دانشجویان برتر دوره جامع نوابغ اینستاگرام

از دیگر شرکت کننده های دوره سوم نوابغ اینستاگرام، آقای علی رمضانی بود. آقای رمضانی در زمینه تبلیغات اینستاگرام فعالیت می کند. محتواهای پیج آقای رمضانی حرفه ای تر و جالب تر تولید می شود. حدود درآمد آقای رمضانی در اینستاگرام، ماهانه 6 تا 7 میلیون تومان است و قصد این را دارد که درآمدش را بیشتر و بیشتر کند.

خانم حبشی از جمله شرکت کننده های دوره دوم نوابغ اینستاگرام بود که در زمینه فروش محصولات آرایشی و بهداشتی فعالیت می کند. خانم حبشی از بوشهر در دوره شرکت کرده بود. خانم حبشی با راه اندازی پیجش ثابت کرد که درآمد بیش از 100 میلیون تومان از اینستاگرام، اصلا دور از تصور نیست و می توان به درآمدهای بالا رسید!

یکی از حوزه های پرطرفدار در اینستاگرام، مربوط به مد و زیبایی است. خانم علیپور، یکی از دانشجویان ما است که در زمینه کاشت مو فعالیت می کند. بعد از اتمام دوره نوابغ اینستاگرام، تعداد زیادی از افراد و فالوئرها، با مرکز زیبایی متعلق به خانم علیپور تماس گرفته اند و برای کاشت مو و زیبایی موهایشان وقت گرفته اند.

اگر فکر می کنید آموزش دادن زبان انگلیسی در اینستاگرام کار سختی است، دعوت می کنیم تا پیج اینستاگرام آقای بیرجندی را فالو کنید تا ببینید که چه ساده و شیرین می توان زبان انگیسی را آموزش داد. آقای بیرجندی در پیج اینستاگرامش، قواعد مکالمه زبان انگلیسی را به زبان ساده و با کلیپ های جذاب آموزش می دهد.

آقای البرز ظریفی، یکی از شرکت کننده های دوره اول نوابغ اینستاگرام است که در پیج اینستاگرامش، نکات مربوط به ضبط ویدئوی باکیفیت را آموزش می دهد. تولید محتوای ویدئویی در اینستاگرام از مهم‌ترین کارهایی است که باید انجام دهید. اگر می خواهید نکات مربوط به تولید ویدئو در اینستاگرام را یاد بگیرید، پیج آقای ظریفی را دنبال کنید.

خانم خواجه پور، یکی از شرکت کننده های موفق و پرانگیزه در دوره دوم نوابغ اینستاگرام بود که در زمینه فروش بیمه عمر فعالیت می کند. اگر شما هم دفتر خدمات بیمه دارید، می توانید مانند خانم خواجه پور، پیج اینستاگرامی خود را راه اندازی کنید و خدمات فروش بیمه عمر و … را به افراد بیشتری معرفی کنید.

خانم مرجان چگینی، در زمینه آموزش چرم دوزی و ساخت کیف های مجلسی با چرم فعالیت می کند و از کارشناس های هنری صداوسیما است. خانم چگینی از شرکت کننده های خوب دوره سوم نوابغ اینستاگرام بود و بعد از دوره توانست تعداد فالوئرهای پیجش را چندین برابر بیشتر کند. درآمد اصلی خانم چگینی، آموزش چرم دوزی است.

آقای مهدی کاظمی، از جمله شرکت کننده های موفق دوره سوم نوابغ اینستاگرام بود که در زمینه فروش محصول زعفران فعالیت می کند. یکی از دلایل موفقیت آقای کاظمی عملگرایی اش است. آقای کاظمی از جلسه سوم دوره نوابغ اینستاگرام شروع به تولید محتوای ویدئویی جذاب در پیج اینستاگرامش کرد و با این کار توانست تعداد زیادی فالوئر جذب کند.

آقای عابدی، یکی از بهترین شرکت کننده های دوره اول نوابغ اینستاگرام بود که با نهایت دقت آموزشهای من را در کلاس دنبال کرده و آنها را اجرا می کرد. آقای عابدی در پیج اینستاگرامش، ایده های جدید برای ثروتمند شدن و کسب درآمد واقعی را آموزش می دهد و تا امروز، چندین کارگاه آموزشی در تهران برگزار کرده است.

خانم تجری سراب، خانمی هنرمند و اهل شهر یزد است که در زمینه گلدوزی فعالیت می کند. خانم تجری سراب، در دوره سوم نوابغ اینستاگرام شرکت کرد تا قواعد اینستاگرام را یاد بگیرد. خانم تجری سراب ماهانه 12 میلیون تومان از پیجش درآمد دارد. خانم تجری سراب، امکان سفارش خدمات گلدوزی را برای افراد در سرتاسر ایران فراهم کرده است.

آقای ظهوری، یکی دیگر از شرکت کننده های موفق دوره سوم نوابغ اینستاگرام بود که از جنوب ایران در کلاس های دوره شرکت می کرد. فعالیت اصلی پیج آقای ظهوری در اینستاگرام، فروش انواع درب و پنجره است. با شروع فعالیت حرفه ای در اینستاگرام، آقای ظهوری روزانه 2 تا 3 مشتری جدید برای سفارش درب و پنجره دارد.

آقای صلاحمند، از جمله شرکت کننده های دوره سوم نوابغ اینستاگرام بود. زمینه فعالیت آقای صلاحمند در اینستاگرام، فروش انواع محصولات چوبی و خاص بود. از نقاط قوت این پیج ، بایونویسی حرفه ای و تصاویر باکیفیت است. با فعالیت حرفه ای در اینستاگرام، آقای صلاحمند می تواند پروژه های ساخت محصولات چوبی را دریافت کند و درآمدش را افزایش دهد.

خانم سلیمی، از شرکت کننده های دوره اول نوابغ اینستاگرام بود. خانم سلیمی در زمینه وسایل آرایشی و بهداشتی فعالیت می کند. پیج هپی اسکین از پاییز سال 97 و در دوره اول نوابغ اینستاگرام شروع به کار کرد. میزان فروش محصولات از پیج خانم سلیمی، ماهانه 6 میلیون تومان است و هر ماه بیشتر از ماه قبل می شود.

آقای مستوفی، صاحب این پیج است که در زمینه فروش کالای خواب نوزاد و سیسمونی فعالیت می کند. میانگین درآمد آقای مستوفی از اینستاگرامش، بین 3 تا 5 میلیون است و فالوئرهای زیادی دارد. البته باید بدانید که با حرفه ای تر شدن این پیج و افزایش تعداد فالوئرها، درآمد آقای مستوفی چندین برابر خواهد شد.

آقای حسن زاده از افرادی بود که در دوره سوم نوابغ اینستاگرام شرکت کرد و با اشتیاق فراوان در این دوره حضور پیدا کرد و کارهای عملی دوره نوابغ اینستاگرام را انجام داد. آقای حسن زاده به عنوان ادمین پیج های اینستاگرام فعالیت می کند و بعد دوره سوم نوابغ اینستاگرام، درآمدش 2 برابر افزایش پیدا کرد.

آیا می خواهید حرکات ورزشی را در خانه خود انجام دهید؟ پس گوشی موبایلتان را در بیاورید و پیج آقای دریابار را در اینستاگرام دنبال کنید. این پیج به شما آموزش می دهد که چگونه حرکات ورزشی را در منزل انجام دهید و اندام متناسبی داشته باشید. آقای دریابار از شرکت کننده های خوب دوره سوم نوابغ اینستاگرام بود.

آقای اسدالهی در اینستاگرام در زمینه فروش ماهی ماساژور و طراحی سالن فیش اسپا فعالیت می کند. آقای اسدالهی در دوره اول نوابغ شرکت کرد. محصول آقای اسدالهی جزو محصولات خاص محسوب می شود؛ با اینحال، فروش خوبی در اینستاگرام دارد. میانگین درآمد ماهانه این پیج، بین 5 تا 6 میلیون تومان است.

دوست دارید نکات مهم زبان ترکی را یاد بگیرید؟ در این صورت، می توانید پیج خانم خانلو با آیدی shivakhanloo را دنبال کنید. خانم شیوا خانلو، یکی از شرکت کننده های موفق دوره سوم نوابغ اینستاگرام بود. یکی از نقاط قوت خانم خانلو این بود که فن بیان بسیار خوبی داشت و در ضبط محتوای ویدئویی قوی عمل می کرد.

آقای قهرمانی، صاحب پیج فرش مرینوس با آیدی carpetmerinoos ست که در زمینه فروش انواع فرش های ماشینی و تابلو فرش فعالیت می کند. اگر به این پیج سر بزنید، می بینید که آقای قهرمانی به صورت منظم با برگزاری مسابقه، نظرسنجی و… با مخاطبانش ارتباط برقرار می کند و فالوئرهای فعالی دارد.

 

خانم ناصری، یکی از شرکت کننده های موفق دوره چهارم نوابغ اینستاگرام بود که در زمینه پخت انواع کیک و شیرینی مهارت دارد. اگر سری به پیج bershia_cake بزنید، متوجه خواهید شد که این پیج، محتواهای جالب و استوری های منظمی دارد. یکی از اصول کاری این پیج، دادن پیشنهادهای ردنشدنی به مشتریان در اینستاگرام است.

اگر به یاد گرفتن خیاطی علاقه مند هستید، پیج خانم و آقای معدنی با آیدی همیار مد را فالو کنید تا نکات مهم برای دوخت انواع لباسها را یاد بگیرید. خانم و آقای معدنی جزو شرکت کننده های دوره چهارم نوابغ اینستاگرام بودند. یکی از نقاط قوت پیج همیار مد، تولید محتوای قوی و قبیله سازی اصولی این پیج است.

بانو ترابی (banootorabi)، نام پیج اینستاگرامی خانم ترابی است که در دوره چهارم نوابغ اینستاگرام شرکت کرده بود. خانم ترابی، آموزشگاه طراحی لباس و دوخت لباس دارد و از طریق پیج اینستاگرامش، خانمهای علاقه‌مند به خیاطی را با خود آشنا کرده و آنها را برای ثبت نام در کلاسهای آموزشی اش تشویق می کند.

آقای مهرعلیها، یکی دیگر از دانشجویان دوره چهارم نوابغ اینستاگرام است که در زمینه آموزش مهارتهای اجتماعی، فن بیان و اعتماد به نفس فعالیت می کند. آقای مهرعلیها در پیج اینستاگرامش به صورت منظم تولید محتوای ویدئویی و تصویری می کند و با فالوئرهایش، ارتباط قبیله ای جالبی دارد.

آقای دکتر بادامچی، یکی از پزشکان باتجربه و از دانشجویان دوره چهارم نوابغ اینستاگرام است که در زمینه عملهای زیبایی بینی فعالیت می کند. تخصص دکتر بادامچی، گوش و حلق و بینی است و از طریق پیج اینستاگرامش، مخاطب و مشتری جذب می کند. اگر به پیج آقای دکتر بادامچی بروید، محتواهای ویدئویی جالبی را می بینید که قبل و بعد از عمل زیبایی افراد را به شما نشان می دهد.

بانو ترابی (banootorabi)، نام پیج اینستاگرامی خانم ترابی است که در دوره چهارم نوابغ اینستاگرام شرکت کرده بود. خانم ترابی، آموزشگاه طراحی لباس و دوخت لباس دارد و از طریق پیج اینستاگرامش، خانمهای علاقه‌مند به خیاطی را با خود آشنا کرده و آنها را برای ثبت نام در کلاسهای آموزشی اش تشویق می کند.

آقای علی فیضی پور، یکی دیگر از شرکت کننده های دوره چهارم نوابغ اینستاگرام است. محصول پیج کاویان چرم، یک محصول خاص و شیک است و فروش آن در اینستاگرام، سود خوبی دارد. اگر به فروش کیف ها و محصولات چرمی علاقه دارید، می توانید از سبک محتوا و سیستم فروش پیج کاویان چرم الگو بگیرید.

آقای سقائی، یکی دیگر از شرکت کننده های دوره اول نوابغ است که در زمینه فروش انواع جوراب فعالیت می کند. آدرس پیج آقای سقائی، grabstorebehshahr است و علاوه بر پیج اینستاگرامی، مغازه جوراب فروشی هم دارد. یکی از تغییراتی که بعد از دوره نوابغ اینستاگرام به وجود آمد این بود که تعداد زیادی از فالوئرهای آقای سقتئی به صورت حضوری به فروشگاه آنها می آیند و خرید می کنند.