فرمول 4 مرحله‌ای من برای تبلیغات موثر در اینستاگرام چیست؟

یکی از مهمترین مشکلاتی که خیلی از صاحبان کسب و کارهای اینستاگرامی دارن اینه که نمیدونن چطور تبلیغات خوب و اصولی انجام بدن تا بتونن بیشترین تعداد فالوئر با کیفیت رو با کمترین هزینه به دست بیارن.

بارها شده کسانی رو دیدم که میلیون ها تومن از پول خودشون رو برای تبلیغ پیجشون هزینه کردن اما دریغ از نتیجه ی مناسب.

ما ماه هاست که برای پیج اینستاگرام آکادمی فرجی در حال تبلیغ هستیم و تو این مدت تحلیل ها و تست های زیادی انجام دادیم و نتایج خیلی خوبی رو به دست آوردیم که هر مدیر کسب و کار اینستاگرامی باید از اونها اطلاع داشته باشه.

به همین خاطر و به خاطر تعداد بالای درخواست هایی که از طرف دانشجویان دوره نوابغ اینستاگرام و دوره های دیگه در مورد تبلیغات داشتیم، تصمیم گرفتم دومین برنامه اثرگذارشو رو با موضوع تبلیغات در اینستاگرام برگزار کنم.

در این آموزش دقیقا قراره چه چیزهایی گفته بشه؟

یکی از مهمترین دغدغه های صاحبان پیج های اینستاگرام اینه که بتونن فالوئر بیشتری داشته باشن. یک راه برای اینکار اینه که برن و از فالوئرهای فیک استفاده کنن تا پیجشون فالوئر بیشتری داشته باشه اما این راه کاملا اشتباهه چون این فالوورها کاملا فیک هستن و نه کامنتی میذارن و نه پست ها رو لایک میکنن و… . بهترین و اصولی ترین روش برای افزایش فالوئرهای اینستاگرام، اینه که برای پیج خودتون تبلیغات انجام بدین تا مخاطبان باکیفیت و خوبی رو به پیج خودتون جذب کنین.

در این روش شما دقیقا کسانی رو جذب میکنین که به موضوع پیج شما علاقه دارن و احتمالا مشتری های احتمالی شما هستن و میتونین محصول خودتون رو بهشون بفروشین.

اگه میخواین تعداد فالوئرهای پیج خودتون رو با تبلیغات افزایش بدین، این برنامه اثرگذارشو کاملا برای شما مناسبه.

فرمول سری 4 مرحله ای من، برای تبلیغات موثر در اینستاگرام

1- شناخت انواع مدل های تبلیغات اینستاگرامی :

قبل از اینکه اقدامی برای تبلیغات در اینستاگرام انجام بدین، باید بدونین که چه نوع تبلیغاتی در اینستاگرام وجود داره و چه زمانی باید از هرکدوم از این روش ها استفاده کنین. مثلا باید بدونین چه زمانی تبلیغات ساعتی بدین، چه زمانی از تبلیغ براساس ویو استفاده کنین. یا چه زمانی تبلیغات پست و استوری رو انجام بدین. در این قسمت من نتیجه تست ها و استراتژی های آکادمی فرجی در زمینه انواع تبلیغات رو میگم تا بتونین بهترین نتیجه رو از تبلیغات خودتون دریافت کنین.

2- انتخاب پیج های مناسب برای تبلیغات:

مهمترین قدم در تبلیغات اینستاگرامی، اینه که شما مناسب ترین پیج ها رو برای تبلیغات خودتون انتخاب کنین که این کار باید براساس مخاطبین و حوزه کاری شما انجام بشه. من به شما آموزش میدم برای انتخاب یک پیج خوب و مناسب به چه پارامترهایی توجه کنین و چطور پیج هایی که فالوورهای فیک دارن رو از پیج های خوب تشخیص بدیم.

3- طراحی تبلیغات:

سومین گام مهم در تبلیغات اینستاگرامی، اینه که یک تبلیغ خوب و اثرگذار طراحی کنین. طراحی تبلیغ ویدئویی یا بنری اصول و ریزه کاری هایی داره که من در این قسمت به شما مهمترین استراتژی ها و تکنیک های طراحی تبلیغات اثرگذار رو میگم. مثلا بهتون میگم برای ویدئوهای خودتون چه کاور و تیترهایی رو انتخاب کنین تا بیشترین بازدید رو دریافت کنین.

4- تحلیل و بهبود تبلیغ:

بعد از اینکه تبلیغات خودتون رو انجام دادین، باید با توجه به آمارهایی مثل تعداد فالوئر به دست اومده، تعداد ویوهای ویدئو و… تبلیغات خودتون رو بهبود بدین تا در دفعات بعدی تبلیغات بهتر و پربازده تری داشته باشین. من در این قسمت آمارهای مهمی که برای اندازه گیری و تحلیل تبلیغ باید بدونین رو بهتون میگم تا بتونین با استفاده از اونا بهترین نتایج رو دریافت کنین.

خودت ماهیگیری رو یاد بگیر…!

در اکثر کارگاه های آموزشی تبلیغات در اینستاگرام، به شما آموزش داده میشه که چطور بهترین شرکت های تبلیغاتی رو پیدا کنین و به اونا تبلیغ بدین تا پول خودتون رو بر باد ندین و بتونین تبلیغات خوبی داشته باشین.

اما در این برنامه اثرگذارشو، من میخوام بهتون آموزش بدم که چطور با کمترین هزینه مخاطبین خوبی رو جذب کنین و خودتون تبدیل به یک متخصص تبلیغات در اینستاگرام بشین، به طوری که حتی نیاز به شرکت های تبلیغاتی هم نداشته باشین.

در این برنامه اثرگذارشو، شما قراره نتیجه چندین ماه آزمون و خطا و چندین میلیون تومان هزینه ما رو دریافت کنین و بهترین نمونه های تبلیغات انجام شده توسط ما رو ببینین.