سلام، عزیز
[user_answer_count product_id=48625 plan_id=7665]

آخرین اخبار آکادمی ثروتمندان جدید

♥  ۵ فروردین ۱۴۰۰: دو دوره شغل رویایی به بخش هدایای تکمیلی اضافه شد
♥  ۲۵ اسفند 99: دوره کشف ایده‌های پولساز در اینستاگرام به هدایای تکمیلی اضافه شد.
♥  ۲۱ بهمن ۹۹: آموزش طراحی سایت با وردپرس به فاز پنجم اضافه شد.

شما میتونید به انجمن پرسش و پاسخ برید و با سوال پرسیدن و پاسخ دادن به سوالات دیگران امتیاز بگیرید و جزو اعضای برتر شوید.

انجمن پرسش و پاسخ

به آکادمی ثروتمندان جدید خوش آمدید.

سلام، خیلی خوشحالم که به جمع ما پیوستید. ثروتمندان جدید، افرادی هستند که پول + آزادی + اثرگذاری را هم‌زمان می‌خواهند. هدف آکادمی ثروتمندان جدید این است که شما  کسب و کار اینترنتی مورد علاقه خود را بسازید و هر روز آن را توسعه دهید. یا اگر الان کسب و کاری دارید آن را به روز کنید و با روش‌های نوین بازاریابی مدرن مثل اینستاگرام و وب‌سایت فروش‌تان را بالا ببرید.

خواسته من از شما

ازت می‌خوام با جدیت و جنگندگی تمام تلاشت رو برای رسیدن به رویاهات بکنی. مهم‌ترین خواسته من از تو اینه که هر روز به پنل ثروتمندان جدید (یعنی همین صفحه) سر بزنی و برای یادگیری وقت بگذاری و این کار را برای خودت تبدیل به یک عادت بکنی. نت برداری کردن هم بسیار عالیه و باعث افزایش قدرت یادگیری میشه.

همچنین توصیه می کنم عملگرا و چابک باشی (مثل عقاب) و تمرین ها رو انجام بدی. نکته دیگه اینکه حتما ویدئوی معرفی دوره که در این صفحه هست رو ببین تا با بخش های مختلف دوره بیشتر آشنا بشی.

عقاب ثروتمندان جدید

برای تبدیل شدن به یک ثروتمند جدید باید در دو حوزه آموزش ببینید. به همین خاطر دو بال عقاب ثروتمندان جدید، بازاریابی مدرن و رشد شخصی هستند. در این آکادمی شما آموزش‌های لازم برای هر دو حوزه را دریافت می کنید. آموزش‌های مربوط به بالِ بازاریابی مدرن، در هفت فاز اول ارائه می‌شود. آموزش‌های مربوط به بال رشد شخصی نیز در فاز هشتم قرار گرفته است. خبر خوب دیگر اینکه، آموزش‌های تکمیلی یا دوره‌های آموزشی به مرور به آکادمی ثروتمندان جدید اضافه‌ خواهد شد تا سرعت رشد شما در مسیر ثروتمندان جدید را افزایش دهد.

ویدئوی معرفی آکادمی ثروتمندان جدید

ویدئوها و دوره‌های آموزشی تکمیلی

خلاصه کتاب‌های برتر دنیا

برای بازگشت به حساب کاربری خود روی دکمه کلیک کنید