خیلی خوشحالیم که تصمیم به همکاری با آکادمی فرجی را دارید!

همکاری در فروش چیست؟

همکاری در فروش یا بازاریابی واسطه ای به این صورت است که شما با تبلیغ وب سایت آکادمی فرجی و فروش محصولات آموزشی آکادمی فرجی درآمدزایی کنید و پورسانت بگیرید. برای این کار کافیست که در وب سایت خود، در تلگرام یا اینستاگرام خود یا در هر شبکه اجتماعی که به آن دسترسی دارید، شروع به تبلیغ و معرفی محصولات و یا مقالات آکادمی فرجی کنید. افرادی که از طرف شما به سایت آکادمی فرجی بیایند و در طی 30 روز خریدی را انجام دهند، 20 درصد از مبلغ آن خرید به شما تعلق می گیرد. با این روش شما بدون اینکه خودتان محصولی ساخته باشید، شروع به درآمدزایی اینترنتی کرده اید.

چگونه همکاری در فروش را آغاز کنید؟

برای این کار شما ابتدا باید در سایت آکادمی فرجی عضو شوید و سپس در قسمت همکاری در فروش (یعنی همین صفحه) ثبت نام خود را تکمیل می کنید تا به شما یک کد همکاری داده شود. با گرفتن این کد همکاری و قرار دادن آن در انتهای لینک هر یک از صفحات آکادمی فرجی، ما متوجه می شویم که آن مخاطب از سمت شما آمده است. اگر آن مخاطب در طی 30 روز از سایت آکادمی فرجی خریدی انجام دهد، 20 درصد از مبلغ آن خرید به شما تعلق می گیرد.

چند نکته مهم که باید بدانید

نکته مهم اینکه لازم نیست که فقط تبلیغ محصولات آکادمی فرجی را کنید. در واقع بهتر است که تبلیغ دوره های رایگان و مقالات جذاب آکادمی فرجی را کنید و مخاطبان را به مقالات و دوره های رایگانوب سایت آکادمی فرجی هدایت کنید. به عبارت دیگر، شاید بهتر باشد بازدیدکنندگان جدید را به صفحات محصولات هدایت نکنید، چون احتمال خروج از سایت بیشتر می‌شود.
یادتان باشد شما بازاریابی می کنید و اصل مهم بازاریابی در قرن 21 این است که قبل از درخواست فروش باید برای مخاطب خلق ارزش کرد. یعنی شما ابتدا مقالات و محتواهای جذاب آکادمی فرجی را به مخاطبین خود ارائه دهید و سپس محصولات را به آن ها عرضه کنید.
 

چگونه بفهمید که از طرف شما خریدی صورت گرفته؟

بعد از ثبت نام در قسمت همکاری در فروش (پایین همین صفحه) به شما یک کد احتصاصی داده می شود. با قرار دادن آن کد در انتهای هر یک از آدرس ها و لینک های آکادمی فرجی، لینک اختصاصی شما تولید می شود. شما در تبلیغات خود از این لینک خاصی استفاده می‌کنید که مختص به شما بوده و توسط سیستم شناسایی می شود و در پنل کابری شما ثبت می شود. با این سیستم شما دقیقا متوجه می شوید که مخاطبینی که از سمت شما آمده اند چه محصولاتی را خریده اند.

لینک های اختصاصی شما  چیزی شبیه به این خواهند شد:

 farajiacademy.com/?ref=6

در واقع قبل از علامت “/” همان آدرس عمومی سایت آکادمی فرجی هست و بعد از علامت “/” همان کد اختصاصی شما بیان می شود. در نتیجه بعد از ثبت نام در بخش همکاری در فروش و گرفتن کد اختصاصی خودتان، کافیست بعد از هر یک از لینک های صفحات یا مقالات آکادمی فرجی یک علامت “/” قرار دهید و  بعد از آن بنویسید “=ref?” و جلوی علامت مساوی کد اختصاصی خودتان را بنویسید. حالا شما یک لینک اختصاصی شده در اختیار دارید که می توانید آن را در سایت خود یا هر شبکه اجتماعی که می توانید به اشتراک بگذارید.

  

به ازای هر فروش چه درصدی به شما تعلق می‌گیرد؟

به ازای هر فروشی که از سمت شما و با کد اختصاصی شما صورت گیرد، 20 درصد از مبلغ کل خرید به شما تعلق می گیرد.

  

مبلغ همکاری در فروش شما کی و چگونه واریز می شود؟

هر زمان که سود شما به عدد 100 هزار تومان رسید، شما می توانید درخواست واریز مبلغ سود بدهید و ما تا 48 ساعت، کل مبلغ سود شما تا آن زمان را به شماره کارتی که موقع ثبت نام داده بودید واریز خواهیم نمود.

  

تا چه مدت خریدهای مشتری به حساب همکار فروش شما گذاشته می‌شوند؟

تا ۳۰ روز از اولین بازدید مشتری

  

چگونه همکاری در فروش را آغاز کنید؟

گام اول: ثبت نام در سایت آکادمی فرجی

*توجه: اگر هنوز عضو سایت آکادمی فرجی نشدید، بکافیست به بخش “ثبت نام” در نوار بالای سایت مراجعه کنید و عضویت خود را انجام داده و سپس مجددا به این صفحه برگردید.

گام دوم: رفتن به صفحه نام نویسی برای همکاری در فروش

برای این منظور، کافیست روی دکمه زیر کلیک کنید:

نام نویسی برای همکاری در فروش