گام چهارم: سحرخیزی

آکادمی فرجی
آکادمی فرجی
گام چهارم: سحرخیزی
/

یک خواهش از شما دارم و این است که الان به ساعت خودتان نگاه کنید و ببینید چه سا عتی را نشان می دهد. یعنی الان چه ساعتی از روز است که دارید این فایل صوتی را گوش می دهید. این پاسخ شما با چهارمین گام برای رسیدن به اهدافتان مرتبط است.

قدم چهارم برای تحقق رویاها و دست یابی به اهداف این است که کار و تلاش را زودتر شروع کنیم و به دسته افراد سحر خیز بپیوندیم و صبح ها زود تر از خواب بیدار شویم. برخی از سخنانی که ما بارها شنیدیم و به آن ها عادت کردیم و به نوعی برای ما تبدیل به یک ضرب ا لمثل شده با این موضوع در ارتباط هست مثلا: « همه ما شنیدیم که روزی را اول صبح تقسیم می کنند و اگر دیر از خواب بلند بشویم چیزی نصیب ما نمی شود.»

ممکنه شما بگویید شخصی هستید که شب ها راندمان بیشتری دارید و در نتیجه تا دیر وقت بیدار می مانید و صبح دیر از خواب بیدار می شوید. اما حقیقت این هست که تا زمانی که از خواب بیدار بشوید تمامی موقعیت ها را از دست داده اید، از شما می خواهم که برنامه ی خودتان را تغییر دهید، به جای اینکه شب ها تا دیر وقت بیدار بمانید زود تر بخوابید و در عوض سحر خیز باشید.

خود من هم این کار را کردم، من هم شخصی بودم که تا دیر وقت بیدار بودم و زمانی که به فرد سحر خیزی تبدیل شده ام تاثیرات بسیار زیاد و شگفت انگیزی بر روند پیشرفت من گذاشت. البته من نمی گویم که از زمان خواب خودتان کم کنید، نه اصلا چون این کار درست نیست و دکترها هم این دیدگاه را کاملا رد می کنند. شما قطعا به خواب و استراحت کافی نیاز دارید، تا بتوانید روزی پر انرژی داشته باشید. پس خواب خودتان را قربانی نکنید اما از طرفی باید سحر خیز باشید تا بتوانید روز خودتان را زودتر از اطرافیانتان شروع کنید و موفق تر باشید. تنها کاری که باید انجام دهید این است که زمان خواب خودتان را جابه جا کنید. موضوع این نیست که شما باید صبح، زودتر از خواب بیدار شوید، بلکه باید شب ها زود تر بخوابید تا بتوانید سحر خیز باشید.

ممکن است بگویید که در آن ساعت از شب خوابتان نمی برد، اما این فقط نکته ای هست که در ذهن شماست و این نوع بهانه ها را باید کنار بگذارید، چون حتی وقتی شما به کشور دیگری سفر می کنید درنهایت به زمان آن جا عادت می کنید. البته قبول دارم ممکن است تغییر دادن ساعت خواب در ابتدا کمی سخت باشد، ولی قطعا به آن عادت می کنید. علت آن هم این است که ساعت بیولوژی بدن شما، خودش را با این تغییر زمان خواب هماهنگ می کند.

اجازه بدهید برای اینکه این نکته را بهتر درک کنید، تعدادی از فواید شگفت انگیز تغییر ساعت بیدار شدن تان را اشاره کنم: اگردقت کرده باشید بدترین عادت های ما در شب رخ می دهند، مثلا خوردن غذاها و چیزهایی که برای بدن ما مفید نیست و نباید آن ها را بخوریم، نوشیدن چیزهایی که نباید بنوشیم، تلویزیون نگاه کردن بیش از حد و سریال دیدن بیش از حد، گشت و گذار های بیش از حد در شبکه های اجتماعی و اتلاف وقت از طریق آن ها و فعالیت های دیگری که همه باعث می شوند که ما موقعیت ها و فرصت ها را از دست بدهیم و ما را از رویا هایمان دور کند.

اما اگر شما صبح زود بیدار شوید و مخصوصا اگر سحر خیز باشید می توانید کارهایی را انجام دهید که قطعا به شما کمک می کند. مثلا: می توانید دعا کنید، می توانید شکرگزاری کنید، می توانید مطالب انگیزشی بخوانید، ورزش کنید، غذاهای سالم بخورید و از همه مهم تر می توانید با انرژی بیشتر روی کارهایی که اولویت زیادی برای شما دارد و باعث پیشرفت شما می شود تمرکز کنید.

پس به دسته افرادی بپیوندید که صبح ها زود تر از خواب بیدار می شوند و با این کار فواید زیادی قطعا نصیب شما خواهد شد.

 


پیشنهاده ویژه: دوره کشف ایده های پولساز در اینستاگرام با 90% تخفیف، فقط 19 هزار تومان

اولویت اصلی یک کسب و کار پولساز چیه؟

اطلاعات بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

فقط یک کلیک تا دانلود 7 درس صوتی فاصله دارید.
اطلاعات شما نزد ما محفوظ است.
لطفا فرم زیر را تکمیل نمایید
ثبت نام در وبینار رایگان
ثبت نام دوره رایگان روش‌های درآمدزایی اینترنتی
ثبت نام در دوره رایگان رازهای شغل رویایی
ثبت نام دوره رایگان پازل موفقیت فردی
ثبت نام دوره رایگان ثروتمندان جدید
شرکت در دوره رایگان نوابغ اینستاگرام
ثبت نام دوره رایگان ثروتمندان جدید
لیست انتظار دوره یکساله ثروتمندان جدید
شرکت در دوره رایگان پولسازی در اینستاگرام
شرکت در دوره رایگان پولسازی در اینستاگرام
پیشنهاد ویژه برای شما
حدود 2 دقیقه است که شما این صفحه را می‌خوانید و احتمالا به دوره جامع نوابغ اینستاگرام علاقمند هستید. برای مصاحبه، نام و نام خانوادگی تان را به شماره 09101606262 پیامک کنید تا این تخفیف ویژه شامل حال شما شود!
فرصت را از دست ندهید!
شرکت در دوره رایگان نوابغ اینستاگرام
شرکت در دوره رایگان پولسازی در اینستاگرام
شرکت در دوره رایگان نوابغ اینستاگرام
ثبت نام شما تکمیل شد برای مشاهده این دوره لطفا ایمیل خود بررسی کنید
توجه توجه
برای تکمیل ثبت نام و دریافت هدیه ویژه اختصاصی، روی دکمه زیر کلیک کن.
«این هدیه فقط یکبار و همینجا به شما داده میشه»
پیشنهاد ویژه
فرمول راه اندازی کسب و کار اینترنتی سودآور با تخفیف 60% فقط با 107 هزار تومان
«این تخفیف زماندار هست و تا پایان امروز فعال است»