی های فعالیت حرفه ای در اینستاگرام، آشنا بشید.

چرا اینستاگرام معدن طلاست…؟

اینستاگرام با بیش از 30 میلیون کاربر، یک معدن طلاست و شما در این معدن برای کسب و کارتان می توانید مشتریان بی شماری را پیدا کنید.

تصور کنید از 30 میلیون کاربر اینستاگرام، شما بتوانید تنها 1000 نفر آنها را جذب کسب و کار و محصول خودتان کنید. آن زمان فروش محصولات شما چقدر خواهد شد؟چه مقدار سود می کنید؟

بیایید یک حساب سرانگشتی کنیم تا این موضوع را بهتر درک کنیم.

فرض کنیم میانگین قیمت محصولات شما 50 هزار تومان است و شما بتوانید از 30 میلیون کاربر اینستاگرام، تنها 1000 نفر آنها را جذب کنید.

اگر هرکدام از این کاربران در سال به طور میانگین 200 هزار تومان از شما خرید کنند، در این صورت درآمد سالانه کسب و کار شما 200.000.000 تومان خواهد بود یعنی تقریبا ماهانه 17.000.000 تومان!

رسیدن به این عدد غیر ممکن نیست و برای رسیدن به آن کافیست رازهای فعالیت حرفه ای در اینستاگرام را یاد بگیرید. در دوره جامع نوابغ اینستاگرام، شما با تمامی رازهای فعالیت و بازاریابی در اینستاگرام آشنا خواهید شد.

شرایط دوره و روش ثبت نام در دوره جامع نوابغ اینستاگرام 

*توجه: از قیمت‌های جدول زیر، مبلغ تخفیف اختصاصی اعضای آکادمی ثروتمندان جدید که در بالای همین صفحه ذکر شده، کم خواهد شد.

*توجه: موقع تماس حتما بفرمایید که عضو آکادمی ثروتمندان جدید هستید تا تخفیف ویژه به شما  داده شود.

ویدئوی معرفی دکتر فرجی و نظر دانشجویان

[arve url=”https://www.aparat.com/video/video/embed/videohash/dwnRM/vt/frame” maxwidth=”700″ /]

داستان فروشنده ای که توانست با اینستاگرام 100 میلیون تومان در ماه کسب کند!

چند وقت پیش تصمیم داشتم کت و شلوار بخرم، به همین خاطر برای دیدن مدل های کت و شلوار به اینستاگرام رفتم و مشغول دیدن پیج های فروش کت و شلوار شدم.

یکی از آن پیج ها نظرم را جلب کرد و روز بعد به آدرسی که در بایو آن پیج وجود داشت رفتم تا کت و شلوار خودم را خریداری کنم.

وقتی به آن مغازه رسیدم خیلی تعجب کردم….

این مغازه، در مکانی خلوت و در زیرزمین ساختمانی معمولی قرار داشت؛ اما با فعالیت حرفه ای در فضای اینستاگرام، توانست تعداد زیادی مشتری را به خود جذب کند. فروش این مغازه بسیار خوب و بالا بود و رضایت از چهره فروشنده آن کاملا مشخص بود.

با خودم فکر کردم خیلی از فروشگاه ها در مناطق گران قیمت تهران هستند، ماهانه اجاره های چند صد میلیون تومانی پرداخت می کنند و هزینه های خیلی بالایی دارند، اما نتوانسته اند مانند این فروشگاه کوچک مشتری داشته باشند. این فروشگاه بدون پرداخت اجاره بالا، بدون استفاده از دکوراسیون های گران قیمت و فقط با کار حرفه ای روی اینستاگرام، توانست درآمد خودش را افزایش دهد و ماهانه چند صد میلیون تومان در هزینه های خودش پس انداز کند.

 معدن جدید طلا کشف شد!!!

سال ها قبل، در آمریکا همه درگیر تب طلا شده بودند و در بیابان ها به دنبال پیدا کردن معدن طلا بودند تا ثروتمند شوند.

آقای داربی و عمویش هم به دنبال پیدا کردن طلا بودند تا اینکه به رگه هایی از طلا رسیدند و پس از آزمایش خاک آنجا، متوجه شدند که یکی از بزرگترین و غنی ترین معادن طلا را پیدا کرده اند.

آنها خیلی سریع پول موردنیازشان را از دوستان خود قرض گرفتند و دستگاه های استخراج طلا را خریدند و مشغول استخراج طلا از معدن خودشان شدند.

اما ناگهان در یک روز رگه های طلا ناپدید شدند و آنها هرچقدر که به کندن ادامه دادند، نتوانستند رگه ها را پیدا کنند.

به همین خاطر دستگاه خود را به فرد دیگری فروختند و با قطار به شهر خودشان برگشتند.

فردی که دستگاه آنها را خریده بود، یک مهندس معدن شناس را استخدام کرد و آن مهندس با بررسی زمین متوجه شد رگه های طلا دقیقا در 90 سانتی متری جایی که آقای داربی و عمویش دست از کار کشیدند وجود داشت! یعنی آنها فقط 90 سانتی متر با ثروتمند شدن فاصله داشتند!

این ماجرا هنوز هم اتفاق می افتد….

معدن طلا برای فروشنده ها و صاحبان کسب و کارها، مشتریان هستند؛ اما مشتری را کجا می شود پیدا کرد؟ اینستاگرام یکی از بهترین بسترها برای پیدا کردن مشتریان جدید و برقراری ارتباط با آن هاست.

دوره جامع نوابغ اینستاگرام برای چه کسانی مناسب است؟

آموزش فروش افرادی که فروشگاه یا مغازه و یا شرکت دارند و می خواهند از طریق اینستاگرام مشتریان بیشتری برای فروشگاه خودشان پیدا کنند.

آموزش فروش مدرس، سخنران و یا مشاور هستید و می خواهید برند شخصی خودتان را در اینستاگرام رشد دهید و از طریق فروش اطلاعات، سخنرانی و یا مشاوره درآمدزایی کنید؟

آموزش فروش افرادی که می خواهند محصولات خانگی یا دست ساز خودشان را در اینستاگرام به فروش برسانند. اینستاگرام بهترین بستر برای توسعه مشاغل خانگی است.

آموزش فروش افرادی که می خواهند از طریق ارائه خدمات بازاریابی اینستاگرام به شرکت ها، برای خودشان یک شغل پولساز ایجاد کنند. افرادی که دوست دارند ادمین پیج اینستاگرام دیگران شوند و درامدزایی کنند.

شرایط دوره و روش ثبت نام در دوره جامع نوابغ اینستاگرام 

*توجه: از قیمت‌های جدول زیر، مبلغ تخفیف اختصاصی اعضای آکادمی ثروتمندان جدید که در بالای همین صفحه ذکر شده، کم خواهد شد.

*توجه: موقع تماس حتما بفرمایید که عضو آکادمی ثروتمندان جدید هستید تا تخفیف ویژه به شما  داده شود.

 4 فاز اصلی فرمول نوابغ اینستاگرام

فاز 1: ساخت فونداسیون کسب و کار در اینستاگرام

10 قانون اصلی فعالیت حرفه ای در اینستاگرام چیست؟ الگوریتم جدید اینستاگرام چگونه کار می‌کند؟ 5 گام ساخت یک پیج حرفه ای چیست؟ توضیحات بایوی پیج را چگونه بنویسید که مخاطب را جذب پیج شما کند؟

فاز 2: سیستم جذب فالوور هدفمند

چه محتوایی تولید کنید تا مخاطب بیشتر با شما ارتباط برقرار کند؟ منابع تولید محتوای عالی را چگونه بیابید؟ چگونه سبک محتوایی مناسب کسب و کار خود را کشف کنید؟ چگونه ویدئو حرفه‌ای و اثرگذار تولید کنید؟ بهترین اپلیکیشن‌های تولید محتوای اینستاگرام چگونه کار می کنند؟ چگونه به صورت رایگان فالوورهای هدفمند کنید؟ چگونه با روش‌های رایگان فالوور پیج خود را افزایش دهید؟

فاز 3: سیستم فروش حرفه‌ای

بهترین استراتژی های افزایش فروش در اینستاگرام چیست؟ چگونه کمپین‌های حرفه‌ای برای فروش محصولاتتان در اینستاگرام برگزار کنید؟ چگونه مخاطب را ترغیب کنید که از شما سریعتر خرید کند؟ چگونه با تبلیغات موثر و ارزان فالوور پیج تان را سریعتر بالا ببرید؟

فاز 4: سیستم قبیله‌سازی

چگونه پیج خود را به قبیله‌ای از هواداران تبدیل کنید؟ چگونه با استوری و لایو، مخاطبان خود را ترغیب به تعامل و خرید کنید؟ چگونه تقویم محتوایی حرفه‌ای تدوین کنید و به فعالیت خود در اینستاگرام نظم دهید؟

شرایط دوره و روش ثبت نام در دوره جامع نوابغ اینستاگرام 

*توجه: از قیمت‌های جدول زیر، مبلغ تخفیف اختصاصی اعضای آکادمی ثروتمندان جدید که در بالای همین صفحه ذکر شده، کم خواهد شد.

*توجه: موقع تماس حتما بفرمایید که عضو آکادمی ثروتمندان جدید هستید تا تخفیف ویژه به شما  داده شود.

دکتر امیر حسین فرجی کیست؟

تصویر سمینار ثروتمندان جدید 4

محقق، سخنران و مشاور موفقیت شغلی و کارآفرینی اینترنتی
اجرای بیش از 50000 نفر ساعت سخنرانی و کارگاه آموزشی
نگارش بیش از 200 مقاله در زمینه موفقیت شغلی و روش های نوین درآمدزایی
مدیر و موسس وب سایت آکادمی فرجی
خالق برند “ثروتمندان جدید” و “نوابغ اینستاگرام”
دارنده مدرک Ph.D از دانشگاه علم و صنعت ایران
10 سال سابقه تدریس در دانشگاه ها و موسسه های ایران و اروپایی
نویسنده ده ها مقاله بین المللی در مجلات معتبر آمریکا و اروپا

چرا دکتر امیرحسین فرجی، شخص مناسبی برای تدریس دوره جامع نوابغ اینستاگرام است؟

آموزش فروش   دکتر امیرحسین فرجی صاحب پیجی با بیش از صدهزار فالوور واقعی و فعال است.

 

آموزش فروش  صد‌ها میلیون تومان از درآمد آکادمی فرجی به واسطه فعالیت حرفه‌ای دکتر فرجی در اینستاگرام کسب شده است. یعنی بیشتر مشتریان آکادمی فرجی از طریق اینستاگرام جدب شده اند.

آموزش فروش   دوره جامع نوابغ اینستاگرام بارها برگزار شده و دائما در حال به روز رسانی است. این دوره به صدها نفر کمک کرده تا درآمد کسب و کارشان را از طریق اینستاگرام 2 الی 3 برابر کنند و یا کسب و کار شخصی خود را بسازند. می توانید نظرات برخی از این شرکت کنندگان را در ویدئو های زیر ببینید.

آموزش فروش   بسیاری از فالوورهای صفحه دکتر امیرحسین فرجی، به مشتریان و خریداران تبدیل شده اند و در دوره های آموزشی آکادمی فرجی شرکت کردند و بسیار راضی بودند.

آموزش فروش   تمام فالوورهای صفحه اینستاگرام آکادمی فرجی واقعی هستند و با دکتر فرجی تعامل می کنند. هر روز ده ها پیام تشکر برای ایشان ارسال می شود.

آموزش فروش   دکتر فرجی اکثر کمپین های آنلاین خودش را در اینستاگرام برگزار می کند و تمامی دوره هایش از طریق اینستاگرام تکمیل ظرفیت می شوند.

آموزش فروش   دکتر فرجی، مشاور چندین پیج اینستاگرامی فعال است. ایشان به خوبی با فضای کسب و کار آنلاین ایران و رازهای موفقیت آنها در اینستاگرام آشنا است.

آموزش فروش   دکتر فرجی، مدتها روی فعالیت حرفه ای در اینستاگرام، مطالعه داشته است و ده ها دوره و کتاب و مقاله انگلیسی در این زمینه خوانده اند و با تمام ترفندها و استراتژی های موفقیت در اینستاگرام آشنا هستند.

آموزش فروش   روش تدریس دکتر فرجی با بقیه اساتید متفاوت است. ایشان سیستمی و گام به گام تدریس می کنند و به شما کمک می کند که موضوعات را به صورت عملی و عمیق یاد بگیرید.

مطمئن باشید که با شرکت در این دوره فوق العاده و کاربردی، تمام نکات مهم برای فعالیت در اینستاگرام را یاد می گیرید و می توانید از رقبای خود پیشی بگیرید.

برای اولین بار در ایران، دوره جامع نوابغ اینستاگرام طراحی شده است که به شما یاد می دهد مانند افراد موفق و حرفه ای در اینستاگرام فعالیت کنید و درآمدتان را چند برابر کنید. فرمولی که بارها و بارها تست شده است.

جای هیچ نگرانی‌ نیست …

 

برای اینکه شما دیگه هیچ بهانه ای برای شروع مسیر نابغه شدن در اینستاگرام نداشته باشید، یک امکان ویژه‌ی دیگر برایتان فراهم کرده‌ام. شما می توانید با خیال راحت در این دوره شرکت کنید و اگر در آخرین جلسه دوره حس کردید مطالب برای شما مفید نبود، ما 100 درصد مبلغی که پرداخت کرده اید را به شما پس می دهیم.

پس هیچ چیزی برای از دست دادن وجود ندارد. شما یا از دوره لذت می برید و استفاده می کنید و یا از آن انصراف می‌دهید و کل مبلغ پرداختی خود را باز پس می گیرید. البته من به مفید و کاربردی بودن مطالب این دوره ایمان دارم. امیدوارم شما هم کاملا راضی و خشنود باشید و مسیر موفقیت خود را رها نکنید …

 

نظر برخی از شرکت کنندگان دوره قبلی نوابغ اینستاگرام

برای دیدن همه نظرات شرکت کنندگان قبلی دوره جامع نوابغ اینستاگرام، اینجا کلیک کنید.

برای دیدن نتایج برخی از دانشجویان برتر دوره جامع نوابغ اینستاگرام، اینجا کلیک کنید.

 

[vc_row][vc_column width=”1/3″][vc_column_text]
[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/3″][vc_column_text]
[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/3″][vc_column_text]
[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/3″][vc_column_text]
[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/3″][vc_column_text]
[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/3″][vc_column_text]
[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/3″][vc_column_text]
[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/3″][vc_column_text]
[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/3″][vc_column_text]
[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

برای دیدن همه نظرات شرکت کنندگان قبلی دوره جامع نوابغ اینستاگرام، اینجا کلیک کنید.

برای دیدن نتایج برخی از دانشجویان برتر دوره جامع نوابغ اینستاگرام، اینجا کلیک کنید.