4 نکته ی مهم برای نتیجه بخشی الگوریتم موفقیت

4 نکته ی مهم در استفاده ی درست از محصول الگوریتم موفقیت فردی:

1- ترتیب و اولویت ها:

مراحلی که در الگوریتم موفقیت فردی بیان شده است، کاملا فکر شده و تست شده است. یعنی ترتیب مطالب به صورت اتفاقی نیست و این محصول روی افراد مختلف امتحان شده  و چندین بار بازنگری شده و درنهایت عالیترین ترتیب انتخاب شده است. پس شما هم این محصول را به ترتیبی که طراحی کرده ایم دنبال کنید تا بهترین نتیجه را بگیرید.

2- انجام تمرین ها:

دومین نکته ی مهم براینتیجه بخشی الگوریتم موفقیت این است که، تمرین هایی که در دفترچه الگوریتم موفقیت گفته شده را حتما انجام دهید. یک پرینت از این دفترچه تهیه کنید و به دقت آن ها را انجام دهید. این مطالب بار ها و بارها توسط افراد موفق انجام شده و بدانید که انجام این تمرینات بسیار مهم است.

3- چند بار فایل های صوتی را گوش دهید:

برای این که ریشه ی عادت های اشتباهی که در زندگی دارید را از بین ببرید چند بار این فایل های صوتی را گوش دهید و عمیقا به آن ها فکر دهید و به زندگی خود تعمیم دهید و ببینید کدامیک از کارهای گفته شده را انجام ندادید و سعی کنید که روی آن ها تمرکز کنید.

4- عمل کردن به نکات:

اگر شما بهترین ابزار های دنیا را داشته باشید تا زمانی که از آن ابزارها استفاده نکنید، به نتیجه ای نمی رسید. پس بعد از این که ابزار ها را شناختیم و بعد از این که مسیر موفقیت ، تله ها ی موفقیت و ویتامین های موفقیت را شناختیم بعد از آن نوبت عمل کردن است.


در خواست مشاوره تلفنی رایگان برای ثبت نام در دوره جامع نوابغ اینستاگرام


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *