تبریک می‌گم که در دوره جامع نوابغ اینستاگرام ثبت‌نام کردید

باعث افتخار ماست که در دوره جامع نوابغ اینستاگرام در خدمت شما هستیم. من به همراه تیم آکادمی فرجی تمام تلاش خود را می‌کنیم تا این دوره یکی از تاثیرگذارترین و کاربردی‌ترین دوره‌های آموزشی زندگی شما باشد.

در این صفحه، چند هدیه و دوره آموزشی پیش نیاز دوره در اختیار شما قرار گرفته است که توصیه می کنم تا قبل از شروع دوره، حتما ببینید. با دیدن این آموزش‌ها قبل از شروع دوره، هم ذهن شما آماده تر میشه و هم حوزه کاری، موضوع پیج‌تان و مخاطب هدف پیج‌تان شفاف‌تر میشه. در نهایت، این هدایا به شفافیت ایده‌ی پیج شما بسیار کمک می‌کند. هر چه ایده پیج شما شفاف‌تر باشد، سریع‌تر به نتیجه خواهید رسید. پس این آموزش‌ها را جدی بگیرید. دیدن هدیه سه اجباری هست، پس حتما حتما آن را ببینید و تمرین‌های گفته شده‌اش را انجام دهید.

2 هدف اصلی این هدایا این است که هم شناخت شما از بازاریابی مدرن و بازاریابی با اینستاگرام بیشتر شود و هم تا قبل از شروع دوره، حوزه کاری و زیرحوزه (نیچ) مناسب خود را انتخاب کرده باشید. انتخاب حوزه کاری و زیر حوزه مناسب و سودآور یکی از تصمیم‌های زیربنایی فعالیت شما در اینستاگرام هست، پس خواهشا آن ‌را جدی بگیرید. توصیه می‌کنم حتما قبل از شروع دوره وقت بگذارید و ویدئو‌های زیر را ببینید و تمرین‌های گفته شده برای شناسایی و تحلیل بازار، رقبا و الگوها انجام دهید. هر چه شناخت شما از حوزه و صنعت هدف‌تان بیشتر باشد در مراحل بعدی فعالیت در اینستاگرام (مثل تولید محتوا، قبیله‌سازی و کمپین فروش) بهتر و موثرتر عمل خواهید کرد.

فیلم راهنمای مشاهده و دانلود فیلم های آموزشی هدایا در موبایل

 

هدیه اول- دوره فرمول اختصاصی من برای کشف ایده‌های پولساز در اینستاگرام

در این آموزش ویدئویی 1/5 ساعته، شما با روش 3 مرحله‌ای من برای شناسایی ایده‌های پولساز در اینستاگرام آشنا می‌شوید. هدف این اموزش این است که شما از همان اول شروع فعالیت در اینستاگرام مطمئن شوید که ایده درستی انتخاب کرده اید و ایده شما برای فعالیت در اینستاگرام مناسب است و می‌تواند شما را به درامدهای بالا از اینستاگرام برساند. در گام اول شما با حوزه های تاپ در اینستاگرام آشنا می‌شوید و سپس یاد می‌گیرید که چگونه با سرچ هشتگ‌ها و روش‌های دیگه که معرفی کردم، سرنخ ها را شناسایی کنید و یک لیست ایده برای خود بسازید. در گام دوم براساس 10 پارامتر گفته شده، ایده‌های لیست شده خود را تحلیل و امتیازبندی می‌کنید. در گام سوم براساس امتیاز ایده‌ها و همچنین علایق، توانمندی‌ها و تخصص خود یکی از ایده‌ها را برای شروع فعالیت انتخاب می‌کنید. توصیه می‌کنم حتما حتما حتما، قبل از شروع دوره نوابغ اینستاگرام این دوره را بادقت ببینید و تمرین‌های گفته شده را انجام دهید.

ویدئوی آموزش کشف ایده‌های پولساز در اینستاگرام مشاهده و دانلود
فایل پی دی اف اسلایدها   مشاهده و دانلود

هدیه دوم- فیلم همایش طراحی زندگی دلخواه (استراتژی درآمد جانبی)

خیلی از شما می خواهید از شغل یا کسب و کاری که دوست ندارید به سبک زندگی دلخواهتان برسید اما نمی دونید چجوری! در واقع می‌خواهید در کنار شغل فعلی خود کسب و کار اینترنتی دلخواه‌ خود را بسازید. خود من دقیقا همین کار رو انجام دادم و توی این ویدئو می خوام بهتون یاد بدم که چجوری در کنار شغل یا کسب و کار فعلی تون، کسب و کار اینترنتی مورد علاقتون رو بسازید و قدم قدم به سبک زندگی دلخواهتون برسید. این دوره در مورد رسیدن به شفافیت و رهایی از سردرگمی هست. این دوره نتیجه 3 سال مطالعه و تلاش من هست که در 4 ساعت خلاصه شده. تا زمانی که با خودتون شفاف نشوید، همه چیز بی فایدست. شفافیت، قدرته! با دیدن این دوره می توانید برای ساختن سبک زندگی دلخواهتون، هدفگذاری و برنامه ریزی کنید.

فیلم بخش اول همایش طراحی زندگی دلخواه مشاهده و دانلود
فیلم بخش دوم همایش طراحی زندگی دلخواه   مشاهده و دانلود
صوت بخش اول همایش طراحی زندگی دلخواه   مشاهده و دانلود
صوت بخش دوم همایش طراحی زندگی دلخواه   مشاهده و دانلود
پی دی اف اسلایدهای همایش طراحی زندگی دلخواه   مشاهده و دانلود
دفترچه تمرین عملی   مشاهده و دانلود

 

 

هدیه سوم- فرمول ساخت کسب و کار اینترنتی سودآور

در این دوره یاد می گیرید که چگونه کسب و کار اینترنتی شخصی را شروع کنید و چگونه آن را توسعه دهید. در واقع نقشه راه ساخت یک کسب و کار اینترنتی سوذآور به شما داده می شود. استراتژی راه اندازی یک کسب و کار اینترنتی سودآور، چیزیست که در این دوره آموزش داده می شود. استراتژی چیزیست که تعیین کننده برد یا باخت شما در مسیر راه اندازی و رشد یک کسب و کار است. اگر تازه می‌خواهید کسب و کار اینترنتی خود را شروع کنید و یا الان سایت یا پیج دارید ولی درآمد ندارید، حتما این آموزش را ببینید.

فیلم بخش اول دوره فرمول راه اندازی مشاهده و دانلود
صوت بخش اول دوره فرمول راه اندازی   مشاهده و دانلود
فیلم بخش دوم دوره فرمول راه اندازی   مشاهده و دانلود
صوت بخش دوم دوره فرمول راه اندازی   مشاهده و دانلود
پی دی اف پاورپوینت دوره   مشاهده و دانلود
پی دی اف دفترچه تمرین عملی دوره   مشاهده و دانلود

 

بیصبرانه منتظر دیدن شما در دوره جامع نوایغ اینستاگرام هستیم…
دکتر امیرحسین فرجی و تیم آکادمی فرجی