در جلسه چهارم دوره نوابغ اینستاگرام چه گذشت؟

دوره آموزش اینستاگرام

 

در جلسات اول و دوم و سوم این دوره، موضوعات مهمی مانند شناخت مخاطب هدف، جذب فالوور هدفمند، تبدیل فالوور به فالوور علاقه مند، قبیله سازی، انتخاب موضوع، تولید محتوا، پست گذاری و… در اینستاگرام آموزش داده شد.

جلسه چهارم دوره نوابغ اینستاگرام ، به سیستم فروش حرفه ای در اینستاگرام اختصاص دارد. وقتی یک کسب و کار را شروع می کنید، هیچ چیزی لذت بخش تر از فروش نیست. نه فقط به خاطر پول حاصل از آن بلکه به خاطر اینکه به شما اثبات می کند که در مسیر درستی هستید و این باعث ایجاد حس اعتماد به نفس در شما می شود. امیدوارم شما هم به زودی، شیرینی فروش را تجربه کنید. شما هر کسب و کاری که داشته باشید، باید بتوانید در اینستاگرام محصولات خود را بفروشید و از این طریق، درآمدزایی کنید. خیلی از پیج ها سالهاست در اینستاگرام فعالند ولی یا اصلا فروشی ندارند یا فروش شان بسیار کم است که حتی نمی توان اسمش را کسب و کار گذاشت. هدف ما در دوره نوابغ اینستاگرام راه اندازی یک کسب و کار اینستاگرامی است نه فقط پست گذاشتن و لایک گرفتن. هدف ما در این جلسه، ساخت یک سیستم است که فالوئر را به مشتری تبدیل کند. من این سیستم می گویم سیستم فروش حرفه ای.

فروش در اینستاگرام، فراتر از نمایش محصولات است! پتانسیل فروش در اینستاگرام بسیار گسترده است و شما می توانید با اجرای یک سری از ترفندها، فروشتان را چندین برابر کنید. این جلسه، برای همه افرادی که می خواهند درآمد بالایی داشته باشند مناسب است.

جلسه چهارم دوره نوابغ اینستاگرام

ضعیف ترین روش برای فروش محصولات چیست؟

فروش مستقیم، ضعیف ترین روش برای فروش محصولات است؛ یعنی شما عکس محصولات خود را بگذارید و از مخاطبان بخواهید که از شما خرید کنند. این روش فروش، بسیار قدیمی شده است! در این روش، مخاطب به محصول شما توجه نمی کند و به دلیل کمبود علاقه و اعتماد هرگز از شما خرید نمی کند. وقتی قصد فروش محصولاتتان را دارید، باید بتوانید توجه مخاطب را جلب کنید، آنها را به محصولات خود علاقه مند کنید و کاری کنید که به شما اعتماد کنند. اما چگونه می توانید این کار را انجام دهید؟ من در این قسمت، چند نکته عالی برای جلب توجه مخاطب و اعتمادسازی به افراد آموزش دادم تا بتوانند مشتریان خود را به سمت خود بکشانند و محصولاتشان را بفروشند.

اجازه دهید بخشی از این نکات را به شما هم یاد بدهم. قطعا شما هم مزون های لباس را دیده اید که در مکان خاصی، مدلهای متنوع لباس را می فروشند. در فروش مستقیم، شما لباسها را به نمایش می گذارید؛ اما اگر می خواهید فروش خود را بیشتر کنید، می توانید فضای مزون را زیباتر کنید و از افراد دعوت کنید به مزون شما بیایند و لباس دلخواهشان را انتخاب کنند. وقتی افراد به مزون می آیند، با چای و شیرینی از آنها پذیرایی کنید و کمی با آنها صمیمی شوید. بعد از پذیرایی، به افراد پیشنهادهای خوب و هیجان انگیز بدهید تا توجه آنها جلب شود و برای خرید تحریک شوند. این کار باعث می شود که مخاطب، زودتر تصمیم به خرید بگیرد.

یا اگر در زمینه پوست و زیبایی فعالیت می کنید، می توانید به افراد مشاوره رایگان بدهید تا اعتماد و علاقه آنها را جلب کنید. این موضوع برای خانم نرگس علیپور که در زمینه کاشت مو و رفع کچلی فعالیت دارند، بسیار جالب بود. بعد از حرفهای من بود که خانم علیپور کلی ایده جالب به ذهنشان رسید.

من به دانشجوهای این دوره یاد دادم که همه افراد، بر طبق تئوری خاصی رفتار می کنند و تصمیم به خرید می گیرند. وقتی شما بتوانید احساسات و رفتار مخاطب خود را پیش بینی کنید، راحت تر می توانید او را برای خرید محصولات خود متقاعد کنید.

واقعیت این است که متقاعدسازی یک هنر است و در دنیای امروز، ضروری است که افراد هنر متقاعدسازی را یاد بگیرند. با آوردن مثالهای متعدد، سعی کردم روش شناخت رفتارهای مخاطب را در ذهن شرکت کننده ها جا بیندازم و روش افزایش فروش را به آنها یاد بدهم.

آقای میرحسینی، یکی از شرکت کننده های دوره نوابغ اینستاگرام است که در زمینه چاپ تصاویر روی لیوان، تی شرت و… فعالیت می کند. من از آقای میرحسینی خواستم که برای بچه ها توضیح بدهند که چه افرادی از محصولات آنها خرید می کنند و دلایل خرید آنها چیست؟ …. بعد از صحبت های آقای میرحسینی، از او و همه دانشجوهایم خواستم که بیشتر با مخاطبان خود حرف بزنند و شناخت خود از مخاطب را بیشتر کنند. راستی اگر می خواهید با کار آقای میرحسینی آشنا شوید، در اینستاگرام به پیج nitachap@ بروید و نمونه کارهای چاپی را مشاهده کنید.

 

سیستم فروش حرفه ای چیست؟

وقتی از سیستم فروش حرفه ای حرف می زنیم، منظور ما چیست؟ سیستم فروش حرفه ای، سیستمی است که مخاطب را به مشتری وفادار تبدیل کند. برای اینکه مخاطب را به مشتری تبدیل کنید، باید قیف فروش خود را متناسب با کسب و کارتان طراحی کنید.

 

قیف فروش یا کمپین فروش چیست؟

شاید برای شما واژه کمپین فروش کمی ناشناخته باشد. به مجموعه ای از کارهای به هم وابسته بازاریابی که توجه، علاقه و اعتماد مخاطب را افزایش می دهد تا تصمیم به خرید بگیرد، کمپین فروش گفته می شود. کمپین فروش یا قیف فروش، مجموعه ای از اقدامات است که مخاطب را برای خرید آماده می کند. محتوا و تکنیک های بازاریابی، دو عنصر اصلی در کمپین فروش هستند.

با کمک کمپین فروش یا قیف فروش، شما می توانید افراد مردد را به خرید ترغیب کنید، مشتریان قبلی خود را برای خرید مجدد متقاعد کنید و از افراد بخواهید که شما را به دیگر افراد معرفی کنند.

با کمک کمپین فروش، شما می توانید موانع خرید را از بین ببرید و محرک های خرید را اضافه کنید تا روند تصمیم گیری آسان تر شود و مخاطب به خرید ترغیب شود.

من در جلسه چهارم دوره نوابغ اینستاگرام، ساختار قیف فروش موثر را به دانشجوها آموزش دادم. در این قسمت بود که شرکت کننده ها، روش طراحی قیف فروش موثر را یاد گرفتند.

جلسه چهارم دوره نوابغ اینستاگرام

ساختار یک قیف فروش موثر چگونه است؟

قیف فروش موثر، قیفی است که در ابتدا توجه مخاطب را جلب کند، سپس توجه و علاق مخاطب را افزایش دهد تا با آن برند درگیر شود. قیف فروش باید تصمیم گیری را آسان تر کند و مخاطب را به خرید ترغیب کند. پس از خرید هم باید مخاطب را به خرید بیشتر تشویق کند و از مخاطب بخواهد که آن برند را تبلیغ کند. هرکدام از بخشهای قیف فروش، توضیحات مفصلی دارند که در جلسه چهارم دوره نوابغ اینستاگرام، به صورت کامل درباره آنها صحبت کردم و همه سوالات ذهنی دانشجوها را پاسخ دادم.

مثلا خانم شکوری، یکی از شرکت کننده های دوره نوابغ اینستاگرام است که در زمینه طراحی ویترین فعالیت می کند. با کمک قیف فروش، خانم شکوری می تواند از افراد بخواهد که طراحی و تزئین ویترین خود را به خانم شکوری بسپارند و از خدمات ویترین 20 استفاده کنند. پیج اینستاگرام ویترین 20، به آدرس @vitrin20 است.

 

نکات مهم برای طراحی قیف فروش موثر

برای داشتن قیف فروش موثر، باید 4 مورد را در نظر داشته باشید:

 1. دلایل خرید: اینکه چرا افراد از ما خرید می کنند؟
 2. سوالات ذهنی افراد: در هنگام خرید، چه سوالاتی در ذهن مخاطب وجود دارد؟
 3. موانع خرید: چه عواملی باعث می شود که مخاطب از ما خرید نکند؟
 4. محرک های خرید: چه عواملی باعث می شود که مخاطب، محصولات و خدمات شما را خریداری کند؟

چرا ساخت قیف فروش این قدر اهمیت دارد؟

بسیاری از پیج های اینستاگرام هستند که فالوورها و لایک های زیادی دارند؛ اما درآمد آنها زیاد نیست و درآمد بالایی ندارند. با طراحی قیف فروش، شما می توانید درآمد پایدار داشته باشید.

نقش احساسات در خرید محصولات

احساسات افراد، نقش مهمی در تصمیم گیری برای خرید دارد. به همین دلیل بود که من 5 انگیزاننده و محرک اصلی خرید را به افراد توضیح دادم. این 5 انگیزاننده باعث می شود که افراد بتوانند مخاطبان خود را برای خرید ترغیب کنند و روند تصمیم گیری آنها را آسان تر کند.

بعد از این قسمت، 3 استراتژی افزایش فروش را به دانشجوهایم آموزش دادم که با استفاده از این استراتژی ها و به کارگیری آنها در قیف فروش، می توانند فروش بیشتری داشته باشند و درآمدشان را افزایش دهند.

سپس برای کسب و کار یکی از شرکت کننده های دوره به نام آقای علی شوندی، یک کمپین کامل را طراحی کردم و نکات مهم برای اجرای کمپین یا قیف فروش را به آنها توضیح دادم. آقای علی شوندی در زمینه محصولات آرایشی و بهداشتی و کراتینه مو فعالیت می کند و پیج فعالی در اینستاگرام دارد. شما می توانید پیج آقای شوندی به آدرس @_ali_arayeshi را در اینستاگرام مشاهده کنید.

آقای شوندی همین کمپین را پیاده سازی کرد و در مدت 2 هفته، توانست 3 میلیون تومان سود کند. وقتی این موضوع را فهمیدم، نفس عمیقی کشیدم و خیالم راحت شد که شرکت کننده های این دوره به نتیجه رسیده اند. خوشحال شدم که سیستم دوره نوابغ اینستاگرام به خوبی عمل می کند و من توانسته ام باعث افزایش درآمد دانشجوهایم شوم.

 

 

خودکارسازی کمپین فروش

در مرحله بعدی، درباره این صحبت کردیم که بعد از اجرای یک کمپین و مشاهده نتایج آن، چطور می توانیم آن کمپین را با استفاده از ابزارهای مختلف به صورت خودکار اجرا کنیم؛ یعنی بدون اینکه کاری انجام دهیم، آن کمپین به صورت خودکار برای ما درآمدزایی کند.

استراتژی محتوایی

استراتژی محتوایی، موضوع مهم بعدی جلسه چهارم دوره نوابغ اینستاگرام بود. استراتژی محتوایی یعنی انتشار محتوای درست در زمان درست با هدف درست.

به طور کلی برای رسیدن به یکی از اهداف زیر در اینستاگرام محتوا تولید می کنیم:

 1. تولید محتوا برای جذب فالوور
 2. تولید محتوای قبیله ای
 3. تولید محتوا در راستای کمپین

بعد از مشخص کردن اهداف تولید محتوا، فرمت های تولید محتوا در اینستاگرام را به شرکت کننده های دوره آموزش دادم و برایشان توضیح دادم که از هرکدام از محتواها، کجا و چطور استفاده کنند. بخش بعدی، مربوط به تقویم محتوایی بود که در آن تاریخ تولید محتوا و پست گذاری در اینستاگرام را مشخص کرده بودم. من برای دانشجوهایم یک تقویم محتوایی آماده کردم تا با استفاده از این تقویم، بتوانند انواع فرمتهای محتوا را تولید کنند و کمپین و محتواهای یک ماه آینده کسب و کارشان را برنامه ریزی کنند.

در آخر این جلسه، شرکت کننده های دوره سوالات خود را از من پرسیدند و من خوشحال بودم که نسبت به جلسه اول، ذهن آنها بازتر شده است و ایده های بهتری برای کسب و کارشان دارند.

 

جلسه چهارم دوره نوابغ اینستاگرام در روز 30 آذر 97 برگزار شد و به همین دلیل، جشن پایانی جلسه چهارم این دوره، متناسب با شب یلدا برگزار شد. من خوشحال بودم که توانسته ام به تعدادی از افراد هدفمند کمک کنم تا در اینستاگرام درآمد به دست بیاورند. شیرینی موفقیت شرکت کننده های دوره از شیرینی کیک و هندوانه شب یلدا برای من لذت بخش تر بود… مخصوصا وقتی که می دیدم همه آنها تاثیرگذارتر شده اند و از نظر شخصیتی رشد کرده اند.

همه بچه ها از دوره نوابغ اینستاگرام راضی بودند و رضایت آنها بود که خستگی ماه ها مطالعه و تحقیق از تنم دررفت. دوست دارم باز هم دوره نوابغ اینستاگرام را برگزار کنم تا افراد بیشتری بدانند که فعالیت حرفه ای در اینستاگرام کار سختی نیست و می توانند به صورت حرفه ای و موثر در اینستاگرام کسب و کار خود را گسترش دهند.

در جلسات اول و دوم و سوم این دوره، موضوعات مهمی مانند شناخت مخاطب هدف، جذب فالوور هدفمند، تبدیل فالوور به فالوور علاقه مند، قبیله سازی، انتخاب موضوع، تولید محتوا، پست گذاری و… در اینستاگرام آموزش داده شد.

جلسه چهارم دوره نوابغ اینستاگرام ، به سیستم فروش حرفه ای در اینستاگرام اختصاص دارد. وقتی یک کسب و کار را شروع می کنید، هیچ چیزی لذت بخش تر از فروش نیست. نه فقط به خاطر پول حاصل از آن بلکه به خاطر اینکه به شما اثبات می کند که در مسیر درستی هستید و این باعث ایجاد حس اعتماد به نفس در شما می شود. امیدوارم شما هم به زودی، شیرینی فروش را تجربه کنید. شما هر کسب و کاری که داشته باشید، باید بتوانید در اینستاگرام محصولات خود را بفروشید و از این طریق، درآمدزایی کنید. خیلی از پیج ها سالهاست در اینستاگرام فعالند ولی یا اصلا فروشی ندارند یا فروش شان بسیار کم است که حتی نمی توان اسمش را کسب و کار گذاشت. هدف ما در دوره نوابغ اینستاگرام راه اندازی یک کسب و کار اینستاگرامی است نه فقط پست گذاشتن و لایک گرفتن. هدف ما در این جلسه، ساخت یک سیستم است که فالوئر را به مشتری تبدیل کند. من این سیستم می گویم سیستم فروش حرفه ای.

فروش در اینستاگرام، فراتر از نمایش محصولات است! پتانسیل فروش در اینستاگرام بسیار گسترده است و شما می توانید با اجرای یک سری از ترفندها، فروشتان را چندین برابر کنید. این جلسه، برای همه افرادی که می خواهند درآمد بالایی داشته باشند مناسب است.

جلسه چهارم دوره نوابغ اینستاگرام

ضعیف ترین روش برای فروش محصولات چیست؟

فروش مستقیم، ضعیف ترین روش برای فروش محصولات است؛ یعنی شما عکس محصولات خود را بگذارید و از مخاطبان بخواهید که از شما خرید کنند. این روش فروش، بسیار قدیمی شده است! در این روش، مخاطب به محصول شما توجه نمی کند و به دلیل کمبود علاقه و اعتماد هرگز از شما خرید نمی کند. وقتی قصد فروش محصولاتتان را دارید، باید بتوانید توجه مخاطب را جلب کنید، آنها را به محصولات خود علاقه مند کنید و کاری کنید که به شما اعتماد کنند. اما چگونه می توانید این کار را انجام دهید؟ من در این قسمت، چند نکته عالی برای جلب توجه مخاطب و اعتمادسازی به افراد آموزش دادم تا بتوانند مشتریان خود را به سمت خود بکشانند و محصولاتشان را بفروشند.

اجازه دهید بخشی از این نکات را به شما هم یاد بدهم. قطعا شما هم مزون های لباس را دیده اید که در مکان خاصی، مدلهای متنوع لباس را می فروشند. در فروش مستقیم، شما لباسها را به نمایش می گذارید؛ اما اگر می خواهید فروش خود را بیشتر کنید، می توانید فضای مزون را زیباتر کنید و از افراد دعوت کنید به مزون شما بیایند و لباس دلخواهشان را انتخاب کنند. وقتی افراد به مزون می آیند، با چای و شیرینی از آنها پذیرایی کنید و کمی با آنها صمیمی شوید. بعد از پذیرایی، به افراد پیشنهادهای خوب و هیجان انگیز بدهید تا توجه آنها جلب شود و برای خرید تحریک شوند. این کار باعث می شود که مخاطب، زودتر تصمیم به خرید بگیرد.

یا اگر در زمینه پوست و زیبایی فعالیت می کنید، می توانید به افراد مشاوره رایگان بدهید تا اعتماد و علاقه آنها را جلب کنید. این موضوع برای خانم نرگس علیپور که در زمینه کاشت مو و رفع کچلی فعالیت دارند، بسیار جالب بود. بعد از حرفهای من بود که خانم علیپور کلی ایده جالب به ذهنشان رسید.

من به دانشجوهای این دوره یاد دادم که همه افراد، بر طبق تئوری خاصی رفتار می کنند و تصمیم به خرید می گیرند. وقتی شما بتوانید احساسات و رفتار مخاطب خود را پیش بینی کنید، راحت تر می توانید او را برای خرید محصولات خود متقاعد کنید.

واقعیت این است که متقاعدسازی یک هنر است و در دنیای امروز، ضروری است که افراد هنر متقاعدسازی را یاد بگیرند. با آوردن مثالهای متعدد، سعی کردم روش شناخت رفتارهای مخاطب را در ذهن شرکت کننده ها جا بیندازم و روش افزایش فروش را به آنها یاد بدهم.

آقای میرحسینی، یکی از شرکت کننده های دوره نوابغ اینستاگرام است که در زمینه چاپ تصاویر روی لیوان، تی شرت و… فعالیت می کند. من از آقای میرحسینی خواستم که برای بچه ها توضیح بدهند که چه افرادی از محصولات آنها خرید می کنند و دلایل خرید آنها چیست؟ …. بعد از صحبت های آقای میرحسینی، از او و همه دانشجوهایم خواستم که بیشتر با مخاطبان خود حرف بزنند و شناخت خود از مخاطب را بیشتر کنند. راستی اگر می خواهید با کار آقای میرحسینی آشنا شوید، در اینستاگرام به پیج nitachap@ بروید و نمونه کارهای چاپی را مشاهده کنید.

 

سیستم فروش حرفه ای چیست؟

وقتی از سیستم فروش حرفه ای حرف می زنیم، منظور ما چیست؟ سیستم فروش حرفه ای، سیستمی است که مخاطب را به مشتری وفادار تبدیل کند. برای اینکه مخاطب را به مشتری تبدیل کنید، باید قیف فروش خود را متناسب با کسب و کارتان طراحی کنید.

قیف فروش یا کمپین فروش چیست؟

شاید برای شما واژه کمپین فروش کمی ناشناخته باشد. به مجموعه ای از کارهای به هم وابسته بازاریابی که توجه، علاقه و اعتماد مخاطب را افزایش می دهد تا تصمیم به خرید بگیرد، کمپین فروش گفته می شود. کمپین فروش یا قیف فروش، مجموعه ای از اقدامات است که مخاطب را برای خرید آماده می کند. محتوا و تکنیک های بازاریابی، دو عنصر اصلی در کمپین فروش هستند.

با کمک کمپین فروش یا قیف فروش، شما می توانید افراد مردد را به خرید ترغیب کنید، مشتریان قبلی خود را برای خرید مجدد متقاعد کنید و از افراد بخواهید که شما را به دیگر افراد معرفی کنند.

با کمک کمپین فروش، شما می توانید موانع خرید را از بین ببرید و محرک های خرید را اضافه کنید تا روند تصمیم گیری آسان تر شود و مخاطب به خرید ترغیب شود.

من در جلسه چهارم دوره نوابغ اینستاگرام، ساختار قیف فروش موثر را به دانشجوها آموزش دادم. در این قسمت بود که شرکت کننده ها، روش طراحی قیف فروش موثر را یاد گرفتند.

جلسه چهارم دوره نوابغ اینستاگرام

ساختار یک قیف فروش موثر چگونه است؟

قیف فروش موثر، قیفی است که در ابتدا توجه مخاطب را جلب کند، سپس توجه و علاق مخاطب را افزایش دهد تا با آن برند درگیر شود. قیف فروش باید تصمیم گیری را آسان تر کند و مخاطب را به خرید ترغیب کند. پس از خرید هم باید مخاطب را به خرید بیشتر تشویق کند و از مخاطب بخواهد که آن برند را تبلیغ کند. هرکدام از بخشهای قیف فروش، توضیحات مفصلی دارند که در جلسه چهارم دوره نوابغ اینستاگرام، به صورت کامل درباره آنها صحبت کردم و همه سوالات ذهنی دانشجوها را پاسخ دادم.

مثلا خانم شکوری، یکی از شرکت کننده های دوره نوابغ اینستاگرام است که در زمینه طراحی ویترین فعالیت می کند. با کمک قیف فروش، خانم شکوری می تواند از افراد بخواهد که طراحی و تزئین ویترین خود را به خانم شکوری بسپارند و از خدمات ویترین 20 استفاده کنند. پیج اینستاگرام ویترین 20، به آدرس @vitrin20 است.

 

نکات مهم برای طراحی قیف فروش موثر

برای داشتن قیف فروش موثر، باید 4 مورد را در نظر داشته باشید:

 1. دلایل خرید: اینکه چرا افراد از ما خرید می کنند؟
 2. سوالات ذهنی افراد: در هنگام خرید، چه سوالاتی در ذهن مخاطب وجود دارد؟
 3. موانع خرید: چه عواملی باعث می شود که مخاطب از ما خرید نکند؟
 4. محرک های خرید: چه عواملی باعث می شود که مخاطب، محصولات و خدمات شما را خریداری کند؟

چرا ساخت قیف فروش این قدر اهمیت دارد؟

بسیاری از پیج های اینستاگرام هستند که فالوورها و لایک های زیادی دارند؛ اما درآمد آنها زیاد نیست و درآمد بالایی ندارند. با طراحی قیف فروش، شما می توانید درآمد پایدار داشته باشید.

نقش احساسات در خرید محصولات

احساسات افراد، نقش مهمی در تصمیم گیری برای خرید دارد. به همین دلیل بود که من 5 انگیزاننده و محرک اصلی خرید را به افراد توضیح دادم. این 5 انگیزاننده باعث می شود که افراد بتوانند مخاطبان خود را برای خرید ترغیب کنند و روند تصمیم گیری آنها را آسان تر کند.

بعد از این قسمت، 3 استراتژی افزایش فروش را به دانشجوهایم آموزش دادم که با استفاده از این استراتژی ها و به کارگیری آنها در قیف فروش، می توانند فروش بیشتری داشته باشند و درآمدشان را افزایش دهند.

سپس برای کسب و کار یکی از شرکت کننده های دوره به نام آقای علی شوندی، یک کمپین کامل را طراحی کردم و نکات مهم برای اجرای کمپین یا قیف فروش را به آنها توضیح دادم. آقای علی شوندی در زمینه محصولات آرایشی و بهداشتی و کراتینه مو فعالیت می کند و پیج فعالی در اینستاگرام دارد. شما می توانید پیج آقای شوندی به آدرس @_ali_arayeshi را در اینستاگرام مشاهده کنید.

آقای شوندی همین کمپین را پیاده سازی کرد و در مدت 2 هفته، توانست 3 میلیون تومان سود کند. وقتی این موضوع را فهمیدم، نفس عمیقی کشیدم و خیالم راحت شد که شرکت کننده های این دوره به نتیجه رسیده اند. خوشحال شدم که سیستم دوره نوابغ اینستاگرام به خوبی عمل می کند و من توانسته ام باعث افزایش درآمد دانشجوهایم شوم.

 

 

خودکارسازی کمپین فروش

در مرحله بعدی، درباره این صحبت کردیم که بعد از اجرای یک کمپین و مشاهده نتایج آن، چطور می توانیم آن کمپین را با استفاده از ابزارهای مختلف به صورت خودکار اجرا کنیم؛ یعنی بدون اینکه کاری انجام دهیم، آن کمپین به صورت خودکار برای ما درآمدزایی کند.

استراتژی محتوایی

استراتژی محتوایی، موضوع مهم بعدی جلسه چهارم دوره نوابغ اینستاگرام بود. استراتژی محتوایی یعنی انتشار محتوای درست در زمان درست با هدف درست.

به طور کلی برای رسیدن به یکی از اهداف زیر در اینستاگرام محتوا تولید می کنیم:

 1. تولید محتوا برای جذب فالوور
 2. تولید محتوای قبیله ای
 3. تولید محتوا در راستای کمپین

بعد از مشخص کردن اهداف تولید محتوا، فرمت های تولید محتوا در اینستاگرام را به شرکت کننده های دوره آموزش دادم و برایشان توضیح دادم که از هرکدام از محتواها، کجا و چطور استفاده کنند. بخش بعدی، مربوط به تقویم محتوایی بود که در آن تاریخ تولید محتوا و پست گذاری در اینستاگرام را مشخص کرده بودم. من برای دانشجوهایم یک تقویم محتوایی آماده کردم تا با استفاده از این تقویم، بتوانند انواع فرمتهای محتوا را تولید کنند و کمپین و محتواهای یک ماه آینده کسب و کارشان را برنامه ریزی کنند.

در آخر این جلسه، شرکت کننده های دوره سوالات خود را از من پرسیدند و من خوشحال بودم که نسبت به جلسه اول، ذهن آنها بازتر شده است و ایده های بهتری برای کسب و کارشان دارند.

 

جلسه چهارم دوره نوابغ اینستاگرام در روز 30 آذر 97 برگزار شد و به همین دلیل، جشن پایانی جلسه چهارم این دوره، متناسب با شب یلدا برگزار شد. من خوشحال بودم که توانسته ام به تعدادی از افراد هدفمند کمک کنم تا در اینستاگرام درآمد به دست بیاورند. شیرینی موفقیت شرکت کننده های دوره از شیرینی کیک و هندوانه شب یلدا برای من لذت بخش تر بود… مخصوصا وقتی که می دیدم همه آنها تاثیرگذارتر شده اند و از نظر شخصیتی رشد کرده اند.

همه بچه ها از دوره نوابغ اینستاگرام راضی بودند و رضایت آنها بود که خستگی ماه ها مطالعه و تحقیق از تنم دررفت. دوست دارم باز هم دوره نوابغ اینستاگرام را برگزار کنم تا افراد بیشتری بدانند که فعالیت حرفه ای در اینستاگرام کار سختی نیست و می توانند به صورت حرفه ای و موثر در اینستاگرام کسب و کار خود را گسترش دهند.


در خواست مشاوره تلفنی رایگان برای ثبت نام در دوره جامع نوابغ اینستاگرام


۱ دیدگاه برای “در جلسه چهارم دوره نوابغ اینستاگرام چه گذشت؟

 1. مهدیه اله وردی با اسم مستعار رها گفته:

  بسیار عالی بود،من ترکیه زندگی میکنم و پیج فروش محصولات آرایشی دارم چطور میتونم از کلاسها و دوره های آموزشی شما استفاده کنم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *