سلام به شما دوست عزیز

خیلی خوشحالم که شما را در روز جمعه 22 تیر ماه 1397 در سمینار ثروتمندان جدید در تهران ملاقات می‌کنم. مطمئنم مطالب این سمینار همانگونه که باعث رقم خوردن نقطه عطف زندگی من شد، می تواند به شما هم کمک کند تا هم خودتان را بهتر بشناسید و هم فرصت های عالی و جدیدی که اینترنت ایجاد کرده را بهتر بشناسید. فرصت هایی که می توانید از طریق آن علایق و تخصص خود را به کسب و کار اینترنتی شخصی و برند آنلاینی تبدیل کنید که برای شما پول + آزادی + اثرگذاری را به ارمغان بیاورد. باور کنید ما در بهترین زمان تاریخ ایران برای متخصصان و افرادی که می خواهند برند شخصی خود را بسازند، قرار داریم. من این حرف را براساس آینده پژوهی و مطالعات بسیار در زمینه کارآفرینی اینترنتی می گویم.

این جزوه برای شما شرکت کننده عزیز سمینار ثروتمندان جدید آماده شده تا بتوانید بهترین استفاده را از حضورتان در این سمینار ببرید. بنابراین، توصیه می کنم حتما چند دقیقه‌ای وقت بگذارید و این جزوه را مطالعه نمایید. برای دانلود جزوه لطفا روی دکمه‌ی زیر کلیک نمایید:

ضمنا می تونید تا قبل از روز سمینار برای آشنایی بیشتر با این سبک از زندگی و کسب و کار در دوره رایگان ویدئویی من شرکت کنید تا با ذهن بازتر و آماده تر در این سمینار حاضر شوید:

 

بنر دوره رایگان ثروتمندان جدید