2 پیشنهاد ویژه برای شما

سلام مجدد به هم شما دوستان و همراهان عزیزم، امیرحسین فرجی هستم مدرس و محقق موفقیت شغلی و روشهای نوین درآمدزایی. اول از همه به شما تبریک میگم به خاطر اینکه تا اینجا با من همراه بودید و این خبر خوب رو به شما بدم که همین الان شما جزو افراد خاص و بالای جامعه هستید که حاضر شدید برای آینده تون وقت بذارید و تمایل دارید تا روشهای جدید پیدا کردن شغل دلخواه و روشهای جدید درآمدزایی رو یاد بگیرید. از این بابت به شما تبریک میگم و امیدوارم که در همین مسیر با قدرت حرکت کنید.

در ویدیو قبلی توضیح دادم که برای موفقیت شغلی در قرن بیست و یک ما دو راه بسیار عالی داریم، راه اول اینه که شغل رویایی، اون شغلیه که بتونیم در اون پتانسیل های درونی مون آزاد کنیم رو پیدا کنیم و وارد اون شغل بشیم و راه دیگر که راه بسیار عالی هست اینه که با استفاده از مهارتها، توانمندی ها و نقاط قوت خودمون که اونها رو کاملا دقیق شناسایی کردیم بتونیم یک درآمدزایی اینترنتی داشته باشیم و مهارتهامون رو تبدیل کنیم به یک منبع درآمد اینترنتی و در نهایت تبدیل کنیم به یک کسب و کار اینترنتی.

همونطور که به شما قول داده بودم برای شمایی که علاقه مندید تا پتانسیل های خودتون رو آزاد کنید، استعدادهای نهفتتون رو شناسایی کنید و نهایت استفاده رو از اونها ببرید دو تا پیشنهاد بسیار ویژه در این ویدیو دارم. این دوتا پیشنهاد دوره های آموزشی هستن که دقیقا به شما مسیر رو نشون میدن، مسیر پیدا کردن شغل رویایی، اون شغلی که برای شخص شما مناسبه و همچنین به شما روشهای مختلف درآمدزایی اینترنتی رو به صورت کامل و دقیق آموزش میدم. اجازه بدید این دوتا دوره آموزشی رو باهم مرور کنیم و ببینیم هرکدوم از این دوره ها از چه بخشهایی و از چه سرفصل هایی تشکیل شدن و دقیقا هر کدوم از این دوره ها چه کاری رو برای ما انجام میدن.

دوره آموزشی اول: رسیدن به شغل رویایی

دوره آموزشی اول دوره ای هست با عنوان رازهای رسیدن به شغل رویایی. در حقیقت ما دراین دوره می خوایم جواب سه سوال اصلی رو بدیم، سوال اول اینکه اصلا چه شغلی برای من مناسبه؟ این سوال، سوال بسیار مهم و عمیقیه که متاسفانه خیلی از افراد از کنار این سوال خیلی سطحی عبور می کنن و تا آخر عمر نمیدونن چرا نتونستن از شغلشون لذت ببرن. دلیل اینکه اونها نتونستن از شغلشون لذت ببرن بر میگرده به خودشناسی، برمیگرده به اینکه اونها در مسیر غلطی در حال حرکت هستن در مسیر شغلی در حال حرکت هستن که برای اون ها نبوده پس مایی که میخوایم جزو دسته برترها جزو دسته عالی ها باشیم و جزو معدود افراد جامعه باشیم که شادی واقعی که هدف همه ما در زندگی هست رو تجربه کنیم، اول از هم باید ببینیم چه شغلی برای شخصیت من و برای روحیات من و برای اون خواسته ای که از زندگیم دارم و می خوام در نهایت به اون برسم مناسبه. پس این اولین کاری که در این دوره انجام میدیم.

دومین سوالیه که در این دوره به اون عمیقا پاسخ داده میشه اینه که حالا که شغل مناسب رو پیدا کردیم، چجوری باید اون شغل رو پیدا کنیم از چه طریقی از چه منابعی استفاده کنیم. روشهایی که دیگران اصلا از اون خبردار نیستن و اصلا اون ها رو اجرا نمی کنن، در این دوره به شما معرفی میشه و بعداز اینکه این هارو فهمیدیم حالا باید ببینیم چه مهارتهایی رو نیاز داریم تا خودمون رو یک سر و گردن بالاتر از بقیه بازار کار بکنیم و در مصاحبه های شغلی بتونیم رزومه های برنده ای بنویسیم و بتونیم مصاحبه رو به گونه ای جلو ببریم که شخص مقابل ما متوجه بشه که ما بهترین کاندید برای این شغل هستیم.

نقشه راه این دوره رو با هم یک مرور داشته باشیم، قبل از اینکه وارد مباحث بشیم ابتدا باید با دنیای جدید شغل یابی آشنا بشیم، باید بفهمیم که ما دقیقا تو چه دنیایی داریم وارد میشیم. همونطور که در ویدیوهای قبلی گفتم دنیای شغلی کاملا تفاوت کرده با قرن بیستم شما با عنوان کسی که می خواید در قرن بیست و یک جزو برتر ها و عالی ها باشید اول از همه باید اصول، قواعد و قوانین حاکم بر این دنیای جدید رو بشناسید. بعد وارد میشیم به این مبحث که شغل مناسب من چیست و این مبحث، مبحث مورد علاقه من یعنی خودشناسیه.

بعد از اون میریم سراغ روش هایی که بتونیم شغل رویایی خودمون رو پیدا کنیم. من اون هارو کاملا دقیق به شما معرفی می کنم و گام به گام شما می تونید از اون ها تبعیت کنید تا در نهایت به اون شغل دلخواهتون نزدیک و نزدیکتر بشید و به اون برسید و بعداز اون مهارت های موفقیت شغلی رو، مهارتهای بسیار مهمی که من مشاهده کردم خیلی از افرادی که برای مصاحبه میرن، همین مهارتها رو نمیشناسن همین ها رو رعایت نمی کنن حتی خیلی از اونها مهارتهای تخصصی خوبی دارن اما چون این مهارتها رو ندارن در نهایت نمی تونن به اون شغل رویایی و شغل دلخواه خودشون برسن. این دوره، دوره ای  است که می تونه به شما کمک کنه تا مسیر شغلی خودتون رو کشف کنید و خودتون رو برای اون مجهز و آماده کنید.

برای دیدن محصول “رسیدن به شغل رویایی” روی تصویر زیر کلیک کنید:

دوره آموزشی دوم: میلیونر اینترنتی هوشمند

دوره آموزشی دوم دوره ایه با عنوان درآمدزایی اینترنتی از علایق و مهارتها. همونطور که از اسم این دوره پیداست هدف اصلی این دوره اینه که شما علایق و مهارتهای خودتون رو پیدا کنید و بعد اون رو تبدیل کنید به منبع درآمدزایی اینترنتی. کارهای اصلی که ما در این دوره انجام میدیم اینه که شما رو باهفت روش قدرتمند و هفت مدل درآمدزایی اینترنتی آشنا می کنم که از طریق هر کدوم از این هفت تا شما می تونید علایق و مهارتهاتون رو به درآمد اینترنتی تبدیل کنید.

ابتدا هر کدوم از این هفت ها رو بصورت کاملا مشخص و شفاف به شما معرفی می کنم تا اصول هر کدوم از این هار و یاد بگیرید و از همه مهمتر یاد بگیرید که در هر کدوم از این ها چجوری جزو برتر ها باشید، چجوری ایده مناسب و سودآور پیدا کنید. کاری که خیلی ها اون رو انجام نمیدن و همینطوری وارد یک مسیری میشن، اما شما اصولی یاد میگیرید که چگونه ایده مناسب و سودآور پیدا کنید و در نهایت در هر کدوم از این هفت تا به شما یاد میدم که کدوم یکی از این ها برای چه روحیات و چه شخصیتی مناسبه، آیا این هفت مدل هر کدوم برای شما مناسبه یا این که بهتره شما برخی از این مدلها رو انتخاب کنید و تمرکز کنید روی اون ها. همه این هفت مدل رو با مثالهایی کاملا ایرانی، مثالهایی که همین الان در کشور ما اجرا شدن یا درحال پیاده سازی و رشد هستن رو، به شما معرفی می کنم تا به شما اثبات بشه که چه روشهای عالی برای درآمدزایی در اینترنت در ایران وجود داره.

نقشه راه این دوره رو با همدیگه مرور کنیم. در ابتدا باید قواعد و قوانین حاکم بر دنیای مجازی رو یاد بگیرید چون شما قصد دارید وارد دنیای جدیدی به اسم دنیای مجازی بشید. بعد از اون این هفت روشی که به شما گفتم رو هر کدوم تک تک بصورت کاملا مفصل به شما معرفی می کنم، مثال های بسیار زیادی در هر کدوم از اون ها به شما نشون میدم تا شما بتونید از اونها الهام بگیرید و ایده مناسب برای خودتون رو کشف کنید. بعد از اینکه این هفت مدل و هفت روش رو یاد گرفتید، حالا نوبت اینه که ایده مناسب خودتون رو پیدا کنید. برای این کار مدل ثروتمندان جدیده، مدلی که می تونه در بهترین حالت ممکن این کار رو برای شما انجام بده. این مدل، مدل بسیار عمیق و قدرتمندیه. مدلیه که بحث خودشناسی رو شامل میشه و هم بحث بازار شناسی. چون ما اعتقاد داریم شادی واقعی و موفقیت در کسب و کار جاییه که هم شما از اون کسب و کار لذت ببرید و هم اون کسب و کار بر اساس یک نیاز مشکلی رو در بازار باشه که دیگران حاضر باشن بابت رفع اون مشکل و نیازشون به شما پول پرداخت کنن. مدل ثروتمندان جدید علایق شما، مهارت ها و نقاط قوت شما و نیاز بازار کار رو با همدیگر تلفیق می کنه تا در نهایت شما رو به یک ایده سودآور برسونه. بعد از اینکه این ایده سودآور رو پیدا کردید حالا وقتشه که برای خودتون یک بستر و یک وب سایت بسازید و از طریق اون بتونید ایده تون رو مطرح کنید و اون روتبدیل به درآمد کنید و بعد یاد میگیرید که چگونه با یک روش بسیار ساده اما قدرتمند بازاریابی خودتون شروع کنید و مشتریان خودتون رو پیدا کنید و کاری کنید که اون ها خریداران وفادار شما بشن.

برای دبدن محصول “میلیونر اینترنتی هوشمند” روی تصویر زیر کلیک کنید:

این دوره آموزشی به شما دقیقا یاد میده که اولا وارد چه مسیر درآمدزایی بشید، کاری که خیلی ها اون رو انجام نمیدن و همینطوری یک مسیری رو انتخاب می کنن و چون اون مسیر، مسیر مناسب اون ها نیست قطعا اون مسیر رو رها می کنن. همونطور که در ویدیو های قبلی توضیح دادم، تغییراتی که در قرن بیست و یک وجود داره و هر روز داره با سرعت بیشتری حرکت می کنه باعث شده که ما به عنوان یک انسانی که در قرن بیست و یک دنبال رسیدن به یک شغل پردرآمد هست، دو راه بیشتر نداشته باشه: راه اول اینکه سمت تهدید رو انتخاب کنید و انتخاب دیگه اینکه سمت فرصت رو انتخاب کنید.

اگر ما خودمون رو آماده نکنیم سمت تهدید رو انتخاب کردیم و قطعا جایگاه عالی در آینده نخواهیم داشت. اما اگر روش های جدید رو یاد بگیریم، اصول و الگوریتم رسیدن به شغل مناسب رو یاد بگیریم و اون رو پیاده سازی کنیم، فرصت های بسیار عالی برای ما وجود داره. به نظر من ما الان در بهترین زمان تاریخ قرار داریم یعنی در بهترین زمانی هستیم که می تونیم خیلی راحت تر از گذشته و با سرمایه های اولیه بسیار بسیار کمتر و بسیار ناچیز علایق و مهارت هامون رو تبدیل به درآمد کنیم. فرصت هایی که در سالهای پیش در قرن بیستم، اصلا وجود نداشت اما الان وجود داره این فرصت ها فقط مختص کسانیه که خودشون رو آماده کنن برای شکار این فرصت ها و برای بدست آوردن این فرصت ها.علت اینکه این حرف رو به شما با ایمان و اعتقاد کامل میزنم، اینه که اگر به زندگی خود من نگاه می کنید می بینید که همین فرصت ها بودن که باعث شدن با اینکه من شغل بسیار مناسب که خیلی سالها آرزوی اون رو داشتم در ایتالیا پیدا کردم و درآمد خیلی خوبی هم داشتم اون رو رها کنم و به ایران برگردم و در مسیر درآمدزایی اینترنتی وارد بشم و بتونم امروز به شما یاد بدم که شما هم چجوری می تونید علایق و مهارت هاتون رو به درآمد اینترنتی تبدیل کنید.

تفاوت این دوره با خیلی از دوره هایی که در بازار در مورد موفقیت شغلی یا درآمدزایی اینترنتی وجود داره چیه؟ اولا دوره ای با این نوع محتوا اصلا در بازار ایران وجود نداره چون من تقریبا اکثر دوره های معروف در این زمینه رو بررسی کردم. دوره ای که به شما روش های مختلف رو کاملا دقیق و شفاف نشون بده و از هم مهمتر دوره ای که تمرکزش روی این باشه که روشی رو شما انتخاب کنید که متناسب با شخصیت، روحیات، علایق و مهارتهای شماست. این نکته بسیار عمیق و مهمیه. من علت شکست خیلی از افراد که وارد کسب و کارهای اینترنتی شدن رو بررسی کردم و به یک نتیجه مهم رسیدم علت اصلی عدم موفقیت اکثر اون ها اینه که در مسیر غلطی در حال حرکت بودن. مسیری که برای اونها ساخته نشده بود و این هم بر میگرده به خودشناسی که در این دوره ها مفصلا در مورد اونها صحبت خواهم کرد.

پس اگر واقعا تصمیم دارید که جزو دسته برترها باشید دونستن این دوره آموزشی، برای شما ضروریه. نکته مهم دیگه اینکه این دوره های آموزشی کاملا مهندسی شده اند و من با دیدگاه مهندسی به اون ها نگاه کردم این دوره ها کاملا الگوریتمیک هستن. یعنی گام به گام به شما نشون میدن که از چه طریقی و با طی چه گام ها و مراحلی شما بتونید به اون شغل رویایی خودتون برسید و همچنین اون رو به یک درآمد اینترنتی تبدیل کنید و نکته دیگه ای که این دوره رو متمایز می کنه اینه که در این دوره کلی مثالهای ایرانی موفق به شما نشون میدم مثالهایی که دقیقا اونها رو بررسی کردم اون هارو با شما مطرح می کنم تا شما الهام بگیرید و بتونید بفهمید که واقعا چجوری می تونید مهارتهاتون رو به درآمد تبدیل کنید. خبر خوب اینکه همین الان می تونید از طریق لینک زیر در این دوره ها ثبت نام کنید به شما توصیه می کنم که این فرصت استثنایی رو از دست ندید و به جمع ثروتمندان جدید بپیوندید. امیدوارم در هر جایی که هستید شاد و موفق باشید و از زندگیتون لذت واقعی رو ببرید و واقعا زندگی کنید و همیشه در هر صنفی، در هر شغلی در هر صنعتی جزو دسته عالی ها باشید.

 


در خواست مشاوره تلفنی رایگان برای ثبت نام در دوره جامع نوابغ اینستاگرام


۲ دیدگاه برای “2 پیشنهاد ویژه برای شما

  1. یوسف گفته:

    سلام
    خواستم محصولات بخرم حساب کاربری خطا مده و گذرواژه میگه اشتباه. ممنون میشم راهنمایی کنی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *