3 نوع تفکر در مورد تغییر

1- انسان های خواب:

این افراد اصلا در جریان نیستند که چه تغییراتی در حال رخ دادن است و اینترنت و تکنولوژی چه تغییراتی را ایجاد می کند و دقیقا مثل پدربزرگ هاشون فکر می کنند و متاسفانه این افراد در معرض خطر شدیدی هستند. خود شما هم این موضوع را می دانید که خیلی از شغل ها در حال از بین رفتن هستند و شغل های جدید در حال ایجاد شدن است.

 2- انسان هایی که تظاهر به خواب می کنند:

افرادی هستند که تغییرات را می بینند اما مشکل بزرگ آن ها این است که ترجیح میدهند خودشان را به خواب بزنند و برای اینکه تنبلی کنند  و بی خیال باشند و همین زندگی را ادامه دهند و در واقع خود را گول می زنند که در آینده ما هم کاری خواهیم کرد و تفکر برای تغییر را جدی نمی گیرند. اکثر این ها می گویندکه در آینده حالا یه فکری میکنیم! تغییراتی در قرن 21 را که به سرعت در حال تغییر همه چیز است را ببینید و خودتان را برای آینده آماده کنید.

3- انسان های بیدار:

این دسته از انسان ها، انسان ها ی برنده هستند و در حقیقت انسان ها ی بیداری هستند. تغییرات را می بینند و آن ها را آنالیز و تحلیل می کنند و سعی میکنند که سبک کسب و کار و شغل و حتی سبک زندگی خود را با این تغییرات هماهنگ کنند و تطابق دهند. یکی از مهمترین وظایف شما این است که در هر شغل و حرفه ای که هستید ببینید چه روش های جدیدی در شغل شما در حال ایجاد شدن است و شما هم می توانید از آن استفاده کنید.

 


در خواست مشاوره تلفنی رایگان برای ثبت نام در دوره جامع نوابغ اینستاگرام


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *