خیلی خوشحالم که دوره جامع نوابغ اینستاگرام را با هم آغاز می‌کنیم.

لطفا این صفحه را کامل و بادقت مطالعه کنید تا بتوانید وارد پنل کاربری نوابغ اینستاگرامِ خود شوید و آموزش را آغاز نمایید.

روش دسترسی به پنل نوابغ اینستاگرام

حساب کاربری شما ساخته شد و دسترسی شما به پنل نوابغ اینستاگرام فعال شده است. برای مشاهده و دانلود ویدیوهای دوره کافیه روی دکمه سبز رنگ زیر کلیک کنید. سپس شماره موبایل خود را در فیلد مربوطه وارد نمایید و بعد روی دکمه ورود کلیک کنید تا وارد مرحله بعد بشوید در مرحله بعد شما می توانید در فیلد گذرواژه شماره موبایل خود را که کلمه عبور حساب کاربری شما در نظر گرفته شده وارد کنید و بعد روی دکمه ورود کلیک کنید تا وارد حساب کاربری خود بشوید و یا شما می توانید روی ارسال کد یک بار مصرف از طریق پیامک کلیک کنید و کد تایید برای شما پیامک خواهد شد که در مرحله بعد شما باید کد پیامک شده را در فیلد کد تایید وارد کنید و روی دکمه ورود کلیک کنید تا وارد حساب کاربری خودتان بشوید. حالا روی گزینه عضویت کلیک نمایید. سپس با کلیک روی کلمه شروع یادگیری در جلوی دوره نوابغ اینستاگرام، وارد پنل نوابغ اینستاگرام خواهید شد و فازهای دوره را مشاهده خواهید کرد.

آموزش تصویری مراحل ورود به پنل نوابغ اینستاگرام

مرحله اول: روی دکمه سبز رنگ بالا کلیک کنید و بعد طبق تصویر زیر اطلاعات خود را وارد کنید.

مرحله دوم: شماره موبایل خود را به عنوان کلمه عبور  در قسمت مربوطه وارد کنید و روی دکمه ورود کلیک کنید. اگر کلمه عبور شما درست نبود روی کد تایید از طریق پیامک کلیک کنید تا بتوانید با کد یک بار مصرف وارد حساب کاربری خودتان بشوید.

اگر روی دکمه ارسال کد یک بار مصرف کلیک کرده باشید باید در مرحله بعد کد پیامک شده روی موبایلتان را در قسمت مربوطه وارد کنید تا بتوانید وارد حساب کاربری خودتان بشوید.

مرحله سوم: طبق تصویر زیر روی دکمه عضویت کلیک کنید.

مرحله چهارم: طبق تصویر زیر، روی دکمه قرمز رنگ “شروع یادگیری” کلیک کنید تا وارد پنل نوابغ اینستاگرام شوید.

برنامه زمانی دوره جامع نوابغ اینستاگرام

طبق برنامه زیر، جمعه هر هفته دسترسی شما به یک فاز باز می‌شود. یعنی در طی 5 هفته دسترسی شما به همه مطالب باز خواهد شد. حتما جمعه هر هفته به پنل نوابغ اینستاگرام سر بزنید و مطالب را مشاهده یا دانلود کنید و آموزش‌ها را ببینید و اجرا کنید.

 

ویدئوی روش دانلود فایل‌های دوره با نرم‌افزار دانلود منیجر در کامپیوتر