معرفی ادمین‌های اینستاگرامِ آموزش دیده

 

افراد معرفی شده در این صفحه از دانش‌آموختگان دوره جامع نوابغ اینستاگرام هستند که ابتدا دوره جامع نوابغ اینستاگرام را به صورت کامل گذرانده اند و همچنین توانسته‌اند در آزمون “تربیت ادمین اینستاگرام” که توسط آکادمی فرجی برگزار شده، نمره قبولی را کسب کنند. این آزمون هم به صورت کتبی و هم عملی برگزار شده است تا مهارت دانش‌آموختگان برای فعالیت حرفه‌ای و بازاریابی در اینستاگرام سنجیده شود. این افراد آموزش‌های بهینه‌سازی پیج، تولید محتوای تصویری و ویدئویی، تولید استوری‌‌های جذاب و تعاملی، طراحی کمپین تبلیغاتی به منظور افزایش فالوور هدفمند و همچنین طراحی کمپین فروش به منظور افزایش فروش را گذارنده اند.

*توجه: سایت آکادمی فرجی، صرفا نقش یک معرف را ایفا می کند و هیچ مسئولیتی در قبال نحوه همکاری شما با افراد ذیل و مسائل پیش آمده بین شما، ندارد. آکادمی فرجی طرف حساب در توافقات، قرادادها و درخواست های پروژه ها بین کارفرما و ادمین نیست.

آکادمی فرجی هیچ کنترلی روی همکاری فی‌مابین شما با ادمین ها ندارد و از جزئیات آن آگاه نیست. آکادمی فرجی مواردی از قبیل کیفیت انجام پروژه، امنیت و قانونی بودن سرویس تحویل داده شده، درست و دقیق بودن پروژه، سطح دانش، پیشینه یا توان کاربران، اطمینان از انجام کار توسط ادمین، توان مالی کارفرما برای پرداخت بعد از انجام پروژه، یا اینکه ادمین یا کارفرما پروژه را تا انتها ادامه خواهند داد یا خیر، را تضمین نمی کند.

آکادمی فرجی مسئول رفتار ادمین ها نیست و این افراد کارمندان آکادمی فرجی نمی باشند. تمام حقوق و تعهدات خرید و فروش خدمات، بین کارفرما و ادمین خواهد بود. همچنین آکادمی فرجی هیچ وسیله یا ابزاری برای انجام پروژه ها در اختیار ادمین ها قرار نداده و نخواهد داد. کارفرما و ادمین می بایست با یکدیگر تمام مسائل و اختلافات احتمالی که مربوط به حقوق و تعهدات می باشد را خودشان حل و فصل کنند و آکادمی فرجی، به هیچ وجه در حل و فصل مشکلات بین کارفرما و ادمین ها دخالت نخواهد کرد. لطفا خودتان با این افراد صحبت کنید و نمونه کار از آن‌ها درخواست کنید و در صورت تمایل به همکاری با هریک، ابتدا برای یک ماه همکاری کنید و اگر از هر نظر چه فنی و چه اخلاقی مورد تاییدتان بود، قرار داد سه ماهه یا شش ماهه با آن‌ها تنظیم نمایید. شما به عنوان مدیر کسب و کار خودتان باید کارکنان‌تان را مدیریت نمایید و آکادمی فرجی هیچ مسئولیتی نمی‌پذیرد.

امین حسن زاده
نمره آزمون: A

برای دریافت شماره با ما تماس بگیرید.

پارسا نادری
نمره آزمون: A

برای دریافت شماره با ما تماس بگیرید.

نرگس دماوندی
نمره آزمون: A

برای دریافت شماره با ما تماس بگیرید.

فاطمه ضیاء
نمره آزمون: B

برای دریافت شماره با ما تماس بگیرید.

حمیده حجازی بخش
نمره آزمون: B

برای دریافت شماره با ما تماس بگیرید.

فریبا قلی نژاد
نمره آزمون: B

برای دریافت شماره با ما تماس بگیرید.

حقوق ماهانه ادمین اینستاگرام چقدره؟

حقوق ماهیانه یک ادمین اینستاگرام بسته به توقعی که شما از او دارید، کارهایی که باید برای شما انجام دهد و اینکه این کارها چقدر زمان بر هستند و اینکه ادمین باید در محل کار شما حضور پیدا کند یا دورکار باشد، از 500 هزار تومان تا 4 میلیون تومان در ماه متغیر است. کارهایی که می توانید به ادمین بسپارید عبارتند از:

✔ مدیریت پیج و اکانت و ارتباط با مشتریان
✔ پاسخ به کامنت ها و دایرکت ها
✔ پاسخ به تماس های تلفنی
✔ تولید و انتشار محتوای پست روزانه به صورت دورکاری
✔ تولید و انتشار استوری روزانه به صورت دورکاری
✔ حضور در محل کار شما برای تولید محتوای پست و استوری (مثلا هفته‌ای یکبار یا دوبار)
✔ تحلیل اماری پیج و ارائه گزارش هفتگی به شما
✔ فعالیت منظم و روزانه برای افزایش فالوور رایگان (1000 تا 2000 فالوور واقعی و هدفمند در ماه)
✔ طراحی و اجرای تبلیغات هدفمند در پیج‌های تبلیغاتی برای افزایش فالوور براساس بودجه تعیین شده
✔ مشاوره و ارائه تکنیک‌های افزایش فروش
✔ طراحی و اجرای کمپین‌های فروش ماهانه

هر چه وظایف بیشتری از لیست بالا را به ادمین محول کنید، میزان حقوق بالاتر خواهد رفت. توصیه من این است که در شروع همکاری یکدفعه همه وظایف را به ادمین واگذار نکنید و سعی کنید مرحله به مرحله با او پیش بروید. در واقع ماه اول او را محک بزنید و اگر از سبک کاری و نظم کاری او راضی بودید، می‌توانید برای ادامه همکاری وظایف بیشتری را به او محول کنید. نکته مهم اینکه، هر چه ادمین به حوزه کاری شما علاقه بیشتری داشته باشد بهتر است و قطعا محتواهای بهتری تولید خواهد کرد. توصیه بعدی من این است که شما به عنوان مدیر یک کسب و کار باید حتما در زمینه استخدام و مدیریت کارکنان مطالعه داشته باشید.

توصیه ویژه من به شما

اعتقاد قلبی من این است که شما به عنوان مدیر کسب و کار بهتر است که ابتدا خودتان در حوزه بازاریابی و فروش در اینستاگرام آموزش ببیند و بعد برای آزاد شدن زمان‌تان انجام کارهای لازم را به یک ادمین آموزش دیده واگذار کند. با این روش، شما هم زبان مشترک با ادمین‌تان دارید و هم چشم و گوش بسته نخواهید بود و مطمئن هستید که ادمین کارش را درست انجام می‌دهد. اگه مایل هستید می‌توانید در دوره جامع نوابغ اینستاگرام شرکت کنید و صفر تا صد بازاریابی و فروش حرفه‌ای در اینستاگرام را آموزش ببینید. حتی اگر الان خودتان ادمین دارید، می‌توانید دوره جامع نوابغ اینستاگرام را تهیه کنید و هم خودتان و هم ادمین تان این آموزش‌ها را ببینید تا ادمین تان بتواند بهتر و موثر تر برای شما کار کند.