2 مسیر رسیدن به درآمد بالا

به نام خداوند بزرگ و مهربان. سلام مجدد به همه شما دوستان و همراهان عزیزی که تا اینجا با من همراه بودید و تصمیم گرفتید که جزو دسته عالی ها و برنده ها باشید. از این بابت به شما تبریک میگم چون این تصمیم، تصمیم بسیار بزرگیه که متاسفانه اکثر افراد جامعه و اکثر جوونهای ما این تصمیم رو نگرفتن و قصد دارن همینطور به زندگی عادی خودشون ادامه بدن و مطمئنم که روزی اونها از این تصمیمشون پشیمون میشن، پس اول از همه قدر خودتون رو بدونید، قدر اینکه تصمیم گرفتید که عالی باشید، تصمیم گرفتید که شادی درونی و شادی واقعی رو تجربه کنید. بدونید و همونطور که قول داده بودم در این ویدیو می خوام به شما نشون بدم که چجوری شما می تونید در قرن بیست و  یک جزو دسته عالی ها و دسته برنده ها باشید و 2 مسیر رسیدن به درآمد بالا رو بهتون توضیح میدم.

 2 مسیر عالی برای رسیدن به درآمد بالا برای شما وجود داره تا بتونید از طریق این دوتا مسیر جزو دسته برنده ها و جزو دسته عالی ها باشید. قبل از اینکه این 2 مسیر رسیدن به درآمد بالا رو به شما معرفی کنم ابتدا لازم میدونم دو مدل پیدا کردن شغل رو که یکی مدل قدیمی و یکی مدل جدید هست رو به شما نشون بدم. در مدل قدیمی به این صورت بوده معمولا افراد یک مدرک دانشگاهی می گیرن، بعد از اینکه مدرکشون رو گرفتن یک رزومه ای می نویسن و معمولا اون رزومه هم چیزی برای نوشتن ندارن چون مهارتهای زیادی رو در دوران دانشگاه و بعد از دانشگاه کسب نکردن، اصلا در سمینارها و کارگاه هایی شرکت نکردن،پس یک رزومه ای کاملا سطحی و کاملا معمولی می نویسن و بعد از اینکه رزومه نوشتن تنها کاری که انجام میدن اینه که به روزنامه ها سر میزنن به وب سایتهای شغل یابی که هست سر میزنن و همینطور رزومه خودشون رو به صورت کاملا انبوه و بدون اینکه اصلا بدونن دارن این رزومه رو به چه شرکتی به چه ارگانی می فرستن، همینطور به صورت انبوه رزومه رو ارسال می کنن و بعد از اینکه روزمه شون رو به چند صد جا ارسال کردن، به صورت غیر فعالانه انتطار می کشن تا بلکه از یکی از اون شرکتها به اونها جواب مثبت داده بشه یا به مصاحبه دعوت بشن.

اتفاقی که از این به بعد میوفته معمولا به این صورته، در هشتاد درصد مواقع اصلا اونها حتی به مصاحبه هم دعوت نمیشن و اگر هم دعوت بشن چون مهارت خاصی رو ندارن، چون اصلا خودشون نمیدونن به چه علتی برای اون شرکت رزومه فرستان و چون آمادگی چندانی برای مصاحبه ندارن در نتیجه اون شغل رو که مد نظرشون هست رو پیدا نمیکنن و در مرحله بعدی شروع به غرغر کردن و اعتراض کردن به شرایط جامعه می کنیم. این مدلیه که اکثر افراد جامعه در پیش می گیرن و در بیست درصد مواقع و حتی کمتر از اون ممکن یک شغل کاملا معمولی با حقوق پایین هم پیدا کنن و تا آخر عمر درجا بزنن و هیچ وقت نتونن به اون زندگی که لیاقتش رو دارن و به اون زندگی که برای اون ساخته شدن برسن. این الگوریتم و دستورالعملیه که اکثر افراد جامعه و متاسفانه اکثر جوون های ما دارن از این روش تبعیت می کنن. این روش، روشیه که دیگه در قرن بیست و یک به هیچ وجه جواب نمیده. همین روش، روشی بود که خیلی از برادرها و خواهرهای ما تونستن در قرن بیستم در سالها پیش از این روش جواب بگیرن. ولی الان خودتون متوجه شدید که دیگه این روش اصلا کارساز نیست و شما با این روش یا به شغلی نمیرسید یا اگر هم برسید اون شغل، شغلی کاملا معمولی و با حقوق پایینه.

پس مدل شغل یابی قدیم رو با هم بررسی کردیم. مدل شغل یابی جدید، مدل افراد عالیه، مدل افراد برنده، مدل افرادی که می خوان زندگی کنن نه اینکه فقط زنده باشن چیه؟ این افراد اول از هم سعی می کنن خودشون رو بشناسن، علایقشون رو بشناسن، مهارتهاشون و توانمندی هاشون رو بشناسن و در واقع مرحله خوشناسی رو خیلی خوب و دقیق انجام میدن. این افراد میدونن که اولین قدم برای موفقیت در هرکاری در هرشغلی اینکه اول از همه خودمون رو بشناسیم. پس اولین گامی که این افراد خیلی خوب انجام میدن اینکه به درون خودشون رجوع می کنن و میبینن که واقعا از زندگی چی می خوان، از شغلشون چه توقعی دارن. چه توانمندی ها و چه نقاط قوتی رو خداوند در وجود اونها قرار داده یا چه مهارتهایی رو در طی این سالها کسب کردن به چه کاری واقعا علاقه و اشتیاق سوزان دارن، همه اینها رو این افراد سعی می کنن کاملا موشکافانه بررسی کنن و در مرحله بعد این افراد سعی می کنن بازار کار و بازار هدف و شغل هایی که وجود داره رو با دقت به اونها نگاه کنن و اونهارو بررسی کنن و به این مرحله ما میگیم مرحله شغل شناسی یا بازار کار شناسی.

 پس این افراد به صورت غیر فعالانه عمل نمیکنن مثل گروه قبل. این افراد خیلی کنجکاون و نگاه می کنن ببینن که بازار کار و بازار هدف به چه چیزی نیاز داره و در مرحله بعدی یعنی وقتی که علایق و مهارتهای خودشون رو شناختن، خودشناسی کردن و از طرف دیگه بازار کار و شغل مورد نظرشون رو دقیق تر شناختن، حالا این دوتا رو با همدیگه تلفیق می کنن و مرکز مشترک این تلفیق یعنی خودشناسی و شغل شناسی میشه دقیقا اونجایی که اونها باید حرکت کنن برای عالی بودن. چون عالی بودن وقتی اتفاق میوفته که شما به اون کار و به اون شغل علاقه زیاد داشته باشید و غرق در اون کار بشید و هم بازار کار به اون کار نیاز داشته باشه تا حاضر بشن به شما پولهای خیلی خوبی پرداخت کنن.

پس می بینید عجب مدل قشنگیه این مدل شغل یابی جدید و این مدل تضمین میکنه که شما جزو افراد عالی باشید. بعد از اینکه اینها فهمیدن که تو چه بازار هدفی حرکت کنن و در چه زمینه هایی باید مهارتهاشون تقویت بدن باز هم بیکار نمیشینن، اونها شروع می کنن به شبکه سازی کردن شروع به ارتباط برقرار کردن با افرادی که توی اون بازار هدف قبل از اونها بودن، سابقه دارن، تجربه دارن، افراد برتر در اون بازار هدف رو میشناسن و از طرق مختلف سعی می کنن با اونها اتباط برقرار کنن این افراد در سمینارهای مختلف شرکت می کنن و سعی می کنن توی اون سمینارها با افراد مختلفی که می تونن به اونها کمک کنن در راستای حرکت در مسیر شغلی و یا راه اندازی یک کسب و کار مرتبط با اون شغل اونها رو بشناسن و شناسایی کنن و با اونها ارتباط برقرار کنن.

به عبارت دیگه این افراد سعی می کنن بذر بپاشن، طبق قانون کاشت و برداشت موفقیت زمانی حاصل میشه که ما قبل از اون یک سری بذرهایی رو پاشیده باشیم و همون بذرهاست که یک سری از این بذر ها عمل میان و میتونن ما رو به موفقیت نهایی برسونن. بعد از اینکه این افراد تونستن یک شبکه قدرتمند در طی ماهها برای خودشون بسازن حالا دوتا مسیر شغلی پیش روی خودشون دارن این همون دوتا مسیریه که من به شما قول داده بودم که به شما معرفی کنم و شما میتونید این دو مسیر رو انتخاب کنید. مسیر اول اینکه سعی کنن در اون بازار هدفی که هم نیاز داره و هم خودشون به اون بازار هدف علاقه دارن یک شغل رویایی، یک شغل دلخواه پیدا کنن و چون الان یک سیستم شبکه سازی خیلی گسترده ای دارن خیلی افراد رو می شناسن احتمالا خیلی راحت می تونن یک شغل مورد نظر رو برای خودشون پیدا کنن چون مهارتهای لازم برای او شغل رو کسب کردن چون با افراد که در اون شغل برتر هستن ارتباط و کانکشن برقرار کردن و بعد از اینکه یک شغل رو پیدا کردن این افراد قطعا چون طرز فکر عالی بودن رو دارن یک جا نمی مونن، اینها میرن سراغ ارتقاء شغلی چون اینها میدونن که موفقیت و شادی واقعی چیزی جز پیشرفت نیست، همیشه تو زندگیشون دنبال پیشرفت کردند.

مسیر دومی که این افراد معمولا پی می گیرن و من بررسی کردم این افراد سعی می کنن برای خودشون از طریق اینترنت که یک بستر بسیار عالی در قرن بیست و یک هست و خیلی از ما از اون غاقل شدیم برای خودشن یک منبع درآمدزایی ایجاد کنن حتی اگر در یک برهه ای از زمان نتونن اون شغل رویایی خودشون رو پیدا کنن این افراد بیکار نمیشینن. این افراد از یک جایی شروع می کنن یک سایتی یا یک وبلاگی برای خودشون تاسیس می کنن یا از روشهای بسیار مختلف شروع می کنن به درآمدزایی اینترنتی و سعی می کنن مهارتها، علایق، اشتیاق واقعی خودشون و تخصصشون رو تبدیل کنن به یک درآمد و اینترنت. بهترین بستر برای اینکه شما بتونید علایق و مهارتهاتون رو به منبع درآمد پایدار تبدیل کنید و بعد از اینکه تونستن درآمدزایی اینترنتی داشته باشن و بعد از اینکه اصولش رو یاد گرفتن خیلی از این افراد یک سایت برای خودشون می سازن و کسب و کاری می سازن حول اون علایق و مهارت های خودشون و این کسب و کار خودشون رو هر روز توسعه میدن.

خیلی از این افراد رو دیدم که تونستن در عرض چهار سال یا پنج سال به درآمدهایی چند ده میلیون تومنی در ماه و حتی درآمدهای صد میلیونی در ماه برسن و اینها مثالهایی هستن که تو همین ایران خود من با چشم خودم دیدم با خیلی از اونها صحبت کردم از دوستان من هستن، با اونها مصاحبه کردم و اینها چیزهایی هستن که در همین کشور ایران در حال حاضر در حال اتفاق افتادنه. چرا شما نباید یکی از این افراد باشید. من همه شمارو دعوت میکنم به عالی بودن، دعوت میکنم به اینکه زندگی رو به معنای واقعی کلمه زندگی کنید. از زندگیتون لذت ببرید کاری انتخاب کنید که واقعا به اون عشق می ورزید کاری رو انتخاب کنید که وقتی اون کارو انجام میدید نه تنها خسته نمیشد بلکه تمام وجودتون درگیر اون کار میشه، اونجا جایی که شما می تونید پیشرفت کنید، اونجا جایی که شما میتونید به شعار ما یعنی عالی بودن برسید.

امیدوارم که متوجه شده باشید که مدل شغل یابی جدید چقدر متفاوت با مدل شغل یابی قدیمیه که دیگه امکان نداره بتونید به شغل های پردرآمد برسید اگر واقعا تصمیم جدی دارید برای اینکه جزو دسته افراد برنده باشید روشهای شکار شغل در قرن بیست ویک رو یاد بگیرید و روشهای درآمدزایی از طریق اینترنت رو یاد بگیرید به شما توصیه میکنم که حتما ویدیو بعدی من رو ببینید. در اون ویدیو به شما دو تا پیشنهاد بسیار ویژه میدم که مطمئنم این دوتا پیشنهاد میتونه آینده شمارو بسازه وشما رو غافلگیر کنه. پس در ویدیو های بعدی با من همراه باشید، همه شما رو به خداوند بزرگ میسپارم، خدانگهدار.

+ تماشای ویدئوی بعدی: 2 پیشنهاد ویژه برای شما

 

 


در خواست مشاوره تلفنی رایگان برای ثبت نام در دوره جامع نوابغ اینستاگرام


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *